Modem Manager GUI - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Unread SMS
pl: Nieprzeczytane SMS

en: Unread messages
pl: Nieprzeczytane wiadomości

en: <b>Remove contact</b>
pl: <b>Usuń kontakt</b>

en: Really want to remove contact?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć kontakt?

en: <b>Error removing contact</b>
pl: <b>Błąd podczas usuwania kontaktu</b>

en: Contact not removed from device
pl: Kontakt nie został usunięty z urządzenia

en: Second number
pl: Drugi numer

en: <b>Error opening device</b>
pl: <b>Błąd w trakcie otwierania urządzenia</b>

en: Device
pl: Urządzenie

en: Error while initialization
pl: Błąd podczas inicjalizowania

en: Enabling device...
pl: Włączam urządzenie

en: No devices found in system
pl: Nie znaleziono urządzeń w systemie

en: Modem is not ready for operation. Please wait while modem being prepared...
pl: Modem nie jest gotowy do pracy. Proszę czekać na zakończenie przygotowania modemu...

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
pl: Modem musi być włączony aby czytać i wysyłać SMSy. Proszę włączyć modem.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
pl: Modem musi być zarejestrowany w sieci komórkowej aby wysyłać i odbierać SMSy. Proszę czekać

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
pl: Modem musi być odblokowany aby odbierać i wysyłać SMSy. Wprowadź kod PIN

en: Modem manager does not support sending of USSD requests.
pl: Modem manager nie wspiera wysyłania żądań USSD

en: New SMS
pl: Nowy SMS

en: List all available modules and exit
pl: Wypisz wszystkie dostępne moduły i wyjdź

en: Device error
pl: Błąd urządzenia

en: Received %u new SMS messages
pl: Odebrano %u nowych wiadomości SMS

en: Received new SMS message
pl: Odebrano nową wiadomość SMS

en: <b>SMS number is not valid</b>
    <small>Only numbers from 2 to 20 digits without
    letters and symbols can be used</small>
pl: <b>Numer SMS niepoprawny</b>
    <small>Mogą być użyte tylko numery od 2 do 20 cyfr bez liter i symboli</small>

en: <b>SMS text is not valid</b>
    <small>Please write some text to send</small>
pl: <b>Tekst SMSa niepoprawny</b>
    <small>Proszę wprowadzić jakiś tekst do wysłania</small>

en: Sending SMS to number "%s"...
pl: Wysyłanie SMS pod numer "%s" ...

en: Wrong number or device not ready
pl: Zły numer lub urządzenie nie gotowe

en: Saving SMS...
pl: Zapisywanie SMS...

en: This is folder for your incoming SMS messages.
    You can answer selected message using 'Answer' button.
pl: Folder dla wysłanych wiadomości SMS.
    Możesz odpowiedzieć na wybraną wiadomość używając przycisku "Odpowiedz"

en: This is folder for your sent SMS messages.
pl: Folder dla wysłanych wiadomości SMS

en: This is folder for your SMS message drafts.
    Select message and click 'Answer' button to start editing.
pl: Folder dla wersji roboczych wiadomości SMS.
    Wybierz wiadomość i kliknij przycisk "Odpowiedz" aby zacząć edytować.

en: Sending USSD request %s...
pl: Wysyłanie żądania USSD %s

en: Wrong USSD request or device not ready
pl: Złe żądanie USSDD lub urządzenie nie gotoweh

en: USSD session terminated. You can send new request
pl: Sesja USSD przerwana. Możesz wysłać nowe żądanie

en: Wrong USSD request
pl: Złe żądanie USSD

en: View and select available devices <b>CTRL+F1</b>
pl: Zobacz i wybierz aktywne urządzenia <b>CTRL+F1</b>

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Send and receive SMS messages <b>CTRL+F2</b>
pl: Wysyłaj i odbieraj wiadomości SMS <b>CTRL+F2</b>

en: Send USSD requests <b>CTRL+F3</b>
pl: Wyślij żądania USSD <b>CTRL+F3</b>

en: View active device information <b>CTRL+F4</b>
pl: Zobacz informacje aktywnego urządzenia <b>CTRL+F4</b>

en: Send new SMS message <b>CTRL+N</b>
pl: Wyślij nową wiadomość SMS <b>CTRL+N</b>

en: Request
pl: Żądanie

en: Send ussd request <b>CTRL+S</b>
pl: Wyślij żądanie USSD <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
pl: Wyślij nową wiadomość SMS do wybranego kontaktu <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
pl: Wyślij SMS

en: New SMS message
pl: Nowa wiadomość SMS

en: Enable device
pl: Włącz urządzenie

en: Send SMS message
pl: Wyślij wiadomość SMS

en: Send USSD request
pl: Wyślij żądanie USSD
