Modem Manager GUI - en to uz@Cyrl translation catalogue (7 entries)

note: type: TH
en: User Commands
uz@Cyrl: Фойдаланувчи буйруқлари

note: type: SH
en: NAME
uz@Cyrl: НОМИ

note: type: Plain text
en: modem-manager-gui - simple graphical interface for Modem Manager daemon.
uz@Cyrl: modem-manager-gui - Modem Manager демони учун оддий графика интерфейси.

note: type: SH
en: DESCRIPTION
uz@Cyrl: ТАВСИФИ

note: type: SH
en: AUTHOR
uz@Cyrl: МУАЛЛИФ

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
uz@Cyrl: ХАТОЛАР ҲАҚИДА ХАБАР БЕРИШ

note: type: SH
en: COPYRIGHT
uz@Cyrl: МУАЛЛИФЛИК ҲУҚУҚИ
