Modem Manager GUI - en to si translation catalogue (7 entries)

note: type: TH
en: Nov 2017
si: නොවැ 2017

note: type: TH
en: User Commands
si: පරිශීලක විධාන

note: type: SH
en: NAME
si: ‌නම

note: type: SH
en: DESCRIPTION
si: විස්තර

note: type: Plain text
en: Do not show window on start
si: ආරම්භයේ කවුළුව පෙන්වන්න එපා

note: type: SH
en: COPYRIGHT
si: කතුහිමිකම

note: type: Plain text
en: Copyright \(co 2012-2017 Alex
si: කතුහිමිකම \(co 2012-2017 Alex
