Modem Manager GUI - en to pl_PL translation catalogue (18 entries)

note: (itstool) path: page/title
en: Translations
pl_PL: Tłumaczenia

note: (itstool) path: item/p
en: Scan available mobile networks
pl_PL: Skanuj dostępne sieci mobilne

note: (itstool) path: section/title
en: Usage
pl_PL: Użycie

note: (itstool) path: section/title
en: Contribute to the project
pl_PL: Wspomóż ten projekt

note: (itstool) path: page/title
en: License
pl_PL: Licencja

note: (itstool) path: info/desc
en: Report bugs and request new features.
pl_PL: Zgłoś błędy i prześlij propozycje nowych funkcji

note: (itstool) path: page/title
en: Report bugs
pl_PL: Zgłoś błąd

note: (itstool) path: page/title
en: Configuration
pl_PL: Konfiguracja

note: (itstool) path: info/desc
en: Use your contact lists.
pl_PL: Użyj twojej listy kontaktów

note: (itstool) path: page/title
en: Contact lists
pl_PL: Listy kontaktów

note: (itstool) path: info/desc
en: Get info about the mobile network.
pl_PL: Pobierz informacje o sieciach mobilnych

note: (itstool) path: page/title
en: Network info
pl_PL: Informacje o sieci

note: (itstool) path: page/title
en: Modems
pl_PL: Modemy

note: (itstool) path: info/desc
en: Search for available networks.
pl_PL: Szukaj dostępnych sieci

note: (itstool) path: page/title
en: Network Search
pl_PL: Szukanie sieciowe

note: (itstool) path: info/desc
en: Get statistics about network traffic.
pl_PL: Pobierz statystyki o ruchu sieciowym

note: (itstool) path: page/title
en: Network traffic
pl_PL: Ruch sieciowy

note: (itstool) path: page/title
en: USSD codes
pl_PL: Kody USSD
