linuxmint - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
sr: УСБ је успешно форматиран.

en: An error occured while creating a partition on %s.
sr: Дошло је до грешке приликом прављења партиције на „%s“.

en: Authentication Error.
sr: Грешка аутентификације.

en: An error occurred.
sr: Дошло је до грешке.

en: The image was successfully written.
sr: Одраз је успешно записан.

en: Not enough space on the USB stick.
sr: Нема довољно простора на УСБ диску.

en: An error occured while copying the image.
sr: Дошло је до грешке приликом умножавања одраза.

en: USB Image Writer
sr: Уписивач одраза на УСБ диск

en: Make a bootable USB stick
sr: Направите подизни УСБ диск

en: USB Stick Formatter
sr: Форматер за УСБ диск

en: Format a USB stick
sr: Форматирајте УСБ диск

en: Make bootable USB stick
sr: Направи подизни УСБ диск

en: Format
sr: Форматирај

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
sr: Ово ће уништити све податке на УСБ диску, да ли сигурно желите да наставите?

en: USB stick:
sr: УСБ диск:

en: Select a USB stick
sr: Изаберите УСБ диск

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
sr: FAT32 
      + Компатибилан свуда.
      - Не може руковати датотекама већим од 4ГБ.
    
    exFAT
      + Компатибилан готово свуда.
      + Може руковати датотекама већим од 4ГБ.
      - Није тако компатибилно са FAT32.
    
    NTFS 
      + Компатибилан са Виндоузом.
      - Није компатибилан са Меком и већином хардверских уређаја.
      - Повремени проблеми са компатибилношћу са Линуксом (NTFS је власнички и направљен обрнутим инжењерингом).
    
    EXT4 
      + Модеран, стабилан, брз, дневнички.
      + Подржава дозволе Линукс датотека.
      - Није компатибилан са Виндоузом, Меком и већином хардверских уређаја.

en: Volume label:
sr: Назив уређаја:

en: Choose a name for your USB Stick
sr: Изаберите назив за свој УСБ диск

en: USB Stick
sr: УСБ диск

en: Select an image
sr: Изаберите одраз

en: Select Image
sr: Изабери одраз

en: Write
sr: Пиши
