Modem Manager GUI - en to si translation catalogue (124 entries)

en: Unread SMS
si: නොකියවූ කෙටි පනිවිඩ

en: Unread messages
si: නොකියවූ පනිවිඩ

en: <b>%s is not valid</b>
    <small>It won't be saved and used on connection initialization</small>
si: <b>%s වලංගු නැත</b>
    <small>සම්බන්ධක ආරම්භකත්වය මත එය සුරැකෙනු ඇත</small>

en: Unnamed connection
si: නම් නොකල සම්බන්ධතාවය

en: APN name
si: ‌APN නාමය

en: First DNS server IP address
si: පළමු DNS සේවාදායකයේ IP ලිපිනය

en: Second DNS server IP address
si: දෙවන DNS සේවාදායකයේ IP ලිපිනය

en: Connection
si: සම්බන්ධතාවය

en: Really want to remove contact?
si: සබඳතා ඉවත් කිරීමට අවශ්යමද?

en: <b>GNOME contacts</b>
si: <b>GNOME සම්බන්ධතා</b>

en: <b>KDE contacts</b>
si: <b>KDE සම්බන්ධතා</b>

en: First name
si: මුල් නම

en: First number
si: පළමු අංකය

en: EMail
si: E තැපෑල

en: Group
si: සමූහය

en: Second name
si: දෙවන නම

en: Second number
si: දෙවන අංකය

en: Selected
si: තෝරාගත්

en: Device
si: උපාංගය

en: Activate
si: සක්රීය කරන්න

en: Deactivate
si: විසන්ධි කරන්න

en: Not supported
si: සහාය නොදක්වයි

en: Success
si: සාර්ථතකයි

en: Failed
si: අසාර්ථකයි

en: Timeout
si: කාලය හමාරයි

en: Enter PIN
si: PIN එක ඇතුලත් කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: New SMS
si: නව කෙටි පණිවිඩ

en: Quit
si: ඉවත්වන්න

en: Help
si: උදව්

en: About
si: පිළිබඳ

en: Description
si: විස්තරය

en: Device error
si: උපාංග දෝෂය

en: Received %u new SMS messages
si: ලැබුනා %uනව කෙටි පණිවිඩ

en: Saving SMS...
si: SMS සුරකිමින්...

en: Sent
si: යවන ලදි

en: This is folder for your sent SMS messages.
si: ඔබගේ යැවූ කෙටි පණිවුඩ සඳහා ඇති ෆෝල්ඩරය මෙය වේ.

en: Drafts
si: කෙටුම්පත්

en: SMS
si: කෙටි පණිවිඩ

en: <small><b>%u sec</b></small>
si: <small><b>%u තත්</b></small>

en: %u sec
si: %u තත්

en: <small><b>%s:%s:%s</b></small>
si: <small><b>%s%s%s</b></small>

en: <small><b>%
si: ‌<small><b>%

en: Today, %T
si: අද, %T

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Available
si: ඇත

en: Home network
si: නිවාස ජාලය

en: Searching
si: සොයමින්

en: %3.0f minutes
si: %3.0f මිනිත්තු

en: %2.0f sec
si: %2.0f තප්.

en: %u min, %u sec
si: %u මිනි, %u තප්.

en: Job canceled
si: වැඩ අවලංගුය

en: Service activation failed
si: සේවා සක්‍රීය කිරීම අසාර්තකයි

en: Unknown error
si: නොදන්නා දෝශයකි

en: Day
si: දවස

en: Received data
si: ලැබුණු දත්ත

en: Transmitted data
si: සම්ප්රේෂිත දත්ත

en: Protocol
si: නියමාවලිය

en: Destination
si: ගමනාන්තය

en: Time limit exceeded
si: කාල සීමාව ඉක්මවා ඇත

en: <small><b>Disconnected</b></small>
si: <small><b>විසන්ධි කර ඇත</b></small>

en: sec
si: තප්

en: RX speed
si: RX වේගය

en: TX speed
si: TX වේගය

en: Value
si: අගය

en: <small><b>Month</b></small>
si: <small><b>මාසය‌</b></small>

en: <small><b>Total time</b></small>
si: <small><b>මුලු කාලය</b></small>

en: <small><b>Year</b></small>
si: <small><b>අව්රුද්ද</b></small>

en: Traffic limit exceeded... It's time to take rest \(^_^)/
si: ඩේට ලිමිට් එක පැනල බං, ගිහිල්ල වැඩක් බලා ගනින් \(^_^)/

en: Wrong USSD request
si: වැරදි USSD ඉල්ලීමකි

en: Command
si: විධානය

en: Service
si: සේවාව

en: <span foreground="green">Success</span>
si: <span foreground="green">සාර්ථකයි</span>

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Devices
si: උපාංග

en: Info
si: තොරතුරු

en: Scan
si: ස්කෑන්

en: Contacts
si: සබඳතා

en: Edit
si: සංස්කරණය කරන්න

en: New
si: නව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Answer
si: පිළිතුර

en: Request
si: ඉල්ලීම

en: <b>Equipment</b>
si: <b>උපකරණ</b>

en: Mode
si: මාදිලිය

en: Signal level
si: සංඥා මට්ටම

en: <b>Network</b>
si: <b>ජාලය</b>

en: <b>Location</b>
si: <b>ස්ථානය</b>

en: Statistics
si: සංඛ්යාලේඛන

en: New contact
si: නව සබදතාවය

en: Copyright 2012-2017 Alex
si: කතුහිමිකම 2012-2017 Alex

en: Homepage
si: මුල් පිටුව

en: Name
si: ‌නම

en: APN
si: ‌APN

en: <b>Connection</b>
si: <b>සම්බන්ධතාවය</b>

en: User name
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Error
si: දෝෂයකි

en: Ask me again
si: නැවතත් මාගෙන් විමසන්න

en: Save
si: සුරකින්න

en: Number
si: අංකය

en: <b>Behaviour</b>
si: <b>හැසිරීම</b>

en: Behaviour
si: හැසිරීම

en: Graphs
si: ප්‍රස්තාර

en: Pages
si: පිටු

en: Question
si: ප්‍රශ්නය

en: Message
si: පණිවිඩය

en: Time
si: කාලය

en: Minutes
si: මිනිත්තු

en: Hours
si: පැය

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඕක්තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: USSD commands
si: USSD විධානයන්

en: Delete
si: ඉවත් කරන්න
