Modem Manager GUI - en to uz@Latn translation catalogue (14 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: Information about <app>Modem Manager GUI</app>.
uz@Latn: <app>Modem Manager GUI</app> haqida ma'lumot.

note: (itstool) path: page/title
en: About <app>Modem Manager GUI</app>
uz@Latn: <app>Modem Manager GUI</app> haqida

note: (itstool) path: page/title
en: Translations
uz@Latn: Tarjimalar

note: (itstool) path: info/desc
en: Help for Modem Manager GUI.
uz@Latn: Modem Manager GUI uchun yordam.

note: (itstool) path: section/title
en: Usage
uz@Latn: Foydalanish

note: (itstool) path: section/title
en: Contribute to the project
uz@Latn: Loyihaga hissani qo'shish

note: (itstool) path: page/title
en: License
uz@Latn: Litsenziya

note: (itstool) path: page/title
en: Report bugs
uz@Latn: Xatolar haqida xabar berish

note: (itstool) path: page/title
en: Contact lists
uz@Latn: Aloqalar ro'yxatlari

note: (itstool) path: page/title
en: Network info
uz@Latn: Tarmoq haqida ma'lumot

note: (itstool) path: page/title
en: Modems
uz@Latn: Modemlar

note: (itstool) path: page/title
en: Network Search
uz@Latn: Tarmoq qidirish

note: (itstool) path: page/title
en: Network traffic
uz@Latn: Tarmoq trafigi

note: (itstool) path: page/title
en: USSD codes
uz@Latn: USSD kodlari
