morph-browser - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Back
hy: Ետ

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Back' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Older Page
hy: Ավելի հին էջեր

en: Bookmark
hy: Նշել

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Bookmark' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Add This Page to Bookmarks
hy: Ավելացնել էջը Նշումներում

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Forward
hy: Առաջ

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Forward' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Newer Page
hy: Ավելի նոր էջեր

en: Goto
hy: Գնալ

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Goto' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Address;URL;www
hy: Հասցե;URL;www

en: New Tab
hy: Նոր ներդիր

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
hy: Բացել նոր ներդիր

en: Reload
hy: Թարմացնել

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Reload' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Leave Page
hy: Լքել էջը

en: Allow
hy: Թողնել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Network Error
hy: Կապի սխալ

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current page
en: It appears you are having trouble viewing: %1.
hy: Կարծես թե խնդիր ունեք %1-ը դիտելիս։

en: Refresh page
hy: Թարմացնել էջը

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
hy: Անուն

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Yesterday
hy: Երեկ

en: Today
hy: Այսօր

en: Camera
hy: Տեսախցիկ
