morph-browser - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Authentication required.
kn: ದೃಢೀಕರಣ ಅವಶ್ಯಕವಾಗಿದೆ.

note: TRANSLATORS: %1 refers to the URL of the current website
en: The website %1 requires authentication.
kn: %1 - ಈ ಜಾಲತಾಣಕ್ಕೆ ದೃಢೀಕರಣ ಅವಶ್ಯಕವಾಗಿದೆ.

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತ ಪದ

en: Leave
kn: ಬಿಟ್ಟುಬಿಡು

en: Stay
kn: ಉಳಿಸು
