monster-masher - en to uk translation catalogue (74 entries)

en: Level %1 cleared for monsters!
uk: Рівень %1 очищений від монстрів!

en: And the last hero disappeared...
uk: Та останній герой зник...

en: All levels liberated!
uk: Усі рівні визволені!

en: Entering level %1...
uk: Вхід на рівень %1...

en: Fatal error
uk: Критична помилка

en: %1. Check your installation or report the problem to the distributor if you installed from a package.
uk: %1. Перевірте встановлення чи повідомте про помилку постачальника, якщо ви встановлювали програму з пакету.

en: In the old days, before man entered the world, the gnomes were abundant.
uk: У давні часи, перш ніж людина увійшла у світ, було багато гномів.

en: Through centuries of hard labour, only slightly eased by the levitational powers provided to them by their god, they bored out shafts and caves in the mountains.
uk: Крізь століття тяжкої праці, лише трохи полегшеної левітаційною енергією, що дана їм їх богом, вони бурити вали та печери у горах.

en: Always seeking the precious stones and valuable ore...
uk: Завжди шукаючи дорогоцінні камені та коштовний метал..

en: But one clan dug deeper than the others. Only its wealth was growing quicker than its greed.
uk: Але один клан копав глибше за інших. Лише їх багатство зростало швидше за їх жадібність.

en: The years went by. The chief of the clan became the king of the gnomes. Thousands of men, women and children were sent to work in the deepest, most profitable mines.
uk: Минали роки. Ватажок клану став королем гномів. Тисячі чоловіків, жінок та дітей були відправлені працювати найглибші, найбільш прибуткові копальні.

en: Then one day a large deposit of coal was found. Or so it was thought...
uk: Одного дня було знайдено велике родовище вугілля. Або про нього так думали...

en: From the black carbon, a strange creature rose!
uk: З чорного графіту, дивовижного створіння роза!

en: The first moments of surprise among the workers were replaced with horror as hundreds of other shapes broke out of the vein, crushing everything and everybody on their way.
uk: Перші хвилини здивування між робітниками змінились на жах як сотні інших образів виривались з прожилки, знищуючи все та усіх на своєму шляху.

en: For months, the clan fought the monsters. Only a handful of messengers sent out to warn the other clans survived.
uk: Місяцями, бився з монстрами. Лише жменька посланців, була надіслана щоб попередити інші вцілілі клани.

en: The world of the gnomes was threatened...
uk: Світ гномів був під загрозою...

en: By the black monsters made of carbon harder than steel, mechanical in their stupidity; but deadly.
uk: Чорні монстри зроблені з вуглецю були міцніші за сталь, машинальні у власній безглуздості; але смертельні.

en: By the armoured monsters so well-protected that only the bed-rock was hard enough to slay them.
uk: Озброєні монстри були так добре захищені, що лише гірське каміння було достатньо міцним щоб вбити їх.

en: By the seekers, sneaky and tricky, red from the gnome blood that their spikes had spilled.
uk: Шукачі, підлі та вправні, червоні від крові гномів, яку проливали їх шипи.

en: And by the blue egg layers that multiplied their number by thousands.
uk: Та за шарами голубих яєць, що примножували їх чисельність на тисячі.

en: The only remaining hope of the gnomes was a humble levitation worker. He had found a way to mash the monsters against the mountain rocks.
uk: Єдиною надією гномів залишався простий левітаційний робітник. Він знайшов шлях відтіснити монстрів у гірські скали.

en: That hope is you.
uk: Ви - їхня надія.

en: You must battle your way deep into the mountains, past each of the levels of the clan of the kings and clear the way for the rock summoners to block the vein.
uk: Вам слід битися глибоко у горах, за кожним з рівнів клану королів та очищати шлях від скельних призовників для блокування жили.

en: Only then can the gnomes survive...
uk: Лише тоді гноми зможуть вижити...

en: Monster Masher: cannot load the icon "%1".
uk: Monster Masher: не вдається завантажити значок "%1".

en: Resurrections: %1
uk: Воскресінь: %1

en: Score: %1
uk: Очки: %1

en: Level: %1
uk: Рівень: %1

en: _New game
uk: _Нова гра

en: _Introduction
uk: _Вступ

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: _About
uk: _Про програму

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Resume game
uk: _Продовжити гру

en: Re_start level
uk: Пере_запустити гру

en: _End game
uk: _Скінчити гру

en: Fast-paced monster mashing game for GNOME. Splat the monsters before they roll over you and take over the world of the gnomes!
uk: Швидка гра на розчавлення монстрів для GNOME. Знищте монстрів, перш ніж вони пройдуться по вам та візьмуть верх над країною гномів!

en: Copyright (c) 2003 Ole Laursen
uk: Авторські права (c) 2003 Ole Laursen

note: note to translators: resur. stands for resurrections (the translation should preferably be short)
en: (resur.: %1)
uk: (воскрес.: %1)

en: An error occurred while reading the file "%1". This may mean that the recordings of what levels you have passed are lost.
uk: Помилка при читанні файлу "%1". Це може означати, що записи пройдених вами рівнів втрачені.

en: Load error
uk: Помилка при завантаженні

en: An error occurred while saving the file "%1". This may mean that the recordings of what levels you have passed are lost.
uk: Помилка при збереженні файлу "%1". Це може означати, що записи пройдених вами рівнів втрачені.

en: Save error
uk: Помилка при збереженні

en: <b>Difficulty</b>
uk: <b>Складність</b>

en: <b>Fullscreen</b>
uk: <b>Повний екран</b>

en: <b>Level</b>
uk: <b>Рівень</b>

en: <b>Moving</b>
uk: <b>Переміщення</b>

en: <b>Number of Players</b>
uk: <b>Кількість гравців</b>

en: <b>Pull block</b>
uk: <b>Перетягування блоку</b>

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Key for activating pulling of blocks
uk: Клавіша активації перетягування блоків

en: Key for moving down
uk: Клавіша переміщення вниз

en: Key for moving to the left
uk: Клавіша переміщення ліворуч

en: Key for moving to the left and down
uk: Клавіша переміщення ліворуч та вниз

en: Key for moving to the left and up
uk: Клавіша переміщення ліворуч та вгору

en: Key for moving to the right
uk: Клавіша переміщення праворуч

en: Key for moving to the right and down
uk: Клавіша переміщення праворуч та вниз

en: Key for moving to the right and up
uk: Клавіша переміщення праворуч та вгору

en: Key for moving up
uk: Клавіша переміщення вгору

en: Player 1 keys
uk: Клавіші 1 гравця

en: Player 2 keys
uk: Клавіші 2 гравця

en: Preferences
uk: Вподобання

en: Start Game
uk: Початок гри

en: Start at _level:
uk: Починати з _рівня:

en: Use _fullscreen mode
uk: _Повноекранний режим

en: _Easy
uk: Прос_то

en: _Hard
uk: _Важко

en: _Medium
uk: С_ередня

en: _One player
uk: _Один гравець

en: _Start
uk: _Почати

en: _Two players
uk: _Два гравця

en: Mash monsters and save the gnomes
uk: Розчавлення монстрів та спасіння гномів

en: The string should be the GDK name of the key value to use (can be found in gdk/gdkkeynames.c).
uk: Рядок повинен бути GDK назвою клавіші (назви можна знайти у gdk/gdkkeynames.c).

en: Use fullscreen
uk: Повний екран
