mnemosyne-proj - en to uk translation catalogue (365 entries)

en: Last week
uk: Протягом останнього тижня

en: Last month
uk: Протягом останнього місяця

en: Last 3 months
uk: Протягом останніх 3 місяців

en: Last 6 months
uk: Протягом останніх 6 місяців

en: Last year
uk: Протягом останнього року

en: No stats available.
uk: Статистика недоступна.

en: Days
uk: Дні

en: Vocabulary (decorated)
uk: Словник (декоровані)

en: Recognition
uk: Розпізнавання

en: OK, proceed
uk: ОК, продовжити

en: Another copy of Mnemosyne is still running.
uk: Інша копія Mnemosyne досі працює.

en: Continuing is impossible and will lead to data loss!
uk: Продовжування неможливе тому що спричинить втрату даних!

en: Error when running plugin:
uk: Помилка при запуску плагіну:

en: Front-to-back and back-to-front
uk: Питання-відповідь та відповідь-питання

en: Front
uk: Питання

en: Back
uk: Відповідь

en: Front-to-back
uk: Питання-відповідь

en: Back-to-front
uk: Відповідь-питання

en: Text
uk: Текст

en: Front-to-back only
uk: Питання-відповідь

en: Map
uk: Карта

en: Location
uk: Назва об'єкта

en: Blank map
uk: Незаповнена карта

en: Marked map
uk: Карта з нанесеним об'єктом

en: A card type for learning locations on a map.
    
    Displays the answer map on top of the question map, rather than below it as a second map.
uk: Тип картки для вивчення об'єктів на карті.
    
    Відповідь відображається на верхній частині питання, а не під ним.

en: Pronunciation
uk: Вимова

en: Meaning
uk: Значення

en: Notes
uk: Нотатки

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Foreign word or phrase
uk: Іноземне слово або фраза

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &OK
uk: &Гаразд

en: This will delete cards and their history.
uk: Ця дія призведе до видалення карт і їх історії.

en: Are you sure you want to do this,
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити,

en: and not just deactivate cards in the 'Activate cards' dialog?
uk: а не тільки вимкнути картки в діалоговому вікні «(Де)активування карток...»?

en: &Proceed and delete
uk: &Продовжити та видалити

en: Delete this card?
uk: Видалити цю картку?

en: Delete this card and 1 sister card?
uk: Видалити цю картку та 1 споріднену картку?

en: &Delete
uk: &Видалити

en: Deleting cards...
uk: Видалення карток...

en: Checking for unused tags...
uk: Перевірка на невикористовуванні картки...

en: Mnemosyne databases
uk: бази даних Mnemosyne

en: Database saved.
uk: Базу даних збережено.

en: Image files
uk: Файли зображень

en: Insert image
uk: Вставити зображення

en: Sound files
uk: Звукові файли

en: Insert sound
uk: Вставити аудіо

en: Video files
uk: Відеофайли

en: Insert video
uk: Вставити відео

en: Flash files
uk: Flash файли

en: Insert Flash
uk: Вставити флеш-об'єкт

en: Compacting database...
uk: Стиснення бази даних...

en: No duplicates found.
uk: Дублікатів не знайдено.

en: Importing cards...
uk: Імпортування карток...

en: Exporting cards...
uk: Експортування карток...

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (спрощене письмо)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (традиційне письмо)

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: French
uk: Французька

en: French (France)
uk: Французька (Франція)

en: French (Canada)
uk: Французька (Канада)

en: Galician
uk: Галісійська

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Persian
uk: Перська

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Russian
uk: Російська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Spanish (Spain)
uk: Іспанська (Іспанія)

en: Spanish (US)
uk: Іспанська (США)

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Українська

en: done!
uk: зроблено!

en: Done!
uk: Зроблено!

en: You don't remember this card yet.
uk: Ви ще не запам'ятали цю картку.

en: Like '0', but it's getting more familiar. Show it less often.
uk: Як «0», але картка стала більш знайомою. Показувати її рідше.

en: You've memorised this card now, and might remember it tomorrow.
uk: Ви запам'ятали цю карту, і, можливо, пам'ятатимете її завтра.

en: You've memorised this card now, and should remember it tomorrow.
uk: Ви запам'ятали цю карту, і будете пам'ятати її завтра.

en: You've memorised this card now, and might remember it in 2 days.
uk: Ви запам'ятали цю карту, і, можливо, пам'ятатимете її протягом 2 днів.

en: You've memorised this card now, and should remember it in 2 days.
uk: Ви запам'ятали цю карту, і будете пам'ятати її протягом 2 днів.

en: You've forgotten this card completely.
uk: Ви зовсім забули цю картку.

en: You've forgotten this card.
uk: Ви забули цю картку, але питання Вам знайоме.

en: Barely correct answer. The interval was way too long.
uk: Ледве правильна відповідь. Інтервал був занадто довгим.

en: Correct answer, but with much effort. The interval was probably too long.
uk: Правильна відповідь, але з великим зусиллям. Інтервал був занадто довгим.

en: Correct answer, with some effort. The interval was probably just right.
uk: Правильна відповідь, з деяким зусиллям. Інтервал був в самий раз.

en: Correct answer, but without any difficulties. The interval was probably too short.
uk: Правильна відповідь, але без будь-яких труднощів. Інтервал був занадто коротким.

en: You have no more work for today. Either add more cards or come back tomorrow.
uk: У вас немає більше роботи на сьогоднішній день. Або додайте більше карток або приходьте завтра.

en: Question:
uk: Питання:

en: Show answer
uk: Показати відповідь

en: Learn ahead of schedule
uk: Вчити достроково

en: Grade your answer:
uk: Ваша оцінка:

en: in
uk: через

en: years
uk: роки

en: months
uk: місяця

en: in 1 month
uk: через 1 місяць

en: days
uk: дн.

en: tomorrow
uk: завтра

en: today
uk: сьогодні

en: 1 day overdue
uk: прострочено на 1 день

en: days overdue
uk: дн. прострочено

en: 1 month overdue
uk: прострочено на 1 місяць

en: months overdue
uk: міс. прострочено

en: years overdue
uk: років прострочено

en: yesterday
uk: вчора

en: days ago
uk: дн. тому

en: 1 month ago
uk: 1 місяць тому

en: months ago
uk: міс. тому

en: years ago
uk: років тому

en: Cards added
uk: Додано

en: Calculating statistics...
uk: Розрахунок статистики...

en: Cards learned
uk: Вивчено

en: Current card
uk: Поточна картка

en: No current card.
uk: Картка не задана.

en: Unseen card, no statistics available yet.
uk: Невідома картка, ніяких статистичних даних поки немає.

en: Grade
uk: Оцінка

en: Easiness
uk: Легкість

en: Lapses
uk: Забуто

en: All cards
uk: Всі картки

en: Untagged
uk: Без міток

en: Grades
uk: Оцінки

en: Retention score
uk: Запам’ятовано

en: Schedule
uk: Заплановано

en: Next week (active cards only)
uk: Протягом тижня (тільки активні картки)

en: Next month (active cards only)
uk: Протягом місяця (тільки активні картки)

en: Next 3 months (active cards only)
uk: Протягом наступних 3 місяців (тільки активні картки)

en: Next 6 months (active cards only)
uk: Протягом наступних 6 місяців (тільки активні картки)

en: Next year (active cards only)
uk: Протягом наступного року (тільки активні картки)

en: Last week (all cards)
uk: Протягом останнього тижня (всі картки)

en: Last month (all cards)
uk: Протягом останнього місяця (всі картки)

en: Last 3 months (all cards)
uk: Протягом останніх 3 місяців (всі картки)

en: Last 6 months (all cards)
uk: Протягом останніх 6 місяців (всі картки)

en: Last year (all cards)
uk: Протягом останнього року (всі картки)

en: Cram all cards
uk: Зубрити всі картки

en: Cram recently learned new cards
uk: Зубрити нещодавно вивчені картки

en: Study new unlearned cards only
uk: Вчити лише нові невивчені картки

en: Scheduled -> forgotten -> new
uk: Заплановані -> забуті -> нові

en: All tags
uk: Всі мітки

en: Main author: Peter Bienstman
uk: Головний автор: Peter Bienstman

en: Invaluable contributions from many people are acknowledged <a href="http://www.mnemosyne-proj.org/contributing.php">here</a>.
uk: Безцінний внесок багатьох людей відмічено <a href="http://www.mnemosyne-proj.org/contributing.php">тут</a>.

en: Go to <a href="http://www.mnemosyne-proj.org">http://www.mnemosyne-proj.org</a> for more information and source code.
uk: Перейдіть до <a href="http://www.mnemosyne-proj.org">http://www.mnemosyne-proj.org</a> для отримання додаткової інформації та вихідного коду програми.

en: You can right-click on the name of a saved set to rename or delete it.
uk: Ви можете клацнути правою кнопкою миші на імені збереженого набору, щоб перейменувати або видалити його.

en: Delete
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Delete this set?
uk: Видалити цей набір?

en: You can add multiple tags to a card by separating tags with a comma in the 'Tag(s)' input field.
uk: Ви можете додавати кілька міток на картку, розділяючи мітки комою.

en: You can add images and sounds to your cards. Right-click on an input field when editing a card to bring up a pop-up menu to do so.
uk: Ви можете додавати зображення та звуки до ваших карток. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші на полі введення при редагуванні картки.

en: Abandon current card?
uk: Відмовитися від правки поточної картки?

en: &No
uk: &Ні

en: &Yes
uk: &Так

en: Show cards from these card types:
uk: Показувати картки таких типів:

en: having any of these tags:
uk: з такими мітками:

en: containing this text in the cards:
uk: які містять такий текст:

en: &Edit
uk: &Редагувати

en: &Preview
uk: Попередній &перегляд

en: Change card &type
uk: Змінити тип &картки

en: &Add tags
uk: &Додати мітку

en: &Remove tags
uk: &Видалити мітку

en: Go ahead with delete? Sister cards will be deleted as well.
uk: Продовжити видалення? Спорідненні картки будуть видалені також.

en: The selected cards should have the same card type.
uk: Вибрані картки повинні мати такий самий тип.

en: Database error:
uk: Помилка бази даних:

en: Answer
uk: Відповідь

en: Question
uk: Питання

en: Next rep
uk: Наступне повторення

en: Tags
uk: Мітки

en: Last rep
uk: Останнє повторення

en: Created
uk: Створено

en: Modified
uk: Змінено

en: %d cards shown, of which %d active.
uk: %d карток показано, з яких %d активних.

en: Delete this card type?
uk: Видалити цей тип картки?

en: All card types (%d)
uk: Всі типи карток (%d)

en: Card appearance
uk: Вигляд картки

en: <all card types>
uk: <всі типи карток>

en: Select font
uk: Вибрати шрифт

en: Select colour
uk: Вибрати колір шрифту

en: General
uk: Загальні

en: Reset current tab to defaults?
uk: Скинути поточну вкладку до типового значення?

en: Servers
uk: Сервери

en: Web server running on
uk: Веб-сервер працює за адресою

en: Web server NOT running.
uk: Веб-сервер НЕ працює.

en: Web server now running on
uk: Веб-сервер тепер працює за адресою

en: Web server stopped.
uk: Веб-сервер зупинений.

en: Study
uk: Вивчення

en: <none>
uk: <нічого>

en: Activate cards from these card types:
uk: Активувати картки таких типів:

en: Abandon changes to current card?
uk: Відмовитися від змін в поточній картці?

en: Import cards
uk: Імпорт карток

en: File does not exist.
uk: Файлу не існує.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remote review in progress...
uk: Віддалений перегляд зараз працює...

en: Insert &image
uk: Вставити &зображення

en: Insert &sound
uk: Вставити &аудіо

en: Insert vi&deo
uk: Вставити &відео

en: Insert &Flash
uk: Вставити &флеш-об'єкт

en: Scheduled: %d
uk: Запланованих: %d

en: Not memorised: %d
uk: Не запам'ятованих: %d

en: Active: %d
uk: Активних: %d

en: &Wrong
uk: &Неправильно

en: &Right
uk: &Правильно

en: Wrong:
uk: Неправильних:

en: Unseen:
uk: Не переглянутих:

en: Active:
uk: Активних:

en: Number of cards scheduled
uk: Кількість запланованих карток

en: Retention score (%)
uk: Запам’ятовано (%)

en: Number of cards added
uk: Кількість доданих карток

en: Number of new cards learned
uk: Кількість вивчених карток

en: Number of cards
uk: Кількість карток

en: Not seen
uk: Нова

en: &Rename
uk: &Перейменувати

en: Delete this tag? Cards with this tag will not be deleted.
uk: Видалити цю мітку? Картки з цією міткою не будуть видалені.

en: About Mnemosyne
uk: Про Mnemosyne

en: (De)activate cards
uk: (Де)активування карток

en: Saved sets:
uk: Збережені набори:

en: &Save this set for later use
uk: &Зберегти цей набір для подальшого використання

en: Add cards
uk: Додати картки

en: Card type:
uk: Тип карток

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Select initial grade:
uk: Виберіть початкову оцінку:

en: You have yet to learn this.
uk: Вам ще тільки належить вивчити це.

en: &Yet to learn
uk: &Нова

en: You know this, but just barely.
uk: Ви знаєте відповідь, але ледь-ледь.

en: You know this, but not very well.
uk: Ви знаєте відповідь, але не дуже добре.

en: You know this.
uk: Ви знаєте відповідь.

en: You know this very well.
uk: Ви знаєте відповідь дуже добре.

en: &Exit
uk: &Вийти

en: Add tags
uk: Додавання міток

en: Browse cards
uk: Перегляд карток

en: Select one or more cards and right-click for more actions.
uk: Виберіть одну або кілька карток та клацніть правою кнопкою миші для додаткових дій.

en: Card set name
uk: Ім’я набору

en: Card set name:
uk: Ім’я набору:

en: Change card type
uk: Змінити тип картки

en: New card type:
uk: Новий тип картки:

en: Clone card type
uk: Клонування типу картки

en: Cloned from:
uk: Клонувати з:

en: Clone name:
uk: Ім’я клону

en: Compact database
uk: Стиснути базу даних

en: Delete unused media files
uk: Видалити невикористовувані файли мультимедіа

en: Configuration
uk: Налаштування

en: &Defaults
uk: &Типові параметри

en: Form
uk: Форма

en: Background:
uk: Тло:

en: Set colour
uk: Встановити колір тла

en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: Праворуч

en: points.
uk: пунктів.

en: Autosave after
uk: Автозбереження після

en: repetitions.
uk: повторень.

en: Keep at most
uk: Зберігати максимум

en: backups.
uk: резервних копій.

en: Upload anonymous science logs.
uk: Відправляти анонімну наукову інформацію.

en: GUI
uk: Графічний інтерфейс

en: GUI language:
uk: Мова інтерфейсу

en: Allow other devices to sync with this computer
uk: Дозволити іншим пристроям синхронізуватися з цим комп'ютером

en: Password:
uk: Пароль:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Port:
uk: Порт:

en: Allow remote review through a web browser
uk: Дозволити віддалений перегляд через веб-браузер

en: Port:
uk: Порт:

en: Review memorised cards
uk: Показувати заплановані картки

en: most urgent first
uk: спочатку найбільш термінові

en: in random order
uk: у випадковому порядку

en: in the order they were added
uk: в порядку, в якому вони були додані

en: Cramming
uk: Зубріння

en: Cram cards
uk: Зубрити картки

en: earliest scheduled first
uk: спочатку перші за розкладом

en: lastest scheduled first
uk: спочатку останні за розкладом

en: most lapses first
uk: спочатку найбільш повторювані

en: Convert card type data
uk: Перетворення типу картки

en: Set the correspondence between data in the old and the new card type:
uk: Встановіть відповідність між даними в старому і новому типах карток:

en: Old:
uk: Старий:

en: New:
uk: Новий:

en: not having any of these tags:
uk: без таких міток:

en: Delete media
uk: Видалення файлів мультимедіа

en: Delete these unused media files?
uk: Видалити ці невикористовувані файли мультимедіа?

en: Edit card
uk: Редагування картки

en: Export to file
uk: Експортування файлу

en: File format:
uk: Формат файлу:

en: File to export to:
uk: Експортувати файл в:

en: &Browse
uk: &Перегляд

en: (Only active cards will be exported, without learning data.)
uk: (Тільки активні картки будуть експортовані, без історії.)

en: Export cards
uk: Експорт карток

en: Author name:
uk: Ім’я автора:

en: Author email:
uk: E-mail автора:

en: Date:
uk: Дата:

en: Revision:
uk: Ревізія:

en: Notes:
uk: Нотатки:

en: Wizard
uk: Помічник

en: Introduction
uk: Введення

en: Memorising new cards
uk: Запам'ятовування нових карток

en: Reviewing previously memorised cards
uk: Огляд раніше вивчених карток

en: Statistics
uk: Статистика

en: Upload anonymous logs (can be changed later)
uk: Відправляти анонімну статистичну інформацію (може бути змінено пізніше)

en: Ready to start
uk: Готові почати

en: Import from file
uk: Імпортування файлу

en: File to import from:
uk: Імпортувати файл з:

en: Add additional tag(s) to cards:
uk: Додати мітку до картки:

en: &Settings
uk: &Налаштування

en: &Help
uk: &Довідка

en: &File
uk: &Файл

en: &Cards
uk: &Картки

en: toolBar
uk: Панель  інструментів

en: (De)a&ctivate cards...
uk: (Де)активування карток...

en: &Add cards...
uk: &Додати картки...

en: &Configure Mnemosyne...
uk: &Налаштування Mnemosyne...

en: &Delete current card
uk: &Видалити поточну картку

en: &Edit current card...
uk: &Редагувати поточну картку...

en: &Browse cards...
uk: &Перегляд карток...

en: &Export...
uk: &Експортувати...

en: E&xit
uk: &Вийти

en: &New...
uk: &Створити

en: &Open...
uk: &Відкрити...

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save &as...
uk: Зберегти &як...

en: &About
uk: &Про програму

en: &Import...
uk: &Імпортувати...

en: &Getting started
uk: &Для новачків

en: Show s&tatistics...
uk: &Статистика...

en: &Tip of the day
uk: &Порада дня

en: Manage &plugins...
uk: Управління &плагінами

en: Manage plugins
uk: Управління плагінами

en: &Manage card types...
uk: &Управління типів карток...

en: S&ync...
uk: &Синхронізувати...

en: Compact...
uk: Оптимізувати...

en: Find duplicate questions
uk: Пошук дублікатів

en: Card type manager
uk: Менеджер типу карток

en: &New clone
uk: &Новий клон

en: Installed plugins (active and inactive):
uk: Встановлені плагіни (активні і неактивні):

en: Plugin description:
uk: Опис встановленого плагіна:

en: &Install new plugin
uk: &Встановити плагін

en: &Delete plugin
uk: &Видалити

en: Preview cards
uk: Попередній перегляд картки

en: Question:
uk: Питання:

en: Answer:
uk: Відповідь:

en: &Previous sister card
uk: &Попередня споріднена картка

en: &Next sister card
uk: &Наступна споріднена картка

en: Remove tags
uk: Видалення міток

en: Tags to remove:
uk: Мітки для видалення:

en: Rename card type
uk: Перейменування типу картки

en: Enter new card type name:
uk: Введіть нове ім’я для типу картки

en: Rename tag
uk: Перейменування мітки

en: Enter new tag name:
uk: Введіть нове ім’я для мітки:

en: Show &answer
uk: Показати &відповідь

en: Sync with server
uk: Синхронізування з сервером

en: Server:
uk: Сервер:

en: Tip of the day
uk: Порада дня

en: <b>Did you know...?</b>
uk: <b>Чи знаєте ви ..?</b>

en: &Show tips on startup
uk: Показувати поради при запуску

en: &Previous
uk: &Попередня

en: &Next
uk: &Наступна

en: &Close
uk: &Закрити

en: This is a test.
uk: Це тест.
