morph-browser - en to sk translation catalogue (229 entries)

en: Morph Browser
sk: Prehliadač Morph

en: Morph Web Browser
sk: Webový prehliadač Morph

en: Browse the World Wide Web using QtWebEngine
sk: Prehliadajte internet s <<QtWebEngine>>

en: Internet;WWW;Browser;Web;Explorer
sk: Internet;WWW;Prehliadač;Web;Explorer

en: New Window
sk: Nové okno

en: New Private Window
sk: Nové súkromné okno

en: Back
sk: Späť

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Back' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Older Page
sk: Staršia stránka

en: Bookmark link
sk: Adresa na záložku

en: Bookmark
sk: Záložka

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Bookmark' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Add This Page to Bookmarks
sk: Pridať túto stránku do záložiek

en: Clear History
sk: Vymazať históriu

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Clear History' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Clear Navigation History
sk: Vymazať históriu prezerania

en: Copy image
sk: Kopírovať obrázok

en: Copy link
sk: Kopírovať odkaz

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Erase
sk: Vymazať

en: Find in page
sk: Nájsť na stránke

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Find in Page' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Search in Page
sk: Hľadať na stránke

en: Forward
sk: Preposlať

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Forward' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Newer Page
sk: Novšia stránka

en: Goto
sk: Prejsť na

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Goto' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Address;URL;www
sk: Adresa;URL;www

en: New Tab
sk: Nová karta

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'New Tab' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Open a New Tab
sk: Otvoriť novú kartu

en: Open image in new tab
sk: Otvoriť obrázok na novej karte

en: Open link in default browser
sk: Otvoriť odkaz v predvolenom prehliadači

en: Open link in new background tab
sk: Otvoriť odkaz na novej karte v pozadí

en: Open link in new private window
sk: Otvoriť odkaz v novom súkromnom okne

en: Open link in new tab
sk: Otvoriť odkaz na novej karte

en: Open link in new window
sk: Otvoriť adresu v novom okne

en: Open video in new tab
sk: Otvoriť video na novej karte

en: Paste
sk: Vložiť

en: Redo
sk: Opakovať

en: Reload
sk: Obnoviť

note: TRANSLATORS: This is a free-form list of keywords associated to the 'Reload' action. Keywords may actually be sentences, and must be separated by semi-colons.
en: Leave Page
sk: Opustiť stránku

en: Save image
sk: Uložiť obrázok

en: Save link
sk: Uložiť odkaz

en: Save video
sk: Uložiť video

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Share
sk: Zdieľať

en: Undo
sk: Späť

en: JavaScript Alert
sk: Upozornenie JavaScriptu

en: Custom URL schemes
sk: Vlastné URL objekty

en: Remember decision
sk: Pamätať si voľbu

en: Allow
sk: Povoliť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Block domain
sk: Blokovať doménu

en: You're trying to access %1 but it is not on your approved domain whitelist. Would you like to continue to block the domain, allow browsing to the domain, or go back?
sk: Pokúšate sa otvoriť stránku %1, ktorá nie je na zozname medzi povolenými doménami. Prajete si pokračovať v blokovaní domény, povoliť prehliadanie domény, alebo sa chcete vrátiť späť?

en: %1 is trying to access %2 but it is not on your approved domain whitelist. Would you like to continue to block the domain, allow loading data from the domain, or just ignore this request ?
sk: %1 sa pokúša o prístup k %2 ktorý nie je v zozname schválených domén. Prajete si pokračovať v blokovaní domény, povoliť stiahnutie dát z domény, alebo ignorovať túto požiadavku?

en: Allow domain
sk: Povoliť doménu

en: Authentication required.
sk: Vyžadované overenie.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
sk: Stránka %1 vyžaduje overenie.

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Password
sk: Heslo

en: Confirm Navigation
sk: Potvrdiť navigáciu

en: Leave
sk: Opustiť

en: Stay
sk: Zostať

en: This connection is untrusted
sk: Toto pripojenie je nedôveryhodné

note: TRANSLATORS: %1 refers to the hostname
en: You are trying to securely reach %1, but the security certificate of this website is not trusted. Reason: %2
sk: Snažíte sa bezpečne spojiť s %1, ale bezpečnostný certifikát tejto stránky nie je dôveryhodný. Dôvod: %2

en: Proceed anyway
sk: Pokračovať ďalej

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: JavaScript Confirmation
sk: Potvrdenie JavaScriptu

en: Custom User Agents
sk: Vlastný užívateľský agent

en: Delete
sk: Vymazať

en: New User Agent
sk: Nový užívateľský agent

en: No custom user agents available
sk: Žiadny vlastní užívateľský agenti

en: Domain blacklist/whitelist
sk: Zoznam blokovaných/povolených domén

en: Add domain
sk: Pridať doménu

en: Enter the name of the domain, e.g. example.com (subdomains will be removed).
sk: Vložte názov domény, napr. <<example.com>> (subdomény budú odstránené).

en: Not Set
sk: Bez nastavenia

en: Never allow access
sk: Nikdy nepovoliť prístup

en: Always allow access
sk: Vždy povoliť prístup

en: No sites have been granted special permissions
sk: Žiadnym stránkam neboli udelené zvláštne oprávnenia

en: Domain specific settings
sk: Špecifické nastavenia domény

en: Enter the name of the domain, e.g. m.example.com
sk: Vložte nazov domény, napr. <<m.example.com>>

en: allowed to launch other apps
sk: spustenie ďalších aplikácií je povolené

en: custom user agent
sk: vlastný užívateľský agent

en: Zoom:
sk: Priblížiť:

en: not set
sk: bez nastavenia

en: No domain specific settings available
sk: Pre doménu nie je dostupné žiadne špecifické nastavenie

en: Download failed
sk: Sťahovanie zlyhalo

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Downloads
sk: Stiahnuté

en: Confirm selection
sk: Potvrdiť výber

en: No downloads available
sk: Žiadne stiahnuté súbory

en: enter user agent string...
sk: vložte reťazec užívateľského agenta...

en: Certificate Error
sk: Chyba certifikátu

en: Network Error
sk: Chyba siete

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current page
en: It appears you are having trouble viewing: %1.
sk: Vyzerá to tak, že máte problém so zobrazením: %1.

en: Error: %1
sk: Chyba: %1

en: Back to safety
sk: Späť do bezpečia

en: Please check your network settings and try refreshing the page.
sk: Skontrolujte nastavenia siete a skúste stránku obnoviť.

en: Refresh page
sk: Obnoviť stránku

en: Permission Request
sk: Žiadosť o povolenie

en: This page wants to know your device’s location.
sk: Táto stránka chce poznať polohu zariadenia.

en: Deny
sk: Zakázať

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website and %2 is a string that the website sends with more information about the authentication challenge (technically called "realm")
en: The website at %1 requires authentication. The website says "%2"
sk: Webová stránka %1 vyžaduje overenie. Webová stránka vraví "%2"

en: This site security certificate is not trusted.
sk: Certifikát tejto stránky nie je dôveryhodný.

en: Learn more
sk: Dozvedieť sa viac

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's serial number
en: Serial number:
    %1
sk: Sériové číslo:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's subject display name
en: Subject:
    %1
sk: Subjekt:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's subject's address
en: Subject address:
    %1
sk: Adresa subjektu:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer display name
en: Issuer:
    %1
sk: Vydavateľ:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's issuer's address
en: Issuer address:
    %1
sk: Adresa vydavateľa:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's start date
en: Valid from:
    %1
sk: Platný od:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's expiry date
en: Valid until:
    %1
sk: Platný do:
    %1

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SSL certificate's SHA1 fingerprint
en: Fingerprint (SHA1):
    %1
sk: Odtlačok (SHA1):
    %1

en: You should not proceed, especially if you have never seen this warning before for this site.
sk: Nemali by ste pokračovať ďalej, hlavne ak ste ste toto varovanie na tejto stránke pred tým nevideli.

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Allow this domain to access your camera and microphone?
sk: Povoliť tejto doméne používať fotoaparát a mikrofón?

en: Allow this domain to access your camera?
sk: Povoliť tejto doméne prístup k fotoaparátu?

en: Allow this domain to access your microphone?
sk: Povoliť tejto doméne prístup k mikrofónu?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: JavaScript Prompt
sk: Výzva JavaScriptu

en: Proxy authentication required.
sk: Vyžaduje sa overenie proxy.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the proxy address, %2 refers to the proxy port
en: The website %1:%2 requires authentication.
sk: Stránka %1:%2 vyžaduje overenie.

en: Save page as HTML / PDF
sk: Uložiť stránku ako HTML / PDF

en: No save actions are available
sk: Žiadne akcie uloženia nie sú k dispozícii

en: Save as HTML
sk: Uložiť ako HTML

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Save as PDF
sk: Uložiť ako PDF

en: find in page
sk: nájsť na stránke

en: search or enter an address
sk: hľadať alebo zadajte adresu

en: Paste and Go
sk: Vložiť a spustiť

en: Bookmark Added
sk: Záložka pridaná

note: TRANSLATORS: Field where the title of bookmarked URL can be changed
en: Name
sk: Názov

note: TRANSLATORS: Field to choose the folder where bookmarked URL will be saved in
en: Save in
sk: Uložiť do

en: All Bookmarks
sk: Všetky záložky

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: Create new folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Save
sk: Uložiť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Blocked domain
sk: Blokovaná doména

en: Blocked navigation request to domain %1.
sk: Požiadavka navigácie na doménu %1 zablokovaná.

en: Whitelisted domain
sk: Doména na zozname povolených

en: domain %1 is now whitelisted, it will be active on the next page reload.
sk: doména %1 je teraz medzi povolenými, a bude aktívna po obnovení stránky.

en: Done
sk: Hotovo

en: New window
sk: Nové okno

en: New private window
sk: Nové súkromné okno

en: History
sk: História

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View source
sk: Ukázať zdrojový kód

en: Save / Print to PDF
sk: Uložiť/ Vytlačiť ako PDF

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Set Desktop mode
sk: Spustiť Desktop režim

en: the file is already in the downloads folder.
sk: súbor je už v zložke na sťahovanie.

en: Choose an application to open this file or add it to the downloads folder.
sk: Vyberte aplikáciu na otvorenie súboru alebo ho pridajte do priečinka na stiahnutie.

en: Choose an application
sk: Vyberte aplikáciu

en: %1 page | %1 pages
sk[0]: %1 stránok
sk[1]: %1 stránka
sk[2]: %1 stránky

en: Last Visited
sk: Ostatne navštívené

en: Yesterday
sk: Včera

en: search history
sk: hľadať v histórii

en: All History
sk: Celá história

en: Today
sk: Dnes

note: TRANSLATORS: %1 refers to the current page’s title
en: %1 - Morph Web Browser
sk: %1 - Webový prehliadač Morph

en: This is a private tab
sk: Toto je súkromná karta

en: Pages that you view in this tab won't appear in your browser history.
    Bookmarks you create will be preserved, however.
sk: Stránky prezerané na tejto karte nebudú zaznamenané v histórii prehliadania.
    Záložky, ktoré vytvoríte budú zachované.

en: Less
sk: Menej

en: More
sk: Viac

en: Top sites
sk: Top stránky

en: You haven't visited any site yet
sk: Nenavštívili ste ešte žiadnu stránku

en: The rendering process has been closed for this tab.
sk: Proces vykresľovania bol na tejto karte ukončený.

en: Something went wrong while displaying %1.
sk: Niečo sa nepodarilo pri zobrazení %1.

en: Close tab
sk: Zavrieť kartu

en: This site has insecure content
sk: Táto stránka obsahuje nezabezpečený obsah

en: Identity Not Verified
sk: Identita nebola overená

en: The identity of this website has not been verified.
sk: Identita tejto stránky nebola overená.

en: You are connected to %1 via HTTPS. The certificate is valid.
sk: K %1 ste pripojení pomocou HTTPS. Certifikát je platný.

en: Default
sk: Predvolený

en: Search engine
sk: Vyhľadávač

en: New Tab Page
sk: Nové okno

en: Restore previous session at startup
sk: Pri štarte obnoviť predchádzajúce sedenie

en: not available because of startup in private mode
sk: nie je k dispozícii pri spustení v súkromnom režime

en: Automatic fit to width
sk: Automaticky prispôsobiť šírke

en: Adjusts the width of the website to the window
sk: Nastaví šírku stránky podľa veľkosti okna

en: Default Zoom
sk: Predvolené priblíženie

en: Privacy & permissions
sk: Súkromie a oprávnenia

en: Reset browser settings
sk: Obnovenie nastavení prehliadača

en: Start in private mode
sk: Spustiť v súkromnom režime

en: Only allow browsing to whitelisted websites
sk: Povoliť prehliadanie stránok iba zo zoznamu povolených

en: Camera & microphone
sk: Fotoaparát a mikrofón

en: Clear browsing history
sk: Vymazať históriu prehliadania

en: Clear browsing history?
sk: Vymazať históriu prehliadania?

en: Clear cache
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť

en: Clear cache?
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť?

en: Clear all cookies
sk: Zmazať všetky cookies

en: Clear all Cookies?
sk: Zmazať všetky cookies?

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Swipe Up To Exit Full Screen
sk: Prejdite prstom hore pre ukončenie režimu celej obrazovky

en: Press ESC To Exit Full Screen
sk: Stlačte ESC pre ukončenie režimu celej obrazovky

en: Tap to view
sk: Kliknutím zobrazíte

en: New tab
sk: Nová karta

en: Move to New Window
sk: Presunúť do nového okna

en: Close Tab
sk: Zavrieť kartu

en: Remove
sk: Odstrániť

en: No accounts have been linked to this webapp; press the item below to add an account.
sk: S touto web aplikáciou neboli spárované žiadne účty. Pre pridanie účtu kliknite na položku nižšie.

en: Add account
sk: Pridať účet

en: Don't use an account
sk: Nepoužívať žiadny účet

en: Account error
sk: Chyba účtu

en: Close
sk: Zavrieť

en: Account window could not be opened. You can only create one account at a time; please try again after closing all other account windows.
sk: Okno účtu sa nepodarilo otvoriť. Naraz môžete vytvárať len jeden účet. Prosím, skúste to znova po zatvorení ostatných okien účtov.

en: Authentication failed
sk: Zlyhalo overenie

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> needs to access your %2 online account.
sk: <b>%1</b> vyžaduje prístup k online účtu %2.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the application name, %2 refers to the account provider
en: <b>%1</b> would like to access your %2 online account.
sk: <b>%1</b> chce prístup k online účtu %2.

en: Choose an account now, or skip this step and choose an online account later.
sk: Vyberte účet teraz, alebo tento krok preskočte a vyberte účet neskôr.

en: Close the app
sk: Zavrieť aplikáciu

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Choose account
sk: Vyberte účet

en: Oops, something went wrong.
sk: Ups, niečo sa pokazilo.

en: WebappContainer Settings
sk: <<WebappContainer>> nastavenia

en: Reset webapp settings
sk: Obnovenie nastavení webových aplikácií

en: domain %1 is now whitelisted, please reload the page.
sk: doména %1 je teraz medzi povolenými, prosím obnovte stránku.

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Reset
sk: Obnoviť

en: fit
sk: prispôsobiť

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Current Zoom
sk: Aktuálne priblíženie

en: domain
sk: doména

en: default
sk: predvolený

en: auto-fit
sk: autom. prizp.

en: Save Zoom
sk: Uložiť veľkosť

en: the current web app
sk: aktuálna web app

en: Save for domain
sk: Uložiť pre doménu

en: Save as default
sk: Uložiť ako predvolené
