MoinMoin 1.9 - en to nl translation catalogue (902 entries)

en: Your changes are not saved!
nl: Uw veranderingen zijn niet opgeslagen!

en: You are not allowed to edit this page.
nl: U hebt geen toestemming deze pagina te bewerken.

en: Page is immutable!
nl: Pagina is niet bewerkbaar!

en: Cannot edit old revisions!
nl: Bewerken van oude versies is niet mogelijk!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
nl: Uw vergrendeling is verlopen. Houd rekening met bewerkingsconflicten!

en: Page name is too long, try shorter name.
nl: De pagina naam is te lang, probeer een kortere naam.

en: Draft of "%(pagename)s"
nl: Ontwerp van "%(pagename)s"

en: Edit "%(pagename)s"
nl: "%(pagename)s" bewerken

en: Preview of "%(pagename)s"
nl: Voorbeeld van "%(pagename)s"

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
nl: Uw vergrendeling van %(lock_page)s is verlopen!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
nl: Uw vergrendeling van %(lock_page)s verloopt in # minuten.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
nl: Uw vergrendeling van %(lock_page)s verloopt in # seconden.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
nl: Iemand anders heeft deze pagina verwijderd terwijl u hem aan het bewerken was!

en: Someone else changed this page while you were editing!
nl: Iemand anders heeft deze pagina veranderd terwijl u hem aan het bewerken was!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
nl: Iemand anders heeft deze pagina opgeslagen terwijl u hem aan het bewerken was!
    Herzie de pagina voor u hem opslaat. Bewaar deze pagina niet zoals hij nu is!

en: [Content loaded from draft]
nl: [Inhoud van ontwerp geladen]

en: [Content of new page loaded from %s]
nl: [Inhoud van nieuwe pagina geladen van %s]

en: [Template %s not found]
nl: [Sjabloon %s niet gevonden]

en: [You may not read %s]
nl: [Je mag %s niet lezen]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
nl: '''<<BR>>Uw ontwerp dat gebaseerd is op de versie %(draft_rev)d (opgeslagen %(draft_timestamp_str)s) kan ook worden geladen van de huidige versie %(page_rev)d door de 'Ontwerp laden'-knop te gebruiken - als je je laatste bewerking hebt verloren zonder op te slaan.''' Een ontwerp wordt voor u opgeslagen als u een voorbeeld, annulering van een bewerking of een mislukte opslagbewerking maakt.

en: Describe %s here.
nl: Omschrijf %s hier.

en: Check Spelling
nl: Spellingscontrole

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
nl: Als u op '''%(save_button_text)s''' klikt, plaats u uw veranderingen onder de %(license_link)s.
    Als u dat niet wilt, klik '''%(cancel_button_text)s''' om uw veranderingen te annuleren.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: GUI Mode
nl: GUI modus

en: Load Draft
nl: Ontwerp laden

en: Trivial change
nl: Triviale wijziging

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: <No addition>
nl: <Geen toevoeging>

en: Add to: %(category)s
nl: Toevoegen aan: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
nl: Witruimte verwijderen aan het einde van elke regel

en: Edit was cancelled.
nl: De bewerking werd geannuleerd.

en: You can't copy to an empty pagename.
nl: U kunt een pagina niet kopiëren naar een lege paginanaam.

en: You are not allowed to copy this page!
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina te kopiëren!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
nl: '''Een pagina met de naam {{{'%s'}}} bestaat al.'''
    
    Probeer een andere naam.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
nl: Kon de pagina niet kopiëren vanwege bestandssysteemfout: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina te hernoemen!

en: You can't rename to an empty pagename.
nl: U kunt een pagina niet hernoemen naar een lege paginanaam.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
nl: Kon paginanaam niet wijzigen vanwege bestandssysteemfout: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina te verwijderen!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
nl: Bedankt voor uw wijzigingen. Uw aandacht voor detail wordt gewaardeerd.

en: Page "%s" was successfully deleted!
nl: Pagina "%s" met succes verwijderd!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
nl: Pagina kan niet vergrendeld worden. Onverwachte fout (foutnr=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
nl: Pagina kan niet vergrendeld worden. 'current'-bestand ontbreekt?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
nl: Het is onmogelijk om de revisie van de huidige pagina te bepalen. De pagina %s is beschadigd en kan nu niet bewerkt worden.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
nl: Kan de pagina %s niet opslaan, er is geen opslagruimte over.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
nl: Er is een I/O fout opgetreden bij het opslaan van pagina %s (foutnr=%d)

en: You are not allowed to edit this page!
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina te bewerken!

en: You cannot save empty pages.
nl: U kunt een lege pagina niet opslaan.

en: You already saved this page!
nl: U heeft deze pagina al opgeslagen!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
nl: U heeft deze pagina al bewerkt! Gebruik alstublieft de terug knop niet.

en: You did not change the page content, not saved!
nl: U heeft niets veranderd. Niet opgeslagen!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
nl: U kunt op deze pagina geen ACL's veranderen omdat u de rechten van een beheerder niet hebt!

en: Notifications sent to:
nl: Meldingen verstuurd naar:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
nl: De vergrendeling van %(owner)s is %(mins_ago)d minuten geleden verlopen en u hebt het vergrendelingsrecht gekregen.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
nl: Andere gebruikers worden ''geblokkeerd'' van het bewerken van deze pagina tot %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
nl: Andere gebruikers zullen tot %(bumptime)s ''gewaarschuwd'' worden dat u deze pagina aan het bewerken bent.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
nl: Gebruik de knop Voorbeeld om de vergrendeling te verlengen.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
nl: Deze pagina is momenteel ''op slot'' voor bewerking door %(owner)s tot %(timestamp)s, dus gedurende %(mins_valid)d minuten.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
nl: Deze pagina werd voor het laatst om %(timestamp)s geopend voor bewerking of voorbeeld door %(owner)s.<<BR>>
    '''U dient nog tenminste %(mins_valid)d minuten te ''wachten met bewerken''
    van deze pagina om bewerkingsconflicten te voorkomen.'''<<BR>>
    Klik op Annuleren om de tekstbewerker te verlaten.

en: <unknown>
nl: <onbekend>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
nl: [%(sitename)s] Uw wiki account informatie

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
nl: Iemand heeft een code voor wachtwoordherstel aangevraagd voor dit e-mailadres.
    
    Als u uw wachtwoord vergeten bent, ga dan naar de URL voor wachtwoordherstel die
    hieronder is weergegeven, of ga terug naar de pagina voor wachtwoordherstel en vul uw
    gebruikersnaam en herstelcode in.

en: Login Name: %s
    
    Password recovery token: %s
    
    Password reset URL: %s?action=recoverpass&name=%s&token=%s
nl: Inlognaam: %s
    
    Herstelcode voor wachtwoord: %s
    
    URL voor wachtwoordherstel: %s?action=recoverpass&name=%s&token=%s

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
nl: Het pakket heeft een nieuwere versie van MoinMoin nodig (tenminste %s).

en: The theme name is not set.
nl: De naam van het thema is niet ingesteld.

en: Theme files not installed! Write rights missing for %s.
nl: Themabestanden niet geïnstalleerd! Geen schrijfrechten voor %s.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
nl: De installatie van '%(filename)s' is mislukt.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
nl: Het bestand %s is geen pakketbestand van MoinMoin.

en: The page %s does not exist.
nl: De pagina %s bestaat niet.

en: Invalid package file header.
nl: Ongeldige header van pakketbestand.

en: Package file format unsupported.
nl: Formaat van pakketbestand wordt niet ondersteund.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
nl: Onbekende functie %(func)s op regel %(lineno)i.

en: The file %s was not found in the package.
nl: Het bestand %s kon niet gevonden worden in het pakket.

en: The wiki is currently not reachable.
nl: De wiki is op dit moment niet bereikbaar.

en: Invalid username or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
nl: De externe wiki gebruikt intern een andere InterWiki naam (%(remotename)s) dan degene die u opgegeven heeft (%(localname)s).

en: Text mode
nl: Tekstmodus

en: Unknown action %(action_name)s.
nl: Onbekende actie %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
nl: Het is u niet toegestaan om %(action_name)s op deze pagina te doen.

en: Login and try again.
nl: Log in en probeer opnieuw.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
nl: Het argument "%s" moet een booleanse waarde zijn, niet "%s"

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
nl: Het argument moet een booleanse waarde zijn, niet "%s"

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
nl: Het argument "%s" moet een geheel getal zijn, niet "%s"

en: Argument must be an integer value, not "%s"
nl: Het argument moet een geheel getal zijn, niet "%s"

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
nl: Het argument "%s"moet een reëel getal zijn, niet "%s"

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
nl: Het argument moet een reëel getal zijn, niet "%s"

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
nl: Het argument "%s" moet een complexe waarde zijn, niet "%s"

en: Argument must be a complex value, not "%s"
nl: Het argument moet een complexe waarde zijn, niet "%s"

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
nl: Het argument "%s" moet één van "%s" zijn, niet "%s"

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
nl: Het argument moet één van "%s" zijn, niet "%s"

en: Too many arguments
nl: Te veel argumenten

en: Cannot have arguments without name following named arguments
nl: Er kunnen geen argumenten zonder naam door argumenten met naam gevolgd worden

en: Argument "%s" is required
nl: Argument "%s" is vereist

en: No argument named "%s"
nl: Er bestaat geen argument met de naam "%s"

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
nl: Verwacht "=" volgend op "%(token)s"

en: Expected a value for key "%(token)s"
nl: Verwacht een waarde voor sleutel "%(token)s"

en: Invalid highlighting regular expression "%(regex)s": %(error)s
nl: Ongeldige reguliere expressie voor het markeren "%(regex)s":%(error)s

en: The backed up content of this page is deprecated and will rank lower in search results!
nl: De reservekopie van de inhoud van deze pagina is achterhaald en zal lager gerangschikt worden in zoekresultaten!

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
nl: Versie %(rev)d sinds %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
nl: Omgeleid vanaf pagina "%(page)s"

en: This page redirects to page "%(page)s"
nl: Deze pagina verwijst naar "%(page)s"

en: Create New Page
nl: Nieuwe pagina aanmaken

en: You are not allowed to view this page.
nl: U hebt geen toestemming deze pagina te bekijken.

en: No recipients, nothing to do
nl: Geen ontvangers, niets om uit te voeren

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
nl: Verbinding met de mailserver '%(server)s' mislukt: %(reason)s

en: Mail not sent
nl: E-mail niet verzonden

en: Mail sent OK
nl: E-mail correct verzonden

en: Date
nl: Datum

en: From
nl: Van

en: To
nl: Naar

en: Content
nl: Inhoud

en: Attachments
nl: Bijlages

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
nl: Sorry, kan de pagina niet opslaan omdat "%(content)s" in deze wiki niet is toegestaan.

en: Could not contact botbouncer.com.
nl: Kon geen contact maken met botbouncer.com.

en: Please log in first.
nl: Eerst inloggen alstublieft.

en: Failed to connect to database.
nl: Fout bij het verbinden met de database.

en: Missing password. Please enter user name and password.
nl: Geen wachtwoord. Geef een gebruikersnaam en wachtwoord op.

en: LDAP server %(server)s failed.
nl: LDAP-server %(server)s storing.

en: Please choose an account name now.
    If you choose an existing account name you will be asked for the
    password and be able to associate the account with your OpenID.
nl: Kies nu een gebruikersnaam.
    Als u een bestaande gebruikersnaam kies zal u gevraagd worden naar
    het wachtwoord en zal u het account kunnen koppelen met uw OpenID.

en: Name
nl: Naam

en: Choose this name
nl: Kies deze naam

en: This is not a valid username, choose a different one.
nl: Dit is geen geldige gebruikersnaam, kies een andere.

en: The username you have chosen is already
    taken. If it is your username, enter your password below to associate
    the username with your OpenID. Otherwise, please choose a different
    username and leave the password field blank.
nl: De gebruikersnaam die u heeft gekozen is al
    in gebruik. Als dit uw gebruikersnaam is, voer hieronder uw wachtwoord in om
    uw gebruikersnaam met uw OpenID te koppelen. Indien dit niet het geval is, kies een andere
    gebruikersnaam en laat het wachtwoord veld leeg.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Associate this name
nl: Koppel deze naam

en: OpenID error: %s.
nl: OpenID-fout: %s.

en: OpenID verification canceled.
nl: OpenID-verificatie geannuleerd.

en: Verification canceled.
nl: Verificatie geannuleerd.

en: OpenID success. id: %s
nl: OpenID succesvol. id: %s

en: OpenID failure
nl: OpenID-storing

en: OpenID failure.
nl: OpenID-storing.

en: No OpenID found in session.
nl: Geen OpenID gevonden in deze sessie.

en: Your account is now associated to your OpenID.
nl: Uw account is nu gekoppeld met uw OpenID.

en: The password you entered is not valid.
nl: Het wachtwoord dat u opgaf is ongeldig.

en: OpenID error: unknown continuation stage
nl: OpenID-fout: onbekende configuratiefase

en: OpenID verification requires that you click this button:
nl: OpenID-verificatie vereist dat u op deze knop drukt:

en: Anonymous sessions need to be enabled for OpenID login.
nl: Anonieme sessies moeten geactiveerd zijn voor OpenID login.

en: Failed to resolve OpenID.
nl: Opzoeken OpenID mislukt.

en: OpenID discovery failure, not a valid OpenID.
nl: Probleem met het herkennen van OpenID, geen geldige OpenID.

en: No OpenID.
nl: Geen OpenID.

en: If you do not have an account yet, you can still log in with your OpenID and create one during login.
nl: Indien u nog geen account hebt kan u nog steeds inloggen met uw OpenID en een account aanmaken tijdens het inloggen.

en: If you do not have an account, <a href="%(userprefslink)s">you can create one now</a>.
nl: Als u geen account hebt, <a href="%(userprefslink)s">kan u er nu een aanmaken</a>.

en: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Forgot your password?</a>
nl: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Uw wachtwoord vergeten?</a>

en: HelpOnParsers
nl: HelpOverParsers

en: Syntax highlighting not supported for '%(syntax)s', see %(highlight_help_page)s.
nl: Syntaxismarkering niet ondersteund voor '%(syntax)s', zie %(highlight_help_page)s.

en:  Emphasis:: <<Verbatim(//)>>''italics''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''bold'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''mixed ''<<Verbatim(**)>>'''''bold'''<<Verbatim(**)>> and italics''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontal Rule:: <<Verbatim(----)>>
     Force Linebreak:: <<Verbatim(\\)>>
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: * bullets; ** sub-bullets; # numbered items; ## numbered sub items.
     Links:: <<Verbatim([[target]])>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: |= header text | cell text | more cell text |;
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnCreoleSyntax.
nl:  Nadruk:: <<Verbatim(//)>>''cursief''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''vet'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''vet cursief'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''gemengd ''<<Verbatim(**)>>'''''vet'''<<Verbatim(**)>> en cursief''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontale lijn:: <<Verbatim(----)>>
     Geforceerd regeleinde:: <<Verbatim(\\)>>
     Koppen:: = Titel 1 =; == Titel 2 ==; === Titel 3 ===; ==== Titel 4 ====; ===== Titel 5 =====.
     Lijsten:: * tekens; ** subtekens; # genummerde items; ## genummerde subitems.
    Verwijzingen:: <<Verbatim([[doel]])>>; <<Verbatim([[doel|tekst]])>>.
     Tabellen:: |= hoofdingtekst | celtekst| meer celtekst |;
    
    (!) Kijk voor meer informatie naar HelpOverBewerken of HelpOverCreoleSyntaxis.

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
nl: XSLT optie uitgeschakeld, bekijk de HelpOverConfiguratie pagina.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
nl: XSLT verwerking is niet beschikbaar, installeer de 4suite 1.x.

en: %(errortype)s processing error
nl: Verwerkingsfout %(errortype)s

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
nl: Renderen van een reStructured tekst is onmogelijk, installeer Docutils.

en: {{{
    Emphasis: *italic* **bold** ``monospace``
    
    Headings: Heading 1  Heading 2  Heading 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    Horizontal rule: ----
    
    Links: TrailingUnderscore_ `multi word with backticks`_ external_
    
    .. _external: http://external-site.example.org/foo/
    
    Lists: * bullets; 1., a. numbered items.
    }}}
    (!) For more help, see the
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText Quick Reference]].
nl: {{{
    Nadruk: *cursief* **vet** ``vaste letterbreedte``
    
    Koppen: Kop 1  Kop 2  Kop 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    Horizontale lijn: ----
    
    Verwijzingen: LiggendeStreepEinde_ `meerdere woorden binnen schuine aanhalingstekens`_ extern_
    
    .. _extern: http://externe-site.voorbeeld.org/test/
    
    Lijsten: * opsommingstekens; 1., a. genummerde items.
    }}}
    (!) Kijk voor meer informatie naar de 
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|korte handleiding over reStructuredText]].

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
nl: **Maximum aantal toegestane includes overschreden**

en: **You are not allowed to read the page: %s**
nl: **U hebt geen toestemming om deze pagina te lezen: %s**

en: **Could not find the referenced page: %s**
nl: **Kan pagina waarnaar gerefereerd wordt niet vinden: %s**

en:  Emphasis:: <<Verbatim('')>>''italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''bold'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''mixed ''<<Verbatim(''')>>'''''bold'''<<Verbatim(''')>> and italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontal rule.
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: space and one of: * bullets; 1., a., A., i., I. numbered items; 1.#n start numbering at n; space alone indents.
     Links:: <<Verbatim(JoinCapitalizedWords)>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: || cell text |||| cell text spanning 2 columns ||;    no trailing white space allowed after tables or titles.
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnMoinWikiSyntax.
nl:  Nadruk:: <<Verbatim('')>>''cursief''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''vet'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''vet cursief'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''gemengd ''<<Verbatim(''')>>'''''vet'''<<Verbatim(''')>> en cursief''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontale lijn.
     Koppen:: = Titel 1 =; == Titel 2 ==; === Titel 3 ===; ==== Titel 4 ====; ===== Titel 5 =====.
     Lijsten:: een spatie gevolgd door één van: * opsommingstekens; 1., a., A., i., I. genummerde items; 1.#n begin te nummeren vanaf n; enkel inspringing met spaties.
    Verwijzingen:: <<Verbatim(WoordenMetHoofdlettersSamenvoegen)>>; <<Verbatim([[doel|tekst]])>>.
     Tabellen:: || celtekst |||| celtekst over twee kolommen ||;   er zijn geen spaties op dezelfde regel toegestaan na tabellen of titels.
    
    (!) Kijk voor meer informatie naar HelpOverBewerken of SyntaxisNaslagwerk.

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
nl: Er werd "%(wanted)s" na "%(key)s" verwacht, er kwam "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
nl: Er werd een geheel getal "%(key)s" voor "%(token)s" verwacht

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
nl: Er werd een geheel getal "%(arg)s" na "%(key)s" verwacht

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
nl: Er werd een kleurwaarde "%(arg)s" na "%(key)s" verwacht

en: Password is too short.
nl: Wachtwoord is te kort.

en: Password has not enough different characters.
nl: Wachtwoord heeft niet genoeg verschillende karakters.

en: Password is too easy (password contains name or name contains password).
nl: Wachtwoord is te eenvoudig (wachtwoord bevat naam of omgekeerd).

en: Password is too easy (keyboard sequence).
nl: Wachtwoord is te eenvoudig (opeenvolging van toetsen).

en: Diffs
nl: Verschillen

en: Edit
nl: Bewerken

en: UnSubscribe
nl: Uitschrijven

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Raw
nl: Brontekst

en: Print
nl: Afdrukken

en: View
nl: Bekijken

en: Up
nl: Omhoog

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
nl: Mijn e-mailadres (niet mijn wiki thuispagina) in de auteur info pagina publiceren

en: Open editor on double click
nl: Tekstbewerker openen bij dubbelklik

en: After login, jump to last visited page
nl: Na login, ga meteen naar de laatst bezochte pagina

en: Show comment sections
nl: Laat commentaar secties zien

en: Show question mark for non-existing pagelinks
nl: Vraagteken tonen voor verwijzingen naar niet-bestaande pagina's

en: Show page trail
nl: Paginaspoor tonen

en: Show icon toolbar
nl: Pictogrammenwerkbalk tonen

en: Show top/bottom links in headings
nl: Verwijzingen naar begin/einde in koppen tonen

en: Show fancy diffs
nl: Mooie verschillen tonen

en: Add spaces to displayed wiki names
nl: Spaties toevoegen aan getoonde wikinamen

en: Remember login information
nl: Aanmeldinformatie onthouden

en: Disable this account forever
nl: Dit account permanent uitschakelen

en: (Use FirstnameLastname)
nl: (Gebruik VoornaamAchternaam)

en: Alias-Name
nl: Alias-naam

en: Email
nl: E-mail

en: User CSS URL
nl: URL van CSS van de gebruiker

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
nl: (Leeglaten om geen CSS van gebruiker toe te laten)

en: Editor size
nl: Grootte van de tekstbewerker

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
nl: [%(sitename)s] %(trivial)sBijwerking van "%(pagename)s" door %(username)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page or wiki category on "%(sitename)s" for change notification.
    
    The "%(pagename)s" page has been changed by %(editor)s:
nl: Beste wikigebruiker,
    
    U bent geabonneerd op een wikipagina of wikicategorie op "%(sitename)s" voor updatemeldingen.
    
    De pagina "%(pagename)s" is door %(editor)s gewijzigd:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been deleted by %(editor)s:
nl: Beste wikigebruiker,
    
    U bent geabonneerd op een wikipagina "%(sitename)s" voor updatemeldingen.
    
    De pagina "%(pagename)s" is door %(editor)s verwijderd:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been renamed from "%(oldname)s" by %(editor)s:
nl: Beste wikigebruiker,
    
    U bent geabonneerd op een wikipagina "%(sitename)s" voor updatemeldingen.
    
    De pagina "%(oldname)s" is door %(editor)s hernoemd naar "%(pagename)s":

en: [%(sitename)s] New attachment added to page %(pagename)s
nl: [%(sitename)s] Nieuwe bijlage toegevoegd aan pagina %(pagename)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been added to that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
nl: Beste wikigebruiker,
    
    U bent geabonneerd op een wikipagina "%(page_name)s" voor updatemeldingen. Er werd op die pagina een bijlage toegevoegd door %(editor)s. De volgende gedetailleerde informatie is beschikbaar:
    
    Naam van de bijlage: %(attach_name)s
    Grootte: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] Removed attachment from page %(pagename)s
nl: [%(sitename)s] Bijlage verwijderd van pagina %(pagename)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been removed from that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
nl: Beste wikigebruiker,
    
    U bent geabonneerd op een wikipagina "%(page_name)s" voor updatemeldingen. Er werd op die pagina een bijlage verwijderd door %(editor)s. De volgende gedetailleerde informatie is beschikbaar:
    
    Naam van de bijlage: %(attach_name)s
    Grootte: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] New user account created
nl: [%(sitename)s] Nieuw gebruikersaccount aangemaakt

en: Dear Superuser, a new user has just been created on "%(sitename)s". Details follow:
    
        User name: %(username)s
        Email address: %(useremail)s
nl: Beste beheerder, er is zojuist een nieuwe gebruiker aangemaakt op "%(sitename)s". Details:
    
        Gebruikersnaam: %(username)s
        E-mailadres: %(useremail)s

en: anonymous
nl: anoniem

en: Line
nl: Regel

en: No differences found!
nl: Geen verschillen gevonden!

en: Deletions are marked like this.
nl: Verwijderingen worden op deze manier gemarkeerd.

en: Additions are marked like this.
nl: Toevoegingen worden op deze manier gemarkeerd.

en: DeleteCache
nl: BufferLegen

en: (cached %s)
nl: (%s gebufferd)

en: Or try one of these actions:
nl: Of probeer één van deze acties:

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Home
nl: Start

en: [DELETED]
nl: [GEWIST]

en: [UPDATED]
nl: [HERZIEN]

en: [RENAMED]
nl: [HERNOEMD]

en: [NEW]
nl: [NIEUW]

en: [DIFF]
nl: [VERSCHIL]

en: [BOTTOM]
nl: [ONDER]

en: [TOP]
nl: [BOVEN]

en: Click to do a full-text search for this title
nl: Klik hier om in de hele tekst te zoeken naar deze titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Inloggen

en: Clear message
nl: Bericht wissen

en: last edited %(time)s by %(editor)s
nl: laatst bewerkt op %(time)s door %(editor)s

en: last modified %(time)s
nl: laatst gewijzigd %(time)s

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Text
nl: Tekst

en: Titles
nl: Titels

en: Search
nl: Zoeken

en: More Actions:
nl: Meer acties:

en: Raw Text
nl: Brontekst

en: Print View
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Delete Cache
nl: Buffer legen

en: Rename Page
nl: Pagina hernoemen

en: Copy Page
nl: Pagina kopiëren

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: Like Pages
nl: Gelijke pagina's

en: Local Site Map
nl: Lokaal site overzicht

en: My Pages
nl: Mijn pagina's

en: Subscribe User
nl: Abonneer een gebruiker

en: Remove Spam
nl: Spam verwijderen

en: Revert to this revision
nl: Terugzetten naar deze versie

en: Package Pages
nl: Pakket pagina's

en: Render as Docbook
nl: Als een docbook renderen

en: Sync Pages
nl: Pagina synchroniseren

en: Do
nl: Uitvoeren

en: Comments
nl: Commentaar

en: Edit (Text)
nl: Bewerk (Tekst)

en: Edit (GUI)
nl: Bewerk (GUI)

en: Immutable Page
nl: Vastliggende pagina

en: Remove Link
nl: Link verwijderen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Show %s days.
nl: Laat %s dagen zien.

en: Wiki Markup
nl: Wiki-opmaak

en: Page
nl: Pagina

en: User
nl: Gebruiker

en: [ATTACH]
nl: [BIJVOEGEN]

en: Options --pages and --search are mutually exclusive!
nl: De opties --pages en --search sluiten elkaar uit!

en: You must specify an output file!
nl: U moet een uitvoerbestand opgeven!

en: No pages specified using --pages or --search, assuming full package.
nl: Er werden geen pagina's gespecificeerd met --pages of --search, er wordt uitgegaan van het volledige pakket.

en: All attachments included into the package.
nl: Alle bijlagen werden in het pakket opgenomen.

en: Output file already exists! Cowardly refusing to continue!
nl: Uitvoerbestand bestaat reeds! Ik weiger angstig om verder te gaan!

en: Attachment link
nl: Verwijzing naar bijlage

en: Page link
nl: Verwijzing naar pagina

en: Changed page
nl: Pagina gewijzigd

en: Page changed
nl: Pagina gewijzigd

en: Page has been modified
nl: Pagina is gewijzigd

en: Page has been modified in a trivial fashion
nl: Pagina is licht gewijzigd

en: Page has been renamed
nl: Een pagina is hernoemd

en: Page has been deleted
nl: Een pagina is verwijderd

en: Page has been copied
nl: Een pagina is gekopieerd.

en: A new attachment has been added
nl: Er is een nieuwe bijlage toegevoegd

en: An attachment has been removed
nl: Er is een bijlage verwijderd

en: A page has been reverted to a previous state
nl: Een pagina is teruggezet naar een vorige staat

en: A user has subscribed to a page
nl: Een gebruikers heeft zich geabonneerd op een pagina

en: A new account has been created
nl: Er werd een nieuw account aangemaakt

en: Trivial
nl: Triviaal

en: New page:
nl: Nieuwe pagina:

en: No differences found!
nl: Geen verschillen gevonden!

en: Attachment link: %(attach)s
    Page link: %(page)s
nl: Verwijzing naar bijlage: %(attach)s
    Verwijzing naar pagina: %(page)s

en: [all]
nl: [allemaal]

en: [not empty]
nl: [niet leeg]

en: [empty]
nl: [leeg]

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
nl: Resultaten %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s van %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s resultaten van ongeveer %(pages)d pagina's.

en: seconds
nl: seconden

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: rev
nl: revisie

en: current
nl: huidige

en: last modified: %s
nl: laatst gewijzigd: %s

en: match
nl: overeenkomst

en: matches
nl: overeenkomsten

en: about
nl: over

en: This page is already deleted or was never created!
nl: Deze pagina is al verwijderd of heeft nooit bestaan!

en: Invalid filename "%s"!
nl: Ongeldig bestandsnaam "%s"!

en: Include all attachments?
nl: Inclusief alle bijlagen?

en: Package pages
nl: Pakket pagina's

en: Package name
nl: Pakketnaam

en: List of page names - separated by a comma
nl: Lijst van de pagina namen - gescheiden door een komma

en: No pages like "%s"!
nl: Geen pagina's lijken op "%s"!

en: Rolled back changes to the page %s.
nl: De veranderingen zijn naar de pagina %s teruggezet.

en: Exception while calling rollback function:
nl: Uitzondering tijdens het gebruiken van de terugdraai functie:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
nl: Typ hieronder het wachtwoord van uw externe wiki-account in. <<BR>> /!\ U zou beide wiki's moeten vertrouwen omdat uw wachtwoord door beide beheerders gelezen kan worden.

en: Operation was canceled.
nl: Bewerking werd geannuleerd.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
nl: Gebruik de interactieve gebruikersinterface om de actie %(actionname)s te gebruiken!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
nl: De enige ondersteunde richtingen zijn BEIDE en ONDER.

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
nl: Stel een interwikiname naam in in je wiki-instellingen pagina (zie HelpOverConfiguratie) om deze actie te kunnen gebruiken.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
nl: Onjuiste parameters. Geef tenminste de ''remoteWiki'' parameter op. Bekijk de HelpOverSynchronisatie pagina voor hulp.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
nl: De ''remoteWiki'' is onbekend.

en: A severe error occurred:
nl: Er is een ernstige fout opgetreden:

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
nl: De synchronisatie is klaar. Kijk hieronder om de statusberichten te bekijken.

en: Synchronisation started -
nl: Synchronisatie gestart -

en: Got a list of %s local and %s remote pages. This results in %s pages to process.
nl: Er is een lijst van %s lokale en %s externe pagina's. Dit resulteert in %s pagina's om te verwerken.

en: After filtering: %s pages
nl: Na het filteren: %s pagina's

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
nl: Pagina %s overgeslagen omdat er geen schrijfrechten zijn voor deze lokale pagina.

en: Deleted page %s locally.
nl: Pagina %s lokaal verwijderd.

en: Error while deleting page %s locally:
nl: Fout tijdens het lokale verwijderen van de pagina %s:

en: Deleted page %s remotely.
nl: Pagina %s extern verwijderd.

en: Error while deleting page %s remotely:
nl: Fout tijdens het externe verwijderen van de pagina %s:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
nl: Het object %s kon niet automatisch samengevoegd worden maar was in beide wiki's gewijzigd. Verwijder het in één van de beide wiki's en probeer opnieuw.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
nl: Het object %s heeft verschillende mimetypes in beide wiki's en kon niet samengevoegd worden. Verwijder het in één van beide wiki's of maak de mimetypes gelijk en probeer het opnieuw.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
nl: Het object %s was lokaal hernoemd. Dit is nog niet ondersteund. Daarom is de volledige synchronisatiegeschiedenis is voor deze pagina verloren gegaan.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
nl: Pagina %s met de externe pagina %s synchroniseren...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
nl: De pagina %s was extern verwijderd maar lokaal gewijzigd.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
nl: De pagina %s kon niet gesynchroniseerd worden. De externe pagina was hernoemd. Dit is nog niet ondersteund. U zou een van de pagina's moeten verwijderen om te synchroniseren.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
nl: Pagina %s overgeslagen omdat er lokaal of extern een onopgelost conflict is.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
nl: Dit is de eerste synchronisatie tussen de lokale en de externe wiki voor de pagina %s.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
nl: De pagina %s kon niet samengevoegd worden omdat u geen toestemming heeft om de pagina in de externe wiki te bewerken.

en: Page %s successfully merged.
nl: Pagina %s succesvol samengevoegd.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
nl: Pagina %s bevat conflicten die aan de externe kant ontstaan zijn.

en: Page %s merged with conflicts.
nl: Pagina %s samengevoegd met conflicten.

en: Attachment location
nl: Locatie van bijlage

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Attachment name
nl: Bijlagenaam

en: Refresh attachment list
nl: Lijst met bijlagen vernieuwen

en: List of attachments
nl: Lijst met bijlagen

en: Available attachments for page
nl: Beschikbare bijlagen voor deze pagina

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
nl: Zoeken op "%s" gaf precies één resultaat, u wordt er nu naar doorgestuurd.

en: Pages like "%s"
nl: Pagina's zoals "%s"

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
nl: %(matchcount)d %(matches)s voor "%(title)s"

en: You must login to remove a quicklink.
nl: U moet inloggen om een snelkoppeling te verwijderen.

en: Your quicklink to this page has been removed.
nl: Uw snelkoppeling naar deze pagina is verwijderd.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
nl: Uw snelkoppeling naar deze pagina kon niet verwijderd worden.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
nl: U moet een snelkoppeling naar deze pagina hebben om ze te verwijderen.

en: Please choose:
nl: Kies:

en: You must login to use this action: %(action)s.
nl: U moet ingelogd zijn om deze actie te gebruiken: %(action)s.

en: Only superuser is allowed to use this action.
nl: Enkel de beheerder mag deze actie gebruiken.

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
nl: U hebt geen toestemming om u te abonneren op een pagina die u niet kan lezen.

en: This wiki is not enabled for mail/Jabber processing.
nl: Deze wiki ondersteunt geen e-mail/Jabber.

en: You must log in to use subscriptions.
nl: U moet ingelogd zijn om abonnementen te gebruiken.

en: Add your email address or Jabber ID in your user settings to use subscriptions.
nl: Voeg uw e-mailadres of Jabber ID  toe aan uw gebruikersinstellingen om abonnementen te gebruiken.

en: You are already subscribed to this page.
nl: U bent al geabonneerd op deze pagina.

en: You have been subscribed to this page.
nl: U bent geabonneerd op deze pagina.

en: You could not get subscribed to this page.
nl: U kon niet op deze pagina geabonneerd worden.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
nl: Versturen van bijlage '%(filename)s'.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
nl: Bijlage '%(filename)s' verwijderd.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
nl: Tekening '%(filename)s' opgeslagen.

en: Revert to revision %(rev)d.
nl: Terugzetten naar versie %(rev)d.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
nl: Hernoemd van '%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
nl: [%d bijlagen]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
nl: Er zijn <a href="%(link)s">%(count)s bijlagen</a> opgeslagen voor deze pagina.

en: Filename of attachment not specified!
nl: Bestandsnaam van bijlage ontbreekt!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
nl: Bijlage '%(filename)s' bestaat niet!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
nl: Om op een pagina naar een bijlage te verwijzen, gebruik '''{{{attachment:bestandsnaam}}}''',
    zoals hieronder getoond in de bestandenlijst.
    Gebruik '''NIET''' de URL van de verwijzing naar {{{[ophalen]}}},
    omdat deze aan veranderingen onderhevig is en gemakkelijk onbruikbaar kan raken.

en: del
nl: verwijderen

en: move
nl: verplaatsen

en: get
nl: ophalen

en: edit
nl: bewerken

en: view
nl: bekijken

en: unzip
nl: uitpakken

en: install
nl: installeren

en: Do it.
nl: Doe het.

en: No attachments stored for %(pagename)s
nl: Geen bijlagen opgeslagen voor %(pagename)s

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
nl: U hebt geen toestemming bijlagen van deze pagina te verwijderen.

en: You are not allowed to move attachments from this page.
nl: U hebt geen toestemming om bijlagen van deze pagina te verplaatsen.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
nl: U hebt geen toestemming om een bijlage aan deze pagina toe te voegen.

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
nl: Bijlage '%(pagename)s/%(filename)s' is verplaatst naar '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.

en: New Attachment
nl: Nieuwe bijlage

en: File to upload
nl: Bestand om op te sturen

en: Rename to
nl: Hernoemen naar

en: Overwrite existing attachment of same name
nl: Overschrijf bestaande bijlagen met dezelfde naam

en: Upload
nl: Opsturen

en: Attached Files
nl: Bijlagen

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
nl: Niet ondersteunde AttachFile subactie: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
nl: Bijlagen voor "%(pagename)s"

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
nl: TextCha: Verkeerd antwoord! Ga terug en probeer opnieuw...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
nl: Geen bestandsinhoud. Verwijder de non-ASCII tekens uit het bestand en probeer opnieuw.

en: You are not allowed to overwrite a file attachment of this page.
nl: U hebt geen toestemming om een bijlage van deze pagina te overschrijven.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
nl: Bijlage '%(target)s' opgeslagen (externe naam '%(filename)s', %(bytes)d bytes).

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
nl: Bijlage '%(target)s' bestaat al (externe naam '%(filename)s').

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
nl: Bijlage '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' bestaat al.

en: Nothing changed
nl: Niets veranderd

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
nl: Pagina '%(new_pagename)s' bestaat niet of u hebt niet genoeg rechten.

en: Move aborted!
nl: Verplaatsing geannuleerd!

en: Move aborted because new page name is empty.
nl: Verplaatsen geannuleerd omdat de nieuwe paginanaam leeg is.

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
nl: Gebruik een juiste bestandsnaam voor de bijlage '%(filename)s'.

en: Move aborted because new attachment name is empty.
nl: Verplaatsen geannuleerd omdat de nieuwe bijlagenaam leeg is.

en: Move
nl: Verplaatsen

en: New page name
nl: Nieuwe paginanaam

en: New attachment name
nl: Nieuwe bijlagenaam

en: You are not allowed to get attachments from this page.
nl: U hebt geen toestemming om bijlagen van deze pagina op te vragen.

en: You are not allowed to install files.
nl: U hebt geen toestemming om bestanden te installeren.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
nl: Bijlage '%(filename)s' geïnstalleerd.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
nl: U hebt geen toestemming om bijlagen van deze pagina uit te pakken.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
nl: Het bestand %(filename)s is geen .zip bestand.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because some files in the zip are either not in the same directory or exceeded the single file size limit (%(maxsize_file)d kB).
nl: Bijlage '%(filename)s' werd niet uitgepakt omdat sommige bestanden in de .zip zich ofwel niet in dezelfde map bevinden, ofwel omdat ze de maximale bestandsgrootte (%(maxsize_file)d kB) overschrijden.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment storage size limit (%(size)d kB).
nl: Bijlage '%(filename)s' werd niet uitgepakt omdat de maximale opslagcapaciteit (%(size)d kB) voor deze pagina overschreden zou worden.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment count limit (%(count)d).
nl: Bijlage '%(filename)s' werd niet uitgepakt omdat de maximale hoeveelheid bijlagen (%(count)d) voor deze pagina overschreden zou worden.

en: Attachment '%(filename)s' partially unzipped (did not overwrite: %(filelist)s).
nl: Bijlage '%(filename)s' gedeeltelijk uitgepakt (niet overschreven: %(filelist)s).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
nl: Bijlage '%(filename)s' uitgepakt.

en: Attachment '%(filename)s'
nl: Bijlage '%(filename)s'

en: Download
nl: Downloaden

en: Package script:
nl: Pakket script:

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Size
nl: Grootte

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
nl: Onbekend bestandstype, deze bijlage kan niet in de tekst worden getoond.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
nl: U hebt geen toestemming om bijlagen van deze pagina te bekijken.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
nl: bijlage:%(filename)s van %(pagename)s

en: General Information
nl: Algemene informatie

en: Page size: %d
nl: Paginagrootte: %d

en: SHA digest of this page's content is:
nl: SHA-waarde van de inhoud van deze pagina is:

en: The following users subscribed to this page:
nl: De volgende gebruikers zijn op deze pagina geabonneerd:

en: This page links to the following pages:
nl: Deze pagina verwijst naar de volgende pagina's:

en: Showing page edit history entries from '''%(start_offset)d''' to '''%(end_offset)d''' out of '''%(total_count)d''' entries total.
nl: Nu getoond: revisiegeschiedenis voor deze pagina van '''%(start_offset)d''' tot '''%(end_offset)d''' uit een totaal van '''%(total_count)d''' bewerkingen.

en: Newer
nl: Nieuwer

en: Older
nl: Ouder

en: %s items per page
nl: %s items per pagina

en: Diff
nl: Verschil

en: Editor
nl: Auteur

en: Comment
nl: Commentaar

en: Action
nl: Actie

en: to previous
nl: naar vorige

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Revision History
nl: Versiegeschiedenis

en: No log entries found.
nl: Geen logboekaantekeningen gevonden.

en: Info for "%s"
nl: Informatie voor "%s"

en: Show "%(title)s"
nl: Toon "%(title)s"

en: General Page Infos
nl: Algemene pagina-informatie

en: Page hits and edits
nl: Aantal raadplegingen en bewerkingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all /subpages too?
nl: Verwijder ook alle /subpagina's?

en: Optional reason for the deletion
nl: Eventueel de reden voor deze verwijdering

en: Really delete this page?
nl: Bent u zeker dat u deze pagina wil verwijderen?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
nl: Maak eerst een thuispagina voor u extra pagina's aanmaakt alstublieft.

en: You can add some additional sub pages to your already existing homepage here.
    
    You can choose how open to other readers or writers those pages shall be,
    access is controlled by group membership of the corresponding group page.
    
    Just enter the sub page's name and click on the button to create a new page.
    
    Before creating access protected pages, make sure the corresponding group page
    exists and has the appropriate members in it. Use HomepageGroupsTemplate for creating
    the group pages.
    
    ||'''Add a new personal page:'''||'''Related access control list group:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||%(username)s only||
nl: U kunt hier enkele bijkomende subpagina's aan uw reeds bestaande thuispagina toevoegen.
    
    U kunt kiezen hoe open deze pagina's zullen zijn voor andere lezers en schrijvers,
    de toegang wordt bepaald door lidmaatschap van de groep overeenstemmende met de groepspagina.
    
    Voer een naam in voor de subpagina en druk op de knop om een nieuwe pagina aan te maken.
    
    Zorg ervoor dat de overeenstemmende groepspagina bestaat en de juiste leden bevat
    vooraleer toegangsgecontroleerde pagina's aan te maken. Gebruikt HomepageGroupsTemplate om de
    groepspagina's aan te maken.
    
    ||'''Een nieuwe persoonlijke pagina toevoegen:'''||'''Gerelateerde toegangscontrolegroep:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,lezen-schrijven pagina,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,alleen-lezen pagina,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private pagina,%(username)s)>>||Enkel %(username)s||

en: MyPages management
nl: MijnPagina's beheer

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
nl: (inclusief %(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
nl: De volgende %(badwords)d woorden konden niet gevonden worden in het woordenboek van %(totalwords)d woorden%(localwords)s en zijn hieronder gemarkeerd:

en: Add checked words to dictionary
nl: Gecontroleerde woorden toevoegen aan het woordenboek

en: No spelling errors found!
nl: Geen spelfouten gevonden!

en: You can't save spelling words.
nl: U kunt geen spellingwoorden opslaan.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
nl: U kunt de spelling van een pagina die u niet kan lezen niet controleren.

en: You are not allowed to use this action.
nl: U hebt geen toestemming om deze actie te gebruiken.

en: If this account exists an email was sent.
nl: Als deze account bestaat werd er een e-mail verstuurd.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
nl: Deze wiki is niet ingesteld op het afhandelen van e-mail.
    Neem contact op met de eigenaar van de wiki, die e-mailondersteuning kan aanzetten.

en: Please provide a valid email address or a username!
nl: Geef een geldig e-mailadres of gebruikersnaam op!

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Mail me my account data
nl: Stuur me mijn accountgegevens per e-mail

en: Recovery token
nl: Herstelcode

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New password (repeat)
nl: Nieuw wachtwoord (herhalen)

en: Reset my password
nl: Mijn wachtwoord opnieuw instellen

en: Passwords don't match!
nl: De wachtwoorden komen niet overeen!

en: Password not acceptable: %s
nl: Het wachtwoord is niet aanvaardbaar: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
nl: Uw wachtwoord werd gewijzigd, u kan nu inloggen.

en: Your token is invalid!
nl: Uw herstelcode is ongeldig!

en: Password reset
nl: Wachtwoord herstellen

en: 
    == Password reset ==
    Enter a new password below.
nl: 
    == Wachtwoord herstellen ==
    Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: Lost password
nl: Wachtwoord vergeten

en: 
    == Recovering a lost password ==
    If you have forgotten your password, provide your email address or
    username and click on '''Mail me my account data'''.
    You will receive an email containing a recovery token that can be
    used to change your password. The email will also contain further
    instructions.
nl: 
    == Een vergeten wachtwoord herstellen ==
    Indien u uw wachtwoord vergeten bent, geef dan uw e-mailadres of
    gebruikersnaam op en klik op '''Stuur me mijn accountgegevens per e-mail'''.
    U zal een e-mail ontvangen met daarin een herstelcode die u kan
    gebruiken om uw wachtwoord te herstellen. De e-mail bevat ook verdere
    aanwijzingen.

en: 
    === Password reset ===
    If you already have received the email with the recovery token, enter your
    username, the recovery token and a new password (twice) below.
nl: 
    === Wachtwoordherstel ===
    Als u de e-mail met de herstelcode reeds ontving, voer dan hieronder uw
    gebruikersnaam, de herstelcode en een nieuw wachtwoord (tweemaal) in.

en: You need to manually go to your OpenID provider wiki
    and log in before you can use your OpenID. MoinMoin will
    never allow you to enter your password here.
    
    Once you have logged in, simply reload this page.
nl: U dient zelf naar de wiki van uw OpenID aanbieder te gaan
    en in te loggen vooraleer u uw OpenID kan gebruiken. MoinMoin zal
    nooit toelaten om uw wachtwoord hier in te geven.
    
    Herlaad deze pagina eens u ingelogd bent.

en: OpenID Trust verification
nl: OpenID vertrouwensverificatie

en: The site %s has asked for your identity.
nl: De website %s heeft naar uw identiteit gevraagd.

en: 
    If you approve, the site represented by the trust root below will be
    told that you control the identity URL %s. (If you are using a delegated
    identity, the site will take care of reversing the
    delegation on its own.)
nl: 
    Als u goedkeurt zal aan de website vertegenwoordigd door onderstaande
    vertrouwenscode gemeld worden dat u de identiteit-URL %s controleert.
    (Als u een afgevaardigde identiteit gebruik zal de site zelf deze afvaardiging
    omkeren.)

en: Trust root
nl: Vertrouwensbasis

en: Identity URL
nl: Identiteits-URL

en: Remember decision
nl: Beslissing onthouden

en: Remember this trust decision and don't ask again
nl: Onthoud deze vertrouwensbeslissing en vraag niet opnieuw

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Don't approve
nl: Niet goedkeuren

en: OpenID not served
nl: OpenID niet aangeboden

en: 
    Unfortunately you have not created your homepage yet. Therefore,
    we cannot serve an OpenID for you. Please create your homepage first
    and then reload this page or click the button below to cancel this
    verification.
nl: 
    Helaas heeft u uw thuispagina nog niet aangemaakt. Om die reden
    kunnen we geen OpenID aanbieden voor u. Maak alstublieft eerst uw
    thuispagina aan en herlaad vervolgens deze pagina of klik op de knop
    hieronder om deze verificatie af te breken.

en: Subscribe users to the page %s
nl: Abonneer gebruikers op de pagina %s

en: Enter user names (comma separated):
nl: Voer gebruikersnamen in (door een komma gescheiden):

en: Subscribed for %s:
nl: Geabonneerd op %s:

en: Not a user:
nl: Geen gebruiker:

en: You are not allowed to perform this action.
nl: U hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: Print slide show
nl: Diavoorstelling afdrukken

en: Edit slide show
nl: Diavoorstelling bewerken

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit slide show
nl: Diavoorstelling afsluiten

en: Show first slide (up arrow)
nl: Toon de eerste dia (pijl omhoog)

en: Show last slide (down arrow)
nl: Toon de laatste dia (pijl omlaag)

en: Show previous slide (left arrow)
nl: Toon de vorige dia (pijl naar links)

en: Show next slide (right arrow)
nl: Toon de volgende dia (pijl naar rechts)

en: Charts are not available!
nl: Diagrammen zijn niet beschikbaar!

en: You need to provide a chart type!
nl: U dient een grafiektype op te geven!

en: Bad chart type "%s"!
nl: Ongeldig grafiektype "%s"!

en: Load
nl: Laad

en: Pagename not specified!
nl: Paginanaam ontbreekt!

en: Upload page content
nl: Pagina-inhoud opsturen

en: You can upload content for the page named below. If you change the page name, you can also upload content for another page. If the page name is empty, we derive the page name from the file name.
nl: U kan inhoud voor de pagina hieronder opsturen. Als u de paginanaam aanpast kan u ook inhoud voor een andere pagina opsturen. Als de paginanaam leeg is leiden we deze af van de bestandsnaam.

en: File to load page content from
nl: Bestand met pagina-inhoud

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
nl: (!) Enkel pagina's gewijzigd sinds '''%s''' worden weergegeven!

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
nl: /!\ De wijzigingsdatum die u heeft ingegeven werd niet herkend en is daarom niet weerhouden voor de zoekresultaten!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
nl: Gebruik een specifiekere zoekterm dan {{{"%s"}}}!

en: Title Search: "%s"
nl: In titels zoeken op: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
nl: Geavanceerd zoeken: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
nl: Volledige tekst doorzoeken: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
nl: Uw zoekopdracht {{{"%s"}}} is ongeldig. Bekijk de HelpOverZoeken voor meer informatie.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
nl: Uw zoekopdracht {{{"%s"}}} heeft geen resultaten opgeleverd. Verander een paar termen en bekijk HelpOverZoeken voor meer resultaten.%s

en: (!) Consider performing a
nl: (!) Overweeg het uitvoeren van een

en: full-text search with your search terms
nl: Volledige tekst doorzoeken met uw zoektermen

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
nl: (!) U bent een titel-zoekopdracht aan het uitvoeren die misschien niet alle verwante resultaten van uw zoekopdracht in deze wiki bevat. <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
nl: Klik hier om in de hele tekst te zoeken met deze zoektermen!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
nl: Kan geen nieuwe pagina aanmaken zonder een paginanaam. Geef een paginanaam op.

en: Your subscription to this page has been removed.
nl: Uw abonnement op deze pagina is opgezegd.

en: Can't remove regular expression subscription!
nl: Kan geen reguliere expressie-abonnement verwijderen!

en: Edit the subscription regular expressions in your settings.
nl: Bewerk de reguliere expressie abonnementen in uw instellingen.

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
nl: U moet geabonneerd zijn om uit te schrijven.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
nl: Nieuwe tekening maken "%(filename)s" (opent in een nieuw venster)

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
nl: Tekening bewerken "%(filename)s" (opent in een nieuw venster)

en: Clickable drawing: %(filename)s
nl: Klikbare tekening: %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
nl: U hebt geen toestemming een afbeelding op deze pagina te bewaren.

en: Empty target name given.
nl: Lege naam voor het doel opgegeven.

en: Edit drawing
nl: Tekening bewerken

en: Execute action %(actionname)s?
nl: Actie %(actionname)s uitvoeren?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
nl: Actie %(actionname)s is op deze wiki uitgesloten!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
nl: U hebt geen toestemming om de actie %(actionname)s op deze pagina uit te voeren!

en: You are not allowed to create the supplementation page.
nl: U hebt geen toestemming om de aanvullende pagina aan te maken.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Select Author
nl: Auteur selecteren

en: Revert all!
nl: Alles terugzetten!

en: Copy all /subpages too?
nl: Kopieer alle /subpagina's ook?

en: New name
nl: Nieuwe naam

en: Optional reason for the copying
nl: Eventueel de reden voor het kopiëren

en: Really copy this page?
nl: Bent u zeker dat u deze pagina wil kopiëren?

en: You are now logged out.
nl: U bent nu uitgelogd.

en: No page packages found.
nl: Geen paginapakketten gevonden.

en: page package
nl: paginapakket

en: Choose:
nl: Kies:

en: Install language packs for '%s'
nl: Installeer taalpakketten voor '%s'

en: Local Site Map for "%s"
nl: Lokaal site-overzicht voor "%s"

en: No older revisions available!
nl: Geen oudere versies beschikbaar!

en: Diff for "%s"
nl: Verschillen voor "%s"

en: Differences between revisions %d and %d
nl: Verschillen tussen versies %d en %d

en: (spanning %d versions)
nl: (omvat %d versies)

en: Previous change
nl: Vorige wijziging

en: Next change
nl: Volgende wijziging

en: Diff with oldest revision in left pane
nl: Toon verschillen met oudere versie in linkerpaneel

en: No older revision available for diff
nl: Geen oudere versie beschikbaar om mee te vergelijken

en: Diff with older revision in left pane
nl: Toon verschillen met oudere versie in linkerpaneel

en: Diff with newer revision in left pane
nl: Toon verschillen met nieuwere versie in linkerpaneel

en: Can't change to revision newer than in right pane
nl: Kan geen nieuwere versie vinden dan die in het rechterpaneel

en: Diff with older revision in right pane
nl: Toon verschillen met oudere versie in rechterpaneel

en: Can't change to revision older than revision in left pane
nl: Kan geen oudere versie vinden dan die in het linkerpaneel

en: Diff with newer revision in right pane
nl: Toon verschillen met nieuwere versie in rechterpaneel

en: No newer revision available for diff
nl: Geen nieuwere versie beschikbaar om mee te vergelijken

en: Diff with newest revision in right pane
nl: Toon verschillen met nieuwere versie in rechterpaneel

en: The page was saved %(count)d times, though!
nl: De pagina is weliswaar %(count)d keer opgeslagen!

en: (ignoring whitespace)
nl: (witruimte negeren)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
nl: Wijzigingen in de hoeveelheid witruimte negeren

en: Empty user name. Please enter a user name.
nl: Geen gebruikersnaam ingevuld. Voer een gebruikersnaam in.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
nl: Foutieve gebruikersnaam {{{'%s'}}}.
    Gebruikersnaam mag ieder Unicode alfanumeriek karakter bevatten, met optioneel een
    spatie tussen woorden. Groepspaginanaam is niet toegestaan.

en: This user name already belongs to somebody else.
nl: Deze gebruikersnaam is al in gebruik.

en: Please specify a password!
nl: Voer een wachtwoord in!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
nl: Voer uw e-mailadres in. Als u uw aanmeldingsgegevens verliest kunt u deze per e-mail weer ontvangen.

en: This email already belongs to somebody else.
nl: Dit e-mailadres is al in gebruik.

en: User account created! You can use this account to login now...
nl: Gebruikersaccount aangemaakt! U kan dit account nu gebruiken om in te loggen...

en: Password repeat
nl: Wachtwoord herhalen

en: TextCha (required)
nl: TextCha (vereist)

en: Create Profile
nl: Profiel aanmaken

en: Create Account
nl: Account aanmaken

en: Full Link List for "%s"
nl: Volledige verwijzingenlijst voor "%s"

en: You must login to add a quicklink.
nl: U moet inloggen om een snelkoppeling toe te voegen.

en: A quicklink to this page has been added for you.
nl: Een snelkoppeling naar deze pagina is voor u toegevoegd.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
nl: Een snelkoppeling naar deze pagina kon voor u niet toegevoegd worden.

en: You already have a quicklink to this page.
nl: U heeft al een snelkoppeling naar deze pagina.

en: Create redirect for renamed page(s)?
nl: Omleiding aanmaken voor de hernoemde pagina(s)?

en: Rename all /subpages too?
nl: Hernoem ook alle /subpagina's?

en: Create redirect for renamed page?
nl: Omleiding aanmaken voor de hernoemde pagina?

en: Really rename this page?
nl: Bent u zeker dat u deze pagina wil hernoemen?

en: Optional reason for the renaming
nl: Eventueel de reden voor deze hernoeming

en: Wiki Backup
nl: Wiki backup

en: = Downloading a backup =
    
    Please note:
     * Store backups in a safe and secure place - they contain sensitive information.
     * Make sure your wiki configuration backup_* values are correct and complete.
     * Make sure the backup file you get contains everything you need in case of problems.
     * Make sure it is downloaded without problems.
    
    To get a backup, just click here:
nl: = Een reservekopie downloaden =
    
    Merk op:
     * Bewaar reservekopieën op een veilige plaats - ze bevatten gevoelige informatie.
     * Controleer of de backup_* waarden in de wikiconfiguratie juist en volledig zijn.
     * Controleer of de reservekopie alle gegevens bevat die u nodig kan hebben in geval van problemen.
     * Controleer of het downloaden correct is verlopen.
    
    Om een reservekopie te verkrijgen, klik hier:

en: You are not allowed to do remote backup.
nl: U hebt geen toestemming om een externe backup te maken.

en: Unknown backup subaction: %s.
nl: Onbekende backup subactie: %s.

en: Revert
nl: Terugzetten

en: You are not allowed to revert this page!
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina terug te zetten!

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
nl: U was de huidige versie van deze pagina aan het bekijken toen u de 'terugzetten' actie opriep. Als u naar een oudere versie wilt teruggaan, open eerst die oudere versie en gebruik dan de 'terugzetten' actie bij deze (oudere) versie.

en: Optional reason for reverting this page
nl: Eventueel de reden voor het terugzetten

en: Really revert this page?
nl: Bent u zeker dat u deze pagina wil terugzetten?

en: Member of Groups
nl: Lid van groepen

en: Disable user
nl: Gebruiker deactiveren

en: Enable user
nl: Gebruiker activeren

en: disabled
nl: geblokkeerd

en: Mail account data
nl: E-mail accountgegevens

en: RecentChanges
nl: RecenteWijzigingen

en: WikiTipOfTheDay
nl: WikiTipVanDeDag

en: TitleIndex
nl: IndexVanTitels

en: WordIndex
nl: IndexVanWoorden

en: FindPage
nl: PaginaZoeken

en: MissingPage
nl: OntbrekendePagina

en: MissingHomePage
nl: OntbrekendeThuisPagina

en: WikiHomePage
nl: WikiThuisPagina

en: WikiName
nl: WikiNaam

en: FrontPage
nl: VoorPagina

en: WikiSandBox
nl: WikiZandBak

en: AbandonedPages
nl: VerwaarloosdePaginas

en: OrphanedPages
nl: WeesPaginas

en: WantedPages
nl: GevraagdePaginas

en: EventStats
nl: GebeurtenisStatistieken

en: EventStats/HitCounts
nl: GebeurtenisStatistieken/Hits

en: EventStats/Languages
nl: GebeurtenisStatistieken/Talen

en: EventStats/UserAgents
nl: GebeurtenisStatistieken/UserAgents

en: PageSize
nl: PaginaGrootte

en: PageHits
nl: PaginaHits

en: RandomPage
nl: WillekeurigePagina

en: XsltVersion
nl: XsltVersie

en: FortuneCookies
nl: GeluksCookies

en: WikiLicense
nl: WikiLicentie

en: CategoryCategory
nl: CategorieCategorie

en: CategoryHomepage
nl: CategorieThuispagina

en: CategoryTemplate
nl: CategorieSjabloon

en: HomepageTemplate
nl: ThuispaginaSjabloon

en: HelpTemplate
nl: HelpSjabloon

en: HomepageReadWritePageTemplate
nl: ThuispaginaLeesSchrijfPaginaSjabloon

en: HomepageReadPageTemplate
nl: ThuispaginaLeesPaginaSjabloon

en: HomepagePrivatePageTemplate
nl: ThuispaginaPrivatePaginaSjabloon

en: HomepageGroupsTemplate
nl: ThuispaginaGroepenSjabloon

en: SlideShowHandOutTemplate
nl: DiavoorstellingHandOutSjabloon

en: SlideShowTemplate
nl: DiavoorstellingSjabloon

en: SlideTemplate
nl: DiaSjabloon

en: SyncJobTemplate
nl: SyncJobSjabloon

en: HelpOnConfiguration
nl: HelpOverConfiguratie

en: HelpOnConfiguration/EmailSupport
nl: HelpOverConfiguratie/EmailOndersteuning

en: HelpOnConfiguration/SecurityPolicy
nl: HelpOverConfiguratie/VeiligheidsBeleid

en: HelpOnConfiguration/FileAttachments
nl: HelpOverConfiguratie/BestandsBijlagen

en: HelpOnConfiguration/SupplementationPage
nl: HelpOverConfiguratie/SuppletiePagina

en: HelpOnConfiguration/SurgeProtection
nl: HelpOverConfiguratie/OverspanningsBeveiliging

en: HelpOnConfiguration/UserPreferences
nl: HelpOverConfiguratie/GebruikersVoorkeuren

en: HelpOnPackageInstaller
nl: HelpOverPakketInstallatie

en: HelpOnUpdatingPython
nl: HelpOverPythonUpdate

en: HelpOnAdministration
nl: HelpOverBeheer

en: HelpOnAuthentication
nl: HelpOverAuthenticatie

en: HelpOnAuthentication/ExternalCookie
nl: HelpOverAuthenticatie/ExternCookie

en: HelpOnMoinCommand
nl: HelpOverMoinCommando

en: HelpOnMoinCommand/ExportDump
nl: HelpOverMoinComando/ExportDump

en: HelpOnNotification
nl: HelpOverMelding

en: HelpOnSessions
nl: HelpOverSessies

en: HelpOnUserHandling
nl: HelpOverGebruikersBeheer

en: HelpOnXapian
nl: HelpOverXapian

en: HelpOnMoinWikiSyntax
nl: HelpOverMoinWikiSyntaxis

en: HelpOnCreoleSyntax
nl: HelpOverCreoleSyntaxis

en: HelpOnFormatting
nl: HelpOverOpmaak

en: HelpContents
nl: HelpInhoud

en: HelpForBeginners
nl: HelpVoorBeginners

en: HelpForUsers
nl: HelpVoorGebruikers

en: HelpOnAccessControlLists
nl: HelpOverAccesControlLists

en: HelpOnActions
nl: HelpOverActies

en: HelpOnActions/AttachFile
nl: HelpOverActies/AttachFile

en: HelpOnAdmonitions
nl: HelpOverVermaningen

en: HelpOnAutoAdmin
nl: HelpOverAutomatischBeheer

en: HelpOnCategories
nl: HelpOverCategorieën

en: HelpOnDictionaries
nl: HelpOverWoordenboeken

en: HelpOnDrawings
nl: HelpOverTekeningen

en: HelpOnEditLocks
nl: HelpOverBewerkingsVergrendelingen

en: HelpOnEditing
nl: HelpOverBewerken

en: HelpOnEditing/SubPages
nl: HelpOverBewerken/SubPaginas

en: HelpOnGraphicalEditor
nl: HelpOverGrafischeTekstbewerker

en: HelpOnGroups
nl: HelpOverGroepen

en: HelpOnHeadlines
nl: HelpOverTitels

en: HelpOnImages
nl: HelpOverAfbeeldingen

en: HelpOnLanguages
nl: HelpOverTalen

en: HelpOnLinking
nl: HelpOverVerwijzingen

en: HelpOnLinking/NotesLinks
nl: HelpOverVerwijzingen/NotitieVerwijzingen

en: HelpOnLists
nl: HelpOverLijsten

en: HelpOnLogin
nl: HelpOverInloggen

en: HelpOnMacros
nl: HelpOverMacros

en: HelpOnMacros/EmbedObject
nl: HelpOverMacros/EmbedObject

en: HelpOnMacros/Include
nl: HelpOverMacros/Include

en: HelpOnMacros/MailTo
nl: HelpOverMacros/MailTo

en: HelpOnMacros/MonthCalendar
nl: HelpOverMacros/MonthCalendar

en: HelpOnNavigation
nl: HelpOverNavigeren

en: HelpOnOpenIDProvider
nl: HelpOverOpenIDAanbieder

en: HelpOnPageCreation
nl: HelpOverPaginaCreatie

en: HelpOnPageDeletion
nl: HelpOverPaginasVerwijderen

en: HelpOnParsers/ReStructuredText
nl: HelpOverParsers/ReStructuredText

en: HelpOnParsers/ReStructuredText/RstPrimer
nl: HelpOverParsers/ReStructuredText/RstPrimer

en: HelpOnProcessingInstructions
nl: HelpOverVerwerkingsInstructies

en: HelpOnRules
nl: HelpOverRegels

en: HelpOnSearching
nl: HelpOverZoeken

en: HelpOnSlideShows
nl: HelpOverDiavoorstellingen

en: HelpOnSlideShows/000 Introduction
nl: HelpOverDiavoorstellingen/000 Inleiding

en: HelpOnSlideShows/100 Creating the slides
nl: HelpOverDiavoorstellingen/100 Dia's aanmaken

en: HelpOnSlideShows/900 Last but not least: Running your presentation
nl: HelpOverDiavoorstellingen/900: Niet onbelangrijk: Uw diavoorstelling weergeven

en: HelpOnSmileys
nl: HelpOverSmileys

en: HelpOnSpam
nl: HelpOverSpam

en: HelpOnSpellCheck
nl: HelpOverSpellingscontrole

en: HelpOnSuperUser
nl: HelpOverBeheerder

en: HelpOnSynchronisation
nl: HelpOverSynchronisatie

en: HelpOnTables
nl: HelpOverTabellen

en: HelpOnTemplates
nl: HelpOverSjablonen

en: HelpOnThemes
nl: HelpOverThemas

en: HelpOnUserPreferences
nl: HelpOverGebruikersVoorkeuren

en: HelpOnVariables
nl: HelpOverVariabelen

en: HelpOnXmlPages
nl: HelpOverXmlPaginas

en: HelpOnComments
nl: HelpOverCommentaren

en: HelpOnSubscribing
nl: HelpOverAbonnementen

en: CamelCase
nl: KameelKapitalen

en: WikiCourse
nl: WikiCursus

en: WikiCourse/01 What is a MoinMoin wiki?
nl: WikiCursus/01 Wat is een MoinMoin wiki?

en: WikiCourse/02 Finding information
nl: WikiCursus/02 Informatie terugvinden

en: WikiCourse/03 Staying up to date
nl: WikiCursus/03 Up-to-date blijven

en: WikiCourse/04 Creating a wiki account
nl: WikiCursus/04 Een wiki-account aanmaken

en: WikiCourse/05 User preferences
nl: WikiCursus/05 Gebruikersvoorkeuren

en: WikiCourse/06 Your own wiki homepage
nl: WikiCursus/06 Uw eigen wiki thuispagina

en: WikiCourse/07 The text editor
nl: WikiCursus/07 De tekstbewerker

en: WikiCourse/08 Hot Keys
nl: WikiCursus/08 Sneltoetsen

en: WikiCourse/10 Text layout with wiki markup
nl: WikiCursus/10 Tekstlayout met wiki-opmaak

en: WikiCourse/11 Paragraphs
nl: WikiCursus/11 Alinea's

en: WikiCourse/12 Headlines
nl: WikiCursus/12 Titels

en: WikiCourse/13 Lists
nl: WikiCursus/13 Lijsten

en: WikiCourse/14 Text styles
nl: WikiCursus/14 Tekststijlen

en: WikiCourse/15 Tables
nl: WikiCursus/15 Tabellen

en: WikiCourse/16 Wiki internal links
nl: WikiCursus/16 Verwijzingen binnen de wiki

en: WikiCourse/17 External links
nl: WikiCursus/17 Externe verwijzingen

en: WikiCourse/18 Attachments
nl: WikiCursus/18 Bijlagen

en: WikiCourse/19 Symbols
nl: WikiCursus/19 Symbolen

en: WikiCourse/20 Dynamic content
nl: WikiCursus/20 Dynamische inhoud

en: WikiCourse/21 Macros
nl: WikiCursus/21 Macro's

en: WikiCourse/22 Parsers
nl: WikiCursus/22 Parsers

en: WikiCourse/23 Actions
nl: WikiCursus/23 Acties

en: WikiCourse/30 The graphical editor
nl: WikiCursus/30 De grafische tekstbewerker

en: WikiCourse/40 Creating more pages
nl: WikiCursus/40 Meer pagina's aanmaken

en: WikiCourse/50 Wiki etiquette
nl: WikiCursus/50 Wiki etiquette

en: WikiCourse/51 Applications
nl: WikiCursus/51 Toepassingen

en: WikiCourse/52 Structure in the wiki
nl: WikiCursus/52 Structuur in de wiki

en: WikiCourseHandOut
nl: WikiCursusHandOut

en: Sun
nl: Zon

en: Mon
nl: Maa

en: Tue
nl: Din

en: Wed
nl: Woe

en: Thu
nl: Don

en: Fri
nl: Vrij

en: Sat
nl: Zat

en: AttachFile
nl: BijlageToevoegen

en: DeletePage
nl: PaginaVerwijderen

en: LikePages
nl: GelijkendePaginas

en: LocalSiteMap
nl: LokaleWegwijzer

en: RenamePage
nl: PaginaHernoemen

en: SpellCheck
nl: Spellingscontrole

en: Discussion
nl: Overleg

en: User agent
nl: User-Agent

en: Others
nl: Anderen

en: Distribution of User-Agent Types
nl: Verdeling van User-Agent types

en: Page Size Distribution
nl: Verdeling van de paginagroottes

en: page size upper bound [bytes]
nl: bovengrens van paginagrootte [bytes]

en: # of pages of this size
nl: # pagina's van deze grootte

en: Views/day
nl: Weergaven/dag

en: Edits/day
nl: Bewerkingen/dag

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
nl: %(chart_title)s voor %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
nl: groen=bekijken
    rood=bewerken

en: date
nl: datum

en: # of hits
nl: # treffers

en: Language
nl: Taal

en: <Browser setting>
nl: <Browserinstelling>

en: No orphaned pages in this wiki.
nl: Geen weespagina's in deze wiki.

en: Include system pages
nl: Inclusief systeempagina's

en: Exclude system pages
nl: Exclusief systeempagina's

en: No wanted pages in this wiki.
nl: Geen gewenste pagina's in deze wiki.

en: Python Version
nl: Python versie

en: MoinMoin Version
nl: MoinMoin versie

en: Release %s [Revision %s]
nl: Uitgave %s [Versie %s]

en: 4Suite Version
nl: 4Suite versie

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Number of system pages
nl: Aantal systeempagina's

en: Accumulated page sizes
nl: Totale grootte van alle pagina's

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
nl: Schijfgebruik van %(data_dir)s/pages/

en: Disk usage of %(data_dir)s/
nl: Schijfgebruik van %(data_dir)s/

en: Entries in edit log
nl: Items in het bewerkingslog

en: NONE
nl: GEEN

en: Global extension macros
nl: Globale uitbreidingsmacros

en: Local extension macros
nl: Lokale uitbreidingsmacros

en: Global extension actions
nl: Globale uitbreidingsacties

en: Local extension actions
nl: Lokale uitbreidingsacties

en: Global parsers
nl: Globale parsers

en: Local extension parsers
nl: Lokale uitbreidingsparsers

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
nl: Xapian en/of Python Xapian verbindingen niet geïnstalleerd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: index unavailable
nl: index niet beschikbaar

en: index available
nl: index beschikbaar

en: Xapian search
nl: Xapian zoeken

en: Stemming for Xapian
nl: Herleiden tot stam voor Xapian

en: Active threads
nl: Actieve threads

en: Search for items
nl: Objecten zoeken

en: containing all the following terms
nl: bevat alle volgende termen

en: containing one or more of the following terms
nl: bevat een of meer van de volgende termen

en: not containing the following terms
nl: bevat de volgende termen niet

en: last modified since (e.g. 2 weeks before)
nl: laatst gewijzigd sinds (bv. 2 weken geleden)

en: any category
nl: willekeurige categorie

en: any language
nl: elke taal

en: any mimetype
nl: elke mimetype

en: Categories
nl: Categorieën

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Search only in titles
nl: Doorzoek alleen de titels

en: Case-sensitive search
nl: Hoofdlettergevoelig zoeken

en: Exclude underlay
nl: Onderlaag uitsluiten

en: No system items
nl: Er zijn geen systeem objecten

en: Search in all page revisions
nl: Doorzoek alle paginaversies

en: Go get it!
nl: Ga het halen!

en: No quotes on %(pagename)s.
nl: Geen citaten op %(pagename)s.

en: Contents
nl: Inhoud

en: Variable name
nl: Naam van variabele

en: Default
nl: Standaard

en: Description
nl: Beschrijving

en: Lexer description
nl: Lexer beschrijving

en: Lexer names
nl: Lexer namen

en: File patterns
nl: Bestandspatronen

en: Mimetypes
nl: Mimetypen

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
nl: Navigitiemethode '%(scheme)s' niet ondersteund!

en: No parent page found!
nl: Geen bovenliggende pagina gevonden!

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Slide %(pos)d of %(size)d
nl: Dia %(pos)d van %(size)d

en: File attachment browser
nl: Bijlagen verkenner

en: User account browser
nl: Gebruikersaccountbeheer

en: Search Titles
nl: Titels doorzoeken

en: Display context of search results
nl: Context van de zoekresultaten tonen

en: Case-sensitive searching
nl: Hoofdlettergevoelig zoeken

en: Search Text
nl: Tekst doorzoeken

en: <<%(macro_name)s: execution failed [%(error_msg)s] (see also the log)>>
nl: <<%(macro_name)s: uitvoering mislukt [%(error_msg)s] (bekijk ook het logboek)>>

en: Go To Page
nl: Ga naar Pagina

en: Wiki configuration
nl: Wiki configuratie

en: This table shows all settings in this wiki that do not have default values. Settings that the configuration system doesn't know about are shown in ''italic'', those may be due to third-party extensions needing configuration or settings that were removed from Moin.
nl: Deze tabel toont alle instellingen van deze wiki die niet de standaardwaarden hebben. Instellingen die niet bekend zijn door het configuratiesysteem worden ''cursief'' weergegeven, zij zijn mogelijk de oorzaak van uitbreidingen van derden of van een verwijdering van een instelling uit Moin.

en: Setting
nl: Instelling

en: %(mins)dm ago
nl: %(mins)dm geleden

en: (no bookmark set)
nl: (geen bladwijzer ingesteld)

en: (currently set to %s)
nl: (staat op dit moment op %s)

en: Delete bookmark
nl: Bladwijzer verwijderen

en: Set bookmark
nl: Bladwijzer instellen

en: [Bookmark reached]
nl: [Bladwijzer bereikt]

en: Markup
nl: Opmaak

en: Display
nl: Uiterlijk

en: Upload new attachment "%(filename)s"
nl: Nieuwe bijlage uploaden "%(filename)s"

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Required argument %(argument_name)s missing.
nl: %(extension_name)s %(extension_type)s: Vereist argument %(argument_name)s ontbreekt.

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Invalid %(argument_name)s=%(argument_value)s!
nl: %(extension_name)s %(extension_type)s: Ongeldig %(argument_name)s=%(argument_value)s!

en: Current configuration does not allow embedding of the file %(file)s because of its mimetype %(mimetype)s.
nl: De huidige configuratie staat niet toe om het bestand %(file)s in te voegen wegens zijn mimetype %(mimetype)s.

en: Embedded
nl: Geïntegreerd

en: Invalid include arguments "%s"!
nl: Ongeldige argumenten voor invoegen (include) "%s"!

en: Nothing found for "%s"!
nl: Niets gevonden voor "%s"!

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: No user selected
nl: Geen gebruiker geselecteerd

en: You can now change the settings of the selected user account; log out to get back to your account.
nl: U kan nu de instellingen van de geselecteerde gebruikersaccount aanpassen; log uit om terug te keren naar uw eigen account.

en: You are the only user.
nl: U bent de enige gebruiker.

en: As a superuser, you can temporarily assume the identity of another user.
nl: Als beheerder kan u tijdelijk de identiteit van een andere gebruiker aannemen.

en: Select User
nl: Kies een gebruiker

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: This jabber id already belongs to somebody else.
nl: Deze Jabber ID is al in gebruik.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
nl: Het thema '%(theme_name)s' kon niet worden geladen!

en: User preferences saved!
nl: Gebruikersvoorkeuren bewaard!

en: the one preferred
nl: degene met de voorkeur

en: free choice
nl: vrije keuze

en: Save
nl: Opslaan

en: Preferred theme
nl: Voorkeursthema

en: Editor Preference
nl: Voorkeuren van de tekstbewerker

en: Editor shown on UI
nl: De tekstbewerker op de UI weergeven

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Your time is
nl: Uw tijd is

en: Server time is
nl: Tijd op de server is

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: General options
nl: Algemene opties

en: Quick links
nl: Snelkoppelingen

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Your password has been changed.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd.

en: To change your password, enter a new password twice.
nl: Om uw wachtwoord te wijzigen: voer tweemaal een nieuw wachtwoord in.

en: OpenID settings
nl: OpenID-instellingen

en: Cannot remove all OpenIDs.
nl: Niet alle OpenID's kunnen verwijderd worden.

en: The selected OpenIDs have been removed.
nl: De geselecteerde OpenID's zijn verwijderd.

en: No OpenID given.
nl: Geen OpenID opgegeven.

en: OpenID is already present.
nl: OpenID is reeds aanwezig.

en: This OpenID is already used for another account.
nl: Deze OpenID is al in gebruik voor een ander account.

en: OpenID added successfully.
nl: OpenID met succes toegevoegd.

en: Current OpenIDs
nl: Huidige OpenIDs

en: Remove selected
nl: Geselecteerden verwijderen

en: Add OpenID
nl: OpenID toevoegen

en: Notification
nl: Melding

en: Notification settings saved!
nl: Meldingsinstellingen opgeslagen!

en: '''Email'''
nl: '''E-mail'''

en: '''Event type'''
nl: '''Type gebeurtenis'''

en: Select the events you want to be notified about.
nl: Selecteer de gebeurtenissen die u gemeld moeten worden.

en: Before you can be notified, you need to provide a way to contact you in the general preferences.
nl: Vooraleer u meldingen kan ontvangen moet u uw contactgegevens opgeven in de algemene instellingen.

en: Subscribed events
nl: Geabonneerde gebeurtenissen

en: Subscribed wiki pages<<BR>>(one regex per line)
nl: Geabonneerde wikipagina's<<BR>>(één reguliere expressie per regel)

en: The selected websites have been removed.
nl: De geselecteerde websites zijn verwijderd.

en: Trusted websites
nl: Vertrouwde websites

en: Inlined image: %(url)s
nl: Afbeelding in de tekst: %(url)s

en: Toggle line numbers
nl: Regelnummers aan/uit
