linuxmint - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
sl: Ključek USB je bil uspešno formatiran.

en: An error occured while creating a partition on %s.
sl: Med ustvarjanjem razdelka na %s je prišlo do napake.

en: Authentication Error.
sl: Napaka overitve.

en: An error occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: The image was successfully written.
sl: Odtis je bil uspešno zapisan.

en: Not enough space on the USB stick.
sl: Na ključku USB ni dovolj prostora.

en: An error occured while copying the image.
sl: Med kopiranjem odtisa je prišlo do napake.

en: bytes
sl: bajtov

en: ISO images
sl: Slike ISO

en: Checksum files
sl: Datoteke kontrolnih vsot

en: GPG signatures
sl: Podpisi GPG

en: Calculating...
sl: Preračunavanje ...

en: No volume ID found
sl: ID nosilca datotek ni mogoče najti

en: The checksum is correct
sl: Kontrolna vsota je pravilna

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
sl: Kontrolna vsota je pravilna, vendar avtentičnost vsote ni bila preverjena.

en: Checksum mismatch
sl: Neujemanje kontrolne vsote

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
sl: Znova prenesite sliko ISO, njena kontrolna vsota se ne ujema.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
sl: Datoteke vsto ni mogoče prenesti. Preverite URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
sl: Datoteke gpg ni mogoče prenesti. Preverite URL.

en: The sums file could not be checked.
sl: Datoteke vsot ni mogoče preveriti.

en: The gpg file could not be checked.
sl: Datoteke gpg ni mogoče preveriti.

en: Integrity check failed
sl: Preverjanje integritete je spodletelo

en: The SHA256 sums file is not signed.
sl: Datoteka vsot SHA256 ni podpisana.

en: Signed by: %s
sl: Podpisano z: %s

en: Unknown signature
sl: Neznan podpis

en: Key not found on keyserver.
sl: Ključa ni mogoče najti na strežniku ključev.

en: Everything looks good!
sl: Vse je videti dobro!

en: This is an official ISO image.
sl: To je uradna slika ISO.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
sl: Slika ISO je overjena z zaupanja vrednim podpisom.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
sl: Če zaupate podpisu, lahko zaupate sliki ISO.

en: Untrusted signature
sl: Zaupanja nevreden podpis

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
sl: Slika ISO je overjena z zaupanja nevrednim podpisom.

en: An error occurred
sl: Prišlo je do napake

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
sl: Vsota SHA256 slike ISO ni pravilna.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
sl: Datoteka vsot SHA256 ne vsebuje vsot za to sliko ISO.

en: USB Image Writer
sl: Zapisovalnik odtisov USB

en: Make a bootable USB stick
sl: Ustvari zagonski ključ USB

en: USB Stick Formatter
sl: Formatirnik ključev USB

en: Format a USB stick
sl: Formatiraj ključ USB

en: Make bootable USB stick
sl: Ustvari zagonski ključ USB

en: Format
sl: Formatiraj

en: Verify
sl: Preveri

en: Verify the authenticity and integrity of the image
sl: Preverite avtentičnost in integriteto slike

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
sl: To bo uničilo vse podatke na ključu USB. Ali ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: USB stick:
sl: Ključek USB:

en: Filesystem:
sl: Datotečni sistem:

en: Select a USB stick
sl: Izberite ključ USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
sl: FAT32 
      + Združljiv povsod.
      - Ne podpira datoteh, večjih od 4 GB.
    
    exFAT
      + Združljiv skoraj povsod.
      + Podpira datoteke, večje od 4 GB.
      - Ni tako združljiv kot FAT32.
    
    NTFS 
      + Združljiv s sistemi Windows.
      - Ni združljiv s sistemi macOS in večino strojnih naprav.
      - Občasni problemi z združljivostjo na Linuxu (NTFS je lastniški in reverse-engineered).
    
    EXT4 
      + Moderen, stabilen, hiter, dnevniški.
      + Podpora za dovoljenja datotek Linux.
      - Ni združljiv s sistemi Windows, macOS in večino strojnih naprav.

en: Volume label:
sl: Oznaka nosilca:

en: Choose a name for your USB Stick
sl: Izberite ime za ključ USB

en: USB Stick
sl: Ključ USB

en: ISO image:
sl: Slika ISO:

en: Select an image
sl: Izberite odtis

en: Select Image
sl: Izberite odtis

en: Write
sl: Zapiši

en: This ISO looks like a Windows image.
sl: Ta ISO je videti kot slika Windows.

en: Windows images require special processing.
sl: Slike Windows zahtevajo posebno obdelavo.

en: More information
sl: Več podrobnosti

en: Volume:
sl: Pogon:

en: SHA256sum:
sl: Vsota SHA256:

en: Size:
sl: Velikost:

en: SHA256 sums file:
sl: Datoteka vsot SHA256:

en: GPG signed file:
sl: Datoteka s podpisom GPG:

en: URLs
sl: URL-ji

en: SHA256 sums file
sl: Datoteka vsto SHA256

en: GPG signed file
sl: Datoteka s podpisom GPG

en: Local files
sl: Krajevne datoteke

en: SHA256 sum
sl: Vsota SHA256

en: Check
sl: Preveri

en: Checksum
sl: Nadzorna vsota

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: ISO Verification
sl: Preveritev ISO
