Modem Manager GUI - en to uz@Latn translation catalogue (7 entries)

note: type: TH
en: User Commands
uz@Latn: Foydalanuvchi buyruqlari

note: type: SH
en: NAME
uz@Latn: NOMI

note: type: Plain text
en: modem-manager-gui - simple graphical interface for Modem Manager daemon.
uz@Latn: modem-manager-gui - Modem Manager demoni uchun oddiy grafik interfeys.

note: type: SH
en: DESCRIPTION
uz@Latn: TAVSIFI

note: type: SH
en: AUTHOR
uz@Latn: MUALLIF

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
uz@Latn: XATOLAR HAQIDA XABAR BERISH

note: type: SH
en: COPYRIGHT
uz@Latn: MUALLIFLIK HUQUQI
