linuxmint - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
sq: Pajisja USB u formatua me sukses.

en: An error occured while creating a partition on %s.
sq: Ndodhi një gabim gjatë krijimit të ndarjes mbi %s.

en: Authentication Error.
sq: Gabim identifikimi.

en: An error occurred.
sq: Ndodhi një gabim.

en: The image was successfully written.
sq: Imazhi u shkrua me sukses.

en: Not enough space on the USB stick.
sq: Nuk ka hapësirë të mjaftueshme në pajisjen USB.

en: An error occured while copying the image.
sq: Ndodhi një gabim gjatë kopjimit të imazhit.

en: USB Image Writer
sq: Shkrues imazhi USB

en: Make a bootable USB stick
sq: Krijoni një pajisje USB bootable

en: USB Stick Formatter
sq: Formatues pajisjesh USB

en: Format a USB stick
sq: Formato një pajisje USB

en: Make bootable USB stick
sq: Krijoni një pajisje USB bootable

en: Format
sq: Formato

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
sq: Kjo do të shkatërrojë të gjitha të dhënat në pajisjen USB, a jeni të sigurt që doni të vazhdoni?

en: USB stick:
sq: Pajisja USB:

en: Select a USB stick
sq: Zgjidhni një pajisje USB

en: Volume label:
sq: Etiketa e vëllimit:

en: Choose a name for your USB Stick
sq: Zgjidhni një emër për pajisjen tuaj USB

en: USB Stick
sq: Pajisje USB

en: Select an image
sq: Zgjidhni një imazh

en: Select Image
sq: Zgjidhni një imazh

en: Write
sq: Shkruaj
