Modem Manager GUI - en to hu translation catalogue (125 entries)

en: Unread SMS
hu: Olvasatlan SMS

en: Unread messages
hu: Olvasatlan üzenet

en: <b>Remove contact</b>
hu: <b>Névjegy törlése</b>

en: Really want to remove contact?
hu: Valóban törlöd a névjegyet?

en: <b>Error removing contact</b>
hu: <b>Hiba a névjegy törlésekor</b>

en: First name
hu: Keresztnév

en: EMail
hu: E-mail

en: Group
hu: Csoport

en: <b>Error opening device</b>
hu: <b>Hiba az eszköz megnyitásánál</b>

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Device
hu: Eszköz

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
hu: SMS olvasáshoz és íráshoz engedélyezni kell a modemet. Engedélyezd a modemet.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
hu: SMS olvasáshoz és íráshoz a modemet regisztálni kell a mobil hálózatra. Kérlek várj...

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
hu: SMS fogadáshoz és küldéshez a modemet fel kell oldalni. Add meg a PIN kódot.

en: Modem manager does not support SMS manipulation functions.
hu: A Modem manager nem támogatja az SMS kezelő funkciókat.

en: Modem manager does not support sending of SMS messages.
hu: A Modem manager nem támogatja az SMS küldést.

en: _Devices
hu: _Eszköz

en: _Info
hu: _Infó

en: S_can
hu: K_eresés

en: Use tray icon or messaging menu to show window again
hu: Használd a tálca ikont vagy az üzenet menüt az ablak újboli megjelenítéséhez

en: Error while displaying the help contents
hu: Hiba a súgó tartalmának megjelenítésekor

en: Show window
hu: Ablak megjelenítése

en: New SMS
hu: Új SMS

en: Quit
hu: Kilépés

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: About
hu: Névjegy

en: Module
hu: Modul

en: Description
hu: Leírás

en: Do not show window on start
hu: Ne jelenjen meg az ablak induláskor

en: Device error
hu: Eszköz hiba

en: <b>Error scanning networks</b>
hu: <b>Hiba a hálózatok keresésekor</b>

en: Received %u new SMS messages
hu: %u új SMS érkezett

en: Received new SMS message
hu: Új SMS érkezett

en: Today, %T
hu: Ma, %T

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Yesterday, %T
hu: Tegnap, %T

en: Home network
hu: Saját hálózat

en: Searching
hu: Keresés

en: Registration denied
hu: Regisztráció szükséges

en: Unknown status
hu: Ismeretlen státusz

en: Roaming network
hu: Roaming hálózat

en: %u min, %u sec
hu: %u perc, %u mp

en: Day
hu: Nap

en: Received data
hu: Fogadott adat

en: Transmitted data
hu: Küldött adat

en: Session time
hu: Folyamat idő

en: Protocol
hu: Protokol

en: State
hu: Státusz

en: Buffer
hu: Puffer

en: Destination
hu: Cél

en: Traffic limit exceeded
hu: Elért forgalmi korlát

en: Time limit exceeded
hu: Elért idő korlát

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
hu: Forgalom: %s, beállított korlát: %s
    Idő: %s, beállított korlát: %s
    Ellenőrizd a beállított értékeket és próbáld újra

en: Wrong traffic and time limit values
hu: Hibás forgalmi és idő korlát értékek

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
hu: Forgalom: %s, beállított korlát: %s
    Ellenőrizd a beállított értékeket és próbáld újra

en: Wrong traffic limit value
hu: Hibás forgalmi korlát érték

en: Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
hu: Idő: %s, beállított korlát: %s
    Ellenőrizd a beállított értékeket és próbáld újra

en: Wrong time limit value
hu: Hibás idő korlát érték

en: <small><b>Disconnected</b></small>
hu: <small><b>Szétkapcsolt</b></small>

en: <small><b>Limit</b></small>
hu: <small><b>Korlát</b></small>

en: <small><b>Disabled</b></small>
hu: <small><b>Kikapcsolt</b></small>

en: sec
hu: mp

en: RX speed
hu: RX sebesség

en: TX speed
hu: TX sebesség

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Value
hu: Érték

en: <small><b>Received data</b></small>
hu: <small><b>Letöltött adat</b></small>

en: <small><b>Transmitted data</b></small>
hu: <small><b>Feltöltött adat</b></small>

en: <small><b>Receive speed</b></small>
hu: <small><b>Letöltési sebesség</b></small>

en: <small><b>Transmit speed</b></small>
hu: <small><b>Feltöltési sebesség</b></small>

en: <small><b>Session time</b></small>
hu: <small><b>Folyamat ideje</b></small>

en: <small><b>Traffic left</b></small>
hu: <small><b>Hátralévő forgalom</b></small>

en: <small><b>Time left</b></small>
hu: <small><b>Hátralévő idő</b></small>

en: Sample command
hu: Példa utasítás

en: Devices
hu: Eszközök

en: Info
hu: Infó

en: Scan
hu: Keresés

en: Traffic
hu: Forgalom

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Mode
hu: Mód

en: Signal level
hu: Szignál szint

en: Operator code
hu: Operátor kód

en: Registration
hu: Regisztráció

en: <b>Network</b>
hu: <b>Hálózat</b>

en: <b>Location</b>
hu: <b>Pozíció</b>

en: Scan available mobile networks <b>CTRL+S</b>
hu: Az elérhető mobil hálózatok keresése <b>CTRL+S</b>

en: Start scan
hu: Keresés indítása

en: Create connection
hu: Kapcsolat létrehozása

en: View list of active network connections <b>CTRL+C</b>
hu: Aktív hálózati kapcsolatok megjelenítése <b>CTRL+C</b>

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: View daily traffic statistics <b>CTRL+S</b>
hu: Napi statisztikák megjelenítése <b>CTRL+S</b>

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Transmission speed
hu: Átviteli sebesség

en: Add new contact to modem addressbook <b>CTRL+N</b>
hu: Új névjegy felvétele a modem címjegyzékébe <b>CTRL+N</b>

en: New contact
hu: Új névjegy

en: Remove contact from modem addressbook <b>CTRL+D</b>
hu: Névjegy törlése a modem címjegyzékéből <b>CTRL+D</b>

en: Remove contact
hu: Névjegy törlése

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
hu: SMS küldése a kiválasztott névjegynek <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
hu: SMS küldés

en: Homepage
hu: Honlap

en: Active connections
hu: Aktív kapcsolatok

en: Terminate selected application using SIGTERM signal <b>CTRL+T</b>
hu: A kiválasztott aplikáció megszakítása SIGTERM szignállal <b>CTRL+T</b>

en: User name
hu: Felhasználó

en: Password
hu: Jelszó

en: Error
hu: Hiba

en: Ask me again
hu: Kérdezz meg újra

en: New SMS message
hu: Új SMS üzenet

en: Send SMS message
hu: SMS küldése

en: Send USSD request
hu: USSD kérés küldése

en: Scan networks
hu: Hálózatok keresése

en: Modules
hu: Modulok

en: Question
hu: Kérdés

en: Traffic limits
hu: Forgalom korlát

en: Enable time limit
hu: Idő korlát engedélyezése

en: Message
hu: Üzenet

en: Show message
hu: Üzenet megjelenítése

en: Disconnect
hu: Szétkapcsolás

en: Time
hu: Idő

en: Minutes
hu: Percek

en: Hours
hu: Órák

en: Traffic statistics
hu: Forgalmi statisztikák

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február
