linuxmint - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
pl: Nośnik USB został pomyślnie sformatowany.

en: An error occured while creating a partition on %s.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia partycji na %s.

en: Authentication Error.
pl: Błąd uwierzytelniania.

en: An error occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: The image was successfully written.
pl: Obraz został pomyślnie zapisany.

en: Not enough space on the USB stick.
pl: Za mało miejsca na nośniku USB.

en: An error occured while copying the image.
pl: Wystąpił błąd podczas kopiowania obrazu.

en: bytes
pl: bajty

en: GB
pl: KB

en: ISO images
pl: Obrazy ISO

en: Checksum files
pl: Pliki sum kontrolnych

en: GPG signatures
pl: Podpisy GPG

en: Calculating...
pl: Obliczanie...

en: No volume ID found
pl: Nie znaleziono identyfikatora woluminu

en: The checksum is correct
pl: Suma kontrolna jest prawidłowa

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
pl: Suma kontrolna jest prawidłowa, ale autentyczność sumy nie została zweryfikowana.

en: Checksum mismatch
pl: Suma kontrolna się nie zgadza

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
pl: Pobierz ponownie obraz ISO. Jego suma kontrolna się nie zgadza.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
pl: Nie można pobrać pliku sum. Sprawdź adres URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
pl: Nie można pobrać pliku GPG. Sprawdź adres URL.

en: The sums file could not be checked.
pl: Nie można sprawdzić pliku sum.

en: The gpg file could not be checked.
pl: Nie można sprawdzić pliku GPG.

en: Integrity check failed
pl: Sprawdzenie integralności nie powiodło się

en: The SHA256 sums file is not signed.
pl: Plik sum SHA256 nie jest podpisany.

en: Signed by: %s
pl: Podpisany przez: %s

en: Unknown signature
pl: Nieznany podpis

en: Key not found on keyserver.
pl: Nie znaleziono klucza na serwerze kluczy.

en: Everything looks good!
pl: Wszystko wygląda dobrze!

en: This is an official ISO image.
pl: To jest oficjalny obraz ISO.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
pl: Ten obraz ISO jest weryfikowany zaufanym podpisem.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
pl: Jeśli ufasz podpisowi, możesz zaufać ISO.

en: Untrusted signature
pl: Niezaufany podpis

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
pl: Ten obraz ISO jest weryfikowany przez niezaufany podpis.

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
pl: Suma SHA256 obrazu ISO jest nieprawidłowa.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
pl: Plik sum SHA256 nie zawiera sum tego obrazu ISO.

en: USB Image Writer
pl: Zapisywanie obrazów płyt na USB

en: Make a bootable USB stick
pl: Utwórz rozruchowy nośnik USB

en: USB Stick Formatter
pl: Formatowanie nośników USB

en: Format a USB stick
pl: Formatuj nośnik USB

en: Make bootable USB stick
pl: Utwórz rozruchowy nośnik USB

en: Format
pl: Formatuj

en: Verify
pl: Zweryfikuj

en: Verify the authenticity and integrity of the image
pl: Zweryfikuj autentyczność i integralność obrazu

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
pl: To działanie wymaże wszystkie dane znajdujące się na nośniku USB. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: USB stick:
pl: Nośnik USB:

en: Filesystem:
pl: System plików:

en: Select a USB stick
pl: Wybierz nośnik USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
pl: FAT32 
      + Kompatybilny ze wszystkim.
      - Nie może obsłużyć plików większych niż 4GB.
    
    exFAT
      + Kompatybilny z prawie wszystkim.
      + Może obsługiwać pliki większe niż 4GB.
      - Nie tak kompatybilny jak FAT32.
    
    NTFS 
      + Kompatybilny z systemami Windows.
      - Niekompatybilny z Macami i większością urządzeń.
      - Zdarzają się problemy z kompatybilnością na Linuksie (NTFS jest zastrzeżony i został odtworzony za pomocą inżynierii wstecznej).
    
    EXT4
      + Nowoczesny, stabilny, szybki, udokumentowany.
      + Wspiera Linuksowy system uprawnień.
      - Niekompatybilny z systemami Windows, Mac oraz większością urządzeń.

en: Volume label:
pl: Etykieta wolumenu:

en: Choose a name for your USB Stick
pl: Wybierz nazwę dla swojego nośnika USB

en: USB Stick
pl: Nośnik USB

en: ISO image:
pl: Obraz ISO:

en: Select an image
pl: Wybierz obraz

en: Select Image
pl: Wybierz obraz

en: Write
pl: Zapisz

en: This ISO looks like a Windows image.
pl: Ten plik ISO wygląda jak obraz systemu Windows.

en: Windows images require special processing.
pl: Obrazy Windows wymagają specjalnego przetwarzania.

en: More information
pl: Więcej informacji

en: Volume:
pl: Wolumin:

en: SHA256sum:
pl: Suma SHA256:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: SHA256 sums file:
pl: Plik sum SHA256:

en: GPG signed file:
pl: Podpisany plik GPG:

en: URLs
pl: Adresy URL

en: SHA256 sums file
pl: Plik sum SHA256

en: GPG signed file
pl: Podpisany plik GPG

en: Local files
pl: Lokalne pliki

en: SHA256 sum
pl: Suma SHA256

en: Check
pl: Sprawdź

en: Checksum
pl: Suma kontrolna

en: Go back
pl: Wstecz

en: ISO Verification
pl: Weryfikacja ISO
