morph-browser - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Back
ga: Siar

en: Bookmark
ga: Leabharmharc

en: Clear History
ga: Glan Stair

en: Copy
ga: Cóipeáil

en: Forward
ga: Ar Aghaidh

en: Goto
ga: Téigh go

en: New Tab
ga: Cluaisín Nua

en: Save image
ga: Sábháil íomhá

en: OK
ga: Tá go Maith

en: Allow
ga: Ceadaigh

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Username
ga: Ainm Úsáideora

en: Password
ga: Focal Faire

en: Leave
ga: Fág

en: Stay
ga: Fan

en: Deny
ga: Diúltaigh

en: Learn more
ga: Foghlaim níos mó

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's serial number
en: Serial number:
    %1
ga: Sraithuimhir:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's subject display name
en: Subject:
    %1
ga: Ábhar:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's start date
en: Valid from:
    %1
ga: Bailí ó:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's expiry date
en: Valid until:
    %1
ga: Bailí go dtí:
    %1
