Modem Manager GUI - en to uk translation catalogue (382 entries)

en: Unread SMS
uk: Непрочитані SMS

en: Unread messages
uk: Непрочитані повідомлення

en: <b>%s is not valid</b>
    <small>It won't be saved and used on connection initialization</small>
uk: <b>%s неправильні</b>
    <small>Неможливо зберегти їх і використати для ініціалізації з'єднання</small>

en: Unnamed connection
uk: Неназване з'єднання

en: APN name
uk: Назва APN

en: First DNS server IP address
uk: Перший сервер DNS адрес IP

en: Second DNS server IP address
uk: Другий сервер DNS адрес IP

en: Connection
uk: З’єднання

en: <b>Error adding contact</b>
uk: <b>Помилка додавання контакту</b>

en: <b>Remove contact</b>
uk: <b>Вилучити контакт</b>

en: Really want to remove contact?
uk: Дійсно бажаєте вилучити контакт?

en: <b>Error removing contact</b>
uk: <b>Помилка вилучення контакту</b>

en: Contact not removed from device
uk: Контакт не вилучено з пристрою

en: Contact not selected
uk: Не зазначено контакту

en: <b>Modem contacts</b>
uk: <b>Контакти модему</b>

en: <b>GNOME contacts</b>
uk: <b>Контакти GNOME’а</b>

en: <b>KDE contacts</b>
uk: <b>Контакти KDE</b>

en: First name
uk: Ім’я

en: First number
uk: Перший номер

en: EMail
uk: Ел. пошта

en: Group
uk: Група

en: Second name
uk: Прізвище

en: Second number
uk: Другий номер

en: <b>Error opening device</b>
uk: <b>Помилка відкриття пристрою</b>

en: <b>%s %s</b>
    Version:%s Port:%s Type:%s
uk: <b>%s%s</b>
    Прошивка:%s Порт:%s Тип:%s

en: Selected
uk: Вибране

en: Device
uk: Пристрій

en: Activate
uk: Активувати

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Connecting to %s...
uk: З'єднання з %s...

en: Disconnecting from %s...
uk: Від'єднання від %s...

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Error while initialization
uk: Помилка ініціалізації

en: Unable to start needed system services without correct credentials
uk: Не в змозі запустити потрібні системні сервіси без авторизації

en: Unable to communicate with available system services
uk: Не в стані обмінюватися даними з доступними системними сервісами

en: Success
uk: Успіх

en: Failed
uk: Не вдалося

en: Timeout
uk: Затримка

en: _Stop
uk: _Стоп

en: Unlocking device...
uk: Розблокування пристрою...

en: Enabling device...
uk: Включення пристрою...

en: No devices found in system
uk: В системі не знайдено пристрою

en: Modem is not ready for operation. Please wait while modem being prepared...
uk: Модем не готовий для операції. Будь ласка, зачекайте, поки модем буде готовий...

en: Modem must be enabled to connect to Internet. Please enable modem.
uk: Для підключення до Інтернету модем має бути увімкнено. Будь ласка, увімкніть модем.

en: Modem must be registered in mobile network to connect to Internet. Please wait...
uk: Модем повинен бути зареєстрований у мережі мобільного зв'язку для підключення до Інтернету. Зачекайте, будь ласка...

en: Modem must be unlocked to connect to Internet. Please enter PIN code.
uk: Для підключення до Інтернету потрібно розблокувати модем. Введіть PIN-код, будь ласка.

en: Connection manager does not support Internet connection management functions.
uk: Менеджер з'єднань не підтримує функції керування підключенням до Інтернету.

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
uk: Модем потрібно включити, щоб читати і писати SMS. Включіть модем, буль ласка.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
uk: Модем повинен зареєструватися до мобільної мережі для отримання і відсилання SMS. Зачекайте, будь ласка...

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
uk: Модем потрібно відімкнути для отримання і відсилання SMS. Введіть PIN-код, будь ласка.

en: Modem manager does not support SMS manipulation functions.
uk: Менеджер модемів не підтримує функції управління SMS

en: Modem manager does not support sending of SMS messages.
uk: Менеджер модемів не підтримує висилання повідомлень SMS.

en: Modem must be enabled to send USSD. Please enable modem.
uk: Потрібно активувати модем для висилання USSD. Активуйте модем, будь ласка.

en: Modem must be registered in mobile network to send USSD. Please wait...
uk: Модем повинен зареєструватися до мобільної мережі для висилання USSD. Зачекайте, будь ласка...

en: Modem must be unlocked to send USSD. Please enter PIN code.
uk: Модем потрібно відімкнути для відсилання USSD. Введіть PIN-код, будь ласка.

en: Modem manager does not support sending of USSD requests.
uk: Менеджер модему не підтримує відсилання запитів USSD.

en: Modem must be enabled to scan for available networks. Please enable modem.
uk: Модем має бути активованим для сканування доступних мереж. Активуйте модем, будь ласка.

en: Modem must be unlocked to scan for available networks. Please enter PIN code.
uk: Модем потрібно відімкнути для сканування доступних мереж. Введіть PIN-код, будь ласка.

en: Modem manager does not support scanning for available mobile networks.
uk: Менеджер модемів не підтримує сканування доступних мобільних мереж.

en: Modem is connected now. Please disconnect to scan.
uk: На даний момент модем підключено. Для сканування, будь ласка, від'єднайтесь.

en: Modem must be enabled to export contacts from it. Please enable modem.
uk: Модем потрібно активувати експорту з нього контактів. Активуйте модем, будь ласка.

en: Modem must be unlocked to export contacts from it. Please enter PIN code.
uk: Модем потрібно відімкнути для експорту з нього контактів. Введіть PIN-код, будь ласка.

en: Modem manager does not support modem contacts manipulation functions.
uk: Менеджер модемів не підтримує функції управління контактами модему.

en: Modem manager does not support modem contacts edition functions.
uk: Менеджер модемів не підтримує функції редагування контактів модему.

en: Enter PIN
uk: Введіть PIN-код

en: SIM card is locked with PUK code. Please contact your mobile operator for further instructions.
uk: SIM-карта заблокована PUK-кодом. Будь ласка, зверніться до свого мобільного оператора для отримання додаткових інструкцій.

en: SIM card seems non-functional. Please contact your mobile operator for further instructions.
uk: SIM-карта не працює. Будь ласка, зверніться до свого мобільного оператора для отримання додаткових інструкцій.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: _Devices
uk: _Пристрої

en: _Info
uk: _Інфо

en: S_can
uk: С_канування

en: _Traffic
uk: _Трафік

en: C_ontacts
uk: _Контакти

en: Modem Manager GUI window hidden
uk: Вікно менеджера модемів приховане

en: Use tray icon or messaging menu to show window again
uk: Використати іконки трею або меню повідомлень для показу вікна

en: Error while displaying the help contents
uk: Помилка показу змісту допомоги

en: %s disconnected
uk: %s відключений

en: Show window
uk: Показати вікно

en: New SMS
uk: Написати SMS

en: Quit
uk: Завершити

en: _Quit
uk: _Завершити

en: _Actions
uk: _Дії

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Help
uk: _Допомога

en: _About
uk: _Про

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Help
uk: Допомога

en: About
uk: Про програму

en: Unable to find MMGUI modules. Please check if application installed correctly
uk: Неможливо знайти модулі MMGUI. Будь ласка, перевірте, чи програма правильно встановлена

en: Interface building error
uk: Помилка побудови інтерфейсу

en: Modem management modules:
uk: Модулі керування модемом:

en: Module
uk: Модуль

en: Description
uk: Опис

en: Connection management modules:
uk: Модулі управління з’єднанням:

en: Segmentation fault at address: %p
uk: Помилка сегментації при адресі: %p

en: Stack trace:
uk: Відслідковування стеку:

en: Do not show window on start
uk: Не показувати вікна на старті

en: Use specified modem management module
uk: Використовувати визначений модуль управління модемом

en: Use specified connection management module
uk: Використовувати визначений модуль управління з’єднанням

en: List all available modules and exit
uk: Показати список доступних модулів і вийти

en: - tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
uk: - утиліта контролю специфічними EDGE/3G/4G функціями модему

en: Command line option parsing failed: %s
uk: Виконання командної стрічки не вдалося: %s

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Scanning networks...
uk: Сканування мереж...

en: Device error
uk: Помилка пристрою

en: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Availability: %s Access tech: %s</small>
uk: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Доступність: %s Стандарт: %s</small>

en: <b>Error scanning networks</b>
uk: <b>Помилка сканування мережі</b>

en: Operator
uk: Оператор

en: Received %u new SMS messages
uk: Прийнято %u нових повідомлень SMS

en: Received new SMS message
uk: Прийнято нове повідомлення SMS

en: Message senders:
uk: Повідомлення від:

en: <b>%s</b>
    <small>%s</small>
uk: <b>%s</b>
     <small>%s</small>

en: <b>SMS number is not valid</b>
    <small>Only numbers from 2 to 20 digits without
    letters and symbols can be used</small>
uk: <b>Невірний номер для відправки SMS</b>
    <small>Лише номери від 2 до 20 цифр без літер та символів можуть бути використані</small>

en: <b>SMS text is not valid</b>
    <small>Please write some text to send</small>
uk: <b>Текст SMS некоректний</b>
    <small>Наберіть більше тексту для відправки</small>

en: Sending SMS to number "%s"...
uk: Висилання SMS на номер "%s"...

en: Wrong number or device not ready
uk: Невірний номер чи неготовність пристрою

en: Saving SMS...
uk: Збереження SMS...

en: Really want to remove messages (%u) ?
uk: Дійсно бажаєте вилучити повідомлення (%u) ?

en: <b>Remove messages</b>
uk: <b>Вилучення повідомлень</b>

en: Some messages weren't removed (%u)
uk: Деякі повідомлення не були вилучені (%u)

en: Incoming
uk: Вхідні

en: This is folder for your incoming SMS messages.
    You can answer selected message using 'Answer' button.
uk: Цей каталог містить ваші вхідні повідомлення SMS.
     Ви можете відповісти на повідомлення з допомогою кнопки 'Відповідь'.

en: Sent
uk: Вислані

en: This is folder for your sent SMS messages.
uk: Цей каталог містить ваші вихідні повідомлення SMS.

en: Drafts
uk: Чорновики

en: This is folder for your SMS message drafts.
    Select message and click 'Answer' button to start editing.
uk: Цей каталог містить чернетки ваших повідомлень SMS.
     Виберіть повідомлення і натисніть кнопку 'Відповідь' для початку редагування.

en: <b>Incoming</b>
    <small>Incoming messages</small>
uk: <b>Вхідні</b> 
     <small>Прийняті повідомлення</small>

en: <b>Sent</b>
    <small>Sent messages</small>
uk: b> Вихідні </b>
     <small>Відправлені повідомлення</small>

en: <b>Drafts</b>
    <small>Message drafts</small>
uk: <b>Чернетки</b>
     <small> Чернетки повідомлень </ small>

en: Disabled
uk: Відключено

en: <small><b>%.3f kbps</b></small>
uk: <small><b>%.3f КБіт/с</b></small>

en: %.3f kbps
uk: %.3f КБіт/с

en: <small><b>%.3g Mbps</b></small>
uk: <small><b>%.3g МБіт/с</b></small>

en: %.3g Mbps
uk: %.3g МБіт/с

en: <small><b>%.3g Gbps</b></small>
uk: <small><b>%.3g ГБіт/с</b></small>

en: %.3g Gbps
uk: %.3g ГБіт/с

en: <small><b>%u sec</b></small>
uk: <small><b>%u сек</b></small>

en: %u sec
uk: %u сек

en: <small><b>%.3g Kb</b></small>
uk: <small><b>%.3g КБ</b></small>

en: %.3g Kb
uk: %.3g КБ

en: <small><b>%.3g Mb</b></small>
uk: <small><b>%.3g МБ</b></small>

en: %.3g Mb
uk: %.3g МБ

en: <small><b>%.3g Gb</b></small>
uk: <small><b>%.3g ГБ</b></small>

en: %.3g Gb
uk: %.3g ГБ

en: <small><b>%.3g Tb</b></small>
uk: <small><b>%.3g ТБ</b></small>

en: %.3g Tb
uk: %.3g ТБ

en: Today, %T
uk: Сьогодні, %T

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Yesterday, %T
uk: Вчора, %T

en: Available
uk: Доступно

en: Current
uk: Тепер

en: Forbidden
uk: Заборонено

en: Not registered
uk: Не зареєстровано

en: Home network
uk: Домашня мережа

en: Searching
uk: Пошук

en: Registration denied
uk: Реєстрацію заборонено

en: Unknown status
uk: Невідомий стан

en: Roaming network
uk: Роумінг

en: %3.0f minutes
uk: %3.0f хвилин

en: %3.1f hours
uk: %3.1f годин

en: %2.0f days
uk: %2.0f днів

en: %2.0f weeks
uk: %2.0f тижнів

en: %2.0f sec
uk: %2.0f секунд

en: %u min, %u sec
uk: %u хв, %u с

en: Job canceled
uk: Операція скасована

en: Systemd timeout reached
uk: Досягнуто системного тайм-ауту

en: Service activation failed
uk: Активація сервісу не вдалася

en: Service depends on already failed service
uk: Сервіс залежить від інших сервісів, які не вдалося запустити

en: Service skipped
uk: Сервіс пропущено

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown activation status
uk: Невідомий статус активації

en: Unknown entity type
uk: Невідомий тип існування

en: Day
uk: День

en: Received data
uk: Отримані дані

en: Transmitted data
uk: Передані дані

en: Session time
uk: Час сеансу

en: Application
uk: Програма

en: Protocol
uk: Протокол

en: State
uk: Стан

en: Buffer
uk: Буфер

en: Port
uk: Порт

en: Destination
uk: Адреса призначення

en: Traffic limit exceeded
uk: Перевищено обмеження трафіку

en: Time limit exceeded
uk: Перевищений обмеження часу

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uk: Трафік: %s, обмеження: %s
    Час: %s, обмеження: %s
    Будь ласка, перевірте введені дані та спробуйте ще раз

en: Wrong traffic and time limit values
uk: Некоректні обмеження трафіка та часу

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uk: Трафік: %s, обмеження: %s
    Будь ласка, перевірте введені дані та спробуйте ще раз

en: Wrong traffic limit value
uk: Некоректне обмеження трафіку

en: Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uk: Час: %s, обмеження: %s
    Будь ласка, перевірте введені дані та спробуйте ще раз

en: Wrong time limit value
uk: Некоректне обмеження часу сесії

en: <small><b>Disconnected</b></small>
uk: Відключений

en: <small><b>Limit</b></small>
uk: <small><b>Обмеження</b></small>

en: <small><b>Disabled</b></small>
uk: <small><b>Відключено</b></small>

en: kbps
uk: КБіт/с

en: sec
uk: сек

en: RX speed
uk: Приймання

en: TX speed
uk: Передача

en: Parameter
uk: Параметр

en: Value
uk: Значення

en: <small><b>Session</b></small>
uk: <small><b>Сесія</b></small>

en: <small><b>Received data</b></small>
uk: <small><b>Отримані дані</b></small>

en: <small><b>Transmitted data</b></small>
uk: <small><b>Передані дані</b></small>

en: <small><b>Receive speed</b></small>
uk: <small><b>Швидкість отримання</b></small>

en: <small><b>Transmit speed</b></small>
uk: <small><b>Швидкість віддачі</b></small>

en: <small><b>Session time</b></small>
uk: <small><b>Час сесії</b></small>

en: <small><b>Traffic left</b></small>
uk: <small><b>Залишок трафіку</b></small>

en: <small><b>Time left</b></small>
uk: <small><b>Залишок часу</b></small>

en: <small><b>Month</b></small>
uk: <small><b>Місяць</b></small>

en: <small><b>Total time</b></small>
uk: <small><b>Повний час</b></small>

en: <small><b>Year</b></small>
uk: <small><b>Рік</b></small>

en: Traffic limit exceeded... It's time to take rest \(^_^)/
uk: Перевищено обмеження трафіку ... Прийшов час відпочити \(^_^)/

en: Time limit exceeded... Go sleep and have nice dreams -_-
uk: Перевищено обмеження часу...... Приємних снів  -_-

en: Sample command
uk: Стандартна команда

en: <b>USSD request is not valid</b>
    <small>Request must be 160 symbols long
    started with '*' and ended with '#'</small>
uk: <b>Запит не коректний.</b>
     <small>Запит не повинен містити більше 160 символів
    ,повинен починатись з '*' і закінчуватись '#'</small>

en: Sending USSD request %s...
uk: Висилання запиту USSD %s...

en: Sending USSD response %s...
uk: Висилання відгуку USSD %s...

en: <b>Error sending USSD</b>
uk: <b>Помилка надсилання запиту USSD</b>

en: Wrong USSD request or device not ready
uk: Неправильний запит USSD або пристрій не готовий

en: USSD session terminated. You can send new request
uk: Сесію USSD завершено. Ви можете відправити новий запит

en: Wrong USSD request
uk: Некоректний запит USSD

en: 
    USSD session is active. Waiting for your input...
uk: 
     Сесія USSD активна. Очікується відповідь...

en: 
    No answer received...
uk: 
    Жодної відповіді не отримано...

en: Command
uk: Команда

en: _Let's Start!
uk: _Давайте почнемо!

en: Service
uk: Сервіс

en: _Close
uk: _Закрити

en: Activation...
uk: Активація...

en: <span foreground="green">Success</span>
uk: <span foreground="green">Успіх</span>

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Despite of it's name, Modem Manager GUI supports different backends. Please select backends you plan to use. If not sure, just do not change anything.
uk: Незважаючи на назву, менеджер модемів співпрацює з різними програмами. Виберіть, будь ласка, програму, яку Ви будете використовувати. Якщо не впевнені, тоді нічого не змінюйте.

en: Modem manager
uk: Менеджер модему

en: Connection manager
uk: Менеджер з’єднання

en: Welcome to Modem Manager GUI
uk: Ласкаво просимо до графічного інтерфейсу менеджера модемів (Modem Manager GUI)

en: Enable services after activation
uk: Включити сервіси після активації

en: Services activation
uk: Активація сервісів

en: Modem Manager GUI uses special system services to communicate with modems and network stack. Please wait until all needed services being activated.
uk: Modem Manager GUI використовує спеціальні системні сервіси для обміну даними між модемами і стеком мережі. Будь ласка, зачекайте, поки не активуються всі потрібні  сервіси.

en: View and select available devices <b>CTRL+F1</b>
uk: Переглянути і вибрати доступні пристрої <b>CTRL+F1</b>

en: Devices
uk: Пристрої

en: Send and receive SMS messages <b>CTRL+F2</b>
uk: Вислати і отримати повідомлення SMS <b>CTRL+F2</b>

en: Send USSD requests <b>CTRL+F3</b>
uk: Вислати запити USSD <b>CTRL+F3</b>

en: View active device information <b>CTRL+F4</b>
uk: Переглянути активну інформацію пристрою <b>CTRL+F4</b>

en: Info
uk: Статус

en: Scan existing mobile networks <b>CTRL+F5</b>
uk: Сканувати доступні мобільні мережі  <b>CTRL+F5</b>

en: Scan
uk: Мережі

en: Monitor network traffic <b>CTRL+F6</b>
uk: Моніторинг мобільного трафіку <b>CTRL+F6</b>

en: Traffic
uk: Трафік

en: View system and modem addressbooks <b>CTRL+F7</b>
uk: Переглянути системну і модемну адресні книжки <b>CTRL+F7</b>

en: Contacts
uk: Контакти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Open connection editor <b>CTRL+E</b>
uk: Відкрити редактор підключень <b>CTRL+E</b>

en: Activate or deactivate connection <b>CTRL+A</b>
uk: Активувати або деактивувати з'єднання <b>CTRL+A</b>

en: Send new SMS message <b>CTRL+N</b>
uk: Вислати SMS повідомлення <b>CTRL+N</b>

en: New
uk: Нове повідомлення

en: Remove selected message <b>CTRL+D</b>
uk: Вилучити вибране повідомлення <b>CTRL+D</b>

en: Remove
uk: Видалити повідомлення

en: Answer selected message <b>CTRL+A</b>
uk: Відповісти на вибране повідомлення <b>CTRL+A</b>

en: Answer
uk: Відповідь

en: Request
uk: Запит

en: Send
uk: Надіслати

en: Send ussd request <b>CTRL+S</b>
uk: Вислати запит ussd <b>CTRL+S</b>

en: Edit USSD commands list <b>CTRL+E</b>
uk: Редагувати список команд USSD <b>CTRL+E</b>

en: <b>Equipment</b>
uk: <b>Спорядження</b>

en: Mode
uk: Стандарт

en: Signal level
uk: Рівень сигналу

en: Operator code
uk: Код оператора

en: Registration
uk: Реєстрація

en: <b>Network</b>
uk: <b>Мережа</b>

en: 3GPP Location
    <small>MCC/MNC/LAC/RNC/CID</small>
uk: 3GPP розташування
    <small>MCC/MNC/LAC/RNC/CID</small>

en: GPS location
    <small>Longitude/Latitude</small>
uk: GPS розташування
    <small>Довгота/Широта</small>

en: <b>Location</b>
uk: <b>Розташування</b>

en: Scan available mobile networks <b>CTRL+S</b>
uk: Сканувати доступні мобільні мережі <b>CTRL+S</b>

en: Start scan
uk: Розпочати сканування мереж

en: Create connection
uk: Створити з’єднання

en: Set traffic amount or time limit for disconnect <b>CTRL+L</b>
uk: Вказати кількість трафіку або часове обмеження для роз’єднання <b>CTRL+L</b>

en: Set limit
uk: Застосувати обмеження

en: View list of active network connections <b>CTRL+C</b>
uk: Переглянути список активних мобільних з’єднань <b>CTRL+C</b>

en: Connections
uk: З'єднання

en: View daily traffic statistics <b>CTRL+S</b>
uk: Переглянути денну статистику трафіку

en: Statistics
uk: Статистика

en: Transmission speed
uk: Швидкість передачі даних

en: Add new contact to modem addressbook <b>CTRL+N</b>
uk: Додати новий контакт до адресної книжки модему <b>CTRL+N</b>

en: New contact
uk: Новий контакт

en: Remove contact from modem addressbook <b>CTRL+D</b>
uk: Вилучити контакт з адресної книжки модему <b>CTRL+D</b>

en: Remove contact
uk: Вилучити контакт

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
uk: Вислати SMS-повідомлення до вибраного контакту <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
uk: Вислати SMS

en: Copyright 2012-2017 Alex
uk: Всі права застережено 2012-2017 Alex

en: Tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
uk: Інструмент для керування специфічними функціями EDGE/3G/4G модемів

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: English: Alex <alex@linuxonly.ru>
uk: Українською: 
     Игорь Гриценко <xenomorphlp@gmail.com>, 2012.
      Роман Лепіш <rlepish@yandex.ru>, 2012

en: Active connections
uk: Активні з'єднання

en: Terminate selected application using SIGTERM signal <b>CTRL+T</b>
uk: Перервати роботу вибраної програми, використовуючи сигнал SIGTERM <b>CTRL+T</b>

en: Terminate application
uk: Закрити програму

en: Add new broadband connection
uk: Додати нове широкосмугове з’єднання

en: Add connection
uk: Додати з’єднання

en: Remove selected connection
uk: Вилучити вибране з’єднання

en: Remove connection
uk: Вилучити з’єднання

en: Name
uk: Назва

en: <b>Connection</b>
uk: <b>З’єднання</b>

en: Network ID
uk: ID мережі

en: Enable roaming
uk: Увімкнути роумінг

en: Access number
uk: Номер доступу

en: User name
uk: Назва користувача

en: Password
uk: Пароль

en: <b>Authentication</b>
uk: <b>Розпізнавання</b>

en: Error
uk: Помилка

en: Ask me again
uk: Запитати знову

en: <b>Quit or minimize?</b>
uk: <b>Завершити чи мінімізувати?</b>

en: What do you want application to do on window close?
uk: Що повинна робити програма при закритті вікна?

en: Just quit
uk: Завершитись

en: Minimize to tray or messaging menu
uk: Мінімізуватись до трею або меню повідомлень

en: New SMS message
uk: Нове SMS повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Number
uk: Номер

en: Please enter PIN code to unlock modem
uk: Будь ласка, введіть PIN-код, щоб розблокувати модем

en: Use sounds for events
uk: Використовувати звуки подій

en: Hide window to tray on close
uk: Сховати вікно до трею при замиканні

en: Save window geometry and placement
uk: Зберегти геометрію вікна і розташування

en: Add program to autostart list
uk: Додати програму до автостарту

en: <b>Behaviour</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Concatenate messages
uk: Об'єднати повідомлення

en: Expand folders
uk: Розгорнути папки

en: Place old messages on top
uk: Подати старі повідомлення першими

en: <b>Presentation</b>
uk: <b>Презентація</b>

en: Validity period
uk: Термін дії

en: Send delivery report if possible
uk: Вислати підтвердження про отримання, якщо можливо

en: <b>Message parameters</b>
uk: <b>Параметри повідомлення</b>

en: <i><small>Use <b>%n</b> for message sender number and <b>%t</b> for it's text (eg. <b>zenity --info --title=%n --text=%t</b>).</small></i>
uk: <i><small>Використовуйте <b>%n</b> для номера відправника повідомлення та <b>%t</b> для його тексту (напр. <b>zenity --info --title=%n --text=%t</b>).</small></i>

en: <b>Custom command</b>
uk: <b>Користувальницька команда</b>

en: RX Speed graph color
uk: Швидкість прийому

en: TX Speed graph color
uk: Швидкість передачі

en: Movement direction
uk: Напрямок руху

en: Left to right
uk: Зліва вправо

en: Right to left
uk: Справа вліво

en: <b>Traffic</b>
uk: <b>Трафік</b>

en: Graphs
uk: Діаграми

en: <b>Preferred backends</b>
uk: <b>Програми для співпраці</b>

en: Enable device
uk: Включити пристрій

en: Send SMS message
uk: Вислати SMS повідомлення

en: Send USSD request
uk: Вислати запит USSD

en: Scan networks
uk: Сканувати мережі

en: <b>Operations timeouts</b>
uk: <b>Час очікування операцій</b>

en: Modules
uk: Модулі

en: <b>Active pages</b>
uk: <b>Активні сторінки</b>

en: Pages
uk: Сторінки

en: Question
uk: Питання

en: Traffic limits
uk: Обмеження

en: Enable traffic limit
uk: Увімкнути обмеження трафіку

en: Enable time limit
uk: Включити обмеження часу

en: Mb
uk: МБ

en: Gb
uk: ГБ

en: Tb
uk: ТБ

en: Message
uk: Повідомлення

en: Action
uk: Дія

en: Show message
uk: Показати повідомлення

en: Disconnect
uk: Розірвати з'єднання

en: Time
uk: Час

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Hours
uk: Години

en: Traffic statistics
uk: Статистика трафіку

en: Selected statistics period
uk: Вибраний період статистики

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: USSD commands
uk: Команди USSD

en: Add new USSD command <b>CTRL+N</b>
uk: Додати нову команду USSD <b>CTRL+N</b>

en: Add
uk: Додати

en: Remove selected USSD command <b>CTRL+D</b>
uk: Вилучити вибрану команду USSD <b>CTRL+D</b>

en: Delete
uk: Вилучити

en: Force USSD answer encoding change from GSM7 to UCS2 (useful for Huawei modems) <b>CTRL+E</b>
uk: Вимагати кодування відповіді USSD з GSM7 до UCS2 (корисно для модемів Huawei) <b>CTRL+E</b>

en: Change message encoding
uk: Змінити кодування символів у повідомленні
