MoinMoin 1.9 - en to lt translation catalogue (793 entries)

en: Your changes are not saved!
lt: Jūsų nustatymai neišaugoti!

en: You are not allowed to edit this page.
lt: Jums neleidžiama redaguoti šio puslapio

en: Page is immutable!
lt: Puslapis nekeičiamas!

en: Cannot edit old revisions!
lt: Negalima redaguoti senesnių versijų!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
lt: Jums suteikto užrakinimo laikas baigėsi. Pasiruoškite galimiems redagavimo konfliktams!

en: Page name is too long, try shorter name.
lt: Puslapio pavadinimas per ilgas, išbandykite trumpesnį.

en: Draft of "%(pagename)s"
lt: Puslapio „%(pagename)s“ juodraštis

en: Edit "%(pagename)s"
lt: Redaguoti „%(pagename)s“

en: Preview of "%(pagename)s"
lt: Puslapio „%(pagename)s“ peržiūra

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
lt: Jūsų redagavimo užrakinimas puslapiui %(lock_page)s jau baigėsi!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
lt: Jūsų redagavimo užrakinimas puslapiui %(lock_page)s baigsis po # minučių.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
lt: Jūsų redagavimo užrakinimas puslapiui %(lock_page)s baigsis po # sekundžių.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
lt: Kažkas ištrynė šį puslapį, kol jūs redagavote!

en: Someone else changed this page while you were editing!
lt: Kažkas pakeitė šį puslapį, kol jūs redagavote!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
lt: Kažkas išsaugojo šį puslapį, kol jūs redagavote!
    Prašome peržiūrėti puslapį ir tada jį išsaugoti. Neišsaugokite šio puslapio tokio, koks jis yra dabar!

en: [Content loaded from draft]
lt: [Turinys įkrautas iš juodraščio]

en: [Content of new page loaded from %s]
lt: [Naujo puslapio turinys įkrautas iš %s]

en: [Template %s not found]
lt: [Šablonas %s nerastas]

en: [You may not read %s]
lt: [Jūs neturėtumėte skaityti %s]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
lt: '''<<BR>>Jūsų juodraštis, sukurtas %(draft_rev)d versijos pagrindu (išsaugota %(draft_timestamp_str)s), gali būti įkrautas vietoje einamosios versijos %(page_rev)d naudojant juodraščio įkrovimo mygtuką - tuo atveju, jeigu jūs praradote savo paskutinius pakeitimus jų neišsaugoję.''' Juodraštis automatiškai išsaugojamas, kai jūs peržiūrite, atšaukiate arba nesėkmingai išsaugojate pakeitimus.

en: Describe %s here.
lt: Čia apibūdinkite %s.

en: Check Spelling
lt: Patikrinti rašybą

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
lt: Paspaudę '''%(save_button_text)s''' jūs pridedate savo pakeitimus pagal %(license_link)s.
    Jeigu jūs to nenorite, spauskite '''%(cancel_button_text)s''', kad atšauktumėte savo pakeitimus.

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: GUI Mode
lt: GUI veiksena

en: Load Draft
lt: Įkrauti juodraštį

en: Trivial change
lt: Nežymus pakeitimas

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: <No addition>
lt: <Be pridėjimo>

en: Add to: %(category)s
lt: Pridėti į: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
lt: Ištrinti pasibaigiantį tarpą iš kiekvienos eilutės

en: Edit was cancelled.
lt: Pakeitimai buvo atšaukti.

en: You can't copy to an empty pagename.
lt: Jūs negalite kopijuoti tuščio puslapio pavadinimo.

en: You are not allowed to copy this page!
lt: Jums neleidžiama kopijuoti šio puslapio!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
lt: '''Puslapis pavadinimu {{{'%s'}}} jau egzistuoja.'''
    
    Pabandykite kitokį.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
lt: Puslapio nepavyko nukopijuoti dėl failų sistemos klaidos: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
lt: Jums neleidžiama pervadinti šio puslapio!

en: You can't rename to an empty pagename.
lt: Jūs negalite pervadinti į tuščią puslapio vardą.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
lt: Puslapio nepavko pervadinti dėl failų sistemos klaidos: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
lt: Jūs negalite pašalinti šio puslapio!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
lt: Ačiū už pakeitimus. Jūsų pastabumas ypač vertinamas.

en: Page "%s" was successfully deleted!
lt: Puslapis  „%s“ buvo sėkmingai pašalintas!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
lt: Puslapis negalėjo būti užrakintas. Netikėta klaida (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
lt: Puslapis negalėjo būti užrakintas. Trūksta 'current' failo?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
lt: Iš 'current' failo nepavyko nustatyti einamosios puslapio versijos. Puslapis %s yra pažeistas arba šiuo metu negali būti redaguojamas.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
lt: Nepavyko išsaugoti puslapio %s, neliko vietos.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
lt: Įvyko I/O klaida išsaugant puslapį %s (errno=%d)

en: You are not allowed to edit this page!
lt: Jums neleidžiama redaguoti šio puslapio!

en: You cannot save empty pages.
lt: Jūs negalite išsaugoti tuščių puslapių.

en: You already saved this page!
lt: Jūs jau išsaugojote šį puslapį!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
lt: Jūs jau redagavote šį puslapį! Prašome nenaudoti mygtuko atgal.

en: You did not change the page content, not saved!
lt: Jūs nekeitėte puslapio turinio, neišsaugota!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
lt: Jūs negalite keisti ACL'ų šiame puslapyje, kadangi jūs neturite tam administracinių teisių!

en: Notifications sent to:
lt: Pranešimas išsiųstas:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
lt: Užrakinimas %(owner)s pasibaigė prieš %(mins_ago)d minutes, ir jums buvo suteiktas užrakinimas šiam puslapiui.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
lt: Kiti naudotojai bus ''užblokuoti'' nuo šio puslapio redagavimo iki %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
lt: Kiti naudotojai bus ''perspėti'' iki %(bumptime)s, kad jūs redaguojate šį puslapį.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
lt: Naudokite peržiūros mygtuką, kad pratęstumėte užrakinimo laikotarpį.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
lt: Šis puslapis šiuo metu yra ''užrakintas'' naudotojo %(owner)s redagavimui iki %(timestamp)s, t.y. %(mins_valid)d minutėms.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
lt: Šis puslapis buvo atidarytas redagavimui arba paskutinį kartą peržiūrėtas %(timestamp)s naudotojo %(owner)s.<<BR>>
    '''Jūs turėtumėte ''susilaikyti nuo šio puslapio redagavimo'' bent %(mins_valid)d minutes,
    kad išvengtumėte redagavimo konfliktų.'''<<BR>>
    Kad paliktumėte redaktorių, spauskite mygtuką Atšaukti.

en: <unknown>
lt: <nežinomas>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
lt: [%(sitename)s] Jūsų wiki paskyros duomenys

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
lt: Kažkas pareikalavo el. paštu išsiųsti jums slaptažodžio atkūrimo raktą.
    
    Jeigu pamiršote savo slaptažodį, apsilankykite žemiau nurodytu slaptažodžio
    atkūrimo adresu arba grįžkite į slaptažodžio atkūrimo puslapį ir ten
    įveskite savo naudotojo vardą bei atkūrimo raktą.

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
lt: Paketui reikia naujesnės MoinMoin versijos (bent %s).

en: The theme name is not set.
lt: Tema nenustatyta.

en: Theme files not installed! Write rights missing for %s.
lt: Temos failai neįdiegti! Trūksta rašymo teisių %s.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
lt: '%(filename)s' diegimas nesėkmingas.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
lt: Failas %s nėra MoinMoin paketo failas.

en: The page %s does not exist.
lt: Puslapis %s neegzistuoja.

en: Invalid package file header.
lt: Klaidinga paketo failo antraštė.

en: Package file format unsupported.
lt: Paketo failo formatas nepalaikomas.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
lt: Nežinoma funkcija %(func)s eilutėje %(lineno)i.

en: The file %s was not found in the package.
lt: Failas %s nebuvo rastas pakete.

en: The wiki is currently not reachable.
lt: Wiki šiuo metu nepasiekiamas.

en: Invalid username or password.
lt: Klaidingas naudotojo vardas arba slaptažodis.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
lt: Nuotolinis wiki naudoja kitokį vidinį InterWiki vardą (%(remotename)s) negu jūs nurodėte (%(localname)s).

en: Text mode
lt: Tekstinė veiksena

en: Unknown action %(action_name)s.
lt: Nežinomas veiksmas %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
lt: Jums neleidžiama vykdyti %(action_name)s šiame puslapyje.

en: Login and try again.
lt: Prisijunkite ir bandykite dar kartą.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
lt: Argumentas „%s“ privalo būti loginės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
lt: Argumentas privalo būti loginės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
lt: Argumentas „%s“ privalo būti skaitinės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument must be an integer value, not "%s"
lt: Argumentas privalo būti skaitinės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
lt: Argumentas „%s“ privalo būti slankiojo kablelio reikšmės, o ne „%s“

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
lt: Argumentas privalo būti slankiojo kablelio reikšmės, o ne „%s“

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
lt: Argumentas „%s“ privalo būti kompleksinės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument must be a complex value, not "%s"
lt: Argumentas privalo būti kompleksinės reikšmės, o ne „%s“

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
lt: Argumentas „%s“ privalo būti arba „%s“, arba „%s“

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
lt: Argumentas privalo būti arba „%s“, arba „%s“

en: Too many arguments
lt: Per daug argumentų

en: Cannot have arguments without name following named arguments
lt: Po įvardintų argumentų negali būti argumentų be pavadinimo

en: Argument "%s" is required
lt: Argumentas „%s“ yra būtinas

en: No argument named "%s"
lt: Nėra argumentų, pavadintų „%s“

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
lt: Po „%(token)s“ tikimasi „=“

en: Expected a value for key "%(token)s"
lt: Raktui „%(token)s“ tikimasi reikšmės

en: Invalid highlighting regular expression "%(regex)s": %(error)s
lt: Klaidinga paryškinimo reguliarioji išraiška „%(regex)s“: %(error)s

en: The backed up content of this page is deprecated and will rank lower in search results!
lt: Šio puslapio atsarginė kopija yra pasenusi ir paieškos rezultatuoseturės žemesnį prioritetą!

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
lt: Versija %(rev)d nuo %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
lt: Nukreipta iš puslapio „%(page)s“

en: This page redirects to page "%(page)s"
lt: Šis puslapis nukreipia į „%(page)s“

en: Create New Page
lt: Sukurti naują puslapį

en: You are not allowed to view this page.
lt: Jums neleidžiama peržiūrėti šio puslapio.

en: No recipients, nothing to do
lt: Nėra gavėjų, nėra ką daryti

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
lt: Prisijungimas prie pašto serverio '%(server)s' nesėkmingas: %(reason)s

en: Mail not sent
lt: Paštas neišsiųstas

en: Mail sent OK
lt: Paštas išsiųstas

en: Date
lt: Data

en: From
lt: Nuo

en: To
lt: Kam

en: Content
lt: Turinys

en: Attachments
lt: Priedai

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
lt: Atsiprašome, tačiau jūs negalite išsaugoti puslapio, kadangi „%(content)s“ nėra leidžiamas šiame wiki.

en: Could not contact botbouncer.com.
lt: Nepavyko prisijungti prie botbouncer.com.

en: Please log in first.
lt: Prašome pirma prisijungti.

en: Failed to connect to database.
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės.

en: Missing password. Please enter user name and password.
lt: Trūksta slaptažodžio. Prašome įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: LDAP server %(server)s failed.
lt: LDAP serverio %(server)s klaida.

en: Please choose an account name now.
    If you choose an existing account name you will be asked for the
    password and be able to associate the account with your OpenID.
lt: Dabar pasirinkite paskyros pavadinimą.
    Jei pasirinksite esančios paskyros pavadinimą, būsite paprašyti
    slaptažodžio ir galėsite susieti paskyrą su savo OpenID.

en: Name
lt: Vardas

en: Choose this name
lt: Pasirinkti šį pavadinimą

en: This is not a valid username, choose a different one.
lt: Tai netinkamas naudotojo vardas, pasirinkite kitokį.

en: The username you have chosen is already
    taken. If it is your username, enter your password below to associate
    the username with your OpenID. Otherwise, please choose a different
    username and leave the password field blank.
lt: Jūsų pasirinktas naudotojo vardas jau
    yra. Jei tai jūsų naudotojo vardas, žemiau įveskite savo slaptažodį, kad
    susietumėte naudotojo vardą su savo OpenID. Kitu atveju pasirinkite kitokį
    naudotojo vardą ir slaptažodžio lauką palikite tuščią.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Associate this name
lt: Susieti šį pavadinimą

en: OpenID error: %s.
lt: OpenID klaida: %s.

en: OpenID verification canceled.
lt: OpenID patikrinimas atšauktas.

en: Verification canceled.
lt: Patikrinimas atšauktas.

en: OpenID success. id: %s
lt: OpenID sėkmingai pridėtas. id: %s

en: OpenID failure
lt: OpenID klaida

en: OpenID failure.
lt: OpenID klaida.

en: No OpenID found in session.
lt: Seanse nerastas joks OpenID.

en: Your account is now associated to your OpenID.
lt: Jūsų paskyra dabar susieta su jūsų OpenID.

en: The password you entered is not valid.
lt: Įvestas netinkamas slaptažodis.

en: OpenID error: unknown continuation stage
lt: OpenID klaida: nežinoma tęsinio stadija

en: OpenID verification requires that you click this button:
lt: OpenID patikrinimui privalote paspausti šį mygtuką:

en: Anonymous sessions need to be enabled for OpenID login.
lt: OpenID prisijungimui turi būti aktyvinti anoniminiai seansai.

en: Failed to resolve OpenID.
lt: Nepavyko rasti OpenID.

en: OpenID discovery failure, not a valid OpenID.
lt: OpenID radimo klaida, netinkamas OpenID.

en: No OpenID.
lt: Nėra OpenID.

en: If you do not have an account yet, you can still log in with your OpenID and create one during login.
lt: Jei dar neturite paskyros, vis vien galite prisijungti su savo OpenID, o paskyrą susikurti prisijungimo metu.

en: If you do not have an account, <a href="%(userprefslink)s">you can create one now</a>.
lt: Jei dar neturite paskyros, <a href="%(userprefslink)s">galite sukurti ją dabar</a>. </a>

en: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Forgot your password?</a>
lt: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Pamiršote savo slaptažodį?</a>

en: HelpOnParsers
lt: PagalbaAnalizatorių

en: Syntax highlighting not supported for '%(syntax)s', see %(highlight_help_page)s.
lt: Sintaksės paryškinimas '%(syntax)s' nepalaikomas, žiūrėkite %(highlight_help_page)s.

en:  Emphasis:: <<Verbatim(//)>>''italics''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''bold'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''mixed ''<<Verbatim(**)>>'''''bold'''<<Verbatim(**)>> and italics''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontal Rule:: <<Verbatim(----)>>
     Force Linebreak:: <<Verbatim(\\)>>
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: * bullets; ** sub-bullets; # numbered items; ## numbered sub items.
     Links:: <<Verbatim([[target]])>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: |= header text | cell text | more cell text |;
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnCreoleSyntax.
lt:  Šriftas:: <<Verbatim(//)>>''pasviręs''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''paryškintas'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''paryškintas ir pasviręs'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''mišrus ''<<Verbatim(**)>>'''''paryškintas'''<<Verbatim(**)>> ir pasviręs''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontali linija:: <<Verbatim(----)>>
     Priverstinis eilutės nutraukimas:: <<Verbatim(\\)>>
     Antraštės:: = 1 antraštė =; == 2 antraštė ==; === 3 antraštė ===; ==== 4 antraštė ====; ===== 5 antraštė =====.
     Sąrašai:: * punktai; ** popunkčiai; # numeruoti elementai; ## numeruoti poelemenčiai.
     Nuorodos:: <<Verbatim([[adresas]])>>; <<Verbatim([[adresas|tekstas]])>>.
     Lentelės:: |= antraštės tekstas | langelio tekstas | daugiau langelio teksto |;
    
    (!) Dėl papildomos informacijos žiūrėkite PagalbaRedagavimo arba HelpOnCreoleSyntax.

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
lt: XSLT parinktis pasyvinta, prašome žiūrėti HelpOnConfiguration.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
lt: XSLT apdorojimas negalimas, prašome įdiegti 4suite 1.x.

en: %(errortype)s processing error
lt: %(errortype)s apdorojimo klaida

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
lt: reStructured teksto apdorojimas negalimas, prašome įdiegti Docutils.

en: {{{
    Emphasis: *italic* **bold** ``monospace``
    
    Headings: Heading 1  Heading 2  Heading 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    Horizontal rule: ----
    
    Links: TrailingUnderscore_ `multi word with backticks`_ external_
    
    .. _external: http://external-site.example.org/foo/
    
    Lists: * bullets; 1., a. numbered items.
    }}}
    (!) For more help, see the
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText Quick Reference]].
lt: {{{
    Šriftas: *pasviręs* **paryškintas** ``monospace``
    
    Antraštės: 1 antraštė  2 antraštė  3 antraštė
               ==========  ----------  ~~~~~~~~~~
    
    Horizontali linija: ---- 
    Nuorodos: BaigiamasisBrūkšnys_ `keli žodžiai atbulinėse kabutėse`_ išorinė_
    
    .. _išorinė: http://išorinė-svetainė.example.org/foo/
    
    Sąrašai: * punktai; 1., a. sunumeruoti punktai.
    }}}
    (!) Dėl papildomos informacijos, žiūrėkite 
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText charakteristiką]].

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
lt: **Viršytas didžiausias galimų įterpimų skaičius**

en: **You are not allowed to read the page: %s**
lt: **Jums neleidžiama skaityti puslapio: %s**

en: **Could not find the referenced page: %s**
lt: **Negalėjau surasti minimo puslapio: %s**

en:  Emphasis:: <<Verbatim('')>>''italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''bold'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''mixed ''<<Verbatim(''')>>'''''bold'''<<Verbatim(''')>> and italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontal rule.
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: space and one of: * bullets; 1., a., A., i., I. numbered items; 1.#n start numbering at n; space alone indents.
     Links:: <<Verbatim(JoinCapitalizedWords)>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: || cell text |||| cell text spanning 2 columns ||;    no trailing white space allowed after tables or titles.
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnMoinWikiSyntax.
lt:  Šriftas:: <<Verbatim('')>>''pasviręs''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''paryškintas'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''paryškintas ir pasviręs'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''mišrus ''<<Verbatim(''')>>'''''paryškintas'''<<Verbatim(''')>> ir pasviręs''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontali linija.
     Antraštės:: = 1 antraštė =; == 2 antraštė ==; === 3 antraštė ===; ==== 4 antraštė ====; ===== 5 antraštė =====.
     Sąrašai:: tarpas ir vienas iš: * punktų; 1., a., A., i., I. sunumeruotų punktų; 1.#n pradedant numeraciją nuo n; vienas tarpas rikiavimui.
     Nuorodos:: <<Verbatim(TaipSujungtiŽodžiai)>>; <<Verbatim([[adresas|tekstas]])>>.
     Lentelės:: || langelio tekstas |||| langelio tekstas, apimantis 2 stulpelius ||;    neleidžiami baigtiniai tarpai po lentelių ar pavadinimų.
    
    (!) Dėl papildomos informacijos žiūrėkite PagalbaRedagavimo arba PagalbaMoinWikiSintaksės.

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
lt: Tikėtasi „%(wanted)s“ po „%(key)s“, gauta „%(token)s“

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
lt: Tikėtasi sveikojo skaičiaus „%(key)s“ prieš „%(token)s“

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
lt: Tikėtasi skaičiaus „%(arg)s“ po „%(key)s“

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
lt: Tikėtasi spalvos reikšmės „%(arg)s“ po „%(key)s“

en: Password is too short.
lt: Slaptažodis per trumpas.

en: Password has not enough different characters.
lt: Slaptažodyje nepakankamai skirtingų simbolių.

en: Password is too easy (password contains name or name contains password).
lt: Slaptažodis per lengvas (slaptažodyje yra vardas arba varde slaptažodis).

en: Password is too easy (keyboard sequence).
lt: Slaptažodis per lengvas (klaviatūros seka)

en: Diffs
lt: Pakeitimai

en: Info
lt: Informacija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: UnSubscribe
lt: Atsisakyti prenumeratos

en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

en: Raw
lt: Neapdorotas

en: Print
lt: Spausdinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Up
lt: Į viršų

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
lt: Platinti mano paštą (ne mano wiki namų puslapį) autoriaus informacijoje

en: Open editor on double click
lt: Atidaryti redaktorių spragtelėjus du kartus

en: After login, jump to last visited page
lt: Po prisijungimo eiti į paskutinį aplankytą puslapį

en: Show comment sections
lt: Rodyti komentarų dalis

en: Show question mark for non-existing pagelinks
lt: Rodyti klaustuką neegzistuojančioms puslapių nuorodoms

en: Show page trail
lt: Rodyti paskiausiai lankytus puslapius

en: Show icon toolbar
lt: Rodyti įrankių juostos piktogramą

en: Show top/bottom links in headings
lt: Rodyti nuorodas į viršų/apačią antraštėse

en: Show fancy diffs
lt: Rodyti gražius pakeitimus

en: Add spaces to displayed wiki names
lt: Pridėti tarpus rodomuose wiki pavadinimuose

en: Remember login information
lt: Prisiminti prisijungimo informaciją

en: Disable this account forever
lt: Pasyvinti šią paskyrą visiems laikams

en: (Use FirstnameLastname)
lt: (Naudoti VardasPavardė)

en: Alias-Name
lt: Alternatyvusis vardas

en: Email
lt: El. paštas

en: User CSS URL
lt: Naudotojo CSS URL

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
lt: (Palikite tuščią arba išjunkite naudotojo CSS)

en: Editor size
lt: Redaktoriaus dydis

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
lt: [%(sitename)s] %(trivial)sNaudotojo %(username)s atnaujintas „%(pagename)s“

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page or wiki category on "%(sitename)s" for change notification.
    
    The "%(pagename)s" page has been changed by %(editor)s:
lt: Mielasis Wiki naudotojau,
    
    Jūs užsiregistravote wiki puslapyje arba wiki kategorijoje „%(sitename)s“ pranešimų apie pakeitimus gavimui.
    
    Puslapis „%(pagename)s“ buvo pakeistas %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been deleted by %(editor)s:
lt: Mielasis Wiki naudotojau,
    
    Jūs užsiregistravote wiki puslapyje „%(sitename)s“ pranešimų apie pakeitimus gavimui.
    
    Puslapis „%(pagename)s“ buvo ištrintas %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been renamed from "%(oldname)s" by %(editor)s:
lt: Mielasis Wiki naudotojau,
    
    Jūs užsiregistravote wiki puslapyje „%(sitename)s“ pranešimų apie pakeitimus gavimui.
    
    Puslapis „%(pagename)s“ buvo pervadintas iš „%(oldname)s“ %(editor)s:

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been added to that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
lt: Mielasis Wiki naudotojau,
    
    Jūs užsiregistravote wiki puslapyje „%(page_name)s“ pranešimų apie pakeitimus gavimui. %(editor)s šiame puslapyje įkėlė priedą. Išsamesnė informacija:
    
    Priedo pavadinimas: %(attach_name)s
    Priedo dydis: %(attach_size)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been removed from that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
lt: Mielasis Wiki naudotojau,
    
    Jūs užsiregistravote wiki puslapyje „%(page_name)s“ pranešimų apie pakeitimus gavimui. %(editor)s pašalino priedą iš šio puslapio. Išsamesnė informacija:
    
    Priedo pavadinimas: %(attach_name)s
    Priedo dydis: %(attach_size)s

en: anonymous
lt: anoniminis

en: Line
lt: Eilutė

en: No differences found!
lt: Pakeitimų nerasta!

en: Deletions are marked like this.
lt: Pašalinimai yra pažymėti taip.

en: Additions are marked like this.
lt: Pridėjimai yra pažymėti taip.

en: DeleteCache
lt: PašalintiLaikinąjąAtmintį

en: (cached %s)
lt: (saugomas %s)

en: Or try one of these actions:
lt: Arba bandykite vieną iš šių veiksmų:

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Home
lt: Į pradžią

en: [DELETED]
lt: [PAŠALINTAS]

en: [UPDATED]
lt: [ATNAUJINTAS]

en: [RENAMED]
lt: [PERVADINTAS]

en: [CONFLICT]
lt: [KONFLIKTUOJANTIS]

en: [NEW]
lt: [NAUJAS]

en: [DIFF]
lt: [PAKEITIMAI]

en: [BOTTOM]
lt: [Į APAČIĄ]

en: [TOP]
lt: [Į VIRŠŲ]

en: Click to do a full-text search for this title
lt: Spauskite, kad atliktumėte šios antraštės paiešką visame tekste

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Clear message
lt: Išvalyti žinutę

en: last edited %(time)s by %(editor)s
lt: paskutinį kartą redaguota %(time)s redaktoriaus %(editor)s

en: last modified %(time)s
lt: paskutinį kartą keista %(time)s

en: Search:
lt: Paieška:

en: Text
lt: Tekstas

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Search
lt: Paieška

en: More Actions:
lt: Daugiau veiksmų:

en: Raw Text
lt: Neapdorotas tekstas

en: Print View
lt: Spausdinimo peržiūra

en: Delete Cache
lt: Ištrinti laikinąją atmintį

en: Rename Page
lt: Pervadinti puslapį

en: Copy Page
lt: Kopijuoti puslapį

en: Delete Page
lt: Pašalinti puslapį

en: Like Pages
lt: Panašūs puslapiai

en: Local Site Map
lt: Vietinis svetainės žemėlapis

en: My Pages
lt: Mano puslapiai

en: Subscribe User
lt: Užprenumeruoti naudotoją

en: Remove Spam
lt: Pašalinti šlamštą

en: Revert to this revision
lt: Grąžinti į šią versiją

en: Package Pages
lt: Paketų puslapiai

en: Render as Docbook
lt: Apdoroti kaip Docbook

en: Sync Pages
lt: Sinchronizuoti puslapius

en: Do
lt: Vykdyti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit (Text)
lt: Redaguoti (tekstą)

en: Edit (GUI)
lt: Redaguoti (GUI)

en: Immutable Page
lt: Nekeičiami puslapiai

en: Remove Link
lt: Pašalinti nuorodą

en: Add Link
lt: Įtraukti nuorodą

en: Show %s days.
lt: Rodyti %s dienų.

en: Wiki Markup
lt: Wiki žymėjimas

en: Page
lt: Puslapis

en: User
lt: Naudotojas

en: [ATTACH]
lt: [PRIDĖTI]

en: Options --pages and --search are mutually exclusive!
lt: Parametrai --pages ir --search yra nesuderinamos!

en: You must specify an output file!
lt: Privalote nurodyti išvesties failą!

en: No pages specified using --pages or --search, assuming full package.
lt: Nenurodyti puslapiai naudojant --pages arba --search, numatomas pilnas paketas

en: All attachments included into the package.
lt: Visi priedai įtraukti į paketą

en: Output file already exists! Cowardly refusing to continue!
lt: Išvesties failas jau egzistuoja! Atsisakoma tęsti!

en: Attachment link
lt: Priedo nuoroda

en: Page link
lt: Puslapio nuoroda

en: Changed page
lt: Pakeistas puslapis

en: Page changed
lt: Puslapis pakeistas

en: Page has been modified
lt: Puslapis buvo pakeistas

en: Page has been modified in a trivial fashion
lt: Puslapis buvo nežymiai pakeistas

en: Page has been renamed
lt: Puslapis pervadintas

en: Page has been deleted
lt: Puslapis pašalintas

en: Page has been copied
lt: Puslapis nukopijuotas

en: A new attachment has been added
lt: Įkeltas naujas priedas

en: An attachment has been removed
lt: Priedas pašalintas

en: A page has been reverted to a previous state
lt: Puslapis grąžintas į buvusią būseną

en: A user has subscribed to a page
lt: Naudotojas užsiprenumeravo puslapį

en: A new account has been created
lt: Sukurta nauja paskyra

en: Trivial
lt: Nežymus

en: New page:
lt: Naujas puslapis:

en: No differences found!
lt: Pakeitimų nerasta!

en: Attachment link: %(attach)s
    Page link: %(page)s
lt: Priedo nuoroda: %(attach)s
    Puslapio nuoroda: %(page)s

en: [all]
lt: [visi]

en: [not empty]
lt: [ne tuščia]

en: [empty]
lt: [tuščia]

en: filter
lt: filtras

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
lt: Rezultatai %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s iš %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s rezultatai sudaro apie %(pages)d puslapių.

en: seconds
lt: sekundžių

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: rev
lt: ver

en: current
lt: einamoji

en: last modified: %s
lt: paskutinį kartą modifikuota: %s

en: match
lt: sutapimas

en: matches
lt: sutapimai(-ų)

en: about
lt: apie

en: This page is already deleted or was never created!
lt: Šis puslapis jau pašalintas arba niekada nebuvo sukurtas!

en: Invalid filename "%s"!
lt: Klaidingas failo pavadinimas „%s“!

en: Include all attachments?
lt: Įtraukti visus priedus?

en: Package pages
lt: Paketo puslapiai

en: Package name
lt: Paketo pavadinimas

en: List of page names - separated by a comma
lt: Puslapių vardų, atskirtų kableliu, sąrašas

en: No pages like "%s"!
lt: Nėra puslapių, panašių į „%s“!

en: Rolled back changes to the page %s.
lt: Puslapio %s pakeitimai grąžinti.

en: Exception while calling rollback function:
lt: Išimtis kreipiantis į atstatymo funkciją:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
lt: Prašome žemiau įvesti savo paskyros nuotoliniame wiki slaptažodį. <<BR>> /!\ Jūs turėtumėte pasitikėti abejais wiki, kadangi slaptažodis gali būti perskaitytas tam tikrų administratorių.

en: Operation was canceled.
lt: Operacija buvo atšaukta.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
lt: Prašome naudoti interaktyviąją naudotojo sąsają, kad naudotumėte veiksmą %(actionname)s!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
lt: Vienintelė palaikoma kryptis yra ABU arba ŽEMYN.

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
lt: Prašome nustatyti interwikiname savo wikiconfig (žiūrėkite HelpOnConfiguration), kad galėtumėte naudoti šį veiksmą.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
lt: Klaidingi parametrai. Prašome pateikti bent ''remoteWiki'' parametrą. Žiūrėkite į HelpOnSynchronisation dėl pagalbos.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
lt: ''remoteWiki'' yra nežinomas.

en: A severe error occurred:
lt: Įvyko rimta klaida:

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
lt: Sinchronizacija pasibaigė. Žiūrėkite žemiau dėl būsenos žinučių.

en: Synchronisation started -
lt: Sinchronizacija prasidėjo -

en: Got a list of %s local and %s remote pages. This results in %s pages to process.
lt: Gautas %s vietinių ir %s nuotolinių puslapių sąrašas. Rezultatai pateikti %s puslapiuose.

en: After filtering: %s pages
lt: Po filtravimo: %s puslapių

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
lt: Puslapis %s praleistas dėl rašymo teisių vietiniam puslapiui trūkumo.

en: Deleted page %s locally.
lt: Vietiškai pašalintas puslapis %s.

en: Error while deleting page %s locally:
lt: Klaida vietiškai šalinant puslapį %s:

en: Deleted page %s remotely.
lt: Pašalintas nuotolinis puslapis %s.

en: Error while deleting page %s remotely:
lt: Klaida pašalinant nuotolinį puslapį %s:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
lt: Įrašas %s negalėjo būti sulietas automatiškai, bet buvo pakeistas abejuose wiki. Prašome pašalinti jį viename wiki ir bandyti dar kartą.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
lt: Įrašas %s turi skirtingus mime tipis abejuose wiki ir negalėjo būti sulietas. Prašome pašalinti jį viename wiki arba suvienyti mime tipą ir bandyti dar kartą.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
lt: Įrašas %s buvo pervadintas vietiškai. Tai dar nerealizuota. Taigi visa sinchronizacijos istorija šiam puslapiui prarasta.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
lt: Puslapis %s sinchronizuojamas su nuotoliniu puslapiu %s ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
lt: Puslapis %s buvo pašalintas nuotoliniu būtu, bet pakeistas vietiškai.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
lt: Puslapis %s negalėjo būti sinchronizuotas. Nuotolinis puslapis buvo pakeistas. Tai dar nerealizuota. Jūs tikriausiai norėsite pašalinti vieną iš puslapių, kad juos sinchronizuotumėte.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
lt: Puslapis %s praleistas dėl neišspręstų vietinių ar nuotolinių konfliktų.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
lt: Tai yra pirmoji sichronizacija tarp vietinio ir nuotolinio wiki puslapiui %s.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
lt: Puslapis %s negalėjo būti sulietas, kadangi jums neleidžiama modifikuoti puslapio nuotoliniame wiki.

en: Page %s successfully merged.
lt: Puslapis %s sėkmingai sulietas.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
lt: Puslapis %s turi konfliktų, kurie buvo sukurti nuotolinėje pusėje.

en: Page %s merged with conflicts.
lt: Puslapis %s sulietas be konfliktų.

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
lt: Rastas lygiai vienas puslapis, panašus į „%s“, perkeliama į puslapį.

en: Pages like "%s"
lt: Puslapiai, panašūs į „%s“

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
lt: %(matchcount)d %(matches)s pavadinimą „%(title)s“

en: You must login to remove a quicklink.
lt: Jūs privalote prisijungti, kad pašalintumėte greitąją nuorodą.

en: Your quicklink to this page has been removed.
lt: Jūsų greitoji nuoroda šiame puslapyje buvo pašalinta.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
lt: Jūsų greitoji nuoroda šiame puslapyje negalėjo būti pašalinta.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
lt: Jums reikia turėti greitąją nuorodą šiam puslapiui, kad pašalintumėte ją.

en: Please choose:
lt: Prašome pasirinkti:

en: You must login to use this action: %(action)s.
lt: Jūs privalote prisijungti, norėdami atlikti šį veiksmą:  %(action)s.

en: Only superuser is allowed to use this action.
lt: Tik administratoriui leidžiama vykdyti šį veiksmą.

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
lt: Jums neleidžiama užsiprenumeruoti puslapyje, kurio negalite skaityti.

en: This wiki is not enabled for mail/Jabber processing.
lt: Šis wiki nėra įgalintas pašto/Jabber aprodojimui.

en: You must log in to use subscriptions.
lt: Jūs privalote prisijungti prieš naudojant prenumeracijas.

en: Add your email address or Jabber ID in your user settings to use subscriptions.
lt: Pridėkite savo el. pašto adresą arba Jabber ID savo nuostatų puslapyje, kad užsiprenumeruotumėte.

en: You are already subscribed to this page.
lt: Jūs jau esate užsiprenumeravęs šį puslapį.

en: You have been subscribed to this page.
lt: Jūs buvote užprenumeruotas šiam puslapiui.

en: You could not get subscribed to this page.
lt: Jūs negalėjote užsiprenumeriuoti šio puslapio.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
lt: Įkelti priedą '%(filename)s'.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
lt: Priedas '%(filename)s' pašalintas.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
lt: Piešinys '%(filename)s' išsaugotas.

en: Revert to revision %(rev)d.
lt: Grąžinti į versiją %(rev)d.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
lt: Pervadintas iš '%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
lt: [%d priedų]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
lt: Yra <a href="%(link)s">%(count)s priedų</a> patalpintų šiame puslapyje.

en: Filename of attachment not specified!
lt: Nenurodytas failo priedo vardas!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
lt: Priedas '%(filename)s' neegzistuoja!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
lt: Kad nurodytumėte priedą šiame puslapyje, naudokite '''{{{attachment:filename}}}''', 
    kaip parodyta žemiau failų sąraše. 
    '''NENAUDOKITE''' adresų {{{[get]}}} nuorodoje, 
    kadangi tai yra besikeičianti tema ir gali lengvai susigadinti.

en: del
lt: pašalinti

en: move
lt: perkelti

en: get
lt: gauti

en: edit
lt: redaguoti

en: view
lt: peržiūrėti

en: unzip
lt: išarchyvuoti

en: install
lt: įdiegti

en: Do it.
lt: Vykdyti.

en: No attachments stored for %(pagename)s
lt: Nėra priedų puslapiui %(pagename)s

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
lt: Jums neleidžiama pašalinti priedo šiame puslapyje.

en: You are not allowed to move attachments from this page.
lt: Jums neleidžiama perkelti priedų iš šio puslapio.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
lt: Jums neleidžiama pridėti failo šiame puslapyje

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
lt: Priedas '%(pagename)s/%(filename)s' perkeltas į '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.

en: New Attachment
lt: Naujas priedas

en: File to upload
lt: Failas įkėlimui

en: Rename to
lt: Pervadinti į

en: Overwrite existing attachment of same name
lt: Perrašyti egzistuojantį priedą tuo pačiu vardu

en: Upload
lt: Įkelti

en: Attached Files
lt: Pridėti failai

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
lt: Nepalaikomas AttachFile sub-veiksmas: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
lt: Priedai „%(pagename)s“

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
lt: TextCha: Klaidingas atsakymas! Eikite atgal ir bandykite dar kartą...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
lt: Nėra naujo turinio. Pašaliknite ne ASCII simbolius iš failo vardo ir bandykite dar kartą.

en: You are not allowed to overwrite a file attachment of this page.
lt: Jums neleidžiama perrašyti priedų šiame puslapyje.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
lt: Priedas '%(target)s' (nuotolinis pavadinimas '%(filename)s') užimantis %(bytes)d baitų išsaugotas.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
lt: Priedas '%(target)s' (nuotolinis pavadinimas '%(filename)s') jau egzistuoja.

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
lt: Priedas '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' jau egzistuoja.

en: Nothing changed
lt: Nieko nepakeista

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
lt: Puslapis '%(new_pagename)s' neegzistuoja arba jūs neturite pakankamai teisių.

en: Move aborted!
lt: Perkėlimas nutrauktas!

en: Move aborted because new page name is empty.
lt: Perkėlimas nutrauktas dėl tuščio puslapio pavadinimo

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
lt: Prašome naudoti galiojantį failo vardą priedui '%(filename)s'.

en: Move aborted because new attachment name is empty.
lt: Perkėlimas nutrauktas dėl tuščio priedo pavadinimo

en: Move
lt: Perkelti

en: New page name
lt: Naujo puslapio pavadinimas

en: New attachment name
lt: Naujas priedo pavadinimas

en: You are not allowed to get attachments from this page.
lt: Jums neleidžiama parsisiųsti priedų iš šio puslapio.

en: You are not allowed to install files.
lt: Jums neleidžiama įdiegti failų.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
lt: Priedas '%(filename)s' įdiegtas.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
lt: Jums neleidžiama išarchyvuoti priedų šiame puslapyje.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
lt: Failas %(filename)s nėra .zip failas.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because some files in the zip are either not in the same directory or exceeded the single file size limit (%(maxsize_file)d kB).
lt: Priedas „%(filename)s“ nebuvo išpakuotas, kadangi kai kurie zip archyve esantys failai yra ne tame pačiame kataloge arba viršija vieno failo dydžio limitą (%(maxsize_file)d kB).

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment storage size limit (%(size)d kB).
lt: Priedas „%(filename)s“ nebuvo išpakuotas, kadangi būtų viršytas puslapio priedams skirtos vietos limitas (%(size)d kB).

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment count limit (%(count)d).
lt: Priedas „%(filename)s“ nebuvo išpakuotas, kadangi būtų viršytas failų puslapyje limitą (%(count)d).

en: Attachment '%(filename)s' partially unzipped (did not overwrite: %(filelist)s).
lt: Priedas „%(filename)s“ dalinai išpakuotas (nebuvo perrašyta: %(filelist)s).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
lt: Priedas „%(filename)s“ išpakuotas.

en: Attachment '%(filename)s'
lt: Priedas „%(filename)s“

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Package script:
lt: Paketo skriptas:

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Modified
lt: Modifikuotas

en: Size
lt: Dydis

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
lt: Nežinomas failo tipas, negaliu parodyti priedo.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
lt: Jums neleidžiama peržiūrėti priedų šiame puslapyje.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
lt: attachment:%(filename)s iš %(pagename)s

en: General Information
lt: Bendra informacija

en: Page size: %d
lt: Puslapio dydis: %d

en: SHA digest of this page's content is:
lt: SHA antspaudas šio puslapio turiniui yra:

en: The following users subscribed to this page:
lt: Naudotojai, užsiprenumeravę šį puslapį:

en: This page links to the following pages:
lt: Šis puslapis turi nuorodas į šiuos puslapius:

en: Diff
lt: Pakeitimai

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Comment
lt: Komentaras

en: Action
lt: Veiksmas

en: to previous
lt: į ankstesnį

en: N/A
lt: nėra

en: Revision History
lt: Versijų istorija

en: No log entries found.
lt: Nerasta žurnalo įrašų.

en: Info for "%s"
lt: Informacija „%s“

en: Show "%(title)s"
lt: Rodyti „%(title)s“

en: General Page Infos
lt: Bendrų puslapių informacija

en: Page hits and edits
lt: Puslapių aplankymai ir pakeitimai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Delete all /subpages too?
lt: Pašalinti ir visus /popuslapius?

en: Optional reason for the deletion
lt: Neprivaloma pašalinimo priežastis

en: Really delete this page?
lt: Ar tikrai pašalinti šį puslapį?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
lt: Prašome pirma sukurti namų puslapį prieš sukuriant papildomus puslapius.

en: You can add some additional sub pages to your already existing homepage here.
    
    You can choose how open to other readers or writers those pages shall be,
    access is controlled by group membership of the corresponding group page.
    
    Just enter the sub page's name and click on the button to create a new page.
    
    Before creating access protected pages, make sure the corresponding group page
    exists and has the appropriate members in it. Use HomepageGroupsTemplate for creating
    the group pages.
    
    ||'''Add a new personal page:'''||'''Related access control list group:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||%(username)s only||
lt: Jūs galite pridėti papildomų popuslapių prie jau esančio namų puslapio čia.
    
    Galite pasirinkti, kiek atviri kitiems skaitantiesiems ar rašantiesiems šie
    puslapiai turėtų būti. Priėjimas kontroliuojamas atitinkamų grupių puslapių
    grupės naryste.
    
    Tiesiog įveskite popuslapio pavadinimą ir paspauskite mygtuką, kad sukurtumėte naują puslapį.
    
    Prieš sukurdami nuo priėjimo apsaugotus puslapius, įsitikinkite, kad atitinkamas grupės puslapis
    egzistuoja ir turi tinkamus narius jame. Naudokite HomepageGroupsTemplate grupės
    puslapių kūrimui.
    
    ||'''Pridėti naują asmeninį puslapį:'''||'''Susijusi priėjimo kontrolės sąrašo grupė:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,skaitymo-rašymo puslapis,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,tik skaitymo puslapis,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,privatus puslapis,%(username)s)>>||tik %(username)s||

en: MyPages management
lt: MyPages valdymas

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
lt: (įskaitant ir %(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
lt: Žemiau %(badwords)d žodžiai nebuvo rasti žodyne susidarančiame iš %(totalwords)d žodžių%(localwords)s ir yra paryškinti žemiau:

en: Add checked words to dictionary
lt: Pridėti patikrintus žodžius į žodyną

en: No spelling errors found!
lt: Nerasta rašybos klaidų!

en: You can't save spelling words.
lt: Jūs negalite išsaugoti žodžių.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
lt: Jūs negalite patikrinti rašybos puslapyje, kurio negalite skaityti.

en: You are not allowed to use this action.
lt: Jums neleidžiama vykdyti šio veiksmo.

en: If this account exists an email was sent.
lt: Jeigu paskyra egzistuoja, el. laiškas buvo išsiųstas.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
lt: Šis wiki nėra įgalintas pašto apdorojimui.
    Susisiekite su wiki savininku, kuris gali įgalinti el. paštą.

en: Please provide a valid email address or a username!
lt: Prašome pateikti galiojantį el. pašto adresą ar naudotojo vardą!

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Mail me my account data
lt: Atsiųsti paskyros duomenis

en: Recovery token
lt: Atkūrimo raktas

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (repeat)
lt: Naujas slaptažodis (pakartoti)

en: Reset my password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Passwords don't match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Password not acceptable: %s
lt: Slaptažodis nepriimtinas: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
lt: Jūsų slaptažodis buvo pakeistas, dabar galite prisijungti.

en: Your token is invalid!
lt: Jūsų raktas netinkamas!

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: 
    == Password reset ==
    Enter a new password below.
lt: 
    == Slaptažodžio atkūrimas ==
    Įveskite naują slaptažodį žemiau.

en: Lost password
lt: Pamirštas slaptažodis

en: 
    == Recovering a lost password ==
    If you have forgotten your password, provide your email address or
    username and click on '''Mail me my account data'''.
    You will receive an email containing a recovery token that can be
    used to change your password. The email will also contain further
    instructions.
lt: 
    == Prarasto slaptažodžio atkūrimas ==
    Jei pamiršote savo slaptažodį, pateikite savo el. pašto adresą arba
    naudotojo vardą ir paspauskite ant '''Atsiųsti paskyros duomenis'''.
    Gausite el. pašto laišką su atkūrimo raktu, kurį galėsite panaudoti savo
    slaptažodžio pakeitimui. El. pašto laiške taip pat bus tolesni nurodymai.

en: 
    === Password reset ===
    If you already have received the email with the recovery token, enter your
    username, the recovery token and a new password (twice) below.
lt: 
    === Slaptažodžio atkūrimas ===
    Jeigu jau gavote el. pašto laišką su atkūrimo raktu, įveskite savo
    naudotojo vardą, atkūrimo raktą ir naują slaptažodį (du kartus) žemiau.

en: You need to manually go to your OpenID provider wiki
    and log in before you can use your OpenID. MoinMoin will
    never allow you to enter your password here.
    
    Once you have logged in, simply reload this page.
lt: Jūs turite patys nueiti į savo OpenID tiekėjo wiki
    ir prisijungti, norėdami naudoti savo OpenID. MoinMoin
    niekuomet neleis jums įvesti savo slaptažodžio čia.
    
    Vos tik prisijungsite, paprasčiausiai perkraukite šį puslapį.

en: OpenID Trust verification
lt: OpenID Trust patikrinimas

en: The site %s has asked for your identity.
lt: Svetainė %s paprašė jūsų tapatybės.

en: 
    If you approve, the site represented by the trust root below will be
    told that you control the identity URL %s. (If you are using a delegated
    identity, the site will take care of reversing the
    delegation on its own.)
lt: 
    Jei patvirtinsite, svetainei, atstovaujamai žemiau nurodyto patikimo
    šaltinio, bus pranešta, jog jūs kontroliuojate tapatybės adresą %s. (Jei
    naudojate paskirtą tapatybę, svetainė pati pasirūpins
    paskyrimo atvertimu.)

en: Trust root
lt: Patikimas šaltinis

en: Identity URL
lt: Tapatybės adresas

en: Remember decision
lt: Prisiminti pasirinkimą

en: Remember this trust decision and don't ask again
lt: Prisiminti šį pasitikėjimo pasirinkimą ir daugiau nebeklausti

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Don't approve
lt: Nepatvirtinti

en: OpenID not served
lt: OpenID nepateiktas

en: 
    Unfortunately you have not created your homepage yet. Therefore,
    we cannot serve an OpenID for you. Please create your homepage first
    and then reload this page or click the button below to cancel this
    verification.
lt: 
    Deja, jūs dar nesukūrėte savo namų puslapio. Todėl mes negalime
    pateikti jums OpenID. Prašome pirmiausia sukurti savo namų puslapį
    ir tuomet perkrauti šį puslapį arba spragtelti žemiau esantį mygtuką,
    kad atšauktumėte patikrinimą.

en: Subscribe users to the page %s
lt: Užprenumeruoti naudotojus puslapiui %s

en: Enter user names (comma separated):
lt: Įveskite naudotojų vardus (atskirtus kableliais):

en: Subscribed for %s:
lt: Užsiprenumeravęs %s:

en: Not a user:
lt: Ne naudotojas:

en: You are not allowed to perform this action.
lt: Jums neleidžiama vykdyti šio veiksmo.

en: Edit slide show
lt: Redaguoti skaidrių peržiūrą

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit slide show
lt: Baigti skaidrių peržiūra

en: Show first slide (up arrow)
lt: Rodyti pirmą skaidrę (rodyklė aukštyn)

en: Show last slide (down arrow)
lt: Rodyti paskutinę skaidrę (rodyklė žemyn)

en: Show previous slide (left arrow)
lt: Rodyti ankstesnę skaidrę (rodyklė kairėn)

en: Show next slide (right arrow)
lt: Rodyti kitą skaidrę (rodyklė dešinėn)

en: Charts are not available!
lt: Diagramos neprieinamos!

en: You need to provide a chart type!
lt: Jūs privalote pateikti diagramos tipą!

en: Bad chart type "%s"!
lt: Klaidingas diagramos tipas „%s“!

en: Load
lt: Įkrauti

en: Pagename not specified!
lt: Puslapio pavadinimas nenurodytas!

en: Upload page content
lt: Įkelti puslapio turinį

en: You can upload content for the page named below. If you change the page name, you can also upload content for another page. If the page name is empty, we derive the page name from the file name.
lt: Galite įkelti turinį žemiau esančiam puslapiui. Jei keičiate puslapio pavadinimą, taip pat galite įkelti turinį kitam puslapiui. Jei puslapio pavadinimas tuščias, jis bus pavadintas pagal failo pavadinimą.

en: File to load page content from
lt: Failas, iš kurio įkelti puslapio turinį

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
lt: (!) Tik puslapiai, pasikeitę nuo '''%s''', yra rodomi!

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
lt: /!\ Pakeitimo data, kurią jūs pateikėte, nebuvo atpažinta, taigi ji nėra naudojama paieškos rezultatams!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
lt: Prašome naudoti tikslesnę paieškos frazę vietoje {{{„%s“}}}

en: Title Search: "%s"
lt: Pavadinimų paieška: „%s“

en: Advanced Search: "%s"
lt: Pažangi paieška: „%s“

en: Full Text Search: "%s"
lt: Pilno teksto paieška: „%s“

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
lt: Jūsų paieškos užklausa {{{„%s“}}} yra netinkama. Papildomos informacijos galite gauti puslapyje PagalbaPaieškos.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
lt: Jūsų paieškos užklausa {{{„%s“}}} neatitiko jokių rezultatų. Prašome pakeisti terminus ir žiūrėti į PagalbaPaieškos dėl platesnės informacijos.%s

en: (!) Consider performing a
lt: (!) Apgalvokite vykdyti

en: full-text search with your search terms
lt: pilno-teksto paieška su jūsų paieškos terminais

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
lt: (!) Jūs atliekate pavadinimų paiešką, kuri gali neįtraukti visų susijusių rezultatų jūsų paieškos laukelyje šiame wiki. <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
lt: Spauskite čia, kad atliktumėte savo užklausos paiešką visame tekste!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
lt: Negalima sukurti naujo puslapio be puslapio pavadinimo.  Prašome nurodyti puslapio vardą.

en: Your subscription to this page has been removed.
lt: Jūsų šio puslapio prenumerata buvo atšaukta.

en: Can't remove regular expression subscription!
lt: Neišeina pašalinti reguliariosios išraiškos prenumeratos!

en: Edit the subscription regular expressions in your settings.
lt: Redaguokite užsiprenumeravimo reguliariąsias išraiškas savo nuostatose.

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
lt: Juma pirma reikia užsiprenumeruoti, kad galėtumėte atsisakyti.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
lt: Sukurti naują piešinį „%(filename)s (atsidaro naujame lange)“

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
lt: Redaguoti piešinį %(filename)s (atsidaro naujame lange)

en: Clickable drawing: %(filename)s
lt: Paspaudžiamas piešinys: %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
lt: Jums neleidžiama išsaugoti piešinio šiame puslapyje.

en: Empty target name given.
lt: Duotas tuščias adresato vardas.

en: Edit drawing
lt: Redaguoti priešinį

en: Execute action %(actionname)s?
lt: Vykdyti veiksmą %(actionname)s?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
lt: Veiksmas %(actionname)s yra neįtrauktas į šį wiki!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
lt: Jums neleidžiama naudoti veiksmo %(actionname)s šiame puslapyje!

en: You are not allowed to create the supplementation page.
lt: Jums neleidžiama kurti pridėtinio puslapio.

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Select Author
lt: Pasirinkti autorių

en: Revert all!
lt: Atstatyti viską!

en: Copy all /subpages too?
lt: Kopijuoti ir visus /popuslapius?

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

en: Optional reason for the copying
lt: Neprivaloma priežastis kopijavimui

en: Really copy this page?
lt: Tikrai kopijuoti šį puslapį?

en: You are now logged out.
lt: Jūs dabar atsijungęs.

en: No page packages found.
lt: Nerasta jokių puslapių paketų.

en: page package
lt: puslapio paketas

en: Choose:
lt: Pasirinkite:

en: Install language packs for '%s'
lt: Įdiekite kalbų paketus '%s'

en: Local Site Map for "%s"
lt: Vietinis svetainės žemėlapis „%s“

en: No older revisions available!
lt: Nėra senesnių versijų!

en: Diff for "%s"
lt: Skirtumas „%s“

en: Differences between revisions %d and %d
lt: Pakeitimai tarp versijų %d ir %d

en: (spanning %d versions)
lt: (patvirtinamos %d versijos)

en: Previous change
lt: Ankstesnis pakeitimas

en: Next change
lt: Kitas pakeitimas

en: The page was saved %(count)d times, though!
lt: Puslapis buvo išsaugotas %(count)d kartų!

en: (ignoring whitespace)
lt: (ignoruojami tarpai)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
lt: Ignoruoti tarpų pakeitimus

en: Empty user name. Please enter a user name.
lt: Tuščias naudotojo vardas. Prašome įvesti naudotojo vardą.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
lt: Klaidingas naudotojo vardas {{{'%s'}}}.
    Vardas gali susidaryti iš bet kokių Unikodo raidinių skaitmeninių simbolių, su neprivalomu vienu
    tarpu tarp žodžių. Grupės puslapio pavadinimas neleidžiamas.

en: This user name already belongs to somebody else.
lt: Šis naudotojo vardas jau priklauso kažkam kitkam.

en: Please specify a password!
lt: Prašome įvesti slaptažodį!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
lt: Prašome pateikti savo el. pašto adresą. Jeigu jūs pamesite prisijungimo informaciją, galėsite ją atgauti el. paštu.

en: This email already belongs to somebody else.
lt: Šis el. pašto adresas jau priklauso kažkam kitkam.

en: User account created! You can use this account to login now...
lt: Naudotojo paskyra sukurta! Jūs jau galite naudoti šią paskyrą prisijungimui...

en: Password repeat
lt: Pakartoti slaptažodį

en: TextCha (required)
lt: TextCha (reikalaujama)

en: Create Profile
lt: Sukurti profilį

en: Create Account
lt: Sukurti paskyrą

en: Full Link List for "%s"
lt: Pilnas nuorodų sąrašas „%s“

en: You must login to add a quicklink.
lt: Jūs privalote prisijungti, kad įdėtumėte greitąją nuorodą.

en: A quicklink to this page has been added for you.
lt: Greitoji nuoroda šiame puslapyje jums buvo įdėta.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
lt: Greitoji nuoroda šiame puslapyje jums negalėjo būti įdėta.

en: You already have a quicklink to this page.
lt: Jūs jau turite greijąją nuorodą šiame puslapyje.

en: Rename all /subpages too?
lt: Pervadinti ir visus /popuslapius?

en: Really rename this page?
lt: Ar tikrai pervadinti šį puslapį?

en: Optional reason for the renaming
lt: Neprivaloma priežastis pervadinimui

en: Wiki Backup
lt: Atsarginis Wiki kopijavimas

en: = Downloading a backup =
    
    Please note:
     * Store backups in a safe and secure place - they contain sensitive information.
     * Make sure your wiki configuration backup_* values are correct and complete.
     * Make sure the backup file you get contains everything you need in case of problems.
     * Make sure it is downloaded without problems.
    
    To get a backup, just click here:
lt: = Atsarginės kopijos parsisiuntimas =
    
    Įsidėmėkite:
     * Laikykite atsargines kopijas saugioje ir patikimoje vietoje - jose yra slaptos informacijos.
     * Įsitikinkite, jog jūsų wiki konfigūracijos backup_* reikšmės teisingos pilnos.
     * Įsitikinkite, jog jūsų gautoje atsarginėje kopijoje yra viskas, ko jums gali prireikti atsiradus problemai.
     * Įsitikinkite, jog ji parsisiųsta be problemų.
    
    Norėdami gauti atsarginę kopiją, tiesiog spustelėkite čia:

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: You are not allowed to do remote backup.
lt: Jums neleidžiama nuotoliniu būdu daryti atsarginio kopijavimo.

en: Unknown backup subaction: %s.
lt: Nežinomas atsarginio kopijavimo poveiksmis: %s.

en: Revert
lt: Atkurti

en: You are not allowed to revert this page!
lt: Jums neleidžiama atkurti šio puslapio!

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
lt: Jūs peržiūrinėjote dabartinę puslapio versiją ir pasirinkote grąžinimo veiksmą. Jeigu norite grąžinti senesnę versiją, pirma peržiūrėkite ją ir tada atstatykite (senesnę) versiją dar kartą.

en: Optional reason for reverting this page
lt: Neprivaloma priežastis šio puslapio atkūrimui

en: Really revert this page?
lt: Ar tikrai atkurti šį puslapį?

en: Member of Groups
lt: Grupių narys

en: Disable user
lt: Pasyvinti naudotoją

en: Enable user
lt: Aktyvinti naudotoją

en: disabled
lt: pasyvintas

en: Mail account data
lt: Pašto paskyros informacija

en: RecentChanges
lt: PaskutiniaiPakeitimai

en: WikiTipOfTheDay
lt: WikiDienosPatarimas

en: TitleIndex
lt: PavadinimųIndeksas

en: WordIndex
lt: ŽodžiųIndeksas

en: FindPage
lt: IeškotiPuslapio

en: MissingPage
lt: TrūkstamasPuslapis

en: MissingHomePage
lt: TrūkstamasNamųPuslapis

en: WikiHomePage
lt: WikiNamųPuslapis

en: WikiName
lt: WikiPavadinimas

en: WikiWikiWeb
lt: WikiWikiTinklas

en: FrontPage
lt: PirmasisPuslapis

en: WikiSandBox
lt: WikiSmėliadėžė

en: InterWiki
lt: KitosWiki

en: AbandonedPages
lt: PasenęPuslapiai

en: OrphanedPages
lt: VienišiPuslapiai

en: WantedPages
lt: NorimiPuslapiai

en: EventStats
lt: ĮvykiųStatistika

en: EventStats/HitCounts
lt: ĮvykiųStatistika/AplankymųKiekis

en: EventStats/Languages
lt: ĮvykiųStatistika/Kalbos

en: EventStats/UserAgents
lt: ĮvykiųStatistika/NaudotojųAgentai

en: PageSize
lt: PuslapiųDydžiai

en: PageHits
lt: PuslapiųAplankymai

en: RandomPage
lt: AtsitiktinisPuslapis

en: XsltVersion
lt: XsltVersijaLT

en: FortuneCookies
lt: NaudingiPatarimai

en: WikiLicense
lt: WikiLicencija

en: HelpOnMoinWikiSyntax
lt: PagalbaMoinWikiSintaksės

en: HelpOnFormatting
lt: PagalbaFormatavimo

en: MoinMoin
lt: KasYraMoinMoin

en: HelpContents
lt: PagalbosTurinys

en: HelpForBeginners
lt: PagalbaPradedantiesiems

en: HelpForUsers
lt: PagalbaNaudotojams

en: HelpIndex
lt: PagalbosIndeksas

en: HelpOnActions
lt: PagalbaVeiksmų

en: HelpOnCategories
lt: PagalbaKategorijų

en: HelpOnDictionaries
lt: PagalbaŽodynų

en: HelpOnEditing
lt: PagalbaRedagavimo

en: HelpOnEditing/SubPages
lt: PagalbaRedagavimo/PoPuslapiai

en: HelpOnGraphicalEditor
lt: PagalbaGrafinioRedaktoriaus

en: HelpOnHeadlines
lt: PagalbaAntraščių

en: HelpOnImages
lt: PagalbaPaveikslų

en: HelpOnLinking
lt: PagalbaSaistymo

en: HelpOnLogin
lt: PagalbaPrisijungimo

en: HelpOnNavigation
lt: PagalbaNavigacijos

en: HelpOnPageCreation
lt: PagalbaPuslapioKūrimo

en: HelpOnProcessingInstructions
lt: PagalbaApdorojimoInstrukcijų

en: HelpOnRules
lt: PagalbaLiniuočių

en: HelpOnSearching
lt: PagalbaPaieškos

en: HelpOnSlideShows
lt: PagalbaŠypsenėlių

en: HelpOnSmileys
lt: PagalbaŠypsenėlių

en: HelpOnTemplates
lt: PagalbaŠablonų

en: HelpOnUserPreferences
lt: PagalbaNaudotojoNuostatų

en: HelpOnVariables
lt: PagalbaKintamųjų

en: HelpOnXmlPages
lt: PagalbaXmlPuslapių

en: HelpOnSubscribing
lt: PagalbaPrenumeratos

en: Sun
lt: Sk

en: Mon
lt: Pr

en: Tue
lt: An

en: Wed
lt: Tr

en: Thu
lt: Kt

en: Fri
lt: Pn

en: Sat
lt: Št

en: AttachFile
lt: Priedai

en: DeletePage
lt: PašalintiPuslapį

en: LikePages
lt: PanašūsPuslapiai

en: LocalSiteMap
lt: VietinisSvetainėsŽemėlapis

en: RenamePage
lt: PervadintiPuslapį

en: SpellCheck
lt: RašybosTikrinimas

en: Discussion
lt: Aptarimas

en: User agent
lt: Naudotojo agentas

en: Others
lt: Kiti

en: Distribution of User-Agent Types
lt: Naudotojų agentų paplitimas

en: Page Size Distribution
lt: Puslapių dydžių paplitimas

en: page size upper bound [bytes]
lt: puslapio dydžio apribojimas [baitais]

en: # of pages of this size
lt: # šio dydžio puslapių

en: Views/day
lt: Peržiūros per dieną

en: Edits/day
lt: Pakeitimai per dieną

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
lt: %(chart_title)s puslapiui %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
lt: žalia=peržiūrėti
    raudona=redaguoti

en: date
lt: data

en: # of hits
lt: # apsilankymų

en: Language
lt: Kalba

en: <Browser setting>
lt: <Naršyklės nustatymai>

en: No orphaned pages in this wiki.
lt: Šiame wiki nėra vienišų puslapių.

en: Include system pages
lt: Įtraukti sisteminius puslapius

en: Exclude system pages
lt: Neįtraukti sisteminių puslapių

en: No wanted pages in this wiki.
lt: Šiame wiki nėra norimų puslapių.

en: Python Version
lt: Python versija

en: MoinMoin Version
lt: MoinMoin versija

en: Release %s [Revision %s]
lt: Laida %s [Versija %s]

en: 4Suite Version
lt: 4Suite versija

en: Number of pages
lt: Puslapių kiekis

en: Number of system pages
lt: Sistemos puslapių kiekis

en: Accumulated page sizes
lt: Susikaupusių puslapių dydžiai

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
lt: Disko užimtumas puslapių %(data_dir)s/pages/

en: Disk usage of %(data_dir)s/
lt: Katalogo %(data_dir)s/ užimama vieta

en: Entries in edit log
lt: Įrašai redagavimo žurnale

en: NONE
lt: NIEKO

en: Global extension macros
lt: Globalinių plėtinių makro-komandos

en: Local extension macros
lt: Vietinių plėtinių makro-komandos

en: Global extension actions
lt: Globalinių plėtinių veiksmai

en: Local extension actions
lt: Vietinių plėtinių veiksmai

en: Global parsers
lt: Globaliniai analizatoriai

en: Local extension parsers
lt: Vietinių plėtinių analizatoriai

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
lt: Xapian ir/ar Python Xapian susiejimai neįdiegti

en: Disabled
lt: Pasyvintas

en: Enabled
lt: Aktyvintas

en: index unavailable
lt: indeksas neprieinamas

en: index available
lt: indeksas prieinamas

en: Xapian search
lt: Xapian paieška

en: Stemming for Xapian
lt: Sulaikyti Xapian

en: Active threads
lt: Aktyvios gijos

en: Search for items
lt: Ieškoti įrašų

en: containing all the following terms
lt: turintis visus iš šių terminų

en: containing one or more of the following terms
lt: turintis vieną arba daugiau iš šių terminų

en: not containing the following terms
lt: neturintis šių terminų

en: last modified since (e.g. 2 weeks before)
lt: paskutinį kartą keistas prieš (pvz., prieš 2 savaites)

en: any category
lt: bet kokia kategorija

en: any language
lt: bet kokia kalba

en: any mimetype
lt: bet koks mime tipas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File Type
lt: Failo tipas

en: Search only in titles
lt: Ieškoti tik pagal pavadinimus

en: Case-sensitive search
lt: Didžiosioms/mažosioms raidėms jautri paieška

en: Exclude underlay
lt: Neįktraukti sisteminių ir pagalbos puslapių

en: No system items
lt: Nėra sisteminių įrašų

en: Search in all page revisions
lt: Ieškoti visose šio puslapio versijose

en: Go get it!
lt: Gauti!

en: No quotes on %(pagename)s.
lt: Puslapyje %(pagename)s nėra citatų.

en: Contents
lt: Turinys

en: Variable name
lt: Kintamojo pavadinimas

en: Default
lt: Numatyta

en: Description
lt: Aprašymas

en: Lexer description
lt: Lexer aprašymas

en: Lexer names
lt: Lexer vardai

en: File patterns
lt: Failų šablonai

en: Mimetypes
lt: MIME tipai

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
lt: Nepalaikoma navigacijos schema '%(scheme)s'!

en: No parent page found!
lt: Pirminių puslapių nerasta!

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Start
lt: Pradžia

en: Slide %(pos)d of %(size)d
lt: Skaidrė %(pos)d iš %(size)d

en: File attachment browser
lt: Priedų failų naršyklė

en: User account browser
lt: Naudotojų paskyrų naršyklė

en: Search Titles
lt: Ieškoti antraščių

en: Display context of search results
lt: Rodyti paieškos rezultatų kontekstą

en: Case-sensitive searching
lt: Didžiųjų-mažųjų raidžių jautrumas

en: Search Text
lt: Paieškos tekstas

en: <<%(macro_name)s: execution failed [%(error_msg)s] (see also the log)>>
lt: <<%(macro_name)s: įvykdymas nepavyko [%(error_msg)s] (taip pat žiūrėkite žurnale)>>

en: Go To Page
lt: Eiti į puslapį

en: Wiki configuration
lt: Wiki konfigūracija

en: This table shows all settings in this wiki that do not have default values. Settings that the configuration system doesn't know about are shown in ''italic'', those may be due to third-party extensions needing configuration or settings that were removed from Moin.
lt: Ši lentelė parodo visas šio wiki nuostatas, neturinčias numatytos reikšmės. Nuostatos, apie kurias konfigūracinė sistema nežino, parodytos ''pasvirusiu'' šriftu. Jos gali būti dėl trečiosios šalies plėtinių, kuriems reikia konfigūracijos, ar nuostatų, pašalintų iš Moin.

en: Setting
lt: Nuostata

en: %(mins)dm ago
lt: prieš %(mins)dm

en: (no bookmark set)
lt: (nenustatyta žyma)

en: (currently set to %s)
lt: (šiuo metu nustatyta žyma %s)

en: Delete bookmark
lt: Pašalinti žymą

en: Set bookmark
lt: Nustatyti žymą

en: [Bookmark reached]
lt: [Žyma pasiekta]

en: Markup
lt: Žymėjimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Upload new attachment "%(filename)s"
lt: Įkelti naują priedą „%(filename)s“

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Required argument %(argument_name)s missing.
lt: %(extension_name)s %(extension_type)s: Nėra reikiamo argumento %(argument_name)s.

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Invalid %(argument_name)s=%(argument_value)s!
lt: %(extension_name)s %(extension_type)s: Netinkamas %(argument_name)s=%(argument_value)s!

en: Current configuration does not allow embedding of the file %(file)s because of its mimetype %(mimetype)s.
lt: Esama konfigūracija neleidžia failo %(file)s įmontavimo dėl jo mime tipo %(mimetype)s.

en: Embedded
lt: Įmontuotas

en: Invalid include arguments "%s"!
lt: Klaidingas įtraukimo argumentas „%s“!

en: Nothing found for "%s"!
lt: Nieko nerasta „%s“!

en: Switch user
lt: Perjungti naudotoją

en: No user selected
lt: Naudotojas nepasirinktas

en: You can now change the settings of the selected user account; log out to get back to your account.
lt: Dabar galite keisti pasirinkto naudotojo paskyros nuostatas; išsiregistruokite, kad grįžtumėte prie savo paskyros.

en: You are the only user.
lt: Jūs esate vienintelis naudotojas.

en: As a superuser, you can temporarily assume the identity of another user.
lt: Jūs, kaip administratorius, galite laikinai pasisavinti kito naudotojo tapatybę.

en: Select User
lt: Pasirikite naudotoją

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: This jabber id already belongs to somebody else.
lt: Šis jabber id jau priklauso kažkam kitkam.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
lt: Tema '%(theme_name)s' negalėjo būti įkrauta!

en: User preferences saved!
lt: Naudotojo nuostatos išsaugotos!

en: the one preferred
lt: nustatytoji

en: free choice
lt: laisvas pasirinkimas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Preferred theme
lt: Nustatyta tema

en: Editor Preference
lt: Redaktoriaus pasirinkimas

en: Editor shown on UI
lt: Redaktorius rodomas UI

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Your time is
lt: Jūsų laikas yra

en: Server time is
lt: Serverio laikas yra

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Preferred language
lt: Kalbos pasirinkimas

en: General options
lt: Bendri nustatymai

en: Quick links
lt: Greitosios nuorodos

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Your password has been changed.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas

en: To change your password, enter a new password twice.
lt: Norėdami savo pakeisti slaptažodį, du kartus įveskite naują slaptažodį.

en: OpenID settings
lt: OpenID nuostatos

en: Cannot remove all OpenIDs.
lt: Negalima pašalinti visų OpenID.

en: The selected OpenIDs have been removed.
lt: Pažymėti OpenID buvo pašalinti.

en: No OpenID given.
lt: Nepateiktas joks OpenID.

en: OpenID is already present.
lt: OpenID jau yra.

en: This OpenID is already used for another account.
lt: Šis OpenID jau naudojamas kitai paskyrai

en: OpenID added successfully.
lt: OpenID sėkmingai pridėtas

en: Current OpenIDs
lt: Esami OpenID

en: Remove selected
lt: Pašalinti pažymėtus

en: Add OpenID
lt: Pridėti OpenID

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Notification settings saved!
lt: Pranešimo nustatymai išsaugoti!

en: '''Email'''
lt: '''El. paštas'''

en: '''Event type'''
lt: '''Įvykio tipas'''

en: Select the events you want to be notified about.
lt: Pasirinkite įvykius, apie kuriuos norėtumėte būti informuoti.

en: Before you can be notified, you need to provide a way to contact you in the general preferences.
lt: Norėdami būti informuojami, pagrindiniuose nustatymuose turite pateikti susisiekimo su jumis būdą.

en: Subscribed events
lt: Prenumeruojami įvykiai

en: Subscribed wiki pages<<BR>>(one regex per line)
lt: Prenumeruojami wiki puslapiai<<BR>>(viena reguliarioji išraišką eilutėje)

en: OpenID server
lt: OpenID serveris

en: The selected websites have been removed.
lt: Pažymėtos svetainės buvo pašalintos.

en: Trusted websites
lt: Patikimos svetainės

en: Inlined image: %(url)s
lt: Paveiksliukas: %(url)s

en: Toggle line numbers
lt: Keisti eilučių numerius
