Modem Manager GUI - en to ar translation catalogue (9 entries)

note: type: TH
en: modem-manager-gui
ar: واجهة مستخدم البرنامج

note: type: TH
en: User Commands
ar: أوامر المستخدم

note: type: SH
en: NAME
ar: الاسم

note: type: SH
en: DESCRIPTION
ar: الوصف

note: type: Plain text
en: Do not show window on start
ar: لا تظهر النافذة عند التشغيل

note: type: SH
en: AUTHOR
ar: المؤلف

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
ar: التبليغ عن الأخطاء

note: type: SH
en: COPYRIGHT
ar: حقوق النشر

note: type: SH
en: SEE ALSO
ar: انظر ايضا
