mlocate - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: warning: Line number overflow
uk: попередження: кількість рядків переповнено

en: missing closing `"'
uk: відсутній завершальний символ `"'

en: can not open `%s'
uk: неможливо відкрити «%s»

en: unknown variable `%s'
uk: невідома змінна `%s'

en: variable name expected
uk: очікування назви змінної

en: variable `%s' was already defined
uk: змінна `%s' вже визначена

en: `=' expected after variable name
uk: «=» очікується після імені змінної

en: value in quotes expected after `='
uk: значення у дужках очікується після «=»

en: invalid value `%s' of PRUNE_BIND_MOUNTS
uk: неприпустиме значення «%s» для PRUNE_BIND_MOUNTS

en: unexpected data after variable value
uk: неочікувані дані після значення змінної

en: I/O error reading `%s'
uk: Помилка вводу/виводу при читанні «%s»

en: Usage: updatedb [OPTION]...
    Update a mlocate database.
    
      -f, --add-prunefs FS           omit also FS
      -n, --add-prunenames NAMES     omit also NAMES
      -e, --add-prunepaths PATHS     omit also PATHS
      -U, --database-root PATH       the subtree to store in database (default "/")
      -h, --help                     print this help
      -o, --output FILE              database to update (default
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts FLAG   omit bind mounts (default "no")
          --prunefs FS               filesystems to omit from database
          --prunenames NAMES         directory names to omit from database
          --prunepaths PATHS         paths to omit from database
      -l, --require-visibility FLAG  check visibility before reporting files
                                     (default "yes")
      -v, --verbose                  print paths of files as they are found
      -V, --version                  print version information
    
    The configuration defaults to values read from
    `%s'.
uk: Застосування: updatedb [ПАРАМЕТРИ]...
    Оновлення бази даних mlocate.
    
      -f, --add-prunefs ФС           пропускати вказані ФС
      -n, --add-prunenames НАЗВИ     пропускати НАЗВИ
      -e, --add-prunepaths ШЛЯХИ     пропускати ШЛЯХИ
      -U, --database-root ШЛЯХ       піддерево, зберігається у базі даних (типово "/")
      -h, --help                     вивести цю довідку
      -o, --output FILE              база даних для оновлення (типово
                                     `%s')
          --prune-bind-mounts ПРАПОР пропускати точки підключення (типово "немає")
          --prunefs ФС               ФС для виключення з бази даних
          --prunenames НАЗВИ         каталог для виключення з баз даних
          --prunepaths ШЛЯХИ         шляхи для виключення з бази даних
      -l, --require-visibility ПРАПОР перевірити наявні файли перед додаванням
                                     (типово "так")
      -v, --verbose                  вивести шляхи до знайдених файлів
      -V, --version                  вивести інформацію про версію
    
    Типові параметри отримані з
    «%s».

en: 
    Report bugs to %s.
uk: 
    Звіт про помилки надсилайте до %s.

en: can not get current working directory
uk: не вдається отримати поточний робочий каталог

en: --%s would override earlier command-line argument
uk: --%s перевизначить вказаний раніше аргумент командного рядка

en: invalid value `%s' of --%s
uk: неправильне значення «%s» для --%s

en: --%s specified twice
uk: --%s визначено двічі

en: Copyright (C) 2007 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: (C) 2007 Red Hat, Inc. Всі права захищені.
    Ця програма поширюється на умовах ліцензії GPL v.2.
    
    Програма поширюється БЕЗ ГАРАНТІЙ, у межах, що припускаються законом.

en: unexpected operand on command line
uk: неочікуваний операнд у командному рядку

en: `%s' does not seem to be a mlocate database
uk: «%s» не є базою даних mlocate

en: `%s' has unknown version %u
uk: невідома версія «%s»: %u

en: `%s' has unknown visibility flag %u
uk: «%s» має невідомий видиму ознаку %u

en: unexpected EOF reading `%s'
uk: неочікуваний EOF при читанні «%s»

en: I/O error seeking in `%s'
uk: помилка вводу/виводу під час пошуку у «%s»

en: Database %s:
uk: База даних %s:

en: 	%'ju directory
     | 	%'ju directories
uk[0]: 	%'ju каталог
uk[1]: 	%'ju каталоги
uk[2]: 	%'ju каталогів

en: 	%'ju file
     | 	%'ju files
uk[0]: 	%'ju файл
uk[1]: 	%'ju файли
uk[2]: 	%'ju файлів

en: 	%'ju byte in file names
     | 	%'ju bytes in file names
uk[0]: 	%'ju байт у назвах файлів
uk[1]: 	%'ju байти у назвах файлів
uk[2]: 	%'ju байтів у назвах файлів

en: 	%'ju byte used to store database
     | 	%'ju bytes used to store database
uk[0]: 	%'ju байти використано для зберігання бази даних
uk[1]: 	%'ju байти використано для зберігання бази даних
uk[2]: 	%'ju байтів використано для зберігання бази даних

en: invalid empty directory name in `%s'
uk: недійсна назва порожнього каталогу у «%s»

en: file name length %zu in `%s' is too large
uk: надто довга назва файлу %zu у «%s»

en: non-option arguments are not allowed with --%s
uk: не є аргументом параметра або не дозволено з --%s

en: no pattern to search for specified
uk: не визначено шаблон для пошуку

en: invalid regexp `%s': %s
uk: неприпустимий regexp «%s»: %s

en: can not drop privileges
uk: неможливо понизити привілеї

en: can not read two databases from standard input
uk: неможливо читати дві бази даних з стандартного вводу

en: can not stat () `%s'
uk: не вдається виконати stat () «%s»

en: I/O error while writing to standard output
uk: помилка вводу/виводу під час запису до стандартного виводу

en: file name length %zu is too large
uk: надто довга назва файлу %zu

en: file system error: zero-length file name in directory %s
uk: помилка у файловій системі: файл з назвою нульової довжини у каталозі %s

en: can not open a temporary file for `%s'
uk: не вдається відкрити тимчасовий файл для «%s»

en: configuration is too large
uk: конфігурація дуже велика

en: can not find group `%s'
uk: не вдається знайти групу «%s»

en: can not change group of file `%s' to `%s'
uk: не вдається з мінити групу файлу з «%s» на «%s»

en: can not change permissions of file `%s'
uk: не вдається змінити права файлу «%s»

en: `%s' is locked (probably by an earlier updatedb)
uk: «%s» заблоковано (можливо більш раннім updatedb)

en: can not lock `%s'
uk: не вдається заблокувати «%s»

en: can not change directory to `%s'
uk: не вдається змінити каталог на «%s»

en: I/O error while writing to `%s'
uk: помилка вводу/виводу під час запису у «%s»

en: error replacing `%s'
uk: помилка під час заміни «%s»
