linuxmint - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
pa: USB ਸਟਿੱਕ ਨੂੰ ਠੀਕ ਤਰ੍ਹਾਂ ਫਾਰਮੈਟ ਕੀਤਾ ਗਿਆ।

en: An error occured while creating a partition on %s.
pa: %s ਉੱਤੇ ਪਾਰਟੀਸ਼ਨ ਬਣਾਉਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ ਆਈ।

en: Authentication Error.
pa: ਪ੍ਰਮਾਣਕਿਤਾ ਗਲਤੀ।

en: An error occurred.
pa: ਗਲਤੀ ਆਈ ਹੈ।

en: The image was successfully written.
pa: ਈਮੇਜ਼ ਠੀਕ ਤਰ੍ਹਾਂ ਲਿਖਿਆ ਗਿਆ।

en: USB Image Writer
pa: USB ਈਮੇਜ਼ ਰਾਈਟਰ

en: Make a bootable USB stick
pa: USB ਸਟਿੱਕ ਬੂਟਹੋਣਯੋਗ ਬਣਾਓ

en: Format
pa: ਫਾਰਮੈਟ

en: USB stick:
pa: USB ਸਟਿੱਕ::

en: Select a USB stick
pa: USB ਸਟਿੱਕ ਚੁਣੋ

en: Volume label:
pa: ਵਾਲੀਅਮ ਨਾਂ:

en: USB Stick
pa: USB ਸਟਿੱਕ

en: Select an image
pa: ਈਮੇਜ਼ ਚੁਣੋ

en: Select Image
pa: ਈਮੇਜ਼ ਚੁਣੋ
