linuxmint - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ne: USB सफलतापूर्वक ढाँचाबद्ध भऐको छ !

en: An error occured while creating a partition on %s.
ne: %s मा विभाजन सिर्जना गर्दा त्रुटि भेटियो।

en: Authentication Error.
ne: प्रमाणीकरणको क्रममा त्रुटि

en: An error occurred.
ne: एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो ।

en: The image was successfully written.
ne: छवि सफलतापूर्वक लेखिएको थियो

en: Not enough space on the USB stick.
ne: यस USB मा पर्याप्त ठाउँ छैन

en: An error occured while copying the image.
ne: छवि प्रतिलिपि गर्दा त्रुटि देखापर्यो

en: USB Image Writer
ne: USB छवि लेखक

en: Make a bootable USB stick
ne: बुटेवल USB बनाउनुहोस्

en: USB Stick Formatter
ne: USB ढाँचाकर्ता

en: Format a USB stick
ne: USB ढाँचाबद्ध गर्नुहोस्

en: Make bootable USB stick
ne: बुटेवल USB बनाउनुहोस्

en: Format
ne: ढाँचाबद्ध गर्नुहोस्

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ne: यो USB मा सबै डेटा नष्ट हुर्नेछ, के तपाईं प्रक्रिया गर्न चाहनुहुन्छ?

en: USB stick:
ne: USB:

en: Select a USB stick
ne: USB चयन गर्नुहोस्

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
ne: FAT32 
      ‌+ सबै ठाँउमा उपयुक्त।
      - 4 जीबी भन्दा ठूलो फाइलहरू ह्यान्डल गर्न सक्दैन।
    
    exFAT 
      + लगभग सबै ठाँउमा उपयुक्त।
      - 4 जीबी भन्दा ठूलो फाइलहरू ह्यान्डल गर्न सक्दछ।
    
    NTFS 
      + विन्डोजसँग मिल्दो।
      - म्याक र धेरै हार्डवेयर उपकरणहरूसँग मिल्दो छैन।
      - Linux (NTFS स्वामित्व र रिवर्स ईन्जिनियर) सँगको कहिलेकाहीँ अनुकूलता समस्याहरू।
    
    EXT4 
      + आधुनिक, स्थिर, छिटो, मिलाइएको।
      ‌+ लिनक्स फाइल अनुमति समर्थन गर्दछ।
      - विन्डोज, म्याक र सबैभन्दा हार्डवेयर उपकरणहरूसँग मिल्दो छैन।

en: Volume label:
ne: भोल्युम लेबुल:

en: Choose a name for your USB Stick
ne: आफ्नो USB लागि एउटा नाम छान्नुहोस्

en: USB Stick
ne: USB

en: Select an image
ne: छवि चयन गर्नुहोस्

en: Select Image
ne: छवि चयन गर्नुहोस

en: Write
ne: लेख्नुहोस्
