linuxmint - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
sk: USB flash disk bol úspešne naformátovaný.

en: An error occured while creating a partition on %s.
sk: Vyskytla sa chyba pri vytváraní partície na %s.

en: Authentication Error.
sk: Chyba overovania.

en: An error occurred.
sk: Došlo k chybe.

en: The image was successfully written.
sk: Obraz bol úspešne zapísaný.

en: Not enough space on the USB stick.
sk: Nedostatok miesta na USB flash disku

en: An error occured while copying the image.
sk: Nastala chyba pri kopírovaní obrazu

en: bytes
sk: bajtov

en: ISO images
sk: ISO obrazy

en: Checksum files
sk: Súbory kontrolného súčtu

en: GPG signatures
sk: GPG podpisy

en: Calculating...
sk: Prebieha výpočet...

en: No volume ID found
sk: Nenašlo sa žiadne ID zväzku

en: The checksum is correct
sk: Kontrolný súčet je správny

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
sk: Kontrolný súčet je správny, ale pravosť súčtu nebola overená.

en: Checksum mismatch
sk: Chyba kontrolného súčtu

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
sk: Stiahnite si ISO obraz znova. Jeho kontrolný súčet sa nezhoduje.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
sk: Súbor s kontrolným súčtom sa nepodarilo stiahnuť. Skontrolujte adresu URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
sk: Súbor gpg sa nepodarilo stiahnuť. Skontrolujte adresu URL.

en: The sums file could not be checked.
sk: Súbor kontrolných súčtov sa nepodarilo skontrolovať.

en: The gpg file could not be checked.
sk: Súbor gpg sa nepodarilo skontrolovať.

en: Integrity check failed
sk: Kontrola integrity zlyhala

en: The SHA256 sums file is not signed.
sk: Súbor kontrolného súčtu SHA256 nie je podpísaný.

en: Signed by: %s
sk: Podpísaný: %s

en: Unknown signature
sk: Neznámy podpis

en: Key not found on keyserver.
sk: Kľúč sa nenašiel na serveri kľúčov.

en: Everything looks good!
sk: Všetko vyzerá dobre!

en: This is an official ISO image.
sk: Toto je oficiálny obraz ISO.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
sk: Tento obraz ISO je overený dôveryhodným podpisom.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
sk: Ak dôverujete podpisu, môžete dôverovať ISO.

en: Untrusted signature
sk: Nedôveryhodný podpis

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
sk: Tento obraz ISO je overený nedôveryhodným podpisom.

en: An error occurred
sk: Nastala chyba

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
sk: Súčet SHA256 obrazu ISO je nesprávny.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
sk: Súbor súm SHA256 neobsahuje súčet pre tento obraz ISO.

en: USB Image Writer
sk: Tvorca USB obrazu

en: Make a bootable USB stick
sk: Vytvoriť spustiteľný USB flash disk

en: USB Stick Formatter
sk: Formátovanie USB flash disku

en: Format a USB stick
sk: Naformátovať USB disk

en: Make bootable USB stick
sk: Vytvoriť spustiteľný USB flash disk

en: Format
sk: Formátovanie

en: Verify
sk: Overiť

en: Verify the authenticity and integrity of the image
sk: Overiť pravosť a integritu obrazu

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
sk: Všetky dáta na USB flash disku budú zničené, chcete pokračovať?

en: USB stick:
sk: USB disk:

en: Filesystem:
sk: Súborový systém:

en: Select a USB stick
sk: Vyberte USB disk

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
sk: FAT32 
      +Kompatibilný zo všetkým.
      -Nezvláda súbory väčšie ako 4GB.
    
    exFAT
      +Kompatibilný takmer zo všetkým.
      +Zvláda súbory väčšie než 4GB.
      -Nie je kompatibilný z FAT32.
    
    NTFS 
      +Kompatibilný z Windowsom.
      -Nefunguje na Mac a vačšine hardvéru.
      -Linux s ním má občas problémy.
    
    EXT4 
      +Moderný, stabilný, rýchly.
      +Podporuje Linuxové nastavenia súborov.
      -Nie je kompatibilný z Windowsom, Mac a vačšinou hardvéru.

en: Volume label:
sk: Názov média:

en: Choose a name for your USB Stick
sk: Zvoľte meno pre váš USB disk

en: USB Stick
sk: USB flash disk

en: ISO image:
sk: ISO obraz:

en: Select an image
sk: Zvoľte obraz

en: Select Image
sk: Zvoľte obraz

en: Write
sk: Zápis

en: This ISO looks like a Windows image.
sk: Tento ISO vyzerá ako obraz systému Windows.

en: Windows images require special processing.
sk: Obrazy systému Windows vyžadujú špeciálne spracovanie.

en: More information
sk: Viac informácií

en: Volume:
sk: Zväzok:

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: SHA256 sums file:
sk: Súbor súm SHA256:

en: GPG signed file:
sk: Podpísaný GPG súbor:

en: URLs
sk: URL

en: SHA256 sums file
sk: Súbor súm SHA256

en: GPG signed file
sk: Podpísaný GPG súbor

en: Local files
sk: Lokálne súbory

en: SHA256 sum
sk: Suma SHA256

en: Check
sk: Skontrolovať

en: Checksum
sk: Kontrolný súčet

en: Go back
sk: Prejsť späť

en: ISO Verification
sk: Overenie ISO
