Modem Manager GUI - en to sk_SK translation catalogue (353 entries)

en: Unread SMS
sk_SK: Neprečítané SMS

en: Unread messages
sk_SK: Neprečítané správy

en: <b>%s is not valid</b>
    <small>It won't be saved and used on connection initialization</small>
sk_SK: <b>%s nie je platné</b>
    <small>Nebude uložené a použité na prípravu pripojenia</small>

en: Unnamed connection
sk_SK: Pripojenie bez názvu

en: APN name
sk_SK: Názov APN

en: First DNS server IP address
sk_SK: IP adresa prvého DNS servera

en: Second DNS server IP address
sk_SK: IP adresa druhého DNS servera

en: Connection
sk_SK: Pripojenie

en: <b>Error adding contact</b>
sk_SK: <b>Chyba pridania kontaktu</b>

en: <b>Remove contact</b>
sk_SK: <b>Odstrániť kontakt</b>

en: Really want to remove contact?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť kontakt?

en: <b>Error removing contact</b>
sk_SK: <b>Chyba odstránenia kontaktu</b>

en: Contact not removed from device
sk_SK: Kontakt nebol odstránený zo zariadenia

en: Contact not selected
sk_SK: Kontakt nebol vybraný

en: <b>Modem contacts</b>
sk_SK: <b>Kontakty modemu</b>

en: <b>GNOME contacts</b>
sk_SK: <b>GNOME kontakty</b>

en: <b>KDE contacts</b>
sk_SK: <b>KDE kontakty</b>

en: First name
sk_SK: Krstné meno

en: First number
sk_SK: Hlavné číslo

en: EMail
sk_SK: Email

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Second name
sk_SK: Priezvisko

en: Second number
sk_SK: Druhé číslo

en: <b>Error opening device</b>
sk_SK: <b>Chyba otvárania zariadenia</b>

en: <b>%s %s</b>
    Version:%s Port:%s Type:%s
sk_SK: <b>%s %s</b>
    Verzia: %s Port: %s Typ: %s

en: Selected
sk_SK: Vybrané

en: Device
sk_SK: Zariadenie

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: Connecting to %s...
sk_SK: Pripájanie na %s...

en: Disconnecting from %s...
sk_SK: Odpájanie zo %s...

en: Not supported
sk_SK: Nepodporované

en: Error while initialization
sk_SK: Chyba počas inicializácie

en: Unable to start needed system services without correct credentials
sk_SK: Nemožno spustiť potrebné systémové služby bez platných poverení

en: Unable to communicate with available system services
sk_SK: Nemožno komunikovať s dostupnými systémovými službami

en: Success
sk_SK: Úspešné

en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: Timeout
sk_SK: Čas vypršal

en: Unlocking device...
sk_SK: Odomykanie zariadenia...

en: Enabling device...
sk_SK: Zapínanie zariadenia...

en: No devices found in system
sk_SK: Žiadne zariadenia neboli nájdené v systéme

en: Modem is not ready for operation. Please wait while modem being prepared...
sk_SK: Modem nie je pripravený na prevádzku. Počkajte, kým sa modem pripraví...

en: Modem must be enabled to connect to Internet. Please enable modem.
sk_SK: Modem musí byť zapnutý na pripojenie k internetu. Prosím zapnite modem.

en: Modem must be registered in mobile network to connect to Internet. Please wait...
sk_SK: Modem musí byť zaregistrovaný do mobilnej siete pre pripojenie na internet. Prosím čakajte...

en: Modem must be unlocked to connect to Internet. Please enter PIN code.
sk_SK: Modem musí byť odomknutý pre pripojenie na internet. Prosím vložte PIN kód.

en: Connection manager does not support Internet connection management functions.
sk_SK: Správca pripojenia nepodporuje funkcie správy internetového pripojenia

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
sk_SK: Modem musí byť zapnutý pre čítanie a písanie SMS. Prosím zapnite modem.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
sk_SK: Modem musí byť zaregistrovaný do mobilnej siete pre prijatie a odosielanie SMS. Prosím čakajte...

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
sk_SK: Modem musí byť odomknutý pre prijatie a odoslanie SMS. Prosím vložte PIN kód.

en: Modem manager does not support SMS manipulation functions.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje funkcie SMS

en: Modem manager does not support sending of SMS messages.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje posielanie SMS správ

en: Modem must be enabled to send USSD. Please enable modem.
sk_SK: Modem musí byť zapnutý pre posielanie USSD. Prosím zapnite modem.

en: Modem must be registered in mobile network to send USSD. Please wait...
sk_SK: Modem musí byť zaregistrovaný do mobilnej siete pre odosielanie USSD. Prosím čakajte...

en: Modem must be unlocked to send USSD. Please enter PIN code.
sk_SK: Modem musí byť odomknutý pre posielanie USSD. Prosím vložte PIN kód.

en: Modem manager does not support sending of USSD requests.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje odosielanie USSD žiadostí.

en: Modem must be enabled to scan for available networks. Please enable modem.
sk_SK: Modem musí byť zapnutý pre vyhľadanie dostupných sietí. Prosím zapnite modem.

en: Modem must be unlocked to scan for available networks. Please enter PIN code.
sk_SK: Modem musí byť odomknutý pre vyhľadanie dostupných sietí. Prosím vložte PIN kód.

en: Modem manager does not support scanning for available mobile networks.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje vyhľadávanie dostupných mobilných sietí.

en: Modem is connected now. Please disconnect to scan.
sk_SK: Modem je teraz pripojený. Prosím odpojte ho pre vyhľadávanie.

en: Modem must be enabled to export contacts from it. Please enable modem.
sk_SK: Modem musí byť zapnutý pre exportovanie kontaktov. Prosím zapnite modem.

en: Modem must be unlocked to export contacts from it. Please enter PIN code.
sk_SK: Modem musí byť odomknutý pre exportovanie kontaktov. Prosím vložte PIN kód.

en: Modem manager does not support modem contacts manipulation functions.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje funkcie manipulácie s kontaktmi.

en: Modem manager does not support modem contacts edition functions.
sk_SK: Modem manažér nepodporuje funkcie úprav kontaktov.

en: Enter PIN
sk_SK: Vložte PIN

en: SIM card is locked with PUK code. Please contact your mobile operator for further instructions.
sk_SK: SIM karta je uzamknutá kódom PUK. Podrobnejšie pokyny získate od svojho mobilného operátora.

en: SIM card seems non-functional. Please contact your mobile operator for further instructions.
sk_SK: SIM karta sa zdá byť nefunkčná. Podrobnejšie pokyny získate od svojho mobilného operátora.

en: Enable
sk_SK: Zapnúť

en: _Devices
sk_SK: _Zariadenia

en: S_can
sk_SK: Sk_enovať

en: _Traffic
sk_SK: _Prenosy

en: C_ontacts
sk_SK: _Kontakty

en: Modem Manager GUI window hidden
sk_SK: Skryté okno Modem manažéra GUI

en: Use tray icon or messaging menu to show window again
sk_SK: Použite stavovú ikonu alebo ponuku správ na znovuzobrazenie okna

en: Error while displaying the help contents
sk_SK: Chyba pri zobrazovaní obsahu pomoci

en: %s disconnected
sk_SK: %s odpojené

en: Show window
sk_SK: Zobraziť okno

en: New SMS
sk_SK: Nová SMS

en: Quit
sk_SK: Koniec

en: _Quit
sk_SK: K_oniec

en: _Actions
sk_SK: _Akcie

en: _Preferences
sk_SK: _Nastavenia

en: _Edit
sk_SK: _Upraviť

en: _Help
sk_SK: _Pomoc

en: _About
sk_SK: O p_rograme

en: Preferences
sk_SK: Nastavenia

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: About
sk_SK: O programe

en: Unable to find MMGUI modules. Please check if application installed correctly
sk_SK: Nepodarilo sa nájsť moduly MMGUI. Skontrolujte, či je aplikácia správne nainštalovaná

en: Interface building error
sk_SK: Chyba pri vytváraní rozhrania

en: Modem management modules:
sk_SK: Moduly riadenia modemu:

en: Module
sk_SK: Modul

en: Description
sk_SK: Popis

en: Connection management modules:
sk_SK: Moduly správy pripojenia:

en: Segmentation fault at address: %p
sk_SK: Chyba segmentácie na adrese: %p

en: Stack trace:
sk_SK: Trasovanie zásobníka:

en: Do not show window on start
sk_SK: Nezobrazovať okno pri štarte

en: Use specified modem management module
sk_SK: Použite špecifikovaný modul správy modemu

en: Use specified connection management module
sk_SK: Použite špecifikovaný modul správy pripojenia

en: List all available modules and exit
sk_SK: Zobraziť všetky dostupné moduly a ukončiť

en: - tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
sk_SK: - nástroj pre ovládanie špecifických funkcií EDGE/3G/4G modemu

en: Command line option parsing failed: %s
sk_SK: Príprava voľby príkazového riadka zlyhala: %s

en: Undefined
sk_SK: Nedefinované

en: Scanning networks...
sk_SK: Vyhľadávam siete

en: Device error
sk_SK: Chyba zariadenia

en: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Availability: %s Access tech: %s</small>
sk_SK: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Dostupnosť: %s Pristupová tech: %s</small>

en: <b>Error scanning networks</b>
sk_SK: <b>Chyba vyhľadávania siete</b>

en: Operator
sk_SK: Operátor

en: Received %u new SMS messages
sk_SK: Prijatých %u nových SMS správ

en: Received new SMS message
sk_SK: Prijatá nová SMS správa

en: Message senders:
sk_SK: Odosielatelia správy:

en: <b>SMS number is not valid</b>
    <small>Only numbers from 2 to 20 digits without
    letters and symbols can be used</small>
sk_SK: <b>Číslo SMS nie je platné</b>
    <small>Iba čísla od 2 do 20 bez
    písmen a symbolov môžu byť použité</small>

en: <b>SMS text is not valid</b>
    <small>Please write some text to send</small>
sk_SK: <b>Text SMS nie je platný</b>
    <small>Napíšte nejaký text na odoslanie, prosím</small>

en: Sending SMS to number "%s"...
sk_SK: Odosielanie SMS na číslo "%s"...

en: Wrong number or device not ready
sk_SK: Nesprávne číslo alebo zariadenie nie je pripravené

en: Saving SMS...
sk_SK: Ukladanie SMS...

en: Really want to remove messages (%u) ?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť správy (%u) ?

en: <b>Remove messages</b>
sk_SK: <b>Odstrániť správy</b>

en: Some messages weren't removed (%u)
sk_SK: Niektoré správy neboli odstránené (%u)

en: Incoming
sk_SK: Doručené

en: This is folder for your incoming SMS messages.
    You can answer selected message using 'Answer' button.
sk_SK: Tento priečinok je pre vaše doručené SMS správy.
    Odpovedať na vybranú správu môžete použitím tlačidla 'Odpovedať'.

en: Sent
sk_SK: Odoslané

en: This is folder for your sent SMS messages.
sk_SK: Tento priečinok je pre vaše odoslané SMS správy.

en: Drafts
sk_SK: Koncepty

en: This is folder for your SMS message drafts.
    Select message and click 'Answer' button to start editing.
sk_SK: Tento priečinok je pre vaše koncepty SMS správ.
    Vyberte správu a kliknite na tlačidlo 'Odpovedať' pre úpravu správy.

en: <b>Incoming</b>
    <small>Incoming messages</small>
sk_SK: <b>Doručené</b>
    <small>Doručené správy</small>

en: <b>Sent</b>
    <small>Sent messages</small>
sk_SK: <b>Odoslané</b>
    <small>Odoslané správy</small>

en: <b>Drafts</b>
    <small>Message drafts</small>
sk_SK: <b>Koncepty</b>
    <small>Koncepty správ</small>

en: Disabled
sk_SK: Vypnuté

en: <small><b>%u sec</b></small>
sk_SK: <small><b>%u sek</b></small>

en: %u sec
sk_SK: %u sek

en: Today, %T
sk_SK: Dnes, %D

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: Yesterday, %T
sk_SK: Včera, %V

en: %d %B %Y, %T
sk_SK: %d %B %V, %D

en: Available
sk_SK: Dostupné

en: Current
sk_SK: Aktuálne

en: Forbidden
sk_SK: Zakázané

en: Not registered
sk_SK: Neregistrované

en: Home network
sk_SK: Domáca sieť

en: Searching
sk_SK: Hľadanie

en: Registration denied
sk_SK: Registrácia zamietnutá

en: Unknown status
sk_SK: Stav neznámy

en: Roaming network
sk_SK: Roamingová sieť

en: %3.0f minutes
sk_SK: %3.0f minút

en: %3.1f hours
sk_SK: %3.1f hodín

en: %2.0f days
sk_SK: %2.0f dní

en: %2.0f weeks
sk_SK: %2.0f týždňov

en: %2.0f sec
sk_SK: %2.0f sek

en: %u min, %u sec
sk_SK: %u min, %u sek

en: Job canceled
sk_SK: Úloha bola zrušená

en: Systemd timeout reached
sk_SK: Dosiahnutý časový limit systemd

en: Service activation failed
sk_SK: Zlyhala aktivácia služby

en: Service depends on already failed service
sk_SK: Služba závisí od už zlyhanej služby

en: Service skipped
sk_SK: Služba preskočená

en: Unknown error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Unknown activation status
sk_SK: Neznámy stav aktivácie

en: Unknown entity type
sk_SK: Neznámy typ entity

en: Day
sk_SK: Deň

en: Received data
sk_SK: Prijaté údaje

en: Transmitted data
sk_SK: Prenesené údaje

en: Session time
sk_SK: Čas relácie

en: Application
sk_SK: Aplikácia

en: Protocol
sk_SK: Protokol

en: State
sk_SK: Stav

en: Destination
sk_SK: Cieľ

en: Traffic limit exceeded
sk_SK: Dosiahnutý limit prenosu

en: Time limit exceeded
sk_SK: Dosiahnutý časový limit

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
sk_SK: Prenos: %s, limit nastavený na: %s
    Čas: %s, limit nastavený na: %s
    Skontrolujte zadané hodnoty a skúste to ešte raz

en: Wrong traffic and time limit values
sk_SK: Nesprávne hodnoty prenosových a časové limitov

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
sk_SK: Prenos: %s, limit nastavený na: %s
    Skontrolujte prosím vložené hodnoty a skúste znova

en: Wrong traffic limit value
sk_SK: Nesprávna hodnota limitu prenosu

en: Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
sk_SK: Čas: %s, limit nastavený na: %s
    Prosím skontrolujte vložené hodnoty a skúste to znova

en: Wrong time limit value
sk_SK: Nesprávna časová hodnota

en: <small><b>Disconnected</b></small>
sk_SK: <small><b>Odpojené</b></small>

en: <small><b>Disabled</b></small>
sk_SK: <small><b>Vypnuté</b></small>

en: sec
sk_SK: sek

en: RX speed
sk_SK: Rýchlosť RX

en: TX speed
sk_SK: Rýchlosť TX

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: <small><b>Session</b></small>
sk_SK: <small><b>Relácia</b></small>

en: <small><b>Received data</b></small>
sk_SK: <small><b>Prijaté údaje</b></small>

en: <small><b>Transmitted data</b></small>
sk_SK: <small><b>Prenesené údaje</b></small>

en: <small><b>Receive speed</b></small>
sk_SK: <small><b>Rýchlosť prijímania</b></small>

en: <small><b>Transmit speed</b></small>
sk_SK: <small><b>Prenosová rýchlosť</b></small>

en: <small><b>Session time</b></small>
sk_SK: <small><b>Čas relácie</b></small>

en: <small><b>Traffic left</b></small>
sk_SK: <small><b>Zostávajúce prenosy</b></small>

en: <small><b>Time left</b></small>
sk_SK: <small><b>Zostávajúce čas</b></small>

en: <small><b>Month</b></small>
sk_SK: <small><b>Mesiac</b></small>

en: <small><b>Total time</b></small>
sk_SK: <small><b>Celkový čas</b></small>

en: <small><b>Year</b></small>
sk_SK: <small><b>Rok</b></small>

en: Traffic limit exceeded... It's time to take rest \(^_^)/
sk_SK: Dosiahnuté obmedzenie prenosov... Je čas dať si pauzu \(^_^)/

en: Time limit exceeded... Go sleep and have nice dreams -_-
sk_SK: Dosiahnuté obmedzenie času...Dobrú noc a pekné sny -_-

en: Sample command
sk_SK: Vzorový príkaz

en: <b>USSD request is not valid</b>
    <small>Request must be 160 symbols long
    started with '*' and ended with '#'</small>
sk_SK: <b>USSD žiadosť nie je platná</b>
    <small>Žiadosť musí byť dlhá 160 znakov
    začínajúca s '*' a ukončená s '#'</small>

en: Sending USSD request %s...
sk_SK: Posielam USSD žiadosť %s...

en: Sending USSD response %s...
sk_SK: Posielam USSD odpoveď %s...

en: <b>Error sending USSD</b>
sk_SK: <b>Chyba posielania USSD</b>

en: Wrong USSD request or device not ready
sk_SK: Nesprávna požiadavka USSD alebo zariadenie nie je pripravené

en: USSD session terminated. You can send new request
sk_SK: USSD relácia ukončená. Môžete poslať novú žiadosť

en: Wrong USSD request
sk_SK: Neplatná USSD žiadosť

en: 
    USSD session is active. Waiting for your input...
sk_SK: 
    USSD relácia aktívna. Čaká sa na váš vstup...

en: 
    No answer received...
sk_SK: 
    Žiadna odpoveď neprijatá...

en: Command
sk_SK: Príkaz

en: _Let's Start!
sk_SK: _Začnime!

en: Service
sk_SK: Služba

en: _Close
sk_SK: _Zavrieť

en: Activation...
sk_SK: Aktivácia...

en: <span foreground="green">Success</span>
sk_SK: <span foreground="green">Úspech</span>

en: Welcome
sk_SK: Vitajte

en: Despite of it's name, Modem Manager GUI supports different backends. Please select backends you plan to use. If not sure, just do not change anything.
sk_SK: Napriek svojmu menu Modem Manažér GUI podporuje rôzne funkcie. Vyberte záložky, ktoré plánujete použiť. Ak ste si nie istí, nič nemeňte.

en: Modem manager
sk_SK: Modem manažér

en: Connection manager
sk_SK: Správca pripojenia

en: Welcome to Modem Manager GUI
sk_SK: Vitajte v Modem Manažér GUI

en: Enable services after activation
sk_SK: Zapnúť služby po aktivácii

en: Services activation
sk_SK: Aktivácia služieb

en: Modem Manager GUI uses special system services to communicate with modems and network stack. Please wait until all needed services being activated.
sk_SK: Modem Manažér GUI používa špeciálne systémové služby na komunikáciu s modemami a sieťovým zásobníkom. Počkajte, kým nebudú aktivované všetky potrebné služby.

en: Modem Manager GUI
sk_SK: Modem Manažér GUI

en: View and select available devices <b>CTRL+F1</b>
sk_SK: Zobraziť a vybrať dostupné zariadenia <b>CTRL+F1</b>

en: Devices
sk_SK: Zariadenia

en: Send and receive SMS messages <b>CTRL+F2</b>
sk_SK: Posielanie a prijímatnie SMS správ <b>CTRL+F2</b>

en: Send USSD requests <b>CTRL+F3</b>
sk_SK: Posielanie USSD žiadostí <b>CTRL+F3</b>

en: View active device information <b>CTRL+F4</b>
sk_SK: Zobraziť informácie o aktívnom zariadení <b>CTRL+F4</b>

en: Scan existing mobile networks <b>CTRL+F5</b>
sk_SK: Prehľadávať existujúce mobilné siete <b>CTRL+F5</b>

en: Scan
sk_SK: Vyhľadávať

en: Monitor network traffic <b>CTRL+F6</b>
sk_SK: Sledovať prenosy siete <b>CTRL+F6</b>

en: Traffic
sk_SK: Prenosy

en: View system and modem addressbooks <b>CTRL+F7</b>
sk_SK: Zobraziť systémové a modemové adresáre <b>CTRL+F7</b>

en: Contacts
sk_SK: Kontakty

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Open connection editor <b>CTRL+E</b>
sk_SK: Otvoriť editor pripojení <b>CTRL+E</b>

en: Activate or deactivate connection <b>CTRL+A</b>
sk_SK: Aktivovať alebo deaktivovať pripojenie <b>CTRL+A</b>

en: Send new SMS message <b>CTRL+N</b>
sk_SK: Odoslať novú SMS správu <b>CTRL+N</b>

en: New
sk_SK: Nová

en: Remove selected message <b>CTRL+D</b>
sk_SK: Odstrániť vybranú správu <b>CTRL+D</b>

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Answer selected message <b>CTRL+A</b>
sk_SK: Odpovedať na vybranú správu <b>CTRL+A</b>

en: Answer
sk_SK: Odpovedať

en: Request
sk_SK: Vyžiadať

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send ussd request <b>CTRL+S</b>
sk_SK: Poslať USSD žiadosť <b>CTRL+S</b>

en: Edit USSD commands list <b>CTRL+E</b>
sk_SK: Upraviť zoznam príkazov USSD <b>CTRL+E</b>

en: <b>Equipment</b>
sk_SK: <b>Zariadenie</b>

en: Mode
sk_SK: Režim

en: Signal level
sk_SK: Sila signálu

en: Operator code
sk_SK: Kód operátora

en: Registration
sk_SK: Registrácia

en: <b>Network</b>
sk_SK: <b>Sieť</b>

en: 3GPP Location
    <small>MCC/MNC/LAC/RNC/CID</small>
sk_SK: 3GPP poloha
    <small>MCC/MNC/LAC/RNC/CID</small>

en: GPS location
    <small>Longitude/Latitude</small>
sk_SK: GPS poloha
    <small>Zemepisná dĺžka/šírka</small>

en: <b>Location</b>
sk_SK: <b>Poloha</b>

en: Scan available mobile networks <b>CTRL+S</b>
sk_SK: Prehľadať dostupné mobilné siete <b>CTRL+S</b>

en: Start scan
sk_SK: Spustiť vyhľadávanie

en: Create connection
sk_SK: Vytvoriť pripojenie

en: Set traffic amount or time limit for disconnect <b>CTRL+L</b>
sk_SK: Nastaviť množstvo prenosov alebo časový limit pre odpojenie <b>CTRL+L</b>

en: Set limit
sk_SK: Nastaviť obmedzenie

en: View list of active network connections <b>CTRL+C</b>
sk_SK: Zobraziť zoznam aktívnych sieťových pripojení <b>CTRL+C</b>

en: Connections
sk_SK: Pripojenia

en: View daily traffic statistics <b>CTRL+S</b>
sk_SK: Zobraziť štatistiku denných prenosov <b>CTRL+S</b>

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Transmission speed
sk_SK: Rýchlosť prenosu

en: Add new contact to modem addressbook <b>CTRL+N</b>
sk_SK: Pridať nový kontakt do modemového adresára <b>CTRL+N</b>

en: New contact
sk_SK: Nový kontakt

en: Remove contact from modem addressbook <b>CTRL+D</b>
sk_SK: Odobrať kontakt z modemového adresára <b>CTRL+D</b>

en: Remove contact
sk_SK: Odstrániť kontakt

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
sk_SK: Poslať SMS správu vybranému kontaktu <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
sk_SK: Poslať SMS

en: Tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
sk_SK: Nástroj pre kontrolu funkcií EDGE/3G/4G modemu

en: Homepage
sk_SK: Domovská stránka

en: English: Alex <alex@linuxonly.ru>
sk_SK: Slovenčina: Jozef Gaál <preklady@mayday.sk>

en: Active connections
sk_SK: Aktívne pripojenia

en: Terminate selected application using SIGTERM signal <b>CTRL+T</b>
sk_SK: Ukončiť vybranú aplikáciu použitím SIGTERM signálu <b>CTRL+T</b>

en: Terminate application
sk_SK: Ukončiť aplikáciu

en: Add new broadband connection
sk_SK: Pridať nové širokopásmové pripojenie

en: Add connection
sk_SK: Pridať pripojenie

en: Remove selected connection
sk_SK: Odstrániť vybrané pripojenie

en: Remove connection
sk_SK: Odstrániť pripojenie

en: Name
sk_SK: Názov

en: <b>Connection</b>
sk_SK: <b>Pripojenie</b>

en: Network ID
sk_SK: ID siete

en: Enable roaming
sk_SK: Zapnúť roaming

en: Access number
sk_SK: Prístupové číslo

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: Password
sk_SK: Heslo

en: <b>Authentication</b>
sk_SK: <b>Overenie</b>

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Ask me again
sk_SK: Opýtať sa ma znova

en: <b>Quit or minimize?</b>
sk_SK: <b>Ukončiť alebo minimalizovať?</b>

en: What do you want application to do on window close?
sk_SK: Čo chcete, aby aplikácia urobila pri zatvorení okna?

en: Just quit
sk_SK: Iba ukončiť

en: Minimize to tray or messaging menu
sk_SK: Minimalizovať do systémovej lišty alebo do menu správ

en: New SMS message
sk_SK: Nová SMS správa

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Please enter PIN code to unlock modem
sk_SK: Prosím vložte PIN kód pre odomknutie modemu

en: Use sounds for events
sk_SK: Použiť zvuky pre udalosti

en: Hide window to tray on close
sk_SK: Skryť okno do systémovej lišty po zatvorení

en: Save window geometry and placement
sk_SK: Uložiť geometriu okna a umiestnenie

en: Add program to autostart list
sk_SK: Pridať program do zoznamu autostartu

en: <b>Behaviour</b>
sk_SK: <b>Správanie</b>

en: Behaviour
sk_SK: Správanie

en: Concatenate messages
sk_SK: Zreťazenie správ

en: Expand folders
sk_SK: Rozbaliť priečinky

en: Place old messages on top
sk_SK: Umiestnite staré správy navrch

en: <b>Presentation</b>
sk_SK: <b>Prezentácia</b>

en: Validity period
sk_SK: Doba platnosti

en: Send delivery report if possible
sk_SK: Poslať správu o doručení ak je to možné

en: <b>Message parameters</b>
sk_SK: <b>Parametre správ</b>

en: <i><small>Use <b>%n</b> for message sender number and <b>%t</b> for it's text (eg. <b>zenity --info --title=%n --text=%t</b>).</small></i>
sk_SK: <i><small>Použite <b>%n</b> pre číslo odosielateľa správy a <b>%t</b> pre jeho text (napr. <b>zenity --info --title=%n --text=%t</b>).</small></i>

en: <b>Custom command</b>
sk_SK: <b>Vlastný príkaz</b>

en: RX Speed graph color
sk_SK: Farba grafu RX rýchlosti

en: TX Speed graph color
sk_SK: Farba grafu TX rýchlosti

en: Movement direction
sk_SK: Smer pohybu

en: Left to right
sk_SK: Zľava do prava

en: Right to left
sk_SK: Zprava do ľava

en: <b>Traffic</b>
sk_SK: <b>Prenosy</b>

en: Graphs
sk_SK: Grafy

en: <b>Preferred backends</b>
sk_SK: <b>Preferované backendy</b>

en: Enable device
sk_SK: Zapnúť zariadenie

en: Send SMS message
sk_SK: Poslať SMS správu

en: Send USSD request
sk_SK: Poslať USSD žiadosť

en: Scan networks
sk_SK: Vyhľadať siete

en: <b>Operations timeouts</b>
sk_SK: <b>Prerušenia prevádzky</b>

en: Modules
sk_SK: Moduly

en: <b>Active pages</b>
sk_SK: <b>Aktívne stránky</b>

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Question
sk_SK: Otázka

en: Traffic limits
sk_SK: Limity prenosov

en: Enable traffic limit
sk_SK: Zapnúť obmedzenie prenosov

en: Enable time limit
sk_SK: Zapnúť obmedzenie času

en: Message
sk_SK: Správa

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Show message
sk_SK: Zobraziť správu

en: Disconnect
sk_SK: Odpojiť

en: Time
sk_SK: Čas

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: Hours
sk_SK: Hodiny

en: Traffic statistics
sk_SK: Štatistika prenosov

en: Selected statistics period
sk_SK: Vybrané štatistické obdobie

en: January
sk_SK: Január

en: February
sk_SK: Február

en: March
sk_SK: Marec

en: April
sk_SK: Apríl

en: May
sk_SK: Máj

en: June
sk_SK: Jún

en: July
sk_SK: Júl

en: October
sk_SK: Október

en: USSD commands
sk_SK: USSD príkazy

en: Add new USSD command <b>CTRL+N</b>
sk_SK: Pridať nový USSD príkaz <b>CTRL+N</b>

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Remove selected USSD command <b>CTRL+D</b>
sk_SK: Odstrániť vybraný USSD príkaz <b>CTRL+D</b>

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Force USSD answer encoding change from GSM7 to UCS2 (useful for Huawei modems) <b>CTRL+E</b>
sk_SK: Vynútiť zmenu kódovania odpovedí USSD z GSM7 na UCS2 (užitočné pre moduly Huawei) <b>CTRL+E</b>

en: Change message encoding
sk_SK: Zmeniť kódovanie správy
