Modem Manager GUI - en to pl_PL translation catalogue (93 entries)

en: Unread SMS
pl_PL: Oznacz jako nieprzeczytaną

en: Unread messages
pl_PL: Oznacz jako nieprzeczytane

en: <b>Error adding contact</b>
pl_PL: <b>Błąd dodawania kontaktu</b>

en: <b>Remove contact</b>
pl_PL: <b>Usuń kontakt</b>

en: Really want to remove contact?
pl_PL: Naprawdę chcesz usunąć kontakt?

en: <b>Error removing contact</b>
pl_PL: <b>Błąd usuwania kontaktu</b>

en: First name
pl_PL: Pierwsze Imię

en: First number
pl_PL: Pierwszy numer

en: EMail
pl_PL: Adres e-mail

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Second name
pl_PL: Drugie Imię

en: Second number
pl_PL: Drugi numer

en: <b>Error opening device</b>
pl_PL: <b>Błąd otwierania urządzenia</b>

en: Selected
pl_PL: Zaznaczony

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Not supported
pl_PL: Nie wspierane

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Failed
pl_PL: Nie powiodło się

en: Timeout
pl_PL: Przekroczony czas oczekiwania na odpowiedź

en: Modem is not ready for operation. Please wait while modem being prepared...
pl_PL: Modem nie jest gotowy do pracy. Poczekaj na przygotowywane modemu...

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
pl_PL: Modem musi zostać włączony aby można było czytać i wysyłać wiadomości SMS.
    Prosze włączyć modem.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
pl_PL: Modem musi zostać zarejestrowany w sieci aby odbierać i wysyłać wiadomości SMS.
    Prosze czekać...

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
pl_PL: Modem musi zostać odblokowany aby odbierać i wysyłać wiadomości SMS.
    Prosze podać kod PIN.

en: Modem manager does not support SMS manipulation functions.
pl_PL: Program Modem Manager GUI nie obsługuje funkcji manipulacji SMS.

en: Modem manager does not support sending of SMS messages.
pl_PL: Program Modem Manager nie wspiera wysyłania wiadomości SMS

en: Modem must be enabled to send USSD. Please enable modem.
pl_PL: Modem musi zostać włączony aby można było wysyłać kody USSD. 
    Prosze włączyć modem.

en: Modem must be registered in mobile network to send USSD. Please wait...
pl_PL: Modem musi zostać zarejestrowany w sieci aby wysyłać kody USSD.
    Prosze czekać...

en: Modem must be unlocked to send USSD. Please enter PIN code.
pl_PL: Modem musi zostać odblokowany aby móc wysyłać kody USSD.
    Prosze podać kod PIN.

en: Modem manager does not support sending of USSD requests.
pl_PL: Program Modem Manager nie wspiera wysyłania żądań USSD

en: Modem must be enabled to scan for available networks. Please enable modem.
pl_PL: Modem musi zostać włączony aby wyszukać dostępne sieci. Prosze włączyć modem.

en: Modem must be unlocked to scan for available networks. Please enter PIN code.
pl_PL: Modem musi zostać odblokowany aby można było wyszukać dostępne sieci.
    Prosze podać kod PIN.

en: Modem manager does not support scanning for available mobile networks.
pl_PL: Program Modem Manager nie wspiera skanowania w poszukiwaniu dostępnych sieci mobilnych

en: Modem is connected now. Please disconnect to scan.
pl_PL: Aktualnie modem jest podłączony. Prosze rozłączyć aby móc przeskanować.

en: Modem must be enabled to export contacts from it. Please enable modem.
pl_PL: Modem musi zostać włączony aby aby dało się eksportować kontakty.
    Prosze włączyć modem.

en: Modem must be unlocked to export contacts from it. Please enter PIN code.
pl_PL: Modem musi zostać odblokowany aby aby dało się eksportować kontakty.
    Prosze włączyć modem.

en: Quit
pl_PL: Zamknij

en: Description
pl_PL: Opis

en: Device error
pl_PL: Błąd urządzenia

en: <b>Error scanning networks</b>
pl_PL: <b>Błąd podczas wyszukiwania sieci</b>

en: <b>SMS number is not valid</b>
    <small>Only numbers from 2 to 20 digits without
    letters and symbols can be used</small>
pl_PL: <b>Numer SMS nie jest poprawny</b>
    <small>Mogą zostać użyte jedynie
    numery od 2 do 20 liczb bez liter i znaków </small>

en: <b>SMS text is not valid</b>
    <small>Please write some text to send</small>
pl_PL: <b>Brak tekstu do wysłania</b>
    <small>Prosze o wpisanie tekstu do wysłania</small>

en: Wrong number or device not ready
pl_PL: Błędny numer albo urządzenie nie jest gotowe

en: Unknown
pl_PL: Nieznane

en: Application
pl_PL: Aplikacja

en: Protocol
pl_PL: Protokół

en: State
pl_PL: Stan

en: Buffer
pl_PL: Bufor

en: Destination
pl_PL: Do

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
pl_PL: Pobrane dane: %s, limit ustawiony na: %s
    Czas: %s, limit ustawiony na: %s
    Prosze o sprawdzenie wprowadzonych wartości i spróbuj ponownie

en: Wrong traffic and time limit values
pl_PL: Ustawiony limit czasu i prędkości pobranych danych jest niepoprawny

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
pl_PL: Prędkość pobranych danych: %s, limit ustawiony na: %s
    Prosze sprawdzić pobrane wartości i spróbuj ponownie

en: Wrong traffic limit value
pl_PL: Limit prędkości pobranych danych jest niepoprawny

en: Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
pl_PL: Czas: %s, limit ustawiony na: %s
    Prosze sprawdzić wprowadzone dane i spróbować jeszcze raz

en: Wrong time limit value
pl_PL: Niepoprawny limit czasowy

en: Parameter
pl_PL: Parametr

en: Value
pl_PL: Wartość

en: <small><b>Received data</b></small>
pl_PL: <small><b>Odebrane dane</b></small>

en: <small><b>Transmitted data</b></small>
pl_PL: <small><b>Wysłane dane</b></small>

en: <small><b>Receive speed</b></small>
pl_PL: <small><b>Prędkość pobierania</b></small>

en: <small><b>Transmit speed</b></small>
pl_PL: <small><b>Prędkość wysyłania</b></small>

en: <small><b>Session time</b></small>
pl_PL: <small><b>Tyle czasu upłyneło</b></small>

en: <small><b>Traffic left</b></small>
pl_PL: <small><b>Pozostała ilość danych możliwych do pobrania</b></small>

en: <small><b>Time left</b></small>
pl_PL: <small><b>Pozostało czasu</b></small>

en: Sample command
pl_PL: Przykładowe polecenie

en: <b>Error sending USSD</b>
pl_PL: <b>Wystąpił błąd podczas wysyłania kodu USSD</b>

en: 
    USSD session is active. Waiting for your input...
pl_PL: 
    Tryb wpisywania kodów USSD aktywny. Czekam na wprowadzenie kodu...

en: Command
pl_PL: Polecenie

en: <b>Location</b>
pl_PL: <b>Lokalizacja</b>

en: Scan available mobile networks <b>CTRL+S</b>
pl_PL: Przeskanuj dostępne sieci komórkowe <b>CTRL+S</b>

en: View daily traffic statistics <b>CTRL+S</b>
pl_PL: Pokaż statystyki dziennego zużycia danych <b>CTRL+S</b>

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Add new contact to modem addressbook <b>CTRL+N</b>
pl_PL: Dodaj nowy kontakt do książki adresowej modemu <b>CTRL+N</b>

en: Remove contact from modem addressbook <b>CTRL+D</b>
pl_PL: Usuń kontakt z książki adresowej modemu

en: Remove contact
pl_PL: Usuń kontakt

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
pl_PL: Wyślij wiadomość SMS dla zaznaczonego kontaktu <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
pl_PL: Wyślij SMS

en: <b>Quit or minimize?</b>
pl_PL: <b>Zamknij czy minimalizuj?</b>

en: What do you want application to do on window close?
pl_PL: Jaką akcje wybrać podczas zamykania okna programu?

en: Just quit
pl_PL: Poprostu wyjdź

en: Minimize to tray or messaging menu
pl_PL: Zminimalizować do tacki systemowej lub do menu powiadomień

en: Selected statistics period
pl_PL: Wybrane statystyki z okresu

en: January
pl_PL: Styczeń

en: February
pl_PL: Luty

en: March
pl_PL: Marzec

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: May
pl_PL: Maj

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: July
pl_PL: Lipiec

en: August
pl_PL: Sierpień

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: October
pl_PL: Październik

en: November
pl_PL: Listopad

en: December
pl_PL: Grudzień
