linuxmint - en to tg translation catalogue (22 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
tg: Драйви USB бо муваффақият формат шудааст.

en: An error occured while creating a partition on %s.
tg: Ҳангоми эҷодкунии қисми диск дар %s хатогӣ ба вуҷуд омад.

en: Authentication Error.
tg: Хатои санҷиши ҳаққоният

en: An error occurred.
tg: Хатогӣ ба вуҷуд омад.

en: The image was successfully written.
tg: Тасвири диск бо муваффақият сабт шудааст.

en: Not enough space on the USB stick.
tg: Драйви USB фазои кофӣ надорад.

en: An error occured while copying the image.
tg: Ҳангоми нусхабардории тасвири диск хатогӣ ба вуҷуд омад.

en: USB Image Writer
tg: Сабти тасвири диски USB

en: Make a bootable USB stick
tg: Таҳия кардани драйви боршавандаи USB

en: USB Stick Formatter
tg: Форматкунандаи драйви USB

en: Format a USB stick
tg: Формат кардани драйви USB

en: Make bootable USB stick
tg: Таҳия кардани драйви боршавандаи USB

en: Format
tg: Формат кардан

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
tg: Ин амал ҳамаи иттилоотро дар драйви USB хароб мекунад. Шумо мутмаин ҳастед, ки мехоҳед идома диҳед?

en: USB stick:
tg: Драйви USB:

en: Select a USB stick
tg: Интихоби драйви USB

en: Volume label:
tg: Барчаспи ҳаҷм:

en: Choose a name for your USB Stick
tg: Номеро барои драйви USB интихоб намоед

en: USB Stick
tg: Драйви USB

en: Select an image
tg: Тасвири дискеро интихоб кунед

en: Select Image
tg: Интихоби тасвири диск

en: Write
tg: Сабт кардан
