morph-browser - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Back
ast: Atrás

en: Copy
ast: Copiar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Save
ast: Guardar

en: Settings
ast: Axustes

en: Today
ast: Güei

en: Close
ast: Zarrar
