morph-browser - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Back
ku: Paş

en: Bookmark
ku: Bijare

en: Clear History
ku: Dîrokê Paqij Bike

en: Copy
ku: Kopî bike

en: Cut
ku: Jê Bike

en: Erase
ku: Jê bibe

en: Forward
ku: Pêşve

en: Goto
ku: Biçe

en: New Tab
ku: Hilpekîna nû

en: Paste
ku: Pêveke

en: Redo
ku: Dîsa bike

en: Reload
ku: Ji nû ve bar bike

en: Save image
ku: Wêneyê tomar bike

en: Select all
ku: Hemûyan hilbijêre

en: Share
ku: Parve bike

en: Undo
ku: Vegerîne

en: OK
ku: TEMAM

en: Allow
ku: Destûr bide

en: Cancel
ku: Betal bike

en: Username
ku: Navê bikarhêner

en: Password
ku: Şîfre

en: Leave
ku: Derkeve

en: Stay
ku: Sekinîn

en: Proceed anyway
ku: Dîsa jî bidomîne

en: Delete
ku: Jê bibe

en: Clear
ku: Paqij bike

en: Downloads
ku: Daxistin

en: Deny
ku: Destûr nede

en: Learn more
ku: Zêdetir hîn bibe

en: Permission
ku: Destûr

en: Yes
ku: Erê

en: No
ku: Na

en: Download
ku: Bidaxîne

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
ku: Nav

en: New Folder
ku: Peldanka Nû

en: Create new folder
ku: Peldankeke nû biafirîne

en: Save
ku: Tomar Bike

en: Homepage
ku: Malper

en: Bookmarks
ku: Bijare

en: Done
ku: Temam

en: New window
ku: Paceya nû

en: History
ku: Dîrok

en: Settings
ku: Mîheng

en: Yesterday
ku: Doh

en: Today
ku: Îro

en: Less
ku: Kêmtir

en: More
ku: Bêhtir

en: Close tab
ku: Hilpekînê bigre

en: Default
ku: Wekî heyî

en: Camera
ku: kamêra

en: New tab
ku: Hilpekîna nû

en: Close Tab
ku: Hilpekinê Dade

en: Remove
ku: Rake

en: Close
ku: Bigire

en: Authentication failed
ku: Têketin serneket

en: Skip
ku: Derbas be
