monster-masher - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Fatal error
az: Ölümcül Xəta

en: _New game
az: _Yeni oyun

en: _Introduction
az: _Giriş

en: _About
az: _Haqqında

en: _Resume game
az: Oyuna _davam et

en: _End game
az: Oyunu _bitir
