linuxmint - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
nl: Het USB-staafje werd met succes geformatteerd.

en: An error occured while creating a partition on %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een partitie op %s.

en: Authentication Error.
nl: Authenticatiefout.

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: The image was successfully written.
nl: De schijfkopie werd met succes geschreven.

en: Not enough space on the USB stick.
nl: Niet genoeg ruimte op het USB-staafje.

en: An error occured while copying the image.
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van de schijfkopie.

en: ISO images
nl: ISO-schijfkopieën

en: Checksum files
nl: Controlesombestanden

en: GPG signatures
nl: GPG-handtekeningen

en: Calculating...
nl: Bezig met berekenen...

en: No volume ID found
nl: Geen opslagmedium-ID gevonden

en: The checksum is correct
nl: De controlesom klopt

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
nl: De controlesom klopt maar de echtheid van de som werd niet nagekeken.

en: Checksum mismatch
nl: Controlesom komt niet overeen

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
nl: Haal het ISO-schijfkopiebestand opnieuw binnen. De controlesom van het huidige bestand komt niet overeen.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
nl: Het controlesommenbestand kon niet worden binnengehaald. Kijk het webadres na.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
nl: Het GPG-bestand kon niet worden binnengehaald. Kijk het webadres na.

en: The sums file could not be checked.
nl: Het controlesommenbestand kon niet worden nagekeken.

en: The gpg file could not be checked.
nl: Het GPG-bestand kon niet worden nagekeken.

en: Integrity check failed
nl: Integriteitscontrole is mislukt

en: The SHA256 sums file is not signed.
nl: Het SHA256-controlesommenbestand is niet ondertekend.

en: Signed by: %s
nl: Ondertekend door: %s

en: Unknown signature
nl: Onbekende handtekening

en: Key not found on keyserver.
nl: Sleutel niet gevonden op sleutelserver.

en: Everything looks good!
nl: Alles ziet er goed uit!

en: This is an official ISO image.
nl: Dit is een officiële ISO-schijfkopie.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
nl: Deze ISO-schijfkopie is geverifieerd met behulp van een vertrouwde handtekening.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
nl: Als u de handtekening vertrouwt, dan kunt u de ISO vertrouwen.

en: Untrusted signature
nl: Niet-vertrouwde handtekening

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
nl: Deze ISO-schijfkopie werd "geverifieerd" door een niet-vertrouwde handtekening.

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
nl: De SHA256-som van de ISO-schijfkopie is onjuist.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
nl: Het SHA256-controlesommenbestand bevat geen controlesommen voor deze ISO-schijfkopie.

en: USB Image Writer
nl: Schijfkopieschrijver voor USB

en: Make a bootable USB stick
nl: Een opstartbaar USB-staafje maken

en: USB Stick Formatter
nl: Formatteur voor USB-staafjes

en: Format a USB stick
nl: Een USB-staafje formatteren

en: Make bootable USB stick
nl: Opstartbaar USB-staafje maken

en: Format
nl: Formatteren

en: Verify
nl: Verifiëren

en: Verify the authenticity and integrity of the image
nl: Verifieer de echtheid en integriteit van de schijfkopie

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
nl: Dit zal alle gegevens op het USB-staafje vernietigen; weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: USB stick:
nl: USB-staafje:

en: Filesystem:
nl: Bestandssysteem:

en: Select a USB stick
nl: Kies een USB-staafje

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
nl: FAT32 
      + Altijd en overal verenigbaar met alles.
      -  Kan niet omgaan met bestanden groter dan 4GB.
    
    exFAT
      + Bijna altijd verenigbaar met alles.
      + Kan omgaan met bestanden groter dan 4GB.
      -  Niet even verenigbaar als FAT32.
    
    NTFS 
      + Verenigbaar met Windows.
      -  Niet verenigbaar met Mac en de meeste apparaten.
      -  Soms verenigbaarheidsproblemen met Linux (NTFS is niet-vrije gesloten code, en achterwaarts geanalyseerd).
    
    EXT4 
      + Modern, stabiel, snel, met bestandendagboek.
      + Ondersteunt het rechtensysteem van Linux.
      -  Niet verenigbaar met Windows, Mac en de meeste apparaten.

en: Volume label:
nl: Etiket voor opslagmedium:

en: Choose a name for your USB Stick
nl: Kies een naam voor uw USB-staafje

en: USB Stick
nl: USB-staafje

en: ISO image:
nl: ISO-schijfkopie:

en: Select an image
nl: Kies een schijfkopie

en: Select Image
nl: Kies schijfkopie

en: Write
nl: Schrijven

en: This ISO looks like a Windows image.
nl: Deze ISO ziet eruit als een Windows-schijfkopie.

en: Windows images require special processing.
nl: Windows-schijfkopieën vereisen een speciale behandeling.

en: More information
nl: Meer informatie

en: Volume:
nl: Opslagmedium:

en: Size:
nl: Grootte:

en: SHA256 sums file:
nl: SHA256-controlesommenbestand:

en: GPG signed file:
nl: GPG-ondertekend bestand:

en: URLs
nl: Webadressen

en: SHA256 sums file
nl: SHA256-controlesommenbestand

en: GPG signed file
nl: GPG-ondertekend bestand

en: Local files
nl: Plaatselijke bestanden

en: SHA256 sum
nl: SHA256-controlesom

en: Check
nl: Controleren

en: Checksum
nl: Controlesom

en: Go back
nl: Vorige

en: ISO Verification
nl: ISO-verificatie
