monster-masher 0 - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Fatal error
hr: Ozbiljna greška

en: %1. Check your installation or report the problem to the distributor if you installed from a package.
hr: %1. Provjerite svoju instalaciju ili prijavite problem distributeru ako ste instalirali iz paketa.

en: Score: %1
hr: Rezultat: %1

en: Level: %1
hr: Razina: %1

en: _New game
hr: _Nova igra

en: _Introduction
hr: _Uvod

en: _Preferences
hr: _Podešenja

en: _About
hr: _O

en: _Quit
hr: _Završi

en: _Resume game
hr: _Nastavi igru

en: _End game
hr: _Završi igru

en: Save error
hr: Spremi grešku

en: Appearance
hr: Izgled

en: Preferences
hr: Podešenja

en: Start Game
hr: Pokreni igru

en: _Easy
hr: _Lagano

en: _Hard
hr: _Teško

en: _Medium
hr: _Srednje

en: _Start
hr: _Započni
