mlocate - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: warning: Line number overflow
pl: ostrzeżenie: przepełniono numer wiersza

en: missing closing `"'
pl: brak zamykającego `"'

en: can not open `%s'
pl: nie można otworzyć "%s"

en: unknown variable `%s'
pl: nieznana zmienna `%s'

en: variable name expected
pl: oczekiwano nazwę zmiennej

en: variable `%s' was already defined
pl: zmienna "%s" została już określona

en: `=' expected after variable name
pl: po nazwie zmiennej oczekiwano "="

en: value in quotes expected after `='
pl: po "=" oczekiwano wartości w cudzysłowach

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
pl: nieprawidłowa wartość "%s" PRUNE_BIND_MOUNTS

en: unexpected data after variable value
pl: nieoczekiwane dane po wartości zmiennej

en: I/O error reading `%s'
pl: błąd wejścia/wyjścia podczas odczytywania "%s"

en: Usage: updatedb [OPTION]...
    Update a mlocate database.
    
      -f, --add-prunefs FS           omit also FS
      -n, --add-prunenames NAMES     omit also NAMES
      -e, --add-prunepaths PATHS     omit also PATHS
      -U, --database-root PATH       the subtree to store in database (default "/")
      -h, --help                     print this help
      -o, --output FILE              database to update (default
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts FLAG   omit bind mounts (default "no")
          --prunefs FS               filesystems to omit from database
          --prunenames NAMES         directory names to omit from database
          --prunepaths PATHS         paths to omit from database
      -l, --require-visibility FLAG  check visibility before reporting files
                                     (default "yes")
      -v, --verbose                  print paths of files as they are found
      -V, --version                  print version information
    
    The configuration defaults to values read from
    `%s'.
pl: Użycie: updatedb [OPCJA]...
    Aktualizuje bazę danych mlocate.
    
      -f, --add-prunefs SYSTEM PLIKÓW  pomija także system plików
      -n, --add-prunenames NAZWY     pomija także NAZWY
      -e, --add-prunepaths ŚCIEŻKI   pomija także ŚCIEŻKI
      -U, --database-root ŚCIEŻKA    poddrzewo do przechowywania bazy danych
                                     (domyślnie "/")
      -h, --help                     wyświetla tę pomoc
      -o, --output PLIK              baza danych do zaktualizowania (domyślnie
                                     "%s")
          --prune-bind-mounts FLAGA  pomija montowania dowiązań (domyślnie
                                     "no")
          --prunefs SYSTEM PLIKÓW    system plików do pominięcia w bazie danych
          --prunepaths ŚCIEŻKI       ścieżki do pominięcia w bazie danych
      -l, --require-visibility FLAGA sprawdza widoczność przed zgłoszeniem
                                     plików (domyślnie "yes")
      -v, --verbose                  wyświetla ścieżki plików, kiedy zostaną
                                     odnalezione
      -V, --version                  wyświetla informacje o wersji
    
    Domyśla konfiguracja to wartości odczytane z
    "%s".

en: 
    Report bugs to %s.
pl: 
    Proszę zgłaszać błędy do %s.

en: can not get current working directory
pl: nie można uzyskać bieżącego katalogu roboczego

en: --%s would override earlier command-line argument
pl: --%s zastąpi wcześniejszy parametr wiersza poleceń

en: invalid value `%s' of --%s
pl: nieprawidłowa wartość "%s" --%s

en: --%s specified twice
pl: --%s podano dwa razy

en: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
pl: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    To oprogramowanie jest rozprowadzane na licencji GPL v.2.
    
    Ten program dostarczany jest BEZ GWARANCJI, w zakresie dozwolonym przez prawo.

en: unexpected operand on command line
pl: nieoczekiwany parametr w wierszu poleceń

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
pl: "%s" nie wydaje się być bazą danych mlocate

en: `%s' has unknown version %u
pl: "%s" posiada nieznaną wersję %u

en: `%s' has unknown visibility flag %u
pl: "%s" posiada nieznaną flagę widoczności %u

en: unexpected EOF reading `%s'
pl: nieoczekiwany koniec pliku podczas odczytywania "%s"

en: I/O error seeking in `%s'
pl: błąd wejścia/wyjścia podczas wyszukiwania w "%s"

en: Database %s:
pl: Baza danych %s:

en: 	%'ju directory
     | 	%'ju directories
pl[0]: 	%'ju katalog
pl[1]: 	%'ju katalogi
pl[2]: 	%'ju katalogów

en: 	%'ju file
     | 	%'ju files
pl[0]: 	%'ju plik
pl[1]: 	%'ju pliki
pl[2]: 	%'ju plików

en: 	%'ju byte in file names
     | 	%'ju bytes in file names
pl[0]: 	%'ju bajt w nazwach plików
pl[1]: 	%'ju bajty w nazwach plików
pl[2]: 	%'ju bajtów w nazwach plików

en: 	%'ju byte used to store database
     | 	%'ju bytes used to store database
pl[0]: 	%'ju bajt użyty do przechowywania bazy danych
pl[1]: 	%'ju bajty użyte do przechowywania bazy danych
pl[2]: 	%'ju bajtów użytych do przechowywania bazy danych

en: invalid empty directory name in `%s'
pl: nieprawidłowa pusta nazwa katalogu w "%s"

en: file name length %zu in `%s' is too large
pl: długość nazwy pliku %zu w "%s" jest za duża

en: non-option arguments are not allowed with --%s
pl: parametry nie będące opcjami nie są dozwolone z --%s

en: no pattern to search for specified
pl: nie podano wzoru do wyszukiwania

en: invalid regexp `%s': %s
pl: nieprawidłowe wyrażenie regularne "%s": %s

en: can not drop privileges
pl: nie można porzucić uprawnień

en: can not read two databases from standard input
pl: nie można odczytać dwóch baz danych ze standardowego wejścia

en: can not stat () `%s'
pl: nie można wykonać stat () "%s"

en: I/O error while writing to standard output
pl: błąd wejścia/wyjścia podczas zapisywania do standardowego wyjścia

en: file name length %zu is too large
pl: długość nazwy pliku %zu jest za duża

en: file system error: zero-length file name in directory %s
pl: błąd systemu plików: nazwa pliku o zerowej długości w katalogu %s

en: can not open a temporary file for `%s'
pl: nie można otworzyć pliku tymczasowego dla `%s'

en: configuration is too large
pl: konfiguracja jest za duża

en: can not find group `%s'
pl: nie można odnaleźć grupy "%s"

en: can not change group of file `%s' to `%s'
pl: nie można zmienić grupy pliku "%s" na "%s"

en: can not change permissions of file `%s'
pl: nie można zmienić uprawnień pliku "%s"

en: `%s' is locked (probably by an earlier updatedb)
pl: "%s" jest zablokowane (prawdopodobnie przez wcześniejsze uruchomienie updatedb)

en: can not lock `%s'
pl: nie można zablokować "%s"

en: can not change directory to `%s'
pl: nie można zmienić katalogu na "%s"

en: I/O error while writing to `%s'
pl: błąd wejścia/wyjścia podczas zapisywania do "%s"

en: error replacing `%s'
pl: błąd podczas zastępowania "%s"
