MoinMoin 1.6 - en to hu translation catalogue (428 entries)

en: Your changes are not saved!
hu: A változtatások nem lettek elmentve!

en: You are not allowed to edit this page.
hu: A lap szerkesztése nem engedélyezett.

en: Page is immutable!
hu: A lap nem szerkeszthető!

en: Cannot edit old revisions!
hu: A régi módosításokat nem lehet szerkeszteni!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
hu: A zárolás lejárt. Emiatt szerkesztési ütközésekre számíthat!

en: Page name is too long, try shorter name.
hu: A lap neve től hosszú, kérjük adjon meg egy rövidebbet!

en: Draft of "%(pagename)s"
hu: A(z) "%(pagename)s" lap tervezete

en: Edit "%(pagename)s"
hu: A(z) "%(pagename)s" lap szerkesztése

en: Preview of "%(pagename)s"
hu: A(z) "%(pagename)s" lap nézete

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
hu: A(z) %(lock_page)s zárolása lejárt!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
hu: A(z) %(lock_page)s zárolása # perc múlva lejár.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
hu: A(z) %(lock_page)s zárolása # másodperc múlva lejár.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
hu: Valaki letörölte ezt a lapot míg Ön szerkesztette!

en: Someone else changed this page while you were editing!
hu: Valaki megváltoztatta ezt a lapot míg Ön szerkesztette!

en: [Content loaded from draft]
hu: [A tartalom a(z) %s tervezetből töltődött be]

en: [Content of new page loaded from %s]
hu: [Az új lap tartalma a(z) %s mintából töltődött be]

en: [Template %s not found]
hu: [A(z) %s minta nem található]

en: [You may not read %s]
hu: [A(z) %s minta nem olvasható]

en: Describe %s here.
hu: Itt írjon a(z) %s-ról/ről

en: Check Spelling
hu: Helyesírás ellenőrzése

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Cancel
hu: Visszavonás

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
hu: A '''%(save_button_text)s''' gomb megnyomásával a változtatásokra a(z) %(license_link)s lesz érvényes.
    Ha nem ezt kívánja, akkor a '''%(cancel_button_text)s''' gombot nyomja meg.

en: Preview
hu: Nézet

en: GUI Mode
hu: GUI mód

en: Load Draft
hu: Tervezet betöltése

en: Trivial change
hu: Lényegtelen változtatás

en: Comment:
hu: Megjegyzés:

en: <No addition>
hu: <Nincs kiegészítés>

en: Add to: %(category)s
hu: Hozzáadás a %(category)s-hoz

en: Remove trailing whitespace from each line
hu: A sorvégi szóközök eltávolítása

en: Edit was cancelled.
hu: A szerkesztés visszavonva.

en: You can't copy to an empty pagename.
hu: Nem másolhatja át üres nevű lapra.

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
hu: A(z) {{{'%s'}}} nevű lap már létezik!
    
    Próbáljon más nevet adni a lapnak.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
hu: Állományrendszer-hiba (%s) miatt nem sikerült a másolás.

en: You are not allowed to rename this page!
hu: Nem nevezheti át ezt a lapot!

en: You can't rename to an empty pagename.
hu: Nem nevezheti át üres névre.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
hu: Állományrendszer-hiba (%s) miatt nem sikerült az átnevezés.

en: You are not allowed to delete this page!
hu: Nem törölheti ezt a lapot!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
hu: Köszönjük, hogy változtatásaival hozzájárult a lap tökéletesítéséhez.

en: Page "%s" was successfully deleted!
hu: A(z) "%s" lap törölve!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
hu: A lapot nem lehetett zárolni. Váratlan hiba (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
hu: A lapot nem lehetett zárolni. Hiányzik a 'current' nevű állomány?

en: You are not allowed to edit this page!
hu: Nem szerkesztheti ezt a lapot!

en: You cannot save empty pages.
hu: Nem menthet el üres lapot.

en: You already saved this page!
hu: Már mentette ezt az oldalt!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
hu: Már szerkesztette ezt a lapot. Kérem, ne hazsnálja a Vissza gombot.

en: You did not change the page content, not saved!
hu: Nem változtatta meg a lapot, ezért nem is mentettük el!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
hu: Nem változtathatja meg a lap ACL-jeit, mert Önnek ehhez nincs adminisztrátori joga!

en: Notifications sent to:
hu: Értesítő üzenet kiküldve:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
hu: Ön megkapta a zárolást erre a lapra, mert a(z) %(owner)s zárolása lejárt %(mins_ago)d perce.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
hu: A többi felhasználó ''kizárva'' a lap szerkesztéséből %(bumptime)s-ig.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
hu: A többi felhasználó ''figyelmeztetést'' kap %(bumptime)s-ig, hogy Ön szerkeszti ezt a lapot.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
hu: A Nézet gombra kattintva meghosszabbíthatja a zárolás idejét.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
hu: A lapot %(owner)s ''zárolta'' %(timestamp)s-ig, azaz még %(mins_valid)d percig.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
hu: Ezt a lapot %(owner)s %(timestamp)s-kor nyitotta meg vagy ekkor választotta ki a Nézetet utoljára.<<BR>>
    '''Ha el szeretné kerülni a szerkesztői ütközéseket ''ne szerkessze'' ezt az oldalt legalább még %(mins_valid)d percig!'''A szerkesztő elhagyásához nyomja meg a Visszavonás gombot.

en: <unknown>
hu: <ismeretlen>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
hu: [%(sitename)s] a wiki azonosítójának adata

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
hu: Valaki jelszóváltoztatási zseton (token) elküldését kérte az Ön részére.
    
    Ha elfelejtette a jelszavát, kérjük, látogassa meg a lenti URL-t, 
    vagy látogasson el újra a jelszóváltoztatási lapra, és írja be
    a felhazsnálói nevét és a zseton kódját.

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
hu: A csomaghoz újabb (legalább %s) verziójú MoinMoin''''''ra van szükség.

en: The theme name is not set.
hu: A téma neve nincs beállítva.

en: Theme files not installed! Write rights missing for %s.
hu: A téma fájlok nincsenek telepítve. Hiányzó írási jog %s.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
hu: A(z) '%(filename)s' telepítése sikertelen.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
hu: A(z) %s fájl nem egy MoinMoin csomag része.

en: The page %s does not exist.
hu: A(z) %s oldal nem létezik!

en: Invalid package file header.
hu: Érvénytelen a csomagfájl feje.

en: Package file format unsupported.
hu: Csomagfájl formátum nem támogatott.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
hu: Ismeretlen függvény %(func)s a(z) %(lineno)i. sorban.

en: The file %s was not found in the package.
hu: A fájl %s nem található a csomagban.

en: The wiki is currently not reachable.
hu: Ez a wiki jelenleg nem érhető el

en: Invalid username or password.
hu: Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
hu: A távoli wiki másik InterWiki nevet használ (%(remotename)s) mint amit megadott (%(localname)s).

en: Text mode
hu: Szöveg

en: Unknown action %(action_name)s.
hu: Ismeretlen akció: %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
hu: Ezen a lapon nem használhatja a %(action_name)s műveletet!

en: Login and try again.
hu: Lépjen be, majd próbálja újra.

en: No argument named "%s"
hu: A(z) "%s" argumentum nem létezik!

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
hu: A(z) "%(token)s" után "=" kell

en: Expected a value for key "%(token)s"
hu: A(z) "%(token)s" értéke hiányzik

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
hu: %(rev)d. módosítás, dátum: %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
hu: A(z) "%(page)s" lapról ideirányítva

en: This page redirects to page "%(page)s"
hu: Ez a lap átirányítódik a(z) "%(page)s" lapra

en: Create New Page
hu: Új lap létrehozása

en: You are not allowed to view this page.
hu: A lap megtekintése nem engedélyezett.

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
hu: A(z) '%(server)s' levelező-kiszolgálóhoz nem sikerült kapcsolódni, ok: %(reason)s

en: Mail not sent
hu: A levelet nem sikerült elküldeni.

en: Mail sent OK
hu: A levelet sikerült elküldeni.

en: Date
hu: Dátum

en: Attachments
hu: Mellékletek (fájlok)

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
hu: A lapot nem lehet elmenteni, mert a(z) "%(content)s" nem engedélyezett ebben a wikiben.

en: Please log in first.
hu: Először be kell jelentkeznie.

en: Missing password. Please enter user name and password.
hu: Hiányzik a jelszó. Kérjük adja meg a felhasználónevet és a jelszót.

en: Name
hu: Név

en: Password
hu: Jelszó

en: Verification canceled.
hu: A megerősítés megszakítva.

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
hu: Az XSLT letiltva, lásd a HelpOnConfiguration lapot.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
hu: Az XSLT-feldolgozás nem elérhető, kérjük telepítse a 4suite 1.x változatát.

en: %(errortype)s processing error
hu: %(errortype)s - feldolgozási hiba

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
hu: Az beágyazott dokumentumok (include-ok) száma több, mint amennyi engedélyezett**

en: **Could not find the referenced page: %s**
hu: **A hivatkozott lap (%s) nem található**

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
hu: "%(wanted)s" helyett "%(token)s" szerepel "%(key)s" után

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
hu: "%(token)s" előtt egész szám kell "%(key)s" helyett

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
hu: "%(key)s" után egész szám kell "%(arg)s" helyett

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
hu: "%(key)s" után egy színérték kell "%(arg)s" helyett

en: Diffs
hu: Különbségek

en: Info
hu: Infó

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: UnSubscribe
hu: Leiratkozás

en: Subscribe
hu: Előfizetés

en: Raw
hu: Nyers

en: Print
hu: Nyomtatás

en: View
hu: Nézet

en: Up
hu: Fel

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
hu: Az email címem közzététele (a wiki felhasználói oldalam helyett) a szerkesztői információkban

en: Open editor on double click
hu: Kettős kattintásra nyíljon meg a szerkesztő

en: Show question mark for non-existing pagelinks
hu: A nemlétező kapcsoknál (linkeknél) kérdőjel megjelenítése

en: Show page trail
hu: Lapnyomok megjelenítése

en: Show icon toolbar
hu: Ikon-eszközsáv megjelenítése

en: Show top/bottom links in headings
hu: Felülre/alulra mutató kapcsok (linkek) megjelenítése a címeknél

en: Show fancy diffs
hu: A különbségek díszes megjelenítése

en: Add spaces to displayed wiki names
hu: Szóközök hozzáadása a wiki-nevekhez

en: Remember login information
hu: A belépési adatok megjegyzése

en: Disable this account forever
hu: Tiltsuk le ezt a felhasználói azonosítót örökre

en: Alias-Name
hu: Álnév

en: Email
hu: E-levél

en: User CSS URL
hu: A felhasználói CSS URL-je

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
hu: (A felhasználói CSS letiltásához hagyja üresen)

en: Editor size
hu: Szerkesztő mérete

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
hu: [%(sitename)s] %(trivial)sváltoztatás a(z) "%(pagename)s" lapon, szerzője: %(username)s

en: Line
hu: Sor

en: No differences found!
hu: Nincsenek különbségek!

en: Deletions are marked like this.
hu: A törléseket így jelöljük.

en: Additions are marked like this.
hu: A kiegészítéseket így jelöljük.

en: DeleteCache
hu: GyorstárTörlés

en: (cached %s)
hu: (a gyorstárba került: %s)

en: Or try one of these actions:
hu: Esetleg próbáljon ki egyet ezekből a műveletekből:

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Home
hu: Kezdőlap

en: [DELETED]
hu: [TÖRÖLT]

en: [UPDATED]
hu: [FRISSÍTETT]

en: [NEW]
hu: [ÚJ]

en: [DIFF]
hu: [KÜLÖNBSÉG]

en: [BOTTOM]
hu: [ALULRA]

en: [TOP]
hu: [FELÜLRE]

en: Click to do a full-text search for this title
hu: Kattintson a cím teljes szöveges kereséséért

en: Logout
hu: Kilépés

en: Login
hu: Belépés

en: Clear message
hu: Üzenet törlése

en: last edited %(time)s by %(editor)s
hu: Utoljára %(editor)s módosította %(time)s-kor.

en: last modified %(time)s
hu: Utoljára módosítva: %(time)s

en: Search:
hu: Keresés:

en: Text
hu: Szöveg

en: Titles
hu: Címek

en: Search
hu: Keresés

en: More Actions:
hu: További műveletek:

en: Raw Text
hu: Nyers szöveg megjelenítése

en: Print View
hu: Nyomtatási nézet

en: Delete Cache
hu: Gyorstár törlése

en: Rename Page
hu: Lap átnevezése

en: Delete Page
hu: Lap törlése

en: Like Pages
hu: Hasonló lapok

en: Local Site Map
hu: Helyi laptérkép

en: My Pages
hu: Saját (személyes) lapok

en: Subscribe User
hu: Előfizetés (csoportos)

en: Package Pages
hu: Oldalak csomagolása

en: Render as Docbook
hu: Docbook nézet (XML)

en: Do
hu: Végrehajtás

en: Edit (Text)
hu: Szerkesztés (szöveges módban)

en: Edit (GUI)
hu: Szerkesztés (grafikus szerkesztővel)

en: Immutable Page
hu: Nem szerkeszthető lap

en: Remove Link
hu: Gyorslink törlése

en: Add Link
hu: Gyorslink készítése

en: Show %s days.
hu: %s nap megjelenítése

en: Wiki Markup
hu: Wiki-jelölés

en: Page
hu: Oldal

en: User
hu: Felhasználó

en: Trivial
hu: lényegtelen

en: New page:
hu: Új lap:

en: No differences found!
hu: Nics különbség!

en: match
hu: találat

en: matches
hu: találatok

en: This page is already deleted or was never created!
hu: Ezt a lapot már törölték, vagy soha nem is hozták létre!

en: Invalid filename "%s"!
hu: Érvénytelen fájlnév: "%s"

en: Package pages
hu: Oldalak csomagolása

en: Package name
hu: Csomag neve

en: List of page names - separated by a comma
hu: Az oldalnevek listája - vesszőkkel elválasztva. (csv)

en: No pages like "%s"!
hu: A(z) "%s" laphoz nincs hasonló!

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
hu: Kérjük, a(z) %(actionname)s művelet végrehajtásához az interaktív felhasználói felületet használja!

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
hu: Pontosan egy hasonló lap van a(z) "%s" laphoz, átirányítva oda.

en: Pages like "%s"
hu: A(z) "%s" laphoz hasonlóak

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
hu: %(matchcount)d %(matches)s a(z) "%(title)s" mintához

en: Your quicklink to this page has been removed.
hu: Az Ön gyorslinkje erre az oldalra el lett távolítva.

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
hu: Nem fizethet elő olyan lapra, amelyet nem olvashat.

en: You have been subscribed to this page.
hu: Ön előfizetett erre a lapra.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet föltöltése.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet törölve.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
hu: A(z) '%(filename)s' rajz elmentve.

en: Revert to revision %(rev)d.
hu: A(z) %(rev)d. módosításra való visszaállás.

en: [%d attachments]
hu: [%d melléklet]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
hu: Ehhez a laphoz <a href="%(link)s">%(count)s melléklet</a> tartozik.

en: Filename of attachment not specified!
hu: A melléklet nevét nem adta meg!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet nem létezik!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
hu: A mellékletre az '''{{{attachment:filename}}}''' formában lehet hivatkozni, 
    ahogy ez a mellékletek listáján látszik. 
    Kérjük '''NE''' használja a {{{[letöltés]}}} URL-jét, 
    mert ez megváltozhat, és akkor már nem lesz érvényes a kapocs (link).

en: del
hu: törlés

en: get
hu: letöltés

en: edit
hu: szerkesztés

en: view
hu: nézet

en: unzip
hu: kicsomagol

en: install
hu: telepít

en: Do it.
hu: Végrahajtás.

en: No attachments stored for %(pagename)s
hu: A(z) %(pagename)s laphoz nem tartozik melléklet

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
hu: A mellékletek törlése nem engedélyezett ezen a lapon.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
hu: Ehhez a laphoz nem csatolhat mellékletet.

en: New Attachment
hu: Új melléklet

en: File to upload
hu: A föltöltendő állomány

en: Rename to
hu: Átnevezés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Attached Files
hu: Mellékletek

en: Attachments for "%(pagename)s"
hu: A(z) "%(pagename)s" lap mellékletei

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
hu: Hibás az állománynév. Kérjük törölje a nem-ASCII karaktereket az állománynévből, és próbálja újra.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
hu: A(z) '%(target)s' (a távoli neve '%(filename)s') melléklet elmentve, hossza %(bytes)d byte

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
hu: A(z) '%(target)s' (a távoli neve '%(filename)s') melléklet már létezik.

en: You are not allowed to get attachments from this page.
hu: A mellékletek letöltése nem engedélyezett erről a lapról.

en: You are not allowed to install files.
hu: Fájlok telepítése nem engedélyezett.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet telepítve.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
hu: Az oldal mellékleteinek kicsomagolása nem engedélyezett.

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet kicsomagolása megtörtént.

en: Attachment '%(filename)s'
hu: A(z) '%(filename)s' melléklet

en: Package script:
hu: Csomagszkript:

en: File Name
hu: Állománynév

en: Modified
hu: Módosítva

en: Size
hu: Méret

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
hu: Ismeretlen állománytípus: nem lehet beágyazva megjeleníteni.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
hu: A mellékletek megtekintése nem engedélyezett ennél a lapnál.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
hu: A(z) %(pagename)s lap melléklete: attachment:%(filename)s

en: General Information
hu: Általános információk

en: Page size: %d
hu: Lapméret: %d

en: SHA digest of this page's content is:
hu: A lap tartalmának SHA-kivonata:

en: The following users subscribed to this page:
hu: A felhasználók, akik előfizettek erre a lapra:

en: This page links to the following pages:
hu: Ez a lap a következő lapokhoz kacsolódik:

en: Diff
hu: Különbségek

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Action
hu: Művelet

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Revision History
hu: Módosítások története

en: No log entries found.
hu: A napló üres.

en: Info for "%s"
hu: Információk "%s"-ról/ről

en: Show "%(title)s"
hu: "%(title)s" megjelenítése

en: General Page Infos
hu: Általános lapinformációk

en: Page hits and edits
hu: A lap találatainak és szerkesztéseinek száma

en: Delete
hu: Törlés

en: Optional reason for the deletion
hu: A törlés indoka (nem kötelező kitölteni)

en: Really delete this page?
hu: Biztosan törölni kívánja ezt a lapot?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
hu: Mielőtt további oldalakat készít kérjük, készítse el a honlapját!

en: MyPages management
hu: Saját (személyes) lapok kezelése

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
hu: (beleértve %(localwords)d szót a(z) %(pagelink)s lapról)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
hu: A következő %(badwords)d szót nem lehet megtalálni a(z) %(totalwords)d szót tartalmazó szótárból%(localwords)s. Ezek a szavak kiemelve szerepelnek a lapon:

en: Add checked words to dictionary
hu: A bejelölt szavak hozzáadása a szótárhoz

en: No spelling errors found!
hu: Nem találtunk helyesírási hibát.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
hu: Nem ellenőrizheti a helyesírást olyan lapon, amelyet nem olvashat.

en: You are not allowed to use this action.
hu: Nem használhatja ezt a műveletet.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
hu: A levélküldés nincs beállítva ebben a wikiben. Kérjük lépjen kapcsolatba a wiki rendszergazdájával, aki engedélyezheti a levélküldést!

en: Mail me my account data
hu: Kérem a felhasználói adataim elküldését levélben

en: Passwords don't match!
hu: A jelszavak nem egyeznek!

en: Password not acceptable: %s
hu: A jelszó nem megfelelő: %s

en: Subscribe users to the page %s
hu: Felhasználók feliratkoztatása a(z) %s oldalra

en: Subscribed for %s:
hu: Feliratkozva a %s-ra/re:

en: Not a user:
hu: Nem felhasználó:

en: You are not allowed to perform this action.
hu: Ezt a műveletet nem hajthatja végre.

en: Charts are not available!
hu: A diagramok nem elérhetőek!

en: You need to provide a chart type!
hu: Meg kell adnia a diagram típusát!

en: Bad chart type "%s"!
hu: Hibás diagramtípus: "%s"

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
hu: Kérjük a(z) {{{"%s"}}} helyett használjon szelektívebb kifejezést!

en: Title Search: "%s"
hu: Címkeresés, minta: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
hu: Keresés a teljes szövegben, minta: "%s"

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
hu: Név nélküli lapot nem lehet létrehozni. Kérjük adja meg a lap nevét!

en: Can't remove regular expression subscription!
hu: A reguláris kifejezéses előfizetést nem lehet lemondani!

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
hu: A rajz elmentése nem engedélyezett ezen a lapon.

en: Edit drawing
hu: Rajz szerkesztése

en: Execute action %(actionname)s?
hu: Végrehajtja a %(actionname)s műveletet?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
hu: A(z) %(actionname)s művelet kizárt ebben a wikiben.

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
hu: Ezen a lapon nem használhatja a %(actionname)s műveletet!

en: Select Author
hu: Szerző kiválasztása

en: Revert all!
hu: Minden visszaállítása

en: New name
hu: Új név

en: You are now logged out.
hu: A sütit letöröltük. Ön kilépett.

en: Local Site Map for "%s"
hu: Helyi térkép a(z) "%s" laphoz

en: No older revisions available!
hu: Nincsenek régebbi módosítások!

en: Diff for "%s"
hu: A(z) "%s" különbségei

en: Differences between revisions %d and %d
hu: A(z) %d. és a(z) %d. módosítás különbségei

en: (spanning %d versions)
hu: (%d változatot fog át)

en: The page was saved %(count)d times, though!
hu: Bár a lap %(count)d példányban van elmentve!

en: (ignoring whitespace)
hu: (a szóközöket figyelmen kívül hagytuk)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
hu: A szóközmennyiség változásának figyelmen kívül hagyása

en: Empty user name. Please enter a user name.
hu: Üres felhasználónév. Kérjük adja meg a felhasználónevet.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
hu: Érvénytelen felhasználói név: {{{'%s'}}}.
    A névben bármilyen Unicode alfanumerikus karakter szerepelhet, opcionálisan
    egy szóköz helyezhető a szavak közé. Nem használható viszont a csoportlapok neve.

en: This user name already belongs to somebody else.
hu: Ez a felhasználónév már foglalt.

en: Please specify a password!
hu: Kérjük adja meg a jelszót!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
hu: Kérjük adja meg az email címét. Erre a címre küldjük el majd a belépéshez szükséges adatait amennyiben elvesztené azokat.

en: This email already belongs to somebody else.
hu: Ezt a levélcímet már más bejegyezte.

en: User account created! You can use this account to login now...
hu: Felhasználói fiók létrejött! Ezt a fiókot lehet használni mostantól a belépésre...

en: Password repeat
hu: Jelszó mégegyszer

en: Create Profile
hu: Profil létrehozása

en: Full Link List for "%s"
hu: Teljes kapocslista (link-lista), minta: "%s"

en: You must login to add a quicklink.
hu: Be kell lépnie a gyorslinkek hozzáadásához.

en: A quicklink to this page has been added for you.
hu: Egy erre az oldalra mutató gyorslink került hozzáadásra.

en: Optional reason for the renaming
hu: Az átnevezés indoka (nem kötelező kitölteni)

en: Backup
hu: Biztonsági másolat készítése

en: You are not allowed to do remote backup.
hu: Nem készíthet távoli biztonsági másolatot (backup).

en: Unknown backup subaction: %s.
hu: Érvénytelen biztonsági mentési mód: %s.

en: You are not allowed to revert this page!
hu: Nem állíthatja vissza ezt a lapot!

en: RecentChanges
hu: ÚjabbVáltozások

en: TitleIndex
hu: CímJegyzék

en: WordIndex
hu: SzóJegyzék

en: FindPage
hu: KeresőLap

en: MissingPage
hu: HiányzóLap

en: MissingHomePage
hu: HiányzóHonlap

en: WikiWikiWeb
hu: WikiWikiHáló

en: FrontPage
hu: KezdőLap

en: WikiSandBox
hu: WikiHomokozó

en: AbandonedPages
hu: ElhagyottLapok

en: EventStats
hu: EseményStatisztika

en: WikiLicense
hu: WikiEngedélyek

en: HomepageTemplate
hu: WikiHonlap

en: HelpOnMoinWikiSyntax
hu: SzerkesztésiSegédlet

en: HelpOnFormatting
hu: FormázásiSegédlet

en: HelpContents
hu: SegédletTartalomjegyzék

en: Sun
hu: Vasárnap

en: Mon
hu: Hétfő

en: Tue
hu: Kedd

en: Wed
hu: Szerda

en: Thu
hu: Csütörtök

en: Fri
hu: Péntek

en: Sat
hu: Szombat

en: AttachFile
hu: ÁllományCsatolás

en: DeletePage
hu: LapTörlés

en: LikePages
hu: HasonlóLapok

en: LocalSiteMap
hu: HelyiLaptérkép

en: RenamePage
hu: LapÁtnevezés

en: SpellCheck
hu: HelyesírásEllenőrzés

en: User agent
hu: kliens-típus (user agent)

en: Others
hu: Mások

en: Distribution of User-Agent Types
hu: A WWW-kliensek eloszlása

en: Page Size Distribution
hu: Lapméret-eloszlás

en: page size upper bound [bytes]
hu: lapméret felső korlátja [byte]

en: # of pages of this size
hu: az ilyen méretű lapok száma

en: Views/day
hu: Nézet/nap

en: Edits/day
hu: Szerkesztés/nap

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
hu: %(filterpage)s laphoz tartozó %(chart_title)s

en: green=view
    red=edit
hu: zöld=megjelenítés
    piros=szerkesztés

en: date
hu: dátum

en: # of hits
hu: találatok száma

en: <Browser setting>
hu: <Böngésző beállításai>

en: No orphaned pages in this wiki.
hu: Nincs árva lap.

en: Include system pages
hu: A rendszerlapok szerepeljenek

en: Exclude system pages
hu: A rendszerlapok ne szerepeljenek

en: No wanted pages in this wiki.
hu: Ebben a wikiben nincsenek kívánt lapok.

en: Python Version
hu: Python változat

en: MoinMoin Version
hu: MoinMoin (MoinMoinLap) változat

en: Release %s [Revision %s]
hu: %s kiadás [%s módosítás]

en: 4Suite Version
hu: 4Suite változat

en: Number of pages
hu: Lapok száma

en: Number of system pages
hu: Rendszerlapok száma

en: Accumulated page sizes
hu: Összesített lapméretek

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
hu: %(data_dir)s/pages/-nak a lemezhasználtsága

en: Disk usage of %(data_dir)s/
hu: %(data_dir)s/-nak a lemezhasználtsága

en: Entries in edit log
hu: Bejegyzések a szerkesztési naplóban

en: NONE
hu: NINCS

en: Global extension macros
hu: Globális kiterjesztőmakrók

en: Local extension macros
hu: Lokális kiterjesztőmakrók

en: Global extension actions
hu: Globális kiterjesztőműveletek

en: Local extension actions
hu: Lokális kiterjesztőműveletek

en: Global parsers
hu: Telepített pásztázók

en: Local extension parsers
hu: Lokális kiterjesztőmakrók

en: Disabled
hu: Kikapcsolt

en: Enabled
hu: Bekapcsolt

en: Active threads
hu: Aktív szálak

en: No quotes on %(pagename)s.
hu: A(z) %(pagename)s lapon nincs idézet.

en: Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
hu: A(z) '%(scheme)s' navigációs sémához nincs támogatás!

en: No parent page found!
hu: Nincs szülőlap!

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Start
hu: Kezdet

en: Slide %(pos)d of %(size)d
hu: %(pos)d. dia, mérete: %(size)d

en: Search Titles
hu: Címkeresés

en: Display context of search results
hu: A keresések környezetének megjelenítése

en: Case-sensitive searching
hu: Keresésnél a kis/nagybetű számít

en: Search Text
hu: Szövegkeresés

en: Go To Page
hu: Ugrás a laphoz

en: %(mins)dm ago
hu: %(mins)d perccel ezelőtt

en: (no bookmark set)
hu: (nincs könyvjelző)

en: (currently set to %s)
hu: (%s-ra/re állítva)

en: Set bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: [Bookmark reached]
hu: [Könyvjelző]

en: Markup
hu: Jelölés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Upload new attachment "%(filename)s"
hu: A(z) "%(filename)s" melléklet feltöltése

en: Invalid include arguments "%s"!
hu: Érvénytelen include-paraméter: "%s"

en: Nothing found for "%s"!
hu: Nincs találat a(z) "%s" mintához!

en: Switch user
hu: Felhasználó váltása

en: No user selected
hu: Nem választott ki felhasználót

en: Select User
hu: Kiválasztott felhasználó

en: Preferences
hu: Felhasználói beállítások

en: This jabber id already belongs to somebody else.
hu: Ezt a jabber címet már más bejegyezte.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
hu: A(z) '%(theme_name)s' nevű témát nem lehet betölteni!

en: User preferences saved!
hu: A felhasználói beállításokat elmentettük!

en: the one preferred
hu: az elsődleges

en: free choice
hu: szabad választású

en: Save
hu: Mentés

en: Preferred theme
hu: Kedvenc téma

en: Editor Preference
hu: Szerkesztő Beállítások

en: Editor shown on UI
hu: Mutatott szerkesztő

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Your time is
hu: Az Ön ideje

en: Server time is
hu: A kiszolgáló ideje

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Preferred language
hu: Kedvenc nyelv

en: General options
hu: Általános opciók

en: Quick links
hu: Gyorskapcsok (-linkek)

en: Change password
hu: Jelszó változtatása

en: Your password has been changed.
hu: A jelszava megváltozott.

en: To change your password, enter a new password twice.
hu: A jelszó megváltoztatásához adjon meg egy újat kétszer.

en: This OpenID is already used for another account.
hu: Ezt az OpenID-t már használja egy másik felhasználói fiók!

en: '''Email'''
hu: E-levél

en: Subscribed events
hu: Előfizetett események

en: Toggle line numbers
hu: Sorszámozás megjelenítése/elrejtése
