mlocate - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: can not open `%s'
ms: tidak dapat membuka `%s'

en: unknown variable `%s'
ms: pembulehubah tidak diketahui: `%s'

en: variable `%s' was already defined
ms: pembulehubah `%s' telahpun digunakan

en: `=' expected after variable name
ms: `=' dijangka selepas nama pembolehubah

en: value in quotes expected after `='
ms: nilai dalam pembuka/penutup kata dijangka selepas `='

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
ms: nilai salah `%s'·untuk·PRUNE_BIND_MOUNTS

en: unexpected data after variable value
ms: data yang tidak dijangka selepas nilai pembolehubah

en: I/O error reading `%s'
ms: masalah I/O semasa membaca `%s'

en: 
    Report bugs to %s.
ms: 
    Lapor bug (masalah) kepada·%s.

en: can not get current working directory
ms: tidak dapat mendapatkan direktori semasa

en: --%s would override earlier command-line argument
ms: --%s·akan mengambilalih argumen baris arahan sebelumnya

en: invalid value `%s' of --%s
ms: nilai tidak sah %s'·untuk·--%s

en: --%s specified twice
ms: --%s·diberi dua kali

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
ms: `%s' tidak nampak seperti database mlocate

en: `%s' has unknown version %u
ms: `%s'·mengandungi versi yang tidak diketahui·%u

en: unexpected EOF reading `%s'
ms: EOF·tidak dijangka semasa membaca `%s'

en: I/O error seeking in `%s'
ms: Masalah I/O·sewaktu mencari di `%s'

en: invalid empty directory name in `%s'
ms: nama directory kosong yang tidak sah di `%s'

en: file name length %zu in `%s' is too large
ms: nama fail %zu di `%s' terlalu panjang

en: no pattern to search for specified
ms: tiada paten untuk pencarian diberikan

en: invalid regexp `%s': %s
ms: regexp tidak sah `%s':·%s

en: I/O error while writing to standard output
ms: Masalah I/O sewaktu menulis ke standard output

en: file name length %zu is too large
ms: nama fail %zu terlalu panjang

en: can not open a temporary file for `%s'
ms: tidak dapat membuka fail sementara untuk `%s'

en: configuration is too large
ms: konfigurasi terlalu besar

en: can not find group `%s'
ms: tidak jumpa kumpulan `%s'

en: can not change group of file `%s' to `%s'
ms: tidak dapat tukar kumpulan fail dari `%s'·ke·`%s'

en: can not change directory to `%s'
ms: tidak dapat tukar directori ke `%s'

en: I/O error while writing to `%s'
ms: Masalah I/O sewaktu menulis ke `%s'

en: error replacing `%s'
ms: masalah semasa menukar `%s'
