mlocate - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: warning: Line number overflow
lv: brīdinājums: rindu skaita pārpilde

en: missing closing `"'
lv: trūkst aizverošās `"'

en: can not open `%s'
lv: nevar atvērt `%s'

en: unknown variable `%s'
lv: nezināms mainīgais `%s'

en: variable name expected
lv: tika gaidīts mainīgā nosaukums

en: variable `%s' was already defined
lv: mainīgais `%s' jau tika definēts

en: `=' expected after variable name
lv: tika gaidīts `=' pēc mainīgā nosaukuma

en: value in quotes expected after `='
lv: pēc `=' gaidīta vērtība pēdiņās

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
lv: nederīga PRUNE_BIND_MOUNTS vērtība `%s'

en: unexpected data after variable value
lv: negaidīti dati pēc mainīgā nosaukuma

en: I/O error reading `%s'
lv: I/O kļūda, nolasot `%s'

en: Usage: updatedb [OPTION]...
    Update a mlocate database.
    
      -f, --add-prunefs FS           omit also FS
      -n, --add-prunenames NAMES     omit also NAMES
      -e, --add-prunepaths PATHS     omit also PATHS
      -U, --database-root PATH       the subtree to store in database (default "/")
      -h, --help                     print this help
      -o, --output FILE              database to update (default
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts FLAG   omit bind mounts (default "no")
          --prunefs FS               filesystems to omit from database
          --prunenames NAMES         directory names to omit from database
          --prunepaths PATHS         paths to omit from database
      -l, --require-visibility FLAG  check visibility before reporting files
                                     (default "yes")
      -v, --verbose                  print paths of files as they are found
      -V, --version                  print version information
    
    The configuration defaults to values read from
    `%s'.
lv: Lietojums: updatedb [OPTION]...
    Atjaunināt mlocate datubāzi.
    
      -f, --add-prunefs FS           izlaist arī FS
      -n, --add-prunenames NAMES     izlaist arī NAMES
      -e, --add-prunepaths PATHS     izlaist arī PATHS
      -U, --database-root PATH       apakškoks, kurā glabāt datubāzi (default "/")
      -h, --help                     drukāt šo palīdzību
      -o, --output FILE              datubāze, kuru atjaunināt (noklusētā
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts FLAG   izlaist sasaistītos montējumus (noklusētais "no")
          --prunefs FS               failu sistēmas, kuras izlaist no datubāzes
          --prunenames NAMES         mapju nosaukumi, ko izlaist no datubāzes
          --prunepaths PATHS         ceļi, ko izlaist no datubāzes
      -l, --require-visibility FLAG  pārbauda redzamību, pirms ziņot failus
                                     (noklusētais "yes")
      -v, --verbose                  drukāt atrasto failu ceļus
      -V, --version                  drukāt versijas informāciju
    
    The configuration defaults to values read from
    `%s'.

en: 
    Report bugs to %s.
lv: 
    Ziņot kļūdas uz %s.

en: can not get current working directory
lv: nevarēja saņemt pašreizējo darba mapi

en: --%s would override earlier command-line argument
lv: --%s pārrakstīs iepriekšējo komandrindas argumentu.

en: invalid value `%s' of --%s
lv: nederīga vērtība `%s' parametram --%s

en: --%s specified twice
lv: --%s norādīts divreiz

en: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
lv: Autortiesības (C) 2007 Red Hat, Inc. Visas tiesības paturētas.
    Šī programmatūra tiek izplatīta ar licenci GPL v.2.
    
    Šī programma nāk BEZ GARANTIJAS tādā mērā, kā to pieļauj likums.

en: unexpected operand on command line
lv: negaidīts operands komandrindā

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
lv: `%s' neizskatās pēc mlocate datubāzes

en: `%s' has unknown version %u
lv: `%s' ir nezināma versija %u

en: `%s' has unknown visibility flag %u
lv: `%s' ir nezināms slēdzis %u

en: unexpected EOF reading `%s'
lv: negaidīts EOF, lasot `%s'

en: I/O error seeking in `%s'
lv: I/O kļūda, meklējot iekš `%s'

en: Database %s:
lv: Datubāze %s:

en: 	%'ju directory
     | 	%'ju directories
lv[0]: 	%'ju mape
lv[1]: 	%'ju mapes
lv[2]: 	%'ju mapes

en: 	%'ju file
     | 	%'ju files
lv[0]: 	%'ju fails
lv[1]: 	%'ju faili
lv[2]: 	%'ju failu

en: 	%'ju byte in file names
     | 	%'ju bytes in file names
lv[0]: 	%'ju baits failu nosaukumos
lv[1]: 	%'ju baiti failu nosaukumos
lv[2]: 	%'ju baitu failu nosaukumos

en: 	%'ju byte used to store database
     | 	%'ju bytes used to store database
lv[0]: 	%'ju baits izmantots, lai glabātu datubāzi
lv[1]: 	%'ju baiti izmantoti, lai glabātu datubāzi
lv[2]: 	%'ju baitu izmantotu, lai glabātu datubāzi

en: file name length %zu in `%s' is too large
lv: faila nosaukuma garums %zu iekš `%s' ir pārāk liels

en: non-option arguments are not allowed with --%s
lv: bez opciju parametri nav atļauti ar --%s

en: no pattern to search for specified
lv: nav norādīta izteiksme, ko meklēt

en: invalid regexp `%s': %s
lv: nederīga regulārā izteiksme `%s': %s

en: can not drop privileges
lv: nevar nomest privilēģijas

en: can not read two databases from standard input
lv: nevar nolasīt divas datu bāzes no standarta ievades

en: can not stat () `%s'
lv: nevar stat () `%s'

en: I/O error while writing to standard output
lv: I/O kļūda, mēģinot rakstīt standarta izvadē

en: file name length %zu is too large
lv: faila nosaukuma garums %zu ir pārāk liels

en: file system error: zero-length file name in directory %s
lv: failsistēmas kļūda: faila nosaukums ar garumu nulle mapē %s

en: can not open a temporary file for `%s'
lv: nevar atvērt `%s' pagaidu failu

en: configuration is too large
lv: konfigurācija ir pārāk liela

en: can not find group `%s'
lv: nevar atrast grupu `%s'

en: can not change group of file `%s' to `%s'
lv: nevar mainīt grupu failam `%s' uz `%s'

en: can not change permissions of file `%s'
lv: nevar mainīt tiesības failam `%s'

en: `%s' is locked (probably by an earlier updatedb)
lv: `%s' ir slēgts (iespējams ar agrāku updatedb)

en: can not lock `%s'
lv: nevar aizslēgt `%s'

en: can not change directory to `%s'
lv: nevar mainīt mapi uz `%s'

en: I/O error while writing to `%s'
lv: I/O kļūda, rakstot uz `%s'

en: error replacing `%s'
lv: kļūda, aizvietojot `%s'
