morph-browser - en to pl translation catalogue (253 entries)

en: Morph Browser
pl: Przeglądarka internetowa

en: Morph Web Browser
pl: Przeglądarka internetowa

en: Browse the World Wide Web using QtWebEngine
pl: Przeglądaj sieć WWW za pomocą QtWebEngine

en: Internet;WWW;Browser;Web;Explorer
pl: Internet;WWW;Przeglądarka;Sieć

en: New Window
pl: Nowe okno

en: New Private Window
pl: Nowe prywatne okno

en: Back
pl: Wstecz

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Back' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Older Page
pl: Starsza strona

en: Bookmark link
pl: Utwórz zakładkę

en: Bookmark
pl: Zakładka

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Bookmark' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Add This Page to Bookmarks
pl: Dodaj tę stronę do zakładek

en: Clear History
pl: Wyczyść historię

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Clear History' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Clear Navigation History
pl: Wyczyść historię nawigacji

en: Copy image
pl: Kopiuj obraz

en: Copy link
pl: Kopiuj odnośnik

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cut
pl: Wytnij

en: Erase
pl: Wyczyść

en: Find in page
pl: Znajdź na stronie

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Find in Page' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Search in Page
pl: Szukaj na stronie

en: Forward
pl: Przekaż

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Forward' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Newer Page
pl: Nowsza strona

en: Goto
pl: Idź do

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Goto' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Address;URL;www
pl: Adres;URL;www

en: New Tab
pl: Nowa karta

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
pl: Otwarcie nowej karty

en: Open image in new tab
pl: Otwórz obraz w nowej karcie

en: Open link in default browser
pl: Otwórz w domyślnej przeglądarce

en: Open link in new background tab
pl: Otwórz link w karcie w tle

en: Open link in new private window
pl: Otwórz link w nowym oknie prywatnym

en: Open link in new tab
pl: Otwórz w nowej karcie

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Open video in new tab
pl: Otwórz wideo w nowej karcie

en: Paste
pl: Wklej

en: Redo
pl: Ponów

en: Reload
pl: Odśwież

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Reload' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Leave Page
pl: Opuść stronę

en: Save image
pl: Zapisz obraz

en: Save link
pl: Zapisz odnośnik

en: Save video
pl: Zapisz wideo

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Share
pl: Udostępnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: JavaScript Alert
pl: Ostrzeżenie JavaScriptu

en: Custom URL schemes
pl: Niestandardowe schematy adresów URL

en: The '%1' website wants to open this URL outside of the web browser:
pl: Strona "%1" chce otworzyć ten adres URL poza przeglądarką internetową:

en: Open this URL with a system app if possible?
pl: Otworzyć ten adres URL za pomocą aplikacji systemowej, jeśli to możliwe?

en: Remember decision
pl: Zapamiętaj decyzję

en: Allow
pl: Zezwól

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Block domain
pl: Zablokuj domenę

en: You're trying to access %1 but it is not on your approved domain whitelist. Would you like to continue to block the domain, allow browsing to the domain, or go back?
pl: Próbujesz uzyskać dostęp do %1, ale nie ma go na białej liście zatwierdzonych domen. Czy chcesz nadal blokować domenę, zezwalać na przeglądanie domeny lub wrócić?

en: %1 is trying to access %2 but it is not on your approved domain whitelist. Would you like to continue to block the domain, allow loading data from the domain, or just ignore this request ?
pl: %1 próbuje uzyskać dostęp do %2, ale nie ma go na białej liście zatwierdzonych domen. Czy chcesz nadal blokować domenę, zezwalać na ładowanie danych z domeny, czy po prostu zignorować to żądanie?

en: Allow domain
pl: Zezwalaj na domenę

en: Authentication required.
pl: Wymagane uwierzytelnienie.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
pl: Strona %1 wymaga uwierzytelnienia.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Confirm Navigation
pl: Potwierdź nawigację

en: Leave
pl: Opuść

en: Stay
pl: Pozostań

en: This connection is untrusted
pl: To połączenie nie jest zaufane

note: TRANSLATORS: %1 refers to the hostname
en: You are trying to securely reach %1, but the security certificate of this website is not trusted. Reason: %2
pl: Próbujesz bezpiecznie dotrzeć do %1, ale certyfikat bezpieczeństwa tej witryny nie jest zaufany. Powód: %2

en: Proceed anyway
pl: Kontynuuj mimo wszystko

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: JavaScript Confirmation
pl: Potwierdzenie JavaScriptu

en: Custom User Agents
pl: Niestandardowy agent użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: New User Agent
pl: Nowa aplikacja kliencka

en: Edit User Agent
pl: Edytuj aplikację kliencką

en: No custom user agents available
pl: Brak dostępnych niestandardowych agentów użytkownika

en: Domain blacklist/whitelist
pl: Czarna lista/biała lista domen

en: Add domain
pl: Dodaj domenę

en: Enter the name of the domain, e.g. example.com (subdomains will be removed).
pl: Wpisz nazwę domeny, np. przyklad.com (poddomeny zostaną usunięte).

en: Not Set
pl: Nie ustawiony

en: Never allow access
pl: Nigdy nie zezwalaj na dostęp

en: Always allow access
pl: Zawsze zezwalaj na dostęp

en: No sites have been granted special permissions
pl: Żadna strona nie otrzymała specjalnych uprawnień

en: Domain specific settings
pl: Specyficzne ustawienia dla domeny

en: Enter the name of the domain, e.g. m.example.com
pl: Wpisz nazwę domeny, np. m.przyklad.com

en: allowed to launch other apps
pl: zezwolono na uruchamianie innych aplikacji

en: access your location
pl: dostęp do Twojej lokalizacji

en: Ask each time
pl: Pytaj za każdym razem

en: Allowed
pl: Zezwolono

en: Denied
pl: Odrzucono

en: custom user agent
pl: niestandardowa aplikacja kliencka

en: not set
pl: nie ustawiony

en: No domain specific settings available
pl: Brak dostępnych specyficznych ustawień dla domeny

en: Download failed
pl: Nieudane pobieranie

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Remove from History
pl: Usuń z historii

en: Copy Download Link
pl: Kopiuj link do pobierania

en: Recent Downloads
pl: Ostatnio pobrane

en: No Recent Downloads
pl: Brak ostatnio pobranych plików

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Completed
pl: Zakończono

en: Clear
pl: Wyczyść

en: View All
pl: Zobacz wszystkie

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Confirm selection
pl: Potwierdź zaznaczenie

en: No downloads available
pl: Brak pobranych plików

en: this user agent name is already taken
pl: ta nazwa aplikacji klienta jest już zajęta

en: Add the name for the user agent
pl: Dodaj nazwę aplikacji klienckiej

en: enter user agent string...
pl: wprowadź ciąg aplikacji klienckiej...

en: Certificate Error
pl: Błąd certyfikatu

en: Network Error
pl: Błąd sieci

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current page
en: It appears you are having trouble viewing: %1.
pl: Wystąpił problem z wyświetleniem: %1.

en: Error: %1
pl: Błąd: %1

en: Back to safety
pl: Powrót do trybu bezpiecznego

en: Please check your network settings and try refreshing the page.
pl: Sprawdź swoje ustawienia sieciowe i spróbuj odświeżyć stronę.

en: Refresh page
pl: Odśwież stronę

en: Permission Request
pl: Wymagane zezwolenie

en: This page wants to know your device’s location.
pl: Ta strona prosi o informacje dotyczące lokalizacji urządzenia.

en: Deny
pl: Odmów

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website and %2 is a string that the website sends with more information about the authentication challenge (technically called "realm")
en: The website at %1 requires authentication. The website says "%2"
pl: Strona %1 wymaga autoryzacji. Realm: "%2"

en: This site security certificate is not trusted.
pl: Certyfikat bezpieczeństwa tej strony nie jest zaufany.

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's serial number
en: Serial number:
    %1
pl: Numer seryjny SSL:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's subject display name
en: Subject:
    %1
pl: Podmiot:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's subject's address
en: Subject address:
    %1
pl: Adres właściciela:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer display name
en: Issuer:
    %1
pl: Wydawca:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer's address
en: Issuer address:
    %1
pl: Adres wydawcy:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's start date
en: Valid from:
    %1
pl: Ważny od:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's expiry date
en: Valid until:
    %1
pl: Ważny do:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's SHA1 fingerprint
en: Fingerprint (SHA1):
    %1
pl: Odcisk (SHA1):
    %1

en: You should not proceed, especially if you have never seen this warning before for this site.
pl: Nie przechodź dalej zwłaszcza jeśli widzisz to ostrzeżenie dla tej strony po raz pierwszy.

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Allow this domain to access your camera and microphone?
pl: Zezwolić tej domenie na dostęp do aparatu i mikrofonu?

en: Allow this domain to access your camera?
pl: Zezwolić tej domenie na dostęp do aparatu?

en: Allow this domain to access your microphone?
pl: Zezwolić tej domenie na dostęp do mikrofonu?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: JavaScript Prompt
pl: Powiadomienie JavaScript

en: Proxy authentication required.
pl: Wymagana autoryzacja proxy.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the proxy address, %2 refers to the proxy port
en: The website %1:%2 requires authentication.
pl: Strona %1:%2 wymaga autoryzacji.

en: Save page as HTML / PDF
pl: Zapisz stronę jako HTML/PDF

en: No save actions are available
pl: Brak dostępnych akcji zapisywania

en: Save as HTML
pl: Zapisz jako HTML

en: Download
pl: Pobierz

en: Save as PDF
pl: Zapisz jako PDF

en: Remove from List
pl: Usuń z listy

en: find in page
pl: znajdź na stronie

en: search or enter an address
pl: wyszukaj lub wprowadź adres

en: Paste and Go
pl: Wklej i przejdź

en: Bookmark Added
pl: Dodano zakładkę

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
pl: Etykieta

note: TRANSLATORS: Field to choose the folder where bookmarked URL will be saved in
en: Save in
pl: Zapisz w

en: All Bookmarks
pl: Wszystkie zakładki

en: New Folder
pl: Nowy katalog

en: Create new folder
pl: Utwórz nowy katalog

en: Save
pl: Zapisz

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Blocked domain
pl: Zablokowana domena

en: Blocked navigation request to domain %1.
pl: Zablokowane żądanie nawigacji do domeny %1.

en: Whitelisted domain
pl: Domena z białej listy

en: domain %1 is now whitelisted, it will be active on the next page reload.
pl: domena %1 jest teraz na białej liście, będzie aktywna podczas ponownego ładowania następnej strony.

en: Done
pl: Gotowe

en: Reopen Tab
pl: Otwórz ponownie kartę

en: New window
pl: Nowe okno

en: New private window
pl: Nowe prywatne okno

en: History
pl: Historia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View source
pl: Zobacz źródło

en: Save / Print to PDF
pl: Zapisz/wydrukuj jako PDF

en: Set Desktop mode
pl: Tryb Desktopowy

en: the file is already in the downloads folder.
pl: plik już znajduje się w folderze z pobranymi.

en: Choose an application to open this file or add it to the downloads folder.
pl: Wybierz program do otwarcia tego pliku albo umieścić go w katalogu Pobrane.

en: Choose an application
pl: Wybierz program

en: %1 page | %1 pages
pl[0]: %1 strona
pl[1]: %1 strony
pl[2]: %1 stron

en: Last Visited
pl: Ostatnio odwiedzone

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: search history
pl: Historia wyszukiwania

en: All History
pl: Cała historia

en: Today
pl: Dzisiaj

note: TRANSLATORS: %1 refers to the current page’s title
en: %1 - Morph Web Browser
pl: %1 - Przeglądarka internetowa Ubuntu

en: This is a private tab
pl: To jest karta prywatna

en: Pages that you view in this tab won't appear in your browser history.
    Bookmarks you create will be preserved, however.
pl: Strony które obejrzysz w tej karcie nie pojawią się w historii przeglądarki.
    Zakładki, które stworzysz zostaną jednak zachowane.

en: Less
pl: Mniej

en: More
pl: Więcej

en: Top sites
pl: Najczęściej odwiedzane

en: You haven't visited any site yet
pl: Nie odwiedziłeś jeszcze żadnych stron

en: The rendering process has been closed for this tab.
pl: Renderowanie zostało przerwane dla tej karty.

en: Something went wrong while displaying %1.
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania %1.

en: Close tab
pl: Zamknij kartę

en: This site has insecure content
pl: Ta strona posiada niebezpieczną zawartość

en: Identity Not Verified
pl: Niepotwierdzona tożsamość strony

en: The identity of this website has not been verified.
pl: Tożsamość witryny nie została zweryfikowana.

en: You are connected to %1 via HTTPS. The certificate is valid.
pl: Jesteś połączony z %1 przez HTTPS. Certyfikat jest ważny.

en: Default
pl: Domyślne

en: Search engine
pl: Wyszukiwarka

en: New Tab Page
pl: Strona nowej karty

en: Restore previous session at startup
pl: Przywróć poprzednią sesję przy starcie

en: not available because of startup in private mode
pl: niedostępne z powodu uruchomienia w trybie prywatnym

en: Automatic fit to width
pl: Automatyczne dopasowanie do szerokości

en: Adjusts the width of the website to the window
pl: Dopasowuje szerokość strony do okna

en: Default Zoom
pl: Domyślny Zoom

en: Load Images
pl: Załaduj obrazy

en: Automatically load images on web pages
pl: Automatycznie ładuj obrazy na stronach internetowych

en: Privacy & permissions
pl: Prywatność i zezwolenia

en: Reset browser settings
pl: Zresetuj ustawienia przeglądarki

en: Start in private mode
pl: Uruchom w trybie prywatnym

en: Only allow browsing to whitelisted websites
pl: Zezwalaj tylko na przeglądanie witryn z białej listy

en: Camera & microphone
pl: Aparat i mikrofon

en: Clear browsing history
pl: Wyczyść historię przeglądania

en: Clear browsing history?
pl: Wyczyścić historię przeglądania?

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear cache?
pl: Wyczyścić pamięć podręczną?

en: Clear all cookies
pl: Wyczyść wszystkie ciasteczka

en: Clear all Cookies?
pl: Wyczyścić wszystkie ciasteczka?

en: Custom homepage
pl: Niestandardowa strona główna

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Camera
pl: Aparat

en: Swipe Up To Exit Full Screen
pl: Przeciągnij w górę, aby opuścić tryb pełnoekranowy

en: Press ESC To Exit Full Screen
pl: Naciśnij ESC, by opuścić tryb pełnoekranowy

en: Tap to view
pl: Dotknij, by wyświetlić

en: New tab
pl: Nowa karta

en: Move to New Window
pl: Przejdź do nowego okna

en: Close Tab
pl: Zamknij kartę

en: Remove
pl: Usuń

en: No accounts have been linked to this webapp; press the item below to add an account.
pl: Do tej aplikacji nie zostały dodane żadne konta. Kliknij poniżej, by je dodać.

en: Add account
pl: Dodaj konto

en: Don't use an account
pl: Nie używaj tego konta

en: Account error
pl: Błąd legitymacji konta

en: Close
pl: Zamknij

en: Account window could not be opened. You can only create one account at a time; please try again after closing all other account windows.
pl: Okno tego konta nie mogło zostać otwarte. Można dodać tylko jedno konto na raz. Spróbuj ponownie po zamknięciu innych okien.

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> needs to access your %2 online account.
pl: <b>%1</b> żąda dostępu do twojego konta %2.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> would like to access your %2 online account.
pl: <b>%1</b> chce uzyskać dostęp do twojego konta %2.

en: Choose an account now, or skip this step and choose an online account later.
pl: Wybierz konto lub pomiń ten krok, by zrobić to później.

en: Close the app
pl: Zamknij program

en: Skip
pl: Pomiń

en: Choose account
pl: Wybierz konto

en: Oops, something went wrong.
pl: Ups... Coś poszło źle.

en: WebappContainer Settings
pl: Ustawienia aplikacji internetowych

en: Reset webapp settings
pl: Zresetuj ustawienia aplikacji internetowej

en: domain %1 is now whitelisted, please reload the page.
pl: domena %1 jest teraz na białej liście, przeładuj stronę.

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Reset
pl: Przywróć

en: fit
pl: dopasowanie

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Current Zoom
pl: Aktualny zoom

en: domain
pl: domena

en: default
pl: domyślny

en: auto-fit
pl: automatyczne dopasowanie

en: Save Zoom
pl: Zapisz Zoom

en: the current web app
pl: aktualna aplikacja internetowa

en: The current zoom level (%1%) can be saved in %2 either for the current domain or as the default zoom level.
pl: Bieżący poziom powiększenia (%1%) można zapisać w %2 dla bieżącej domeny lub jako domyślny poziom powiększenia.

en: The current zoom level (%1%) can be saved in %2 for the current domain.
pl: Bieżący poziom powiększenia (%1%) można zapisać w %2 dla bieżącej domeny.

en: The current zoom level (%1%) can be saved in %2 as the default zoom level.
pl: Bieżący poziom powiększenia (%1%) można zapisać w %2 jako domyślny poziom powiększenia.

en: Save for domain
pl: Zapisz dla domeny

en: Save as default
pl: Zapisz jako domyślny
