Modem Manager GUI - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Unread SMS
el: Μη αναγνωσμένα μηνύματα SMS

en: Unread messages
el: Μη αναγνωσμένα μηνύματα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Failed
el: Απέτυχε

en: %s disconnected
el: %sαποσυνδέθηκε

en: New SMS
el: Νέο μήνυμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Incoming
el: Εισερχόμενα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: %3.0f minutes
el: %3.0fλεπτά

en: %3.1f hours
el: %3.1fώρες

en: %2.0f days
el: %2.0fμέρες

en: %2.0f weeks
el: %2.0fεβδομάδες

en: Job canceled
el: Η εργασία ακυρώθηκε

en: Command
el: Εντολή

en: New
el: Νέο

en: Answer
el: Απάντηση

en: Send
el: Αποστολή

en: Send SMS
el: Αποστολή μηνύματος

en: Homepage
el: Αρχική σελίδα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Ask me again
el: Ρώτησέ με ξανά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Time
el: Χρόνος

en: Minutes
el: Λεπτά

en: Hours
el: Ώρες

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Add
el: Προσθήκη

en: Delete
el: Διαγραφή
