MoinMoin 1.6 - en to ku translation catalogue (154 entries)

en: Your changes are not saved!
ku: Sererastkirinên te nehate tomarkirin!

en: You are not allowed to edit this page.
ku: Ji bo ku tu karibî li ser vî rûpelî guherînan bike têra xwe destûra te tuneye.

en: Page is immutable!
ku: Rûpel nayê guherandin!

en: Cannot edit old revisions!
ku: Li ser revizyonên kevn guherîn nayêne kirin!

en: Page name is too long, try shorter name.
ku: Navê rûpel pir dirêj e, hewl bide ku navekî kin têkevê.

en: Edit "%(pagename)s"
ku: "%(pagename)s" Sererast Bike

en: Preview of "%(pagename)s"
ku: Pêşdîtina "%(pagename)s"

en: Someone else deleted this page while you were editing!
ku: Wî rûpelê ku te li ser wê guherîn dikir ji aliyê kesekîn ve hate jêbirin!

en: Someone else changed this page while you were editing!
ku: Wî rûpelê ku te li ser wê guherîn dikir ji aliyê kesekîn din ve hate sererast kirin!

en: [Content of new page loaded from %s]
ku: [Naverok ji rûpelê %s hate barkirin.]

en: [Template %s not found]
ku: [Şablona %s nehate dîtin]

en: [You may not read %s]
ku: [Tu nikarî rûpelê %s bixwîne.]

en: Describe %s here.
ku: Nirxa %s ya tê bikaranîn bide nasîn.

en: Check Spelling
ku: Rastnivîsê Kontrol bike

en: Save Changes
ku: Guherînan Tomar Bike

en: Cancel
ku: Betal

en: Preview
ku: Pêşdîtin

en: Trivial change
ku: Guherîna biçûk

en: Comment:
ku: Şîrove:

en: Add to: %(category)s
ku: Lêzêde bike: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
ku: Karakterên valahiyan yên bikêrî tiştêkî nayên jê bibe

en: Edit was cancelled.
ku: Sererastkirin hate betalkirin.

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
ku: Ji bo tiştên ku te sererast kir em spas dikin.

en: Page "%s" was successfully deleted!
ku: Rûpelê "%s" bi awayekî serkeftî jê hate birin!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
ku: Rûpel nayê quflekirin. Çewtiye nenas (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
ku: Rûpel nayê quflekirin. Dosyeya 'curren' ya winda?

en: You are not allowed to edit this page!
ku: Ji bo ku tu karibî li ser vî rûpelî guherînan pêk bîne têra xwe destûra te tuneye!

en: You cannot save empty pages.
ku: Rûpelên vala nayên tomarkirin.

en: You already saved this page!
ku: Jixwe te ev rûpel tomar kir!

en: <unknown>
ku: <nenas>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
ku: [%(sitename)s] Agahiyên hesabê te yê wikiyê

en: Installation of '%(filename)s' failed.
ku: Pelgeha '%(filename)s' nehate barkirin.

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
ku: Guhertoya %(rev)d ya %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
ku: Ji rûpela %(page)s hate berêvekirin.

en: This page redirects to page "%(page)s"
ku: Ev rûpel wê te bişîne rûpelê "%(page)s"

en: Create New Page
ku: Rûpelekî Nû Çêbike

en: You are not allowed to view this page.
ku: Ji bo nîşandana vî rûpelî têra xwe destûra te tuneye.

en: Mail not sent
ku: Peyam nehatiye şandin

en: Date
ku: Dîrok

en: Name
ku: Nav

en: Password
ku: Şîfre

en: Diffs
ku: Cudahî

en: Info
ku: Agahî

en: Edit
ku: Sererast bike

en: UnSubscribe
ku: JiEndamtiyêDerkeve

en: Subscribe
ku: Bibe Endam

en: Raw
ku: Xav

en: Print
ku: Çap Bike

en: View
ku: Dîtin

en: Up
ku: Jor

en: Open editor on double click
ku: Dema du caran hate tikandin sererastkerê nivîsê veke

en: Show page trail
ku: Dawiya rûpel nîşan bide

en: Show icon toolbar
ku: Darikê amûran yê biîkon nîşan bide

en: Show fancy diffs
ku: Cudatiyan awayekî bixeml nîşan bide

en: Remember login information
ku: Agahiyên têketinê bîne bîra xwe

en: Disable this account forever
ku: Hesêb heta abadînê bêbandor bike

en: Email
ku: E-peyam

en: Line
ku: Rêzik

en: No differences found!
ku: Ferq nehate dîtin!

en: [DELETED]
ku: [RAKIRIÎ]

en: [UPDATED]
ku: [ROJANEKIRÎ]

en: [NEW]
ku: [NÛ]

en: [DIFF]
ku: [CUDA]

en: [BOTTOM]
ku: [JÊR]

en: [TOP]
ku: [JOR]

en: Logout
ku: Derkeve

en: Login
ku: Têketin

en: Do
ku: Bike

en: Edit (Text)
ku: Sererast bike (Nivîs)

en: Edit (GUI)
ku: Sererast bike (GUI)

en: Remove Link
ku: Lînk Rake

en: Wiki
ku: Wîkî

en: Page
ku: Rûpel

en: User
ku: Bikarhêner

en: Trivial
ku: Biçûk

en: New page:
ku: Rûpela nu:

en: No differences found!
ku: Ferq nehate dîtin!

en: You have been subscribed to this page.
ku: Tu bû endamê vî rûpelî.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
ku: Pêveka '%(filename)s' jê hate birin.

en: [%d attachments]
ku: [%d heb pêvek]

en: Filename of attachment not specified!
ku: Ji bo pêvekê navê pelgehê nehate diyarkirin!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
ku: Pêveka '%(filename)s' nayê dîtin!

en: del
ku: Jê bibe

en: edit
ku: sererast bike

en: view
ku: dîtin

en: unzip
ku: veke

en: install
ku: saz bike

en: File to upload
ku: Pelgeha ku wê were şandin

en: Rename to
ku: Ji nû ve binavîne

en: Attachment '%(filename)s' installed.
ku: Pêveka '%(filename)s' hate barkirin.

en: Size
ku: Mezinahi

en: General Information
ku: Agahiya Giştî

en: Page size: %d
ku: Mezinahiya rûpel: %d

en: The following users subscribed to this page:
ku: Bikarhênerên ku hatine lîstekirin xwe li vî rûpelî tomar kirine:

en: Editor
ku: Edîtor

en: Comment
ku: Şirove

en: Action
ku: Çalakî

en: Info for "%s"
ku: Der barê "%s" de agahî

en: General Page Infos
ku: Agahiyên Rûpelê Giştî

en: No spelling errors found!
ku: Çewtiyên rastnivîsandinê nehatin dîtin!

en: Passwords don't match!
ku: Şîfreyên ku te nivîsand li hev nakin!

en: Charts are not available!
ku: Xanxank ne çalak e!

en: You need to provide a chart type!
ku: Divê tu cureyekî xanxankan diyar bike!

en: (spanning %d versions)
ku: (%d guherto dide ber hev)

en: This user name already belongs to somebody else.
ku: Vî navê bikarhêner ji aliyê bikarhênerekî din hatiye stendin.

en: Please specify a password!
ku: Ji kerema xwe re şîfreyekê binivîse!

en: This email already belongs to somebody else.
ku: Ev e-peyam ji aliyê hesabekî din ve tê bikaranîn.

en: User account created! You can use this account to login now...
ku: Hesabê bikarhêner hate çêkirin. Tu dikarî vî hesabî bikar bîne û têkevê.

en: FindPage
ku: RûpelBibîne

en: HelpContents
ku: NaverokaAlîkariyê

en: Sun
ku: Ykş

en: Mon
ku: Duş

en: Tue
ku: Sêş

en: Wed
ku: Crş

en: Thu
ku: Pnş

en: Fri
ku: În

en: Sat
ku: Şem

en: DeletePage
ku: RûpelêRake

en: SpellCheck
ku: KontrolaRastnivîsandinê

en: Others
ku: Yên din

en: date
ku: dîrok

en: <Browser setting>
ku: <Mîhengên gerokê>

en: Include system pages
ku: Rûpelên pergalê bihundirîne

en: Exclude system pages
ku: Rûpelên pergalê derxe

en: Python Version
ku: Guhertoya Python

en: MoinMoin Version
ku: Guhertoya MoinMoin

en: Release %s [Revision %s]
ku: Guherto %s [Revizyon %s]

en: 4Suite Version
ku: Guhertoya 4Suite

en: Accumulated page sizes
ku: Hejmara rûpelên ku hatine berhevkirin

en: NONE
ku: TUNE

en: Global extension macros
ku: Makroyên hatine pêşxistin yên giştî

en: Local extension macros
ku: Makroyên hatine pêşxistin yên herêmî

en: Global extension actions
ku: Karên hatine pêşxistin yên giştî

en: Local extension actions
ku: Karên hatine pêşxistin yên giştî

en: Global parsers
ku: Veqetanderên giştî

en: Local extension parsers
ku: Makroyên hatine pêşxistin yên herêmî

en: Default
ku: Standart

en: Start
ku: Destpêk

en: Search Titles
ku: Li Sernavan Bigere

en: Search Text
ku: Lêgerîna Nivîsê

en: Go To Page
ku: Biçe Rûpel

en: Select User
ku: Bikarhêner Hilbijêre

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
ku: Dirbê '%(theme_name)s' nayê barkirin!

en: User preferences saved!
ku: Taybetmendiyên bikarhêner hate tomarkirin!

en: the one preferred
ku: Ya tê tercîhkirin

en: free choice
ku: Hilbiajrtina girêdayî daxwazan

en: Save
ku: Tomar bike

en: Preferred theme
ku: Dirbê ku tê tercîhkirin

en: Editor Preference
ku: Taybetmendiyên Sererastkerê Nivîsê

en: Your time is
ku: Vêga saeta te

en: Server time is
ku: Saeta pêşkêşker

en: Date format
ku: Celebê dîrokê

en: Preferred language
ku: Zimanê ku tê tercîhkirin

en: General options
ku: Vebijarkên giştî
