mlocate - en to et translation catalogue (44 entries)

en: warning: Line number overflow
et: hoiatus: Reanumbrite ületäitumine

en: missing closing `"'
et: puudub sulgev `"'

en: can not open `%s'
et: faili `%s' pole võimalik avada

en: unknown variable `%s'
et: tundmatu muutuja `%s'

en: variable name expected
et: eeldatakse muutuja nime

en: variable `%s' was already defined
et: muutuja `%s' on juba kirjeldatud

en: `=' expected after variable name
et: pärast muutuja nime peab olema `='

en: value in quotes expected after `='
et: võrdusmärgi järel peaks olema jutumärkidesse paigutatud väärtus

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
et: vigane PRUNE_BIND_MOUNTS väärtus `%s'

en: unexpected data after variable value
et: muutuja väärtuse järel on ootamatud andmed

en: I/O error reading `%s'
et: S/V tõrge faili '%s' lugemisel

en: 
    Report bugs to %s.
et: 
    Programmi vigadest teata aadressil %s.

en: can not get current working directory
et: praegust töökataloogi pole võimalik hankida

en: invalid value `%s' of --%s
et: võtmel --%2$s on vigane väärtus `%1$s'

en: --%s specified twice
et: --%s on määratud mitu korda

en: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
et: Autoriõigused (C) 2007 Red Hat, Inc. Kõik õigused reserveeritud.
    Seda tarkvara levitatakse GPL v.2 litsentsi tingimustel.
    
    Sellel programmil puudub igasugune garantii määral, mis on seadustega lubatud.

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
et: `%s' ei paista olevate mlocate andmebaas

en: `%s' has unknown version %u
et: Faili `%s' versioon %u on tundmatu

en: `%s' has unknown visibility flag %u
et: Faili `%s' nähtavuslipp %u on tundmatu

en: unexpected EOF reading `%s'
et: ootamatu faililõpp faili '%s' lugemisel

en: I/O error seeking in `%s'
et: S/V tõrge faili `%s' kerimisel

en: Database %s:
et: Andmebaas %s:

en: 	%'ju directory
     | 	%'ju directories
et[0]: 	%'ju kataloog
et[1]: 	%'ju kataloogi

en: 	%'ju file
     | 	%'ju files
et[0]: 	%'ju fail
et[1]: 	%'ju faili

en: 	%'ju byte in file names
     | 	%'ju bytes in file names
et[0]: 	%'ju bait failinimede jaoks
et[1]: 	%'ju baiti failinimede jaoks

en: 	%'ju byte used to store database
     | 	%'ju bytes used to store database
et[0]: 	%'ju bait andmebaasi hoidmiseks
et[1]: 	%'ju baiti andmebaasi hoidmiseks

en: invalid empty directory name in `%s'
et: vigane tühi kataloogi nimi pärast `%s'

en: file name length %zu in `%s' is too large
et: failinime pikkus %zu failis `%s' on liiga suur

en: no pattern to search for specified
et: otsingumuster on määramata

en: invalid regexp `%s': %s
et: vigane regulaaravaldis `%s': %s

en: can not read two databases from standard input
et: standardsisendist pole võimalik korraga kahte andmebaasi lugeda

en: I/O error while writing to standard output
et: S/V tõrge standardväljundisse kirjutamisel

en: file name length %zu is too large
et: faili nime pikkus %zu on liiga suur

en: file system error: zero-length file name in directory %s
et: failisüsteemi tõrge: nullpikkusega failinimi kataloogis %s

en: can not open a temporary file for `%s'
et: ajutist faili pole `%s' jaoks võimalik avada

en: configuration is too large
et: seadistused võtavad liiga palju ruumi

en: can not find group `%s'
et: gruppi `%s' pole võimalik leida

en: can not change group of file `%s' to `%s'
et: failile `%s' pole võimalik gruppi `%s' määrata

en: can not change permissions of file `%s'
et: faili `%s' õiguseid pole võimalik muuta

en: `%s' is locked (probably by an earlier updatedb)
et: fail `%s' on lukus (arvatavasti lukustatud varem käivitatud updatedb poolt)

en: can not lock `%s'
et: faili `%s' pole võimalik lukustada

en: can not change directory to `%s'
et: kataloogi `%s' pole võimalik siseneda

en: I/O error while writing to `%s'
et: S/V tõrge faili '%s' kirjutamisel

en: error replacing `%s'
et: tõrge `%s' asendamisel
