linuxmint - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ka: USB ჯოხი წარმატებით იქნა ფორმატირებული.

en: An error occured while creating a partition on %s.
ka: %s ზე დანაყოფის შექმნისას მოხდა შეცდომა

en: Authentication Error.
ka: ავტორიზაციის შეცდომა.

en: An error occurred.
ka: დაფიქსირდა შეცდომა

en: The image was successfully written.
ka: ანაბეჭდი წმატებით ჩაიწერა

en: Not enough space on the USB stick.
ka: USB ჯოხზე არ არის საკმარისი ადგილი

en: An error occured while copying the image.
ka: გამოსახულების დაკოპირებისას დაფიქსირდა შეცდომა

en: USB Image Writer
ka: USB ანაბეჭდის ჩამწერი

en: Make a bootable USB stick
ka: ჩამტვირთავი USB ჯოხის დამზადება

en: USB Stick Formatter
ka: USB ჯოხის დამფორმატებელი

en: Format a USB stick
ka: USB ჯოხის დაფორმატება

en: Make bootable USB stick
ka: ჩამტვირთავი USB ჯოხის დამზადება

en: Format
ka: ფორმატი

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ka: ეს გაანადგურებს ყველა მონაცემს USB ჯოხზე, გსურთ გაგრძელება?

en: USB stick:
ka: USB ჯოხი:

en: Select a USB stick
ka: მონიშნეთ USB ჯოხი

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
ka: FAT32 
      + თავსებადია ყველგან.
      -  4GB-ზე მეტი ფაილის მართვა შეუძლებელია.
    
    exFAT
      + თავსებადია თითქმის ყველგან.
      + შესაძლებელია 4GB-ზე მეტი ფაილის მართვა.
      -  არ არის ისეთი თავსებადი, როგორც FAT32.
    
    NTFS 
      + თავსებადია Windows- თან.
      -  არ არის თავსებადი Mac და უმეტეს მოწყობილობებთან.
      -  ზოგჯერ თავსებადობის პრობლემები Linux-სთან(NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + თანამედროვე, სტაბილური, სწრაფი, ჩანაწერი.
      +  Linux ფაილის ნებართვის მხარდაჭერა.
      -  არ არის თავსებადი Windows, Mac და მოწყობილობების უმეტესობასთან.

en: Volume label:
ka: მოცულობის ეტიკეტი:

en: Choose a name for your USB Stick
ka: აირჩიე შენი USB ჯოხის სახელი

en: USB Stick
ka: USB ჯოხი

en: Select an image
ka: ანაბეჭდის არჩევა

en: Select Image
ka: ანაბეჭდის ამორჩევა

en: Write
ka: ჩაწერა
