morph-browser - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Back
si: පසුපසට

en: Copy
si: පිටපත් කරන්න

en: Forward
si: ඉදිරියට

en: Save image
si: ඡායාරුව සුරකින්න

en: OK
si: හරි

en: Allow
si: ඉඩ දෙන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Authentication required.
si: තහවුරු කිරීම අවශ්‍යයි

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Leave
si: පිටවෙන්න

en: Stay
si: රැදී සිටින්න

en: This connection is untrusted
si: මෙම සබැඳුම විශ්වාස කළ නොහැක

en: Delete
si: මකන්න

en: Network Error
si: ජාලයේ දෝෂය

en: Deny
si: ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

en: Learn more
si: වැඩිමනත් තොරතුරු

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's serial number
en: Serial number:
    %1
si: අනුක්‍රමික අංකය:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer display name
en: Issuer:
    %1
si: නිකුත් කරන්නා:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer's address
en: Issuer address:
    %1
si: නිකුත් කරන්නාගේ ලිපිනය:
    %1

en: Done
si: අවසානයි

en: Yesterday
si: ඊයේ

en: Add account
si: ගිණුම එක් කරන්න
