mlocate - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: warning: Line number overflow
cs: varování: Číslo řádku přeteklo

en: missing closing `"'
cs: chybí uzavírající `"'

en: can not open `%s'
cs: nemohu otevřít `%s'

en: unknown variable `%s'
cs: neznámá proměnná `%s'

en: variable name expected
cs: očekáván název proměnné

en: variable `%s' was already defined
cs: proměnná `%s' již byla definována

en: `=' expected after variable name
cs: po názvu proměnné očekáváno `='

en: value in quotes expected after `='
cs: po `=' očekávána hodnota v uvozovkách

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
cs: neplatná hodnota PRUNE_BIND_MOUNTS `%s'

en: unexpected data after variable value
cs: neočekávaná data po hodnotě proměnné

en: I/O error reading `%s'
cs: chyba I/O při čtení `%s'

en: Usage: updatedb [OPTION]...
    Update a mlocate database.
    
      -f, --add-prunefs FS           omit also FS
      -n, --add-prunenames NAMES     omit also NAMES
      -e, --add-prunepaths PATHS     omit also PATHS
      -U, --database-root PATH       the subtree to store in database (default "/")
      -h, --help                     print this help
      -o, --output FILE              database to update (default
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts FLAG   omit bind mounts (default "no")
          --prunefs FS               filesystems to omit from database
          --prunenames NAMES         directory names to omit from database
          --prunepaths PATHS         paths to omit from database
      -l, --require-visibility FLAG  check visibility before reporting files
                                     (default "yes")
      -v, --verbose                  print paths of files as they are found
      -V, --version                  print version information
    
    The configuration defaults to values read from
    `%s'.
cs: Použití: updatedb [PŘEPÍNAČ]...
    Aktualizovat databázi mlocate.
    
      -f, --add-prunefs SS              vynechat také SS
      -n, --add-prunenames NÁZVY        vynechat také NÁZVY
      -e, --add-prunepaths CESTY        vynechat také CESTY
      -U, --database-root CESTA         podstrom, který uložit do databáze
                                        (implicitně "/")
      -h, --help                        vypsat tuto nápovědu
      -o, --output SOUBOR               databáze, kterou aktualizovat (implicitně
                                        `%s')
          --prune-bind-mounts PŘEPÍNAČ  vynechat připojení bind (implicitně "no")
          --prunefs SS                  systémy souborů, které vynechat z databáze
          --prunenames NÁZVY            názvy adresářů, které vynechat z databáze
          --prunepaths CESTY            cesty, které vynechat z databáze
      -l, --require-visibility PŘEPÍNAČ kontrolovat viditelnost před hlášením
                                        souborů (implicitně "yes")
      -v, --verbose                     vypisovat cesty nalezených souborů
      -V, --version                     vypsat informace o verzi
    
    Nastavení má implicitní hodnoty čtené
    z `%s'.

en: 
    Report bugs to %s.
cs: 
    Chyby hlaste na %s.

en: can not get current working directory
cs: nemohu zjistit současný pracovní adresář

en: --%s would override earlier command-line argument
cs: --%s by nahradilo dřívejší parametr na příkazovém řádku

en: invalid value `%s' of --%s
cs: neplatná hodnota `%s' přepínače --%s

en: --%s specified twice
cs: --%s zadáno dvakrát

en: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
cs: Copyright © 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    Toto software je distribuováno pod podmínkami GPL v.2.
    
    Tento program je poskutován BEZ ZÁRUKY, je-li to povoleno zákonem.

en: unexpected operand on command line
cs: neočekávaný parametr na příkazovém řádku

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
cs: `%s' zřejmě není databáze mlocate

en: `%s' has unknown version %u
cs: `%s' má neznámou verzi %u

en: `%s' has unknown visibility flag %u
cs: `%s' má neznámý příznak viditelnosti %u

en: unexpected EOF reading `%s'
cs: neočekávaný konec souboru při čtení `%s'

en: I/O error seeking in `%s'
cs: chyba I/O při posouvání v `%s'

en: Database %s:
cs: Databáze %s:

en: 	%'ju directory
     | 	%'ju directories
cs[0]: 	%'ju adresář
cs[1]: 	%'ju adresáře
cs[2]: 	%'ju adresářů

en: 	%'ju file
     | 	%'ju files
cs[0]: 	%'ju soubor
cs[1]: 	%'ju soubory
cs[2]: 	%'ju souborů

en: 	%'ju byte in file names
     | 	%'ju bytes in file names
cs[0]: 	%'ju bajt v názvech souborů
cs[1]: 	%'ju bajty v názvech souborů
cs[2]: 	%'ju bajtů v názvech souborů

en: 	%'ju byte used to store database
     | 	%'ju bytes used to store database
cs[0]: 	%'ju bajt použit pro uložení databáze
cs[1]: 	%'ju bajty použity pro uložení databáze
cs[2]: 	%'ju bajtů použito pro uložení databáze

en: invalid empty directory name in `%s'
cs: neplatný prázdný název adresáře v `%s'

en: file name length %zu in `%s' is too large
cs: délka názvu souboru %zu v `%s' je příliš velká

en: Usage: locate [OPTION]... [PATTERN]...
    Search for entries in a mlocate database.
    
      -A, --all              only print entries that match all patterns
      -b, --basename         match only the base name of path names
      -c, --count            only print number of found entries
      -d, --database DBPATH  use DBPATH instead of default database (which is
                             %s)
      -e, --existing         only print entries for currently existing files
      -L, --follow           follow trailing symbolic links when checking file
                             existence (default)
      -h, --help             print this help
      -i, --ignore-case      ignore case distinctions when matching patterns
      -l, --limit, -n LIMIT  limit output (or counting) to LIMIT entries
      -m, --mmap             ignored, for backward compatibility
      -P, --nofollow, -H     don't follow trailing symbolic links when checking file
                             existence
      -0, --null             separate entries with NUL on output
      -S, --statistics       don't search for entries, print statistics about each
                             used database
      -q, --quiet            report no error messages about reading databases
      -r, --regexp REGEXP    search for basic regexp REGEXP instead of patterns
          --regex            patterns are extended regexps
      -s, --stdio            ignored, for backward compatibility
      -V, --version          print version information
      -w, --wholename        match whole path name (default)
cs: Použití: locate [PŘEPÍNAČ]... [VZOR]...
    Hledat položky v databázi mlocate.
    
      -A, --all               vypsat jen položky, které odpovídají všem vzorům
      -b, --basename          porovnávat v cestách k souborům jen názvy
      -c, --count             vypsat jen počet nalezených položek
      -d, --database CESTADB  používat CESTADB místo implicitní databáze (což je
                              %s)
      -e, --existing          vypisovat jen položky pro momentálně existující
                              soubory
      -L, --follow            při kontrole existence souborů sledovat koncové
                              symbolické odkazy (implicitní)
      -h, --help              vypsat tuto nápovědu
      -i, --ignore-case       při porovnávání vzorů nerozlišovat velikost písmen
      -l, --limit, -n LIMIT   omezit výstup (nebo počítání) na LIMIT položek
      -m, --mmap              ignorováno, pro zpětnou kompatibilitu
      -P, --nofollow, -H      při kontrole existence souborů nesledovat koncové
                              symbolické odkazy
      -0, --null              na výstupu oddělovat položky pomocí NUL
      -S, --statistics        nehledat položky, vypsat statistiku o každé použité
                              databázi
      -q, --quiet             nehlásit chybové zprávy o čtení databází
      -r, --regexp REGEXP     hledat základní basic regexp REGEXP místo vzorů
          --regex             vzory jsou rozšířené regexpy
      -s, --stdio             ignorováno, pro zpětnou kompatibilitu
      -V, --version           vypsat informace o verzi
      -w, --wholename         porovnávat celé cesty k souborům (implicitní)

en: non-option arguments are not allowed with --%s
cs: s --%s nejsou povoleny parametry jiné než přepínače

en: no pattern to search for specified
cs: nezadán žádný vzor, který hledat

en: invalid regexp `%s': %s
cs: neplatná regexp `%s': %s

en: can not drop privileges
cs: nemohu se vzdát oprávnění

en: can not read two databases from standard input
cs: nemohu číst dvě databáze ze standardního vstupu

en: can not stat () `%s'
cs: nemohu stat () `%s'

en: I/O error while writing to standard output
cs: chyba I/O při zápisu na standardní výstup

en: file name length %zu is too large
cs: délka názvu souboru %zu je příliš velká

en: file system error: zero-length file name in directory %s
cs: chyba systému souborů: soubor s názvem nulové délky v adresáři %s

en: can not open a temporary file for `%s'
cs: nemohu otevřít dočasný soubor pro `%s'

en: configuration is too large
cs: nastavení je příliš velké

en: can not find group `%s'
cs: nemohu najít skupinu `%s'

en: can not change group of file `%s' to `%s'
cs: nemohu změnit skupinu souboru `%s' na `%s'

en: can not change permissions of file `%s'
cs: nemohu změnit oprávnění souboru `%s'

en: `%s' is locked (probably by an earlier updatedb)
cs: `%s' je uzamčen (pravděpodobně dřívejším updatedb)

en: can not lock `%s'
cs: nemohu zamknout `%s'

en: can not change directory to `%s'
cs: nemohu změnit adresář na `%s'

en: I/O error while writing to `%s'
cs: chyba I/O při zápisu do `%s'

en: error replacing `%s'
cs: chyba při nahrazování `%s'
