Modem Manager GUI - en to uz@Cyrl translation catalogue (300 entries)

en: Unread SMS
uz@Cyrl: Ўқилмаган SMS

en: Unread messages
uz@Cyrl: Ўқилмаган хабарлар

en: <b>Error adding contact</b>
uz@Cyrl: <b>Алоқани қўшиш хатоси</b>

en: <b>Remove contact</b>
uz@Cyrl: <b>Алоқани ўчириш</b>

en: Really want to remove contact?
uz@Cyrl: Ростдан алоқани ўчиришни истайсизми?

en: <b>Error removing contact</b>
uz@Cyrl: <b>Алоқани ўчириш хатоси</b>

en: Contact not removed from device
uz@Cyrl: Алоқа ускунадан ўчирилмаган

en: Contact not selected
uz@Cyrl: Алоқа танланмаган

en: <b>Modem contacts</b>
uz@Cyrl: <b>Модем алоқалари</b>

en: <b>GNOME contacts</b>
uz@Cyrl: <b>GNOME алоқалари</b>

en: <b>KDE contacts</b>
uz@Cyrl: <b>KDE алоқалари</b>

en: First name
uz@Cyrl: Исми

en: First number
uz@Cyrl: Биринчи рақам

en: EMail
uz@Cyrl: Электрон почта

en: Group
uz@Cyrl: Гуруҳ

en: Second name
uz@Cyrl: Фамилияси

en: Second number
uz@Cyrl: Иккинчи рақам

en: <b>Error opening device</b>
uz@Cyrl: <b>Ускуна очиш хатоси</b>

en: <b>%s %s</b>
    Version:%s Port:%s Type:%s
uz@Cyrl: <b>%s %s</b>
    Версия:%s Порт:%s Тури:%s

en: Selected
uz@Cyrl: Танланган

en: Device
uz@Cyrl: Ускуна

en: Not supported
uz@Cyrl: Қўллаб-қувватланмайди

en: Error while initialization
uz@Cyrl: Инициализация хатоси

en: Success
uz@Cyrl: Муваффақиятли

en: Failed
uz@Cyrl: Муваффақиятсиз

en: Timeout
uz@Cyrl: Тайм-аут

en: Enabling device...
uz@Cyrl: Ускуна ёқилмоқда...

en: No devices found in system
uz@Cyrl: Тизимда ускуналар топилмади

en: Modem must be enabled to read and write SMS. Please enable modem.
uz@Cyrl: SMS ўқиш ва ёзиш учун модемни ёқиш керак. Илтимос, модемни ёқинг.

en: Modem must be registered in mobile network to receive and send SMS. Please wait...
uz@Cyrl: SMS қабул қилиш ва юбориш учун модем мобил тармоқда рўйхатдан ўтиш керак. Илтимос, кутиб туринг...

en: Modem must be unlocked to receive and send SMS. Please enter PIN code.
uz@Cyrl: SMS қабул қилиш ва юбориш учун модем қулфланмаган бўлиш керак. Илтимос, PIN кодни киритинг.

en: Modem manager does not support SMS manipulation functions.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси SMS бошқариш хусусиятларини қўллаб-қувватланмайди.

en: Modem manager does not support sending of SMS messages.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси SMS юборишни қўллаб-қувватланмайди.

en: Modem must be enabled to send USSD. Please enable modem.
uz@Cyrl: USSD юбориш учун модемни ёқиш керак. Илтимос, модемни ёқинг.

en: Modem must be registered in mobile network to send USSD. Please wait...
uz@Cyrl: USSD юбориш учун модем мобил тармоқда рўйхатдан ўтиш керак. Илтимос, кутиб туринг...

en: Modem must be unlocked to send USSD. Please enter PIN code.
uz@Cyrl: USSD юбориш учун модем қулфланмаган бўлиш керак. Илтимос, PIN кодни киритинг.

en: Modem manager does not support sending of USSD requests.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси USSD сўровларни юборишни қўллаб-қувватланмайди.

en: Modem must be enabled to scan for available networks. Please enable modem.
uz@Cyrl: Мавжуд тармоқларни излаш учун модемни ёқиш керак. Илтимос, модемни ёқинг.

en: Modem must be unlocked to scan for available networks. Please enter PIN code.
uz@Cyrl: Мавжуд тармоқларни излаш учун модем қулфланмаган бўлиш керак. Илтимос, PIN кодни киритинг.

en: Modem manager does not support scanning for available mobile networks.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси мавжуд мобил тармоқларни текширишни қўллаб-қувватланмайди.

en: Modem is connected now. Please disconnect to scan.
uz@Cyrl: Модем ҳозир уланган. Илтимос, тармоқларни излаш учун узиб қўйинг.

en: Modem must be enabled to export contacts from it. Please enable modem.
uz@Cyrl: Алоқаларни экспорт қилиш учун модемни ёқиш керак. Илтимос, модемни ёқинг.

en: Modem must be unlocked to export contacts from it. Please enter PIN code.
uz@Cyrl: Алоқаларни экспорт қилиш учун модем улфланмаган бўлиш керак. Илтимос, PIN кодни киритинг.

en: Modem manager does not support modem contacts manipulation functions.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси модем алоқаларини бошқариш хусусиятларини қўллаб-қувватланмайди.

en: Modem manager does not support modem contacts edition functions.
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси модем алоқаларини таҳрирлаш хусусиятларини қўллаб-қувватланмайди.

en: _Devices
uz@Cyrl: _Ускуналар

en: _Info
uz@Cyrl: _Маълумот

en: S_can
uz@Cyrl: Т_екшириш

en: _Traffic
uz@Cyrl: _Трафик

en: C_ontacts
uz@Cyrl: А_лоқалар

en: Modem Manager GUI window hidden
uz@Cyrl: Modem Manager GUI ойнаси яширилган

en: Use tray icon or messaging menu to show window again
uz@Cyrl: Ойнани яна кўрсатиш учун трей иконачаси ёки хабар менюсидан фойдаланинг

en: %s disconnected
uz@Cyrl: %s узилган

en: Show window
uz@Cyrl: Ойнани кўрсатиш

en: New SMS
uz@Cyrl: Янги SMS

en: Quit
uz@Cyrl: Чиқиш

en: _Quit
uz@Cyrl: _Чиқиш

en: _Actions
uz@Cyrl: _Амаллар

en: _Preferences
uz@Cyrl: _Созлашлар

en: _Edit
uz@Cyrl: Таҳ_рирлаш

en: _Help
uz@Cyrl: _Ёрдам

en: _About
uz@Cyrl: _Дастур ҳақида

en: Preferences
uz@Cyrl: Мосламалар

en: Help
uz@Cyrl: Ёрдам

en: About
uz@Cyrl: Ҳақида

en: Interface building error
uz@Cyrl: Интерфейс тузиш хатоси

en: Module
uz@Cyrl: Модул

en: Description
uz@Cyrl: Тавсифи

en: Segmentation fault at address: %p
uz@Cyrl: Сегментация хатосининг манзили: %p

en: Stack trace:
uz@Cyrl: Стекни кузатиш:

en: Do not show window on start
uz@Cyrl: Ишга туширилганда ойна кўрсатилмасин

en: - tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
uz@Cyrl: - EDGE/3G/4G модемнинг махсус вазифаларини бошқариш воситаси

en: Command line option parsing failed: %s
uz@Cyrl: Буйруқ сатри параметрини таҳлил қилиш муваффақиятсиз тугади: %s

en: Device error
uz@Cyrl: Ускуна хатоси

en: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Availability: %s Access tech: %s</small>
uz@Cyrl: <b>%s</b>
    <small>%s ID: %u Мавжудлиги: %s Стандарт: %s</small>

en: <b>Error scanning networks</b>
uz@Cyrl: <b>Тармоқларни излаш хатоси</b>

en: Operator
uz@Cyrl: Оператор

en: Received %u new SMS messages
uz@Cyrl: %u янги SMS хабарлар олинди

en: Received new SMS message
uz@Cyrl: Янги SMS хабар олинди

en: Message senders:
uz@Cyrl: Хабар юборувчилари:

en: <b>SMS number is not valid</b>
    <small>Only numbers from 2 to 20 digits without
    letters and symbols can be used</small>
uz@Cyrl: <b>SMS рақами нотўғри</b>
    <small>Фақат 2 дан 20 гача рақамлардан fфойдаланиш
    мумкин, ҳарфлар ва белгилардан фойдаланиш мумкин эмас</small>

en: <b>SMS text is not valid</b>
    <small>Please write some text to send</small>
uz@Cyrl: <b>SMS матни нотўғри</b>
    <small>Илтимос, юбориш учун матн киритинг</small>

en: Wrong number or device not ready
uz@Cyrl: Рақам нотўғри ёки ускуна тайёр эмас

en: <b>Remove messages</b>
uz@Cyrl: <b>Хабарларни ўчириш</b>

en: Incoming
uz@Cyrl: Кирувчи

en: This is folder for your incoming SMS messages.
    You can answer selected message using 'Answer' button.
uz@Cyrl: Ушбу жилд кирувчи SMS хабарлари учун.
    'Жавоб бериш' тугмасини босиб танланган хабарга жавоб бериш мумкин.

en: Sent
uz@Cyrl: Юборилган

en: This is folder for your sent SMS messages.
uz@Cyrl: Ушбу жилд юборилган SMS хабарлари учун.

en: Drafts
uz@Cyrl: Қораламалар

en: This is folder for your SMS message drafts.
    Select message and click 'Answer' button to start editing.
uz@Cyrl: Ушбу жилд қоралама SMS хабарлар учун.
    Ўзгартириш учун хабарни танланг ва 'Жавоб бериш' тугмасини босинг.

en: <b>Incoming</b>
    <small>Incoming messages</small>
uz@Cyrl: <b>Кирувчи</b>
    <small>Кирувчи хабарлар</small>

en: <b>Sent</b>
    <small>Sent messages</small>
uz@Cyrl: <b>Юборилган</b>
    <small>Юборилган хабарлар</small>

en: <b>Drafts</b>
    <small>Message drafts</small>
uz@Cyrl: <b>Қораламалар</b>
    <small>Қоралама хабарлар</small>

en: <small><b>%.3f kbps</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3f кб/с</b></small>

en: %.3f kbps
uz@Cyrl: %.3f кб/с

en: <small><b>%.3g Mbps</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g Мб/с</b></small>

en: %.3g Mbps
uz@Cyrl: %.3g Мб/с

en: <small><b>%.3g Gbps</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g Гб/с</b></small>

en: %.3g Gbps
uz@Cyrl: %.3g Гб/с

en: <small><b>%u sec</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%u сония</b></small>

en: %u sec
uz@Cyrl: %u сония

en: <small><b>%.3g Kb</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g кб</b></small>

en: %.3g Kb
uz@Cyrl: %.3g кб

en: <small><b>%.3g Mb</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g Mб</b></small>

en: %.3g Mb
uz@Cyrl: %.3g Мб

en: <small><b>%.3g Gb</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g Гб</b></small>

en: %.3g Gb
uz@Cyrl: %.3g Гб

en: <small><b>%.3g Tb</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>%.3g Тб</b></small>

en: %.3g Tb
uz@Cyrl: %.3g Тб

en: Today, %T
uz@Cyrl: Бугун, %T

en: Unknown
uz@Cyrl: Номаълум

en: Yesterday, %T
uz@Cyrl: Кеча, %T

en: Available
uz@Cyrl: Мавжуд

en: Current
uz@Cyrl: Жорий

en: Forbidden
uz@Cyrl: Тақиқланган

en: Not registered
uz@Cyrl: Рўйхатдан ўтмаган

en: Home network
uz@Cyrl: Уй тармоғи

en: Searching
uz@Cyrl: Қидирилмоқда

en: Registration denied
uz@Cyrl: Рўйхатдан ўтиш рад этилган

en: Unknown status
uz@Cyrl: Номаълум ҳолат

en: Roaming network
uz@Cyrl: Роуминг тармоғи

en: %3.0f minutes
uz@Cyrl: %3.0f дақиқа

en: %3.1f hours
uz@Cyrl: %3.1f соат

en: %2.0f days
uz@Cyrl: %2.0f кун

en: %2.0f weeks
uz@Cyrl: %2.0f ҳафта

en: %2.0f sec
uz@Cyrl: %2.0f сония

en: %u min, %u sec
uz@Cyrl: %u дақиқа, %u сония

en: Unknown error
uz@Cyrl: Номаълум ҳато

en: Day
uz@Cyrl: Кун

en: Received data
uz@Cyrl: Қабул қилинган маълумот

en: Transmitted data
uz@Cyrl: Жўнатилган маълумот

en: Session time
uz@Cyrl: Сессия вақти

en: Application
uz@Cyrl: Дастур

en: Protocol
uz@Cyrl: Протокол

en: State
uz@Cyrl: Ҳолат

en: Buffer
uz@Cyrl: Буфер

en: Port
uz@Cyrl: Порт

en: Destination
uz@Cyrl: Мўлжал

en: Traffic limit exceeded
uz@Cyrl: Трафик лимитидан ошириб юборилди

en: Time limit exceeded
uz@Cyrl: Вақт лимитидан ошириб юборилди

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uz@Cyrl: Трафик: %s, лимит қўйилган: %s
    Вақт: %s, лимит қўйилган: %s
    Киритилган қийматларни текширинг ва қайта ўриниб кўринг

en: Wrong traffic and time limit values
uz@Cyrl: Трафик ва вақт лимитларининг қийматлари нотўғри

en: Traffic: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uz@Cyrl: Трафиқ: %s, лимит қўйилган: %s
    Киритилган қийматларни текширинг ва қайта уриниб қўринг

en: Wrong traffic limit value
uz@Cyrl: Трафик лимитининг қиймати нотўғри

en: Time: %s, limit set to: %s
    Please check entered values and try once more
uz@Cyrl: Вақт: %s, лимит қўйилган: %s
    Киритилган қийматларни текширинг ва қайта уриниб қўринг

en: Wrong time limit value
uz@Cyrl: Вақт лимитининг қиймати нотўғри

en: <small><b>Disconnected</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Узилган</b></small>

en: <small><b>Limit</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Лимит</b></small>

en: <small><b>Disabled</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Ўчирилган</b></small>

en: kbps
uz@Cyrl: кб/с

en: sec
uz@Cyrl: сония

en: RX speed
uz@Cyrl: Қабул қилиш тезлиги

en: TX speed
uz@Cyrl: Жўнатиш тезлиги

en: Parameter
uz@Cyrl: Параметр

en: Value
uz@Cyrl: Қиймати

en: <small><b>Session</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Сеанс</b></small>

en: <small><b>Received data</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Қабул қилинган</b></small>

en: <small><b>Transmitted data</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Жўнатилган</b></small>

en: <small><b>Receive speed</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Қабул қилиш тезлиги</b></small>

en: <small><b>Transmit speed</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Жўнатиш тезлиги</b></small>

en: <small><b>Session time</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Сессия вақти</b></small>

en: <small><b>Traffic left</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Қолган трафик</b></small>

en: <small><b>Time left</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Қолган вақт</b></small>

en: <small><b>Month</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Ой</b></small>

en: <small><b>Total time</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Умумий вақт</b></small>

en: <small><b>Year</b></small>
uz@Cyrl: <small><b>Йил</b></small>

en: Traffic limit exceeded... It's time to take rest \(^_^)/
uz@Cyrl: Трафик лимити ошириб юборилди... Дам олиш вақти келди \(^_^)/

en: Time limit exceeded... Go sleep and have nice dreams -_-
uz@Cyrl: Вақт лимити ошириб юборилди... Ухланг ва яхши тушлар кўринг -_-

en: Sample command
uz@Cyrl: Буйруқ намунаси

en: <b>USSD request is not valid</b>
    <small>Request must be 160 symbols long
    started with '*' and ended with '#'</small>
uz@Cyrl: <b>USSD сўрови нотўғри</b>
    <small>Сўров 160 белгилардан  ошмаслиги,
    '*' билан бошланиши ва '#' билан тугаши лозим</small>

en: <b>Error sending USSD</b>
uz@Cyrl: <b>USSD юбориш хатоси</b>

en: Wrong USSD request or device not ready
uz@Cyrl: USSD сўрови нотўғри ёки ускуна тайёр эмас

en: USSD session terminated. You can send new request
uz@Cyrl: USSD сессияси тугатилди. Янги сўров юборишингиз мумкин

en: Wrong USSD request
uz@Cyrl: USSD сўрови нотўғри

en: 
    USSD session is active. Waiting for your input...
uz@Cyrl: 
    USSD сессияси фаол. Маълумот киритишингизни кутмоқда...

en: Command
uz@Cyrl: Буйруқ

en: Service
uz@Cyrl: Хизмат

en: _Close
uz@Cyrl: _Ёпиш

en: Activation...
uz@Cyrl: Фаоллаштириш...

en: <span foreground="green">Success</span>
uz@Cyrl: <span foreground="green">Муваффақиятли</span>

en: Welcome
uz@Cyrl: Хуш келибсиз

en: Modem manager
uz@Cyrl: Модем бошқарувчиси

en: Connection manager
uz@Cyrl: Уланиш бошқарувчиси

en: Welcome to Modem Manager GUI
uz@Cyrl: Modem Manager GUIга хуш келибсиз

en: View and select available devices <b>CTRL+F1</b>
uz@Cyrl: Мавжуд ускуналарни кўриш ва танлаш <b>CTRL+F1</b>

en: Devices
uz@Cyrl: Ускуналар

en: Send and receive SMS messages <b>CTRL+F2</b>
uz@Cyrl: SMS хабарларни юбориш ва қабул қилиш <b>CTRL+F2</b>

en: Send USSD requests <b>CTRL+F3</b>
uz@Cyrl: USSD сўровларни юбориш <b>CTRL+F3</b>

en: View active device information <b>CTRL+F4</b>
uz@Cyrl: Фаол ускуна маълумотини кўриш <b>CTRL+F4</b>

en: Info
uz@Cyrl: Маълумот

en: Scan existing mobile networks <b>CTRL+F5</b>
uz@Cyrl: Мавжуд мобил тармоқларни излаш <b>CTRL+F5</b>

en: Scan
uz@Cyrl: Тармоқлар

en: Monitor network traffic <b>CTRL+F6</b>
uz@Cyrl: Тармоқ трафигини кузатиш <b>CTRL+F6</b>

en: Traffic
uz@Cyrl: Трафик

en: View system and modem addressbooks <b>CTRL+F7</b>
uz@Cyrl: Тизимнинг ва модемнинг манзиллар китобини кўриш <b>CTRL+F7</b>

en: Contacts
uz@Cyrl: Алоқалар

en: Send new SMS message <b>CTRL+N</b>
uz@Cyrl: Янги SMS хабар юбориш <b>CTRL+N</b>

en: New
uz@Cyrl: Янги

en: Remove selected message <b>CTRL+D</b>
uz@Cyrl: Танланган хабарни юбориш <b>CTRL+D</b>

en: Remove
uz@Cyrl: Ўчириш

en: Answer selected message <b>CTRL+A</b>
uz@Cyrl: Танланган хабарга жавоб бериш <b>CTRL+A</b>

en: Answer
uz@Cyrl: Жавоб бериш

en: Request
uz@Cyrl: Сўров

en: Send
uz@Cyrl: Юбориш

en: Send ussd request <b>CTRL+S</b>
uz@Cyrl: USSD сўров юбориш <b>CTRL+S</b>

en: Edit USSD commands list <b>CTRL+E</b>
uz@Cyrl: USSD буйруқлар рўйхатини таҳрирлаш <b>CTRL+E</b>

en: <b>Equipment</b>
uz@Cyrl: <b>Жиҳоз</b>

en: Mode
uz@Cyrl: Усул

en: Signal level
uz@Cyrl: Сигнал даражаси

en: Operator code
uz@Cyrl: Оператор коди

en: Registration
uz@Cyrl: Рўйхатдан ўтиш

en: <b>Network</b>
uz@Cyrl: <b>Тармоқ</b>

en: <b>Location</b>
uz@Cyrl: <b>Жойлашиш</b>

en: Scan available mobile networks <b>CTRL+S</b>
uz@Cyrl: Мавжуд мобил тармоқларни излаш <b>CTRL+S</b>

en: Start scan
uz@Cyrl: Тармоқларни излар

en: Set traffic amount or time limit for disconnect <b>CTRL+L</b>
uz@Cyrl: Узиш учун трафик қийматини ёки вақт лимитини қўйиш <b>CTRL+L</b>

en: Set limit
uz@Cyrl: Лимит қўйиш

en: View list of active network connections <b>CTRL+C</b>
uz@Cyrl: Фаол тармоқ уланишлар рўйхатини кўриш <b>CTRL+C</b>

en: Connections
uz@Cyrl: Уланишлар

en: View daily traffic statistics <b>CTRL+S</b>
uz@Cyrl: Кунлик трафик статистикани кўриш <b>CTRL+S</b>

en: Statistics
uz@Cyrl: Статистика

en: Transmission speed
uz@Cyrl: Жўнатиш тезлиги

en: Add new contact to modem addressbook <b>CTRL+N</b>
uz@Cyrl: Модемнинг манзиллар китобига янги алоқани қўшиш <b>CTRL+N</b>

en: New contact
uz@Cyrl: Янги алоқа

en: Remove contact from modem addressbook <b>CTRL+D</b>
uz@Cyrl: Манзиллар китобидан алоқани ўчириш <b>CTRL+D</b>

en: Remove contact
uz@Cyrl: Алоқани ўчириш

en: Send SMS message to selected contact <b>CTRL+S</b>
uz@Cyrl: Танланган алоқага SMS хабар юбориш <b>CTRL+S</b>

en: Send SMS
uz@Cyrl: SMS юбориш

en: Tool for EDGE/3G/4G modem specific functions control
uz@Cyrl: EDGE/3G/4G модемнинг махсус вазифаларини бошқариш воситаси

en: Homepage
uz@Cyrl: Уй саҳифаси

en: English: Alex <alex@linuxonly.ru>
uz@Cyrl: Ўзбекча: Умид Алмасов <u.almasov@gmail.com>

en: Active connections
uz@Cyrl: Фаол уланишлар

en: Terminate selected application using SIGTERM signal <b>CTRL+T</b>
uz@Cyrl: SIGTERM сигналидан фойдаланиб танланган дастурни ёпиш <b>CTRL+T</b>

en: Terminate application
uz@Cyrl: Дастурни ёпиш

en: Name
uz@Cyrl: Номи

en: <b>Connection</b>
uz@Cyrl: <b>Уланиш</b>

en: Network ID
uz@Cyrl: Тармоқ идентификатори

en: User name
uz@Cyrl: Фойдаланувчи номи

en: Password
uz@Cyrl: Парол

en: <b>Authentication</b>
uz@Cyrl: <b>Ҳақиқийликни текшириш</b>

en: Error
uz@Cyrl: Хато

en: Ask me again
uz@Cyrl: Мендан қайта сўралсин

en: <b>Quit or minimize?</b>
uz@Cyrl: <b>Чиқилсинми ёки кичрайтирилсинми?</b>

en: What do you want application to do on window close?
uz@Cyrl: Ойна ёпилганда дастур нима қилишини истайсиз?

en: Just quit
uz@Cyrl: Фақат чиқиш

en: Minimize to tray or messaging menu
uz@Cyrl: Трей ёки хабарлар менюсига кичрайтириш

en: New SMS message
uz@Cyrl: Янги SMS хабар

en: Save
uz@Cyrl: Сақлаш

en: Number
uz@Cyrl: Рақам

en: Use sounds for events
uz@Cyrl: Воқеалар учун овозлардан фойдаланиш

en: Hide window to tray on close
uz@Cyrl: Ойна ёпилганда уни трейга яшириш

en: Save window geometry and placement
uz@Cyrl: Ойна ўлчамларини ва жойлашувини сақлаш

en: <b>Behaviour</b>
uz@Cyrl: <b>Хулқи</b>

en: Concatenate messages
uz@Cyrl: Хабарларни бирлаштириш

en: Expand folders
uz@Cyrl: Жилдларни очиш

en: Place old messages on top
uz@Cyrl: Эски хабарларни юқорига қўйиш

en: <b>Presentation</b>
uz@Cyrl: <b>Тақдимот</b>

en: <b>Message parameters</b>
uz@Cyrl: <b>Хабар параметрлари</b>

en: RX Speed graph color
uz@Cyrl: Қабул қилиш тезлиги графигининг ранги

en: TX Speed graph color
uz@Cyrl: Жўнатиш тезлиги графигининг ранги

en: <b>Traffic</b>
uz@Cyrl: <b>Трафик</b>

en: Enable device
uz@Cyrl: Ускунани ёқиш

en: Send SMS message
uz@Cyrl: SMS хабарини юбориш

en: Send USSD request
uz@Cyrl: USSD сўровини юбориш

en: Scan networks
uz@Cyrl: Тармоқларни текшириш

en: Modules
uz@Cyrl: Модуллар

en: Question
uz@Cyrl: Савол

en: Traffic limits
uz@Cyrl: Трафик лимити

en: Enable time limit
uz@Cyrl: Вақт лимитини қўйиш

en: Mb
uz@Cyrl: Мб

en: Gb
uz@Cyrl: Гб

en: Tb
uz@Cyrl: Тб

en: Message
uz@Cyrl: Хабар

en: Action
uz@Cyrl: Ҳаракат

en: Show message
uz@Cyrl: Хабар кўрсатиш

en: Disconnect
uz@Cyrl: Алоқани узиш

en: Time
uz@Cyrl: Вақт

en: Minutes
uz@Cyrl: Дақиқа

en: Hours
uz@Cyrl: Соат

en: Traffic statistics
uz@Cyrl: Трафик статистикаси

en: Selected statistics period
uz@Cyrl: Танланган статистика даври

en: January
uz@Cyrl: Январ

en: February
uz@Cyrl: Феврал

en: March
uz@Cyrl: Март

en: April
uz@Cyrl: Апрел

en: May
uz@Cyrl: Май

en: June
uz@Cyrl: Июн

en: July
uz@Cyrl: Июл

en: August
uz@Cyrl: Август

en: September
uz@Cyrl: Сентябр

en: October
uz@Cyrl: Октябр

en: November
uz@Cyrl: Ноябр

en: December
uz@Cyrl: Декабр

en: USSD commands
uz@Cyrl: USSD буйруқлари

en: Add new USSD command <b>CTRL+N</b>
uz@Cyrl: Янги USSD буйруғини қўшиш <b>CTRL+N</b>

en: Add
uz@Cyrl: Қўшиш

en: Remove selected USSD command <b>CTRL+D</b>
uz@Cyrl: Танланган USSD буйруғиги ўчириш <b>CTRL+D</b>

en: Delete
uz@Cyrl: Ўчириш

en: Force USSD answer encoding change from GSM7 to UCS2 (useful for Huawei modems) <b>CTRL+E</b>
uz@Cyrl: USSD жавобининг кодлаш усулини GSM7'дан UCS2'га ўзгартириш (Huawei модемлари учун) <b>CTRL+E</b>

en: Change message encoding
uz@Cyrl: Хабарнинг кодлаш усулини ўзгартириш
