morph-browser - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Back
ka: უკან

en: Copy
ka: კოპირება

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Redo
ka: გამეორება

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Share
ka: გაზიარება

en: Undo
ka: დაბრუნება

en: OK
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Clear
ka: სუფთა ცა

en: Network Error
ka: ქსელის შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
ka: სახელი

en: Save
ka: შენახვა

en: Done
ka: დასრულებულია

en: Settings
ka: მორგება

en: Yesterday
ka: გუშინ

en: Today
ka: დღეს

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Camera
ka: კამერა

en: Remove
ka: წაშლა

en: Close
ka: დახურვა

en: Authentication failed
ka: ავტორიზაცია ვერ განხორციელდა

en: Skip
ka: გამოტოვება
