linuxmint - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
bg: USB паметта беше успешно форматирана.

en: An error occured while creating a partition on %s.
bg: Възникна грешка при създаване на дял на %s.

en: Authentication Error.
bg: Грешка при идентификация.

en: An error occurred.
bg: Възникна грешка.

en: The image was successfully written.
bg: Образа беше успешно записан.

en: Not enough space on the USB stick.
bg: Няма достатъчно място на USB паметта.

en: An error occured while copying the image.
bg: Появи се грешка по време на копиране.

en: USB Image Writer
bg: Записване на образ на USB диск

en: Make a bootable USB stick
bg: Създаване на стартиращa USB карта

en: USB Stick Formatter
bg: Форматиране на USB картата

en: Format a USB stick
bg: Форматиране на USB картата

en: Make bootable USB stick
bg: Създаване на стартиращa USB карта

en: Format
bg: Форматиране

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
bg: Това ще изтрие всички данни от картата, наистина ли искате да продължите?

en: USB stick:
bg: USB памет:

en: Select a USB stick
bg: Избор на USB карта:

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
bg: FAT32 
      + Съвместим със всичко.
      - Не може да се справи с файлове, по-големи от 4ГБ.
    
    exFAT 
      + Съвместим почти с всичко.
      + Може да се справи с файлове, по-големи от 4ГБ.
      - Не е чак толкова съвместим като FAT32.
    
    NTFS 
      + Съвместим с Windows.
      - Не е съвместим с Mac и повечето хардуерни устройства.
      - Редки проблеми със съвместимостта с Линукс (NTFS е затворен и е използвано обратно проектиране.)
    
    EXT4 
      + Модерен, стабилен, бърз, журнализиран.
      + Поддържа файловете разрешения на Линукс.
      - Не е съвместим с Windows, Mac и повечето хардуерни устройства.

en: Volume label:
bg: Етикет на том:

en: Choose a name for your USB Stick
bg: Изберете име на вашата USB карта

en: USB Stick
bg: USB карта

en: Select an image
bg: Избиране на образ

en: Select Image
bg: Избор на образ

en: Write
bg: Запис
