Modem Manager GUI - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Unread SMS
lt: Neskaitytos SMS

en: Unread messages
lt: Neskaitytos žinutės

en: First name
lt: Vardas

en: First number
lt: Pirmasis numeris

en: EMail
lt: El. paštas

en: Group
lt: Grupė

en: Second name
lt: Antrasis vardas

en: Second number
lt: Antrasis numeris

en: Selected
lt: Pasirinktas

en: Device
lt: Įrenginys

en: Not supported
lt: Nepalaikomas

en: %s disconnected
lt: %s atjungtas
