Modem Manager GUI - en to sk_SK translation catalogue (16 entries)

note: type: TH
en: User Commands
sk_SK: Používateľské príkazy

note: type: SH
en: NAME
sk_SK: NÁZOV

note: type: Plain text
en: modem-manager-gui - simple graphical interface for Modem Manager daemon.
sk_SK: modem-manager-gui - jednoduché grafické rozhranie pre démona Modem Manager.

note: type: SH
en: SYNOPSIS
sk_SK: PREHĽAD

note: type: SH
en: DESCRIPTION
sk_SK: POPIS

note: type: Plain text
en: This program is simple graphical interface for Modem Manager 0.6/0.7, Wader and oFono daemons using dbus interface.
sk_SK: Tento program predstavuje jednoduché grafické rozhranie pre démony Modem Manager 0.6 / 0.7, Wader a oFono pomocou rozhrania dbus.

note: type: Plain text
en: Do not show window on start
sk_SK: Nezobrazovať okno pri štarte

note: type: Plain text
en: Use specified modem management module
sk_SK: Použiť určený modul na správu modemu

note: type: Plain text
en: Use specified connection management module
sk_SK: Použiť určené pripojenie na správu modemu

note: type: Plain text
en: List all available modules and exit
sk_SK: Zoznam všetkých dostupných modulov a ukončenie

note: type: SH
en: AUTHOR
sk_SK: AUTOR

note: type: Plain text
en: Written by Alex. See the about dialog for all contributors.
sk_SK: Napísal Alex. Pozrite si dialógové okno o všetkých prispievateľoch.

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
sk_SK: OHLASOVANIE CHÝB

note: type: Plain text
en: Report bugs to E<lt>alex@linuxonly.ruE<gt>, or to the support forum section at E<lt>https://linuxonly.ru/forum/modem-manager-gui/E<gt>.
sk_SK: Nahláste chyby na adresu E<lt>alex@linuxonly.ruE<gt>, alebo do sekcie fóra podpory na adrese E<lt>https://linuxonly.ru/forum/modem-manager-gui/E<gt>.

note: type: Plain text
en: This is free software.  You may redistribute copies of it under the terms of the GNU General Public License E<lt>http://www.gnu.org/licenses/gpl.htmlE<gt>.
sk_SK: Toto je slobodný softvér. Kópie tohto dokumentu môžete distribuovať podľa podmienok Všeobecnej verejnej licencie GNU E<lt>http://www.gnu.org/licenses/gpl.htmlE<gt>.

note: type: SH
en: SEE ALSO
sk_SK: POZRITE TIEŽ
